Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 23:48   #6681
Quote:
Zalizak kaže: Pogledaj post
Mislim da protiv opadanje kose treba nazvati vidivitog Milana 😜
Sve si rekao . Admin može LOCK
nemesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:41   #6682
Iako ce mnogi reci da nisam u pravu ali uvjeren sam da perut pospjesuje ako ne i uzrokuje gubitak kose. Gdje sam god imao perut kosa je otpala. Sve zivo sam probao al nikako se rijesiti te napasti.

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:20   #6683
[QUOTE=nemesis;63525729]Sve si rekao . Admin može LOCK
[/QUOT

Lol a sto da napisem kad ljudi pisu nebuloze i gluposti stvarno a uopce nije komplicirana stvar odes kod dermatologa i covjek ti sve objasni sve alternative preparate,zasto kako kosa otpada,zasto uzrok i sve a onda sam odlucis.Masinica,trovanje tabletama i minodixilom ili tetovaza kose ili transplatacija a tu spominjat bademe,kiki riki i gluposti to nema koristi i stvarno pre smijesno ili da ja napisem da vjerujem u baba rogu a nje nema
Zalizak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:42   #6684
Problem je kaj tebi dermatolog nemre niš pametnog reć, jer kosa je nešto što je medicini još uvijek jako nepoznato. Neki dermatolog tvrdi da perut i ispadanje kose su brat i sestra, drugo tvrdi da nisu itd., nijedan dermatolog ti neće točno reć zašto tebi opada kose recimo 15 god ko meni, najjednostavnije je reć to je genetski, ali opet da li je normalno gubit kosu 15 god non stop i nikako očelavit nego ko mučenje? Ja isto imam perut odnosno seboreični derm., ali sezonski, znači dodje mi u 12.,1. il 2. mj il na jesen i on traje mjesec-dva max i onda ga nema godinu dana opet, nekad i više i opet se pojavi, a kosa u medjuvremenu uvijek ispada i gubi se u tjemenu. Nažalost, dermatolog tebi neće reć kako da ti spriječiš gubitak, može ti pripisat minox i propeciu, al kaj bum se trovo s tim čudom, pa to nema smisla uopće, to mi je isto ko kak bodybuilderi se šopaju sa steroidima sam da bi izgledali veliko i jako, a zapravo se truju ko stoka. Meni je čudno iskreno da medicina nemre nikak nać načina za izliječit ćelavost, znači to je i dalje uz bok raku i takvim stvarima po pitanju totalnog ne znanja, to mi nikak nije jasno, a kak stvari stoje, još dugo dugo nebumo dobili sigurni lijek, možda za 50 god
elmatador88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 00:19   #6685
Nazalost i ja imam seboreicni dermatiis i sve sam probao pa govorim iz iskustva i svaki dermatolog pa i sad u klinici di sam napravio zahvat svi tvrde da seborea nema veze sa opadanjem kose trajno to moze bit eventualno trenutno ko sto ivisi i o godisnjim dobima i stanje u kom se covjek trenutno nalazi,cak i poslje koristenja anabolickih steroida kosa tad trenutno slabi a poslje se vraca na staro ubiti nama muskarcima je gubljenje kose uvjetovano androgenom alopecijom 90% stanje se moze drzat pod kontrolom kad imas nesto jos kose raznim preparatima ali dugotrajno nist ne daje rezultat osim HT znam da je ljudima to teze prihvatit ali jednostavno to je postalo normalno ko moze na FUE t.j da ima jos dosta kose za transplatirat na dijelove di fale,ko to nema ima metoda di se dlaka presaduje sa brade ili sa prsa npr itd... ali price hrane,tableta losiona i sveg iz osobnog iskustva su gluposti.Vjerujem jedino u HT ili kod ljudi koji zele povratit volumen i regenerirat kosu i vlasiste u PRP terapiju i samo to!
Zalizak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 00:23   #6686
Quote:
hercules9 kaže: Pogledaj post
Iako ce mnogi reci da nisam u pravu ali uvjeren sam da perut pospjesuje ako ne i uzrokuje gubitak kose. Gdje sam god imao perut kosa je otpala. Sve zivo sam probao al nikako se rijesiti te napasti.

