Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 21:01   #201
Ne slusaj nikoga i ne osvrci se na nase komentare . Prvenstveno pamet u glavu i osiguraj svu mogucu diskreciju . Zafrknuti su mladi muskarci i moze ti opasno zakomplicirati zivot .
Pazi se i negociraj jako pametno okuku ? Zahtijevaj totalnu diskreciju . On moze lako da se izlaje jos ako se zaljubi ,imat ces problema sa njim .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:03   #202
@ lazan
što se ti svađaš sa svima ovdje?
Očito nisi sa balkana kao svi mi, nego živiš u nekoj skandinavskoj zemlji, oženjen za stariju gospođu, pa braniš autoricu i njenog mlađahnog ljubavnika.
Btw, mnogi se vani žene za starije milfice zbog papira.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:05   #203
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ajd upiši se u fan club Lazanovog avatara i odskakutaj, ionako ne razumiješ pročitano.
Zamijenio si me za neku.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:05   #204
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
@ lazan
što se ti svađaš sa svima ovdje?
Očito nisi sa balkana kao svi mi, nego živiš u nekoj skandinavskoj zemlji, oženjen za stariju gospođu, pa braniš autoricu i njenog mlađahnog ljubavnika.
Btw, mnogi se vani žene za starije milfice zbog papira.
Sve si pogodila . Ne svadjam se ali ne dozvoljavam nikome da svrstava zenu u najljepsim godinama u otpad .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:08   #205
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sve si pogodila . Ne svadjam se ali ne dozvoljavam nikome da svrstava zenu u najljepsim godinama u otpad .
Pretjeruješ.

Zaista se pogubila tema.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:09   #206
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ah..ne da mi se ponavljat situaciju,jer očito je u ovoj priči najbitnija razlika u godinama,i u tome da je nemoguće bit zaljubljen u ženu 40+.takve se valjda samo želi odvest u krevet ,jer su jadne glupe pa padaju na otrcane fore.itd...
Moguće je da se mlađi muškarac zaljubi u stariju ženu. Al udana si, nisi slobodna.
Tvrdiš da ti je brak dobar i da ga ne bi razvaljivala. Prema tome, ima više logike u tome da čovjek kojem se sviđaš ostane na distanci a ne da se pusti s lanca.


Hoćeš se zabavljati - zabavljaj se (ne obaziri se na komentare (!)). Otkud potreba da se to dodatno nacifra i da se napravi romantična bajka iz toga što te privukao muškarac koji nije tvoj muž, on mora biti zaljubljen u tebe, nemoguće je da te mulja, on tebi mora biti poseban i duhovit i šarmantan. Ono, poševite se, izbacite to iz sistema. Ti si već u fazonu zovite planera vjenčanja, to je to.

Previše komplikacija oko nečeg što bi trebalo biti jednostavno; kod tebe ili u hotelu (skoro sam napisala kod mene al onda sam se sjetila da doma imaš klince i supruga).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:09   #207
@ anđeo čuvar
evo samo za tebe da se napokon informiraš

http://www.edukujse.com/sta-je-klimaks-i-kad-pocinje/
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:10   #208
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sve si pogodila . Ne svadjam se ali ne dozvoljavam nikome da svrstava zenu u najljepsim godinama u otpad .
Nitko nije napisao da je za otpad, ali da je sa 44 starija i to dosta starija od tipa koji ima 31... e pa to bome je. Pa makar tebi neka starija od tebe virila iza ramena dok forumašiš..
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:10   #209
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Pretjeruješ.

Zaista se pogubila tema.
Posteno , prihvacam . Kidam necu vise obecavam tebi .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:12   #210
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Moguće je da se mlađi muškarac zaljubi u stariju ženu.
Ajde, molim te, zaista misliš da je to srž problema iz uvodnog posta?

Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:13   #211
Ne mogu vjerovati kakve zlobne komentare ljudi pišu. Ima žena od 20 pa su nikakve i izgledom i karakterom, a ima prekrasnih žena od 45 g. Po meni ovdje godine nisu uoće problem. Pa nije ovaj maloljetan, već ima 31. To su godine kada je dosta muškaraca u braku/ozbiljnim vezama. Svašta

Po meni autorice trebaš dobro razmisliti što možeš izgubiti ako ova priča ode predaleko.
Opcije:
1) možete se jednom poj... i onda doviđenja (on ili ti shvatite da je bezveze)
2) još više se zaljubite i paralelna veza se razvija (ovo nije ok prema mužu. kad tad će se otkriti i onda kaos)
3) shvatite da je to ono pravo i ti se razvedeš

U svakom slučaju netko će biti povrijeđen. Ako ne možeš zamisliti da ti se dogodi neki od ovih scenarija, radije se odmakni. Osim ako misliš da možeš kontrolirati situaciju...ono dok ti paše-paše.
Jesi li stvarno toliko zagrizla, da si spremna za sve?
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:15   #212
Ljudi pričaju da s godinama dolazi i nekakva pamet, ali ja ne znam da li se to misli onda na životinje jer to kod ljudi i nije baš da mi se čini tako.

