Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2010., 17:43   #41
Pozdrav - molim lijepo bolje upućene - čula sam za neki parking kod FINE na Vukovarskoj - da se ne plaća i da ujutro rano ima mjesta. Zanima me je li to tako i ako nije gdje mogu parkirati na cijeli dan u blizini Učilišta (Vukovarska 68 ), jer imam tri dana za redom pismeni ispit ( od 8 do 16 ). Hvala
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 19:11   #42
Ima, da, kod Fine, ali samo ako dođeš ujutro oko pola 5. Punih 10 mjesta. Ako je to ono na uglu Vukovarske i Ivana Lučića (pred Pučkim veleučilištem).

Tu ti je bolja opcija u Miramarsku (prema jugu), pa kad prođeš onaj parking s lijeve i desne strane skreneš desno, pa lijevo i do kraja i onda tražiš parking. Imaš i prije al oće pauk naletiti tu i tamo. Naravno parkinzi su kategorija "blato do koljena".
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 19:31   #43
Quote:
mish mali kaže: Pogledaj post
Pozdrav - molim lijepo bolje upućene - čula sam za neki parking kod FINE na Vukovarskoj - da se ne plaća i da ujutro rano ima mjesta. Zanima me je li to tako i ako nije gdje mogu parkirati na cijeli dan u blizini Učilišta (Vukovarska 68 ), jer imam tri dana za redom pismeni ispit ( od 8 do 16 ). Hvala
Probaj iza zgrade Holdinga, Vukovarska 41, čini mi se. Ima neka opaka nizbrdica prema nekakvim garažama i tu ga bočno uparkiraš. Zadnji sam put tu parkira. Nije parking nit je označen..nekakav divlji
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 20:32   #44
Trebam sutra na par sati ostaviti auto u blizini filozofskog fakulteta ,ulica ivana lucica.

Da li se na parking automatu moze kupiti karta na dulje od 2 sata?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:37   #45
koliko znam ne, ali mislim da mozes nakon isteka 2 sata slati smsove i tako placati dalje, iako ja tamo sam UVIJEK nasao parking oko onih zgrada starih tocno iza nebodera (150m zracne linije od FF)

btw, jel itko probao skenirat kaznu, isprinatat je doma, zamotat u foliju i zakeljit si na staklo svaki put kad parkira u zoni?
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:40   #46
Hvala na odgovorima.
Ja ću doći prije 7 tamo - pa sam mislila da bih tu kod Fine mogla upecati mjesto ili možda ne
A recite mi tamo oko Filozofskog gdje su stambene zgrade?
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:45   #47
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Ima, da, kod Fine, ali samo ako dođeš ujutro oko pola 5. Punih 10 mjesta. Ako je to ono na uglu Vukovarske i Ivana Lučića (pred Pučkim veleučilištem).

Tu ti je bolja opcija u Miramarsku (prema jugu), pa kad prođeš onaj parking s lijeve i desne strane skreneš desno, pa lijevo i do kraja i onda tražiš parking. Imaš i prije al oće pauk naletiti tu i tamo. Naravno parkinzi su kategorija "blato do koljena".
A ako nema kiše Ne smeta ako nije asfaltirano.
A tu nema pauka? Jel to u sklopu nekog stambenog naselja ili
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:45   #48
Quote:
mish mali kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima.
Ja ću doći prije 7 tamo - pa sam mislila da bih tu kod Fine mogla upecati mjesto ili možda ne
A recite mi tamo oko Filozofskog gdje su stambene zgrade?
Duga zona.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:46   #49
evo prijatelju gdje sam ga ja prije nalazio,
doduse bilo je pred par godina kad se studiralo, na znam kakva je sad situacija

.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:51   #50
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
koliko znam ne, ali mislim da mozes nakon isteka 2 sata slati smsove i tako placati dalje, iako ja tamo sam UVIJEK nasao parking oko onih zgrada starih tocno iza nebodera (150m zracne linije od FF)

btw, jel itko probao skenirat kaznu, isprinatat je doma, zamotat u foliju i zakeljit si na staklo svaki put kad parkira u zoni?