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Probaj svaki dan ili svaki drugi utrljavat ricinusovo ulje i drzat po min 30 min, zatim isprat nekim baby shamponom a bar 3 put tjedno koristit KERIUM DS sampon,meni je to pomoglo
Zalizak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 09:30   #6687
Quote:
Zalizak kaže: Pogledaj post
Probaj svaki dan ili svaki drugi utrljavat ricinusovo ulje i drzat po min 30 min, zatim isprat nekim baby shamponom a bar 3 put tjedno koristit KERIUM DS sampon,meni je to pomoglo
Probao sam desetke sampona i svaki isusi kosu i bude jos gore tako da ne znam s cim bih isprao ulje


Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 10:09   #6688
Quote:
hercules9 kaže: Pogledaj post
Probao sam desetke sampona i svaki isusi kosu i bude jos gore tako da ne znam s cim bih isprao ulje


Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Baby shampon a kazem ti meni se perutala ful dok nisam mazao i bio uporan s ricinusovim uljem ali imas ako imas tipa seboreu jos med preparate tipa Elocom otopinu i Aknet
Zalizak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:33   #6689
Ono što je meni pomoglo kod seboreje na vlasištu je ABITIMA krema, to je inače krema za atopijski dermatitis kod beba, slična stvar ko i seboreični dermatitis. Ta gusta krema se nanese na pogodjeni dio vlasišta. Inače ide na recept kod dermatologa i košta oko 100-njak kn. A za prat sam koristio Ducray onaj plavi medicinski
elmatador88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:02   #6690
Jel pomaže što onaj b kompleks za borbu s ćelavosti ili je to mitologija ?
Pari mi se da ti farmaceuti grdne pare kupe na naivnost ljudi.

Zadnje uređivanje JozoMurinjo : 24.04.2017. at 14:25.
JozoMurinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 10:00   #6691
Pa koliko vise treba trubiti na ovome forumu da te tabletice..biljcice..cajevi..recepti babe Janje ne pomazuu ..u najjboljem slucaju..postojecu kosu ce ti maloo poboljsati..treba rijesiti uzrok..a ne problem..
maxx88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:35   #6692
Na to i mislim...ako je nekom tanka kosa e sad jel išta postane gušća od toga,nevjerujem
JozoMurinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:46   #6693
presadjivanje kose postalo je veoma unosno, rade je u Madjarskoj, Turskoj, a pocelo je i u Srbiji. Najpopularnija je AHT metoda, koju je proslavio je Runi.
nensav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:02   #6694
Pozdrav svima imam pitanje vezano za kosu. Ujutro kada se umijem i pokvasim kosu ma rukama mi kosa Jel ima kakav poseban šampon protovi opadanja kose

Sent from my E5603 using Tapatalk
kunicmario49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:43   #6695
Ima brate al bi te morali ubiti ako ti otkrijemo tajnu šampona protiv ćelavosti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 17:47   #6696
Moze li mi netko tko je radio transplantaciju opisati postoperativno iskustvo. Nakon koliko vremena mu je glava izgledala normalno, koliko vremena treba da se vratis normalnim aktivnostima, kad dlacice podu rast itd.

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
hercules9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 22:43   #6697
Quote:
hercules9 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko tko je radio transplantaciju opisati postoperativno iskustvo. Nakon koliko vremena mu je glava izgledala normalno, koliko vremena treba da se vratis normalnim aktivnostima, kad dlacice podu rast itd.

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Ima tu sve opisano u predhodnim postovima u detalje malo prevrtite u natrag,ovisi o stupnju celavosti rezultat jer se mora ponovit bar 2 put postupak radi dobrog rezultata i to cca nakon 5 mj od prve transplatacije,potrebno je do 3 -4 mj da se vide rezultati pa nadalje, sve fizicke aktivnosti nakon 20 dana mozete obavljati i sisat se,jedini problem je crvenilo prvi put koje traje bar mj dana,a i kosa transplatirana otpadne nakon mj dana i okolna nasa prava kosa jako oskabi i cak izgleda sve losije do 3 mj a onda nagli preokret i rezultati sljede!
Zalizak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:12   #6698
Pozdrav.

7 mjeseci je proslo od moje transplatacije kose.
Sinoc utrljavam ja minoxidil, kad osjetim pod prstom neku kvrgicu,nesto...Izvucem ja to vani, kad ono vidim graft sa 3 dlake.Onako komadic koze kao ili sta je to vec.
Bas sam se zabrinuo, koji je to sad vrag?

Je imao tko takva iskustva?
RottBox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:17   #6699
Nisam imao,ali vjerovatno je dlaka naglo izbila.Ja imam bubuljice koje probušim iglom i onda dlaka nastavi normalno rasti.

Quote:
RottBox kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

7 mjeseci je proslo od moje transplatacije kose.
Sinoc utrljavam ja minoxidil, kad osjetim pod prstom neku kvrgicu,nesto...Izvucem ja to vani, kad ono vidim graft sa 3 dlake.Onako komadic koze kao ili sta je to vec.
Bas sam se zabrinuo, koji je to sad vrag?

Je imao tko takva iskustva?
Milicajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 01:13   #6700
Nije ti to dobro da nakon 7 mjeseci samo tako ispadne graft. Mora da je slabo bio usadjen. Plitki kanal ili los graft?
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.