Sad opet žališ što si otvorila temu, a ne znam što očekuješ uopće od ovoga? Ako hoćeš seks onda odaberi to, ako nećeš nemoj i što da ti tko sad tu napiše. Smiješno koliko je glupo.
Svatko ima pravo na greške, ali ako imaš dobar brak, vidim da imaš i djete i sad dođeš na forum na kojem je većina ljudi koji upravo traže već što ti imaš (barem koliko vidim je tako) i što će ti onda tu sad netko napisati.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:16   #213
Ovo uopće nisu zlobni komentari, nego realni.
Autorica je pitala za mišljenje forum i dali smo joj.
Daj žene nemojte biti naivne i misliti da mladi dečki luduju za milficama i da hoće imati s njima djecu.
ONI HOĆE SAMO SEX BEZ OBAVEZA. Jel' to vama jasno ili da vam nacrtamo?
Ja stvarno ne vjerujem što čitam od nekih ovdje.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:18   #214
Quote:
Brian Walker kaže: Pogledaj post
Određen broj antropologa tvrdi da je brak kao zajednica poznat još iz kamenog doba kada je određen broj muškaraca i žena činio zajednicu zaduženu za zbrinjavanje potomaka. Takvi brakovi su relano gledajući izgledali poput "ritualnih orgija" zajedničkim interesima spojenih plemenskih grupa odnosno "bračnih partnera" koji na taj način "uživaju brak". Dosta poslije, brakovi su nerijetko korišteni i za jačanje političkog utjecaja i moći kraljeva koji su ženidbom sinova i kćeri sklapali nove saveze pa samim time jačali svoju političku ili vojnu moć. Definicija današnjeg braka odnosno zajednice "dvije heteroseksualne osobe koje su do kraja života vjerne jedna drugoj" dolazi sa jačanjem uloge crkve u svakodnevnim ljudskim životima. Koliko se vidi iz priloženog - brak nije prirodna nego vještačka tvorevina koja čovjeku kao primatu nalaže mijenjanje osnovnih prirodnih postavki u korist onoga ko je tu vrijednost izmislio sa određenim interesima i ciljevima.

Tebi kao primatu ostaje ili da prihvatiš nametnute vještačke vrijednosti koje će te činiti "moralnom čestitom i poštenom osobom", ili da se okreneš svojoj stvarnoj prirodi kojoj brak, njegove vrijednost, i njegovi zahtjevi ne predstavljaju ništa bitno. No u svemu ovome postoji jedan mali problem a tiče se naše ljudskosti...

Da ti kažem iskreno, i ja bih volio pored žene spavati sa još desetak drugih, i to ako ikako može u isto vrijeme i svaki dan po tri puta. Seksao bih i tebe ovako preko foruma mada te i ne znam, odmah i bez odlaganja. Nisam ja kriv, kriv je onaj koji me je tako "programirao" i to ne samo mene nego na milijarde nas koji mislimo isto a to nisu samo muškarci nego i žene. Ali tu je opet jedan blok koji se zove moja supruga...

Nije više lijepa kao prije, dobila je par kilograma više, manje je raspoložena za seks, nerijetko je premorena pa joj nije ni do same sebe a kamoli do seksa. Na drugoj strani nasuprot nje su mlade ljepotice. Divne puding guzice koje mi na plaži mašu ispred nosa, duge lijepe nogice koje su pobjegle sa neke PhotoShop izložbe, lijepe okrugle i čvrste yummi grudi, medena usta, svijetle oči i onaj glas koji dolazi sa samog neba. I znaš šta sam ja odabrao? Ovu svoju debelu što hrče kao medvjed jer je volim. Jer mi je posebna. Jer je bila uvijek sa mnom i kada sam padao, i kada sam se dizao, i bio nesretan i sretan.

Razgovarali smo mi i o mojim potrebama, nije da nismo. I rekao sam joj sve što sam i ovdje napisao nakon čega mi je rekla "idi i radi sve što poželiš, samo nemoj molim te da ja ikada saznam za to jer bi me puno boljelo". Daj mi sada ti reci kako joj mogu reći "volim te" nakon scene sa deset guzlatih crnkinja? Nisam rasista, obožavam crno. I guzlato da ti i to iskreno kažem. Kako da joj pogledam u oči, i kako da nakon njenog pitanja kažem "volim te" mada se ponašam drugačije? Kako da sam sebi objasnim koliki sam šupak i kako mogu mirno spavati sa tom spoznajom? I to kraj nje?

Zbog ovoga što sam naveo mislim da si "malo" nepravedna prema svom mužu. To što te tjera da počiniš "grijeh" je tvoj prirodni normalni nagon kojeg se možda možeš a možda i ne možeš riješiti no vjeruj mi na riječ... Najveća bol koju možeš nanijeti jednom muškarcu je da ga varaš iza leđa dok se on jadan trudi da ti pokloni i više nego što zaslužuješ.

