Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 00:14   #21
Mrsko mi je stalno piti nešto gorko ili jako kiselo ... ali sada se glas oporavlja, ali počinjem više kašljati. Sada kuham čaj od luka, a uzimam i žličicu meda svako malo ... ali to je pak preslatko ... joooj .. zbilja kak okreneš niš ne valja ... odoh po med i cimet ... jučer đumbir ..

Hvala
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 01:01   #22
Provjereno naj efikasnije za grlo!

u Casu Wisky-a....iscjediti malo limuna i dodati malo meda te to ispit na eks
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 21:33   #23
i ima jos jedan jako dobar nacin,u mlaku vodi par zlica soli obicne kuhinjske stavit i grkljati par puta na dan..
PROVJERENO
SRETNO..
veky84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2022., 20:45   #24
jel netko zna, kad se našpricam sa sprejem angal s (ima lidokain u sebi), jel smijem progutati to što mi je od njega ostalo u ustima ili da ispljunem?

u uputama ništa ne piše.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2022., 15:31   #25
Normalno da progutaš...ja koristim Angal sprej istekao mu rok trajanja prije godinu dana valjda mogu.. svakako ništa ne pomaže septolete 0bodova svih vrsta čajevi,kadulja 0 slana voda 0 nez šta više
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 10:50   #26
zna netko zasto nema nigdje za kupiti strepsils?
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 11:16   #27
Septolete duo med i limun još su i bolje od Strepsils, mislim da Krka proizvodi. Strepsila nema vjerojatno zato što je nestašica. Mislim da se u Irskoj proizvode, problem sa proizvođačem i sirovinama najvjerojatnije.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 11:42   #28
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Septolete duo med i limun još su i bolje od Strepsils, mislim da Krka proizvodi. Strepsila nema vjerojatno zato što je nestašica. Mislim da se u Irskoj proizvode, problem sa proizvođačem i sirovinama najvjerojatnije.
Hvala ti na info, kupujem vec od 12.mjeseca neo angin na preporuku kolegice, od tad stresilsa nema u niti jednoj od posjecenih pet ljekarni u mom gradu.
Isprve sam pomislio da je mozda neplacanje dobavljacima i sl…
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 11:50   #29
Septolete duo med i limun su blaže od Strepsils od naranče. Neongin je meni uvijek bio prejak. U apoteci su mi preporučili baš ove Septolete duo.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 17:02   #30
Meni se Neo angin najbolje pokazao, probao sam svašta, uzimam pastile bez šećera, sva tri sastojka koja sadrži neo angin
amilmetakrezol, diklorbenzilni alkohol i levomentol sprečavaju upalu i bol.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2023., 23:38   #31
Ima neko neki dobar sprej za grlo za preporučiti? Na angal sam postala imuna, propolis također više ne djeluje.
Moon light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2023., 01:23   #32
Pastile za cuclanje, onako se pjenusaju u ustima, Gelo Revoice

Glas mi je osnovni alat za rad i zadnje 2 godine sam iskljucivo njih koristio za promuklost ili kad bi mi poceo pucati glas a to je svaki put kad sam prehladjen, srecom rijetko

Ovi strepsilsi, pa cak i propolis na mene nikad nisu imali utjecaj, strepsilsi su mi kao obicni bomboni

Jos jedna stvar kalcij 1000 mg iz ljekarne, za glas isto dosta znaci kad je kriza
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2023., 09:57   #33
Naše skoro 30-ogodišnje iskustvo, plus ono naših prijatelja i poznanika i njihove djece - koji su ga isto počeli uzimati, a svi ga koristimo od otprilike 1995., je da nam je od svega najbolji Laringo-forte.
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2023., 12:04   #34
Ja koristim Septolete duo, dobro djeluju, ali ako ih korsttim više dana po više puta dnevno postanu teške za želudac.
Gafsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2023., 22:27   #35
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
Pastile za cuclanje, onako se pjenusaju u ustima, Gelo Revoice

Glas mi je osnovni alat za rad i zadnje 2 godine sam iskljucivo njih koristio za promuklost ili kad bi mi poceo pucati glas a to je svaki put kad sam prehladjen, srecom rijetko

Ovi strepsilsi, pa cak i propolis na mene nikad nisu imali utjecaj, strepsilsi su mi kao obicni bomboni

Jos jedna stvar kalcij 1000 mg iz ljekarne, za glas isto dosta znaci kad je kriza
Bome gelo rivoce mi je isto drek. Pomogao mi je samo prvi put kao i sve to za grlo. Prvi put pomogne i nakon toga nikad više.

Isto mi je glas bitan za rad i nema upale grla, a da se ne moram kljukati kalcijem jer mi glas i sve ode.
Moon light is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.