Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 11:31   #401
Moj nema prekidač za otvaranje desnog prozora na vozačkoj strani...
Ušparali su puno 😁

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
KoSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:26   #402
Zanimljiv, članak u Forbesu. Nakon prošle godine i VAG-ovog prvog mjesta, izvjesno je da se u 2017. godini Toyota vraća na vrh po broju prodanih vozila.

Štoviše, u prvom kvartalu 2017. godine VAG je završio na trećem mjestu po broju prodanih auta, između njih i Toyote su se ugurali RNA.

https://www.forbes.com/sites/bertels.../#100519a5e51a
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:23   #403
Bas sam mislio da ce VAG ove godine imati dobre pluseve u EU zbog pada prosle godine i one afere. Na kraju Golfu i Passatu bas ide lose ove godine...Iako mislim da im pad u Kini radi najvece probleme.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:24   #404
Novi A6, A7 i A8 ce svi modeli dolaziti sa 48V mild hybrid sistemom.

11og ovog mjeseca ce biti predstavljen novi A8.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:43   #405
Morati će servisi poduplati radnu snagu...
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 10:20   #406
Quote:
Njemačko ministarstvo prometa je naredilo Audiju da opozove čak 24.000 primjeraka prestižnih modela A7 i A8 s dizelskim motorom proizvedenih u razdoblju od 2009. do 2013. godine zbog mogućnosti dvostruko više emisije dušičnih oksida.

U ministarstvu kažu kako je više od pola opozvanih Audija prodano na njemačkom tržištu, a prevelika emisija je uočena u fazi kad je upravljač zakrenut više od 15 stupnjeva
http://www.index.hr/auto/clanak/njem...u-/974284.aspx
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:18   #407
Malo su kao fejlali sa novim Q3, ali:
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:08   #408
Ček, ček, ček ..... tu nešto ne štima. Tiguan je Golf.
T-Roc je Polo
Koji klinac je T-Cross?!?!? up! - SUV? Šta up! već sam po sebi nije dovoljno govno pa ga treba "popravit" napravivši SUV od njega? E i to čudo da mi je vidjet. I kretena koji će tako nešto kupit.

Posebna je priča kak Q3 na MQB A0 platformi? Jesu potpuno popizdili ili netko ima opakih problema sa sastavljanjem te tablice?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:15   #409
Audi accused of new emissions cheat on A7 and A8

nema predaje
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:21   #410
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček ..... tu nešto ne štima. Tiguan je Golf.
T-Roc je Polo
Koji klinac je T-Cross?!?!? up! - SUV? Šta up! već sam po sebi nije dovoljno govno pa ga treba "popravit" napravivši SUV od njega? E i to čudo da mi je vidjet. I kretena koji će tako nešto kupit.

Posebna je priča kak Q3 na MQB A0 platformi? Jesu potpuno popizdili ili netko ima opakih problema sa sastavljanjem te tablice?
T-Roc je kompakt, kao sportskiji Tiguan.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:14   #411
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ček, ček, ček ..... tu nešto ne štima. Tiguan je Golf.
T-Roc je Polo
Koji klinac je T-Cross?!?!? up! - SUV? Šta up! već sam po sebi nije dovoljno govno pa ga treba "popravit" napravivši SUV od njega? E i to čudo da mi je vidjet. I kretena koji će tako nešto kupit.

Posebna je priča kak Q3 na MQB A0 platformi? Jesu potpuno popizdili ili netko ima opakih problema sa sastavljanjem te tablice?
Tiguan je u ovoj inkarnaciji skraćeni povišeni Passat. Tako nekako. Ovaj... samo da pogledam ime. T-Roc je baš povišeni Golf. U full opremi će valjda biti i jedno barem 100 kg ako ne blizu 200 kg razlike. T-Cross je povišeni Polo.

Ne znam što će točno biti Q3. Svakako su ostavili mjesto za Q4, a bome i Q1. Q2 je povišeni A3, ali onaj A3 sa troje vrata.