Možda bi bilo dobro da se okaneš tipa za kojeg i sama kažeš "da može imati koju poželi". Nemoj misliti da nije izverziran, dobro utreniran i da u tebi vidi samo jednu stvar - tvoju sredinu. Da li je zbog njega lijepo raskopati brak ne znam, da li je lijepo nabijati mužu rogove iza leđa isto tako ne znam, da li je dobro predložiti mužu da imate po jednu, dvije, pedeset i pet avantura... isto tako ne znam. Ali znam da je sve što odabereš samo tvoj izbor i tvoje pravo koje te može podobro koštati, i zato ti savjetujem da se ne vodiš "emocijama" i "hemijom" nego razumom.

Hemija ti H2SO4 u akumulatoru. Kad nestane, nema ni akumulatora.
Ovo je jedan od boljih postova koje sam pročitala na Žud-u
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:20   #215
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
....
Žena koja je pred klimaksom, ...
više djeluje kao da je u pubertetu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:22   #216
Quote:
Lilly blue kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati kakve zlobne komentare ljudi pišu. Ima žena od 20 pa su nikakve i izgledom i karakterom, a ima prekrasnih žena od 45 g. Po meni ovdje godine nisu uoće problem. Pa nije ovaj maloljetan, već ima 31. To su godine kada je dosta muškaraca u braku/ozbiljnim vezama. Svašta
Ako je već tražila savjet na forumu, onda svatko može napisati što misli. Zašto je zlobno ako je meni teško povjerovati da bi jedan 31 godišnjak, koji "može imati svaku" odabrao za nešto ozbiljno 14 godina stariju, ubračenu ženu, koja već ima svoju djecu i možda više neće moći imati djece s njim, dok je sigurno da će u slučaju ozbiljne veze odgajati njenu djecu? A pretpostavljam da on ipak jednog dana želi imati svoju djecu. I sve to on zna, bez da je ikad bio intiman s njom, izuzev tog cyber sexa (što ne računam ozbiljno) i jednog poljubca. Pa točno, nije on maloljetan da se baš tako zanese....

Očito je da autorica ne želi samo avanturu, tj. seks, dapače njoj je čudno da se ljudi seksaju i kad nisu zaljubljeni. Mislim da si takva osoba može samo naštetiti tom aferom i zato i pišem tu na temi. Meni nisu jasni ovi koji je nagovaraju i daju podršku da prevari muža s kojim je 20g zbog male šanse da će s ovim mlađim nastaviti dalje.

Dakle ne radi se o tome da žena od 40+ ne može izgledati dobro, ili da se mlađi tip može zaljubiti u stariju ženu, jer može. Mi raspravljamo o konkretnoj situaciji a ne općenito o tome da li 40 godišnjakinje mogu parirati 20 godišnjakinjama.
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:22   #217
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ovo uopće nisu zlobni komentari, nego realni.
Autorica je pitala za mišljenje forum i dali smo joj.
Daj žene nemojte biti naivne i misliti da mladi dečki luduju za milficama i da hoće imati s njima djecu.
ONI HOĆE SAMO SEX BEZ OBAVEZA. Jel' to vama jasno ili da vam nacrtamo?
Ja stvarno ne vjerujem što čitam od nekih ovdje.

Pa ja tek ne mogu vjerovati da sa oko 1200 postova još dosad nisi počela vjerovati u stručnost Foruma.hr
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:25   #218
Pa ljudi dajte im da se poseksaju! Podržimo ih!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:27   #219
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ovo uopće nisu zlobni komentari, nego realni.
Autorica je pitala za mišljenje forum i dali smo joj.
Daj žene nemojte biti naivne i misliti da mladi dečki luduju za milficama i da hoće imati s njima djecu.
ONI HOĆE SAMO SEX BEZ OBAVEZA. Jel' to vama jasno ili da vam nacrtamo?
Ja stvarno ne vjerujem što čitam od nekih ovdje.
Vidim da si se osjetila prozvanom, pa da te pitam; je li tebe neki dečko baš jako povrijedio? ono obećao ti brda i doline a samo je htio sex?
I taj izraz MILF mi je toliko debilan
Netko voli debele, netko sisate, netko glupače. Kakve to ima veze s temom? I da ljudi se zaljubljuju bez obzira na godine.
Sigurno ima i nezrelih budala svih godina koji samo žele nešto pojebati, ali po čemu si ti sigurna da je ovdje takva situacija?
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:29   #220
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Pa ja tek ne mogu vjerovati da sa oko 1200 postova još dosad nisi počela vjerovati u stručnost Foruma.hr
Vidim da su neki mlađi dečki ovdje realniji od udanih i naivnih žena.
Što je najgore od svega, većina muškaraca sudi žene prema autorici i misli da su sve takve.
Ima pametnih, ali bojim se da ih je sve manje.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.