Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2010., 12:18   #6521
Old, ovo stvarno lijepo izgleda.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.02.2010., 12:59   #6522
old fart, da li je ovo kompakt ili....?
Maya_78 is offline  
Old 23.02.2010., 17:01   #6523
Sinoc sam malo googlala i naletila na njemacki forum samo o kuhinjama. Gledam ja, citam i vidim opis clanova kad tamo modovi a i dosta clanova bas oni sto se i privatno bave kuhinjama. I posaljem ja njima svoj plan kuhinje, kakav im je, sta bi mijenjali bla bla.. Najprvo si mi postavili 100 pitanja... ono imam li posebne zelje,pa cijeli tlocrt stana... bas i najmanje sitnice su pitali da bi mogli napravit idealan plan i evo jedan clan je napravio vec jedan plan.. ostali se jos bore

Zanima me kako se vama svidja?

http://i48.tinypic.com/2vkjf42.jpg

http://i50.tinypic.com/11w6bdw.jpg

Ovo u sredini (povrh radne plohe) je staklo koje je se otvori a unutra su police gdje mogu case, salice itd staviti.. neznam kako drugacije objasniti
_Alena_ is offline  
Old 23.02.2010., 17:58   #6524
Meni se jako sviđa kuhinja...bas to se sada traži osim toga u zidu ... to nikako...
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Old 23.02.2010., 18:16   #6525
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
Meni se jako sviđa kuhinja...bas to se sada traži osim toga u zidu ... to nikako...
mislis ovo u staklu?
_Alena_ is offline  
Old 23.02.2010., 18:17   #6526
Da to u staklu... malo too much
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Old 23.02.2010., 18:20   #6527
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
Da to u staklu... malo too much
evo maloprije kad sam im rekla di mi je granica u cijeni izbacili su to u zidu odmah i ostavili ovo http://de.tinypic.com/view.php?pic=x3wqyh&s=6

ali cudno od par nasih sto sam pitala svi su rekli bez stakla, dok su sve svabe se tamo zapalili bas za to u staklu. zanimljivo
_Alena_ is offline  
Old 23.02.2010., 19:12   #6528
Meni je fora to sa staklom. Jedino ovaj otok/stol možda nije najsretnije moguće rješenje.
Aoife is offline  
Old 23.02.2010., 20:20   #6529
Quote:
_Alena_ kaže: Pogledaj post
mislis ovo u staklu?
dobro...a da li ti ljudi kuhaju u toj kuhinji ili se kuhanje svodi na čaj/kavu???

meni je pukao lakobel ljepljen na zid i sad imam kaljeno.......na kojoj dubini je ovo staklo od tebe kad se nasloniš na pult...na 60cm ili više???
i gdje su te čaše...u udubini u zidu ili
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 23.02.2010., 20:40   #6530
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Meni je fora to sa staklom. Jedino ovaj otok/stol možda nije najsretnije moguće rješenje.
Meni isto.Da imam vecu kuhinju stvarno bi razmislila o tome.

A za otok i ja nesto razmisljam.. pa sve mislim da ubacim nesto ali dosta tanje..nekih 30cm
_Alena_ is offline  
Old 23.02.2010., 20:45   #6531
I meni je staklo fora. Slicnu verziju ima bulthaup b3, ali je dubina iza stakla oko osam do deset cm, i koristi se za nozeve i slicne sitnice.

Evo ovako to izgleda:

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.

Zadnje uređivanje bulthaup : 23.02.2010. at 21:29.
bulthaup is offline  
Old 23.02.2010., 20:58   #6532
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
dobro...a da li ti ljudi kuhaju u toj kuhinji ili se kuhanje svodi na čaj/kavu???

meni je pukao lakobel ljepljen na zid i sad imam kaljeno.......na kojoj dubini je ovo staklo od tebe kad se nasloniš na pult...na 60cm ili više???
i gdje su te čaše...u udubini u zidu ili
Joj znas kad svabo napravi to nista ne puca sala
pojma nemam kazem to su predlozili samo... vidila sam i ja nesto slicno tome u salonu kuhinja samo sto je to tamo bilo u drvu. znaci otvoris a na zidu izgleda ovako http://image01.otto.de/pool/formata/2552361.jpg a kad je zatvoren covjek stvarno misli da iza nema nista

nemogu nac sliku na netu
_Alena_ is offline  
Old 23.02.2010., 21:22   #6533
http://i50.tinypic.com/11w6bdw.jpg