Vidili što se danas kupuje i sve karte bacaju na to. Još im je tu tanka ponuda. Za sada su sa novim Tiguanom dobili ništa osim što im je totalno kanibalizirao prodaju Passata, nešto manje Golfa.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:29   #412
Tigi = Passat? Njima se nešto pomračilo .... vozio oba, i nema jebene šanse da se ta dva auta izjednače.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:38   #413
Izjednace se kupcima.

Znam na primjeru svoje supruge. Sad joj se svidjaju Toyota CHR? i Honda HRV. Ja joj govorim da ako nece pravi SUV, da uzmemo limuzinu tipa Mazde 6 ili Accorda jer ce joj u tome biti najudobnije i najugodnije putovati, a ona meni pocne brojat o tome kako su ovo manji automobili a ona hoce SUV, svi na poslu voze SUVove...bla bla bla.

Kako sad da joj objasnim da gore navedeni primjeri nemaju veze sa SUVoma i potpuno su beskorisni u praksi? Kako se trziste pali na povisene automobile, to je nevjerovatno....
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:41   #414
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Tigi = Passat? Njima se nešto pomračilo .... vozio oba, i nema jebene šanse da se ta dva auta izjednače.
Jebiga sad. Ista su verzija te modularne platforme. I to je to. Ne ulazim u to gdje su štedili. Znam samo da nije lagan.

Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Izjednace se kupcima.

Znam na primjeru svoje supruge. Sad joj se svidjaju Toyota CHR? i Honda HRV. Ja joj govorim da ako nece pravi SUV, da uzmemo limuzinu tipa Mazde 6 ili Accorda jer ce joj u tome biti najudobnije i najugodnije putovati, a ona meni pocne brojat o tome kako su ovo manji automobili a ona hoce SUV, svi na poslu voze SUVove...bla bla bla.

Kako sad da joj objasnim da gore navedeni primjeri nemaju veze sa SUVoma i potpuno su beskorisni u praksi? Kako se trziste pali na povisene automobile, to je nevjerovatno....

Ima i za to lijek. Odriješiš kesu i kupiš Stelvio.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:46   #415
Dakle Tigi bi trebalo gurnut "više" da ne kažem "dulje" prema Passatu, T-Roc postaje stari Tigi koji je bio de facto Golf na steroidima a T-Croc, pardon Cross je Polo na steroidima?

Al su ga smislili ... svaka im dala.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:47   #416
Kaj je nagore prodavat ce se ko salata
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:49   #417
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dakle Tigi bi trebalo gurnut "više" da ne kažem "dulje" prema Passatu, T-Roc postaje stari Tigi koji je bio de facto Golf na steroidima a T-Croc, pardon Cross je Polo na steroidima?

Al su ga smislili ... svaka im dala.
Imaju i čistokrvni Passat-size Tiguan. Mislim da je kod nas Tiguan Allspace. Ne znam je li došao. U SAD-u postoji koliko znam isključivo takav Tiguan druge generacije.

A da vidiš tek novog Touarega. Izgleda kao karavan.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:23   #418
Kao i svi, udaraju zestoko po SUVovima. Nazalost.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:30   #419
Koning, izvini ali pored Giulie ja ne bih niti pogledao Stelvio. Cijela ta klasa vozila ne sluzi nicemu, moje skromno misljenje.

Izuzetak su mali CUVovi tipa Renegade koji u nekim verzijama imaju svrhu i funkciju.
__________________
Mazda CX-5 2.5, Toyota Corolla 1.8, Ford Mustang 3.7 V6, Mazda 626 2.0, Audi A6 2.7 V6, Pezo 307 1.6, VW Jetta 1.8T, Dodge Stratus 2.4, Kia Ceed 1.4, Reno Clio 1.4, Rover 400 2.0D, Audi 80 1.8
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 20:38   #420
Pa u tome i je stvar. Svi su visoki, nisu za teren, a jedino se Stelvio vozi kao automobil.


Renegeda ne bih. Compass mi bolje izgleda i veći je. Mislim da nije neka razlika u cijeni.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.