Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 07:50   #1
Istek ugovora na određeno

Pozdrav ljudi,

Pošto sam još nov u svemu ovome, trebao bih pomoć oko par informacija.

Naime, zaposlio sam se prvi put na ugovor na određeno, koji je imao trajanje od 7.11.2016. do 28.2.2017.. Pošto i dalje radim na istome radnome mjestu, taj ugovor se pretvorio na ugovor na neodređeno, koliko sam informiran. Kod mirovinskog osiguranja imam početni datum kao i kod ugovora, no nemam završni datum. Također, još kod potvrde mi piše da sam prijavljeni na ugovor na određeno, puno radno vrijeme. Moje pitanje je ako mi sad ugovor vrijedi na neodređeno, ili sam krivo informiran.

Poslodavca sam podsjetio da 1.3.2017. da mi je ugovor istekao. A i za svo ovo vrijeme sam i primjetio da tvrtka uredno pazi na papire, pa imam donekle povjerenja da me nebi prevelsali, no čisto da provjerim dal je sve uredu.

Hvala
HelpNeeded is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:04   #2
A kako bi u mirovinskom pisao datum odjave kad još radiš?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.