Hmmm... a na koji način se otvaraju te staklene police između gornjih i donjih elemenata?
Klizno lijevo/desno? Ili varijanta gore/dolje ispod gornjih elemenata??
_suncica_ is offline  
Old 23.02.2010., 21:57   #6534
meni se ne sviđa ova varijanta s dubljim elementima. pretpostavljam da su donji elementi dubine 80-90 cm, bode mi oči ovo što štrči u prostor i samo dok gledam me bole kukovi kao da sam se nabila preko slike. jednostavno ne volim takvo nasilno prodiranje u prostor (naravno, ukoliko prostor nije takav da se to ne može izbjeći).

ovo sa staklom nije loša ideja, ali ne iza ploče za kuhanje . osim ako nije kuhinja za pokazivanje i eventualno grijanje
vode.

ali varijanta s poravnanim elementima
crvenkapica33 is offline  
Old 24.02.2010., 11:43   #6535
Quote:
_Alena_ kaže: Pogledaj post
Sinoc sam malo googlala i naletila na njemacki forum samo o kuhinjama. Gledam ja, citam i vidim opis clanova kad tamo modovi a i dosta clanova bas oni sto se i privatno bave kuhinjama. I posaljem ja njima svoj plan kuhinje, kakav im je, sta bi mijenjali bla bla.. Najprvo si mi postavili 100 pitanja... ono imam li posebne zelje,pa cijeli tlocrt stana... bas i najmanje sitnice su pitali da bi mogli napravit idealan plan i evo jedan clan je napravio vec jedan plan.. ostali se jos bore

Zanima me kako se vama svidja?

http://i48.tinypic.com/2vkjf42.jpg

http://i50.tinypic.com/11w6bdw.jpg

Ovo u sredini (povrh radne plohe) je staklo koje je se otvori a unutra su police gdje mogu case, salice itd staviti.. neznam kako drugacije objasniti


Alena,

meni se jaaaaako svida ovaj plan, i moram reci da mi je puuuuuuno bolji od svih sto si ih do sada stavljala !

Meni se u ovoj kuhinju svida absolutno sve !!! Otok uklopljen u kuzinu mi je bas super i puno ljepse nego obican red kuhinjea i puno ljepse od obicnog otoka !!!
a staklo mi je isto fora i ljepo mi je, samo sto mi se cini totalno neprakticno, jer kao prvo, tu kuhas i to ce spricat po njemu, a kao drugo tu ti je i sudoper, pa to ces nonstop, a ma bas nonstop morat brisat, da nema kuhanja i vode, onda da, ali ovako

a koji je to forum, ja bi isto tamo zavirila.....


edit:
evo vidim da je crvenkapica napisala da joj ovaj otok ne sjeda,............meni je to fora cijele kuhinje !!! fantasticno mi izgleda, a i cini mi se prakticno jer imas radnu povrsinu dublju, pa to je super !

ja bi to sebi odma napravila tako da mi kuhinja nije na L i da mi odgovara prostoru, a kod tebe je to slucaj.

Ma super super super mi je taj integrirani otok !!!!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 24.02.2010., 13:19   #6536
ne bih baš to nazvala integriranim otokom - to su jednostavno extra deep donji elementi

koji se meni sviđaju, ali kad su od zida do zida pa ne štrče :trljabolnikuk:
crvenkapica33 is offline  
Old 24.02.2010., 13:24   #6537
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ne bih baš to nazvala integriranim otokom - to su jednostavno extra deep donji elementi

koji se meni sviđaju, ali kad su od zida do zida pa ne štrče :trljabolnikuk:
e da su od zida do zida, tek onda bi ja to za nazvala ruznocom,

ali ovako
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 24.02.2010., 13:31   #6538
ovaj. kad je nešto od zida do zida, to je obično normalna kuhinja. dakle, tebi su ružne normalne kuhinje?

Zadnje uređivanje crvenkapica33 : 24.02.2010. at 13:42.
crvenkapica33 is offline  
Old 24.02.2010., 13:45   #6539
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ovaj. kad je nešto od zida do zida, to je obično normalna kuhinja. dakle, tebi su ružne normalne kuhinje?
normalne kuhinje ,koje idu od zida do zida, obicno nemaju dubinu od 90cm.

barem ja nikad vidila takvu normalnu kuhinju
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 24.02.2010., 13:47   #6540
ali da, ako ti to smatras normalnom kuhinjom, onda DA, ruzne su mi normalne kuhinje
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.