Luda ti je ideja
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:52   #51
je, aj nek netko proba pa da vidimo rezultate
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:56   #52
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
btw, jel itko probao skenirat kaznu, isprinatat je doma, zamotat u foliju i zakeljit si na staklo svaki put kad parkira u zoni?
to ti je dječja fora koja teško prolazi, ono što si označio (humboltova) je u zoni naplate,a ono što je od stanara je pod lancem, eventualno se nađe nešto mjesta između zgrada mimo parkinga ali malo dalje prema zapadu
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:57   #53
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
je, aj nek netko proba pa da vidimo rezultate
BOlje skinuti sa nečijeg. Iako neće dobro proći. Jer svaki dan rade nove
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:57   #54
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
je, aj nek netko proba pa da vidimo rezultate
a jesi mudar
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 21:58   #55
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
evo prijatelju gdje sam ga ja prije nalazio,
doduse bilo je pred par godina kad se studiralo, na znam kakva je sad situacija

ja ovdje ne vidim ništa
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:02   #56
a jebga sad, ja sam tamo bio pred 3,4 god parkirao svaki dan, znaci poslije rotora prva desno, tamo se moglo s lijeva (plocnik), s desne (parking od HFP-a mislim), onda se moglo kod tih "prolazica" gdje su stanari parkirali, sve to je bilo besplatno, kako rekoh ne znam kako je danas, a dobro ovo je bio sprd sa printanjem (uocite )
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:06   #57
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Trebam sutra na par sati ostaviti auto u blizini filozofskog fakulteta ,ulica ivana lucica.

Da li se na parking automatu moze kupiti karta na dulje od 2 sata?
Lučićeva ti je, bar mislim, treća zona, pa platiš prvo 3 sata na aparatu, a ako baš zapneš onda nakon ta 3 sata još 3 kupiš preko moba
][ead][unter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:20   #58
Quote:
][ead][unter kaže: Pogledaj post
Lučićeva ti je, bar mislim, treća zona, pa platiš prvo 3 sata na aparatu, a ako baš zapneš onda nakon ta 3 sata još 3 kupiš preko moba
bila, sve je sad 2., za 3 moraić preko avenije u Cvjetno
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:33   #59
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
a jebga sad, ja sam tamo bio pred 3,4 god parkirao svaki dan, znaci poslije rotora prva desno, tamo se moglo s lijeva (plocnik), s desne (parking od HFP-a mislim), onda se moglo kod tih "prolazica" gdje su stanari parkirali, sve to je bilo besplatno, kako rekoh ne znam kako je danas, a dobro ovo je bio sprd sa printanjem (uocite )
Sad je tamo apsolutno sve žuta zona. Max. 2h, ne vjerujem da se može nadoplaćivati sms-ovima.



@mish mali - dakle, ovo crveno je onaj parking o kojem si ti govorila, odmah desno do njega zgrada Pučkog otvorenog učilišta. Ukoliko dođeš tako rano ujutro, vjerojatno ćeš i tamo pronaći parking.

Označeno narančastim je taj parking o kojem sam ti govorio, i dođeš li prije 8, vrlo vjerojatno ćeš tamo naći parking. Dakle ideš do kraja do Slavonske i samo ga s desne ili s lijeve strane nabiješ, ili skreneš lijevo na onaj makadamski parking (ali su tamo prije par dana nešto radili, ne znam da li su završili).

Ako iscrpiš te opcije, ostaje ti divlji parking fsb-a na kojem nema šanse da nađeš parking, a ako i nađeš, terenske sposobnosti automobila su poželjne s obzirom da se parkira na nasip prema Slavonskoj, ali kad otvoriš vrata ispadneš iz auta. Dakle, za izbjegavati.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 00:48   #60
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Sad je tamo apsolutno sve žuta zona. Max. 2h, ne vjerujem da se može nadoplaćivati sms-ovima.



@mish mali - dakle, ovo crveno je onaj parking o kojem si ti govorila, odmah desno do njega zgrada Pučkog otvorenog učilišta. Ukoliko dođeš tako rano ujutro, vjerojatno ćeš i tamo pronaći parking.

Označeno narančastim je taj parking o kojem sam ti govorio, i dođeš li prije 8, vrlo vjerojatno ćeš tamo naći parking. Dakle ideš do kraja do Slavonske i samo ga s desne ili s lijeve strane nabiješ, ili skreneš lijevo na onaj makadamski parking (ali su tamo prije par dana nešto radili, ne znam da li su završili).

Ako iscrpiš te opcije, ostaje ti divlji parking fsb-a na kojem nema šanse da nađeš parking, a ako i nađeš, terenske sposobnosti automobila su poželjne s obzirom da se parkira na nasip prema Slavonskoj, ali kad otvoriš vrata ispadneš iz auta. Dakle, za izbjegavati.
Hvala na iscrpnom objašnjenju. A što je to fsb?
mish mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.