Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 15:27   #21
Quote:
*Losted* kaže: Pogledaj post
Pozdrav !
Lagala bi kad bi rekla da je susret bio slucajan,moja inicijativa njegovo rado prihvacanje i sreli smo se nakon dugih dvanaest godina.Prekid je bio buran,prevara s moje i njegove strane,tko je koga prvi više nije ni važno.
Nekoliko sms-ova i našli smo se mada živimo udaljeni stotinama kilometara.Bio je moja prva velika ljubav,ako postoje one koje se pamte cijeli život,on je sigurno jedna od takvih.
Željela sam ga ponovno vidjeti jer sam se cesto pitala šta bi bilo da smo ostali skupa,poželjela sam vidjeti kako sada izgleda,kako živi,da li je sretan.Ali,najviše od svega nadala sam se da cu vidjeti da je ono kako ga ja pamtim iluzija,jer bilo mi je samo 18.
Susret je,naravno,bio predivan.Nekoliko sati ugodnog razgovora,poljubac,kajanje zbog starih grijeha i prevrtanje price šta bi bilo da je bilo...
Sutradan smo se opet sreli,škrti na rijecima, svjesni da pocinjemo nešto što oboje jako želimo.
Nakon mucnog povratka svakodnevnici uslijedilo je beskonacno sms-anje,dogovor o ponovnom susretu,prve pojave grižnje savjesti i življenja s njim u mislima 24 sata dnevno.
Pored predivnog muža,djece i posla ja dan provedem pogledavši tisuce puta u mobitel ocekujuci poruku od njega.
On smatra da je moguce imati vezu van braka i da to može sasvim dobro funkcionirati.Ja više ne znam što da mislim,samo znam da se veselim jednom petku više nego icemu na svijetu.
Ne tražim i ne trebam moraliziranje,imam dovoljno godina da znam što je pogrešno,a što ispravno.Ja bi u biti htjela zadržati sve što imam,a da svi budu sretni,naravno neki u znanju,neki u neznanju.Da li je to moguce?
Meni je to kurac, sorry. I nije moraliziranje, nego ono, pitala si ako je moguće, meni osobno nije. Ako tebi je, onda probaj pa vidi. Meni dvostruke igre nikad nisu odgovarale ni s jedne strane.

Buh-bye.
Nimoy is offline  
Old 14.12.2010., 15:31   #22
Quote:
Pink Sheep kaže: Pogledaj post
Malo je teško povjerovati da netko ima divnog muža, djecu, posao,ukratko divan život, a onda odjednom samoinicijativno potraži neku patetičnu ljubav iz prošlosti
Možda bi bilo dobro da ipak malo razmisliš o viđenju te situacije s tvoje strane.


To bi značilo da si ti sretna sa svojim mužem, iako želiš ljubavnika? Da je tvoj muž sretan s tobom? I da si super sretna što tvoj ljubavnik dijeli svoj život s drugom?
Nekako mi se čini da ni jedna od ove tri priče nije baš sretna, ali ako ih želiš takve kakve jesu, šta da ti kažu drugi - trajat će dok ostali ne saznaju
Slažem se apsolutno.

Po meni je bilo što što čovjek napravi ispravno samo ako se može zamislit u koži drugih aktera i to mu je đast fajn.

Tipa, imamo osobu A (ti), osobu B (tvoj muž), osobu C (fatalni frajer).

Ako si ti u ovoj situaciji ok kao osoba A, onda bi trebala moć bit i kao osoba B i C (iako ste ti i taj frajer u virtually identičnoj situaciji, ovo je čisto primjera radi).

Ako ne možeš, onda si licemjerna i imaš dvostruke kriterije te je tvoj 'stav' o tome mili kurac.

Jebiga, najlakše je bit oportun i ić za trenutnim zadovoljstvom, zanemarit sve drugo. Ponavljam, ako bi tebi bilo ok da to napravi i tvoj muž, onda super. Samo čak i da bi ti bila ok s tim, ne znači da je on.

Laž izjeda čovjeka iznutra, uništit ćeš sasvim nesvjesno i brak i tu romansu koja nakon prvih mjesec dana i eksplozije jebanja i megaromanse neće više imat taj zabranjeni okus nego će počet problemi i s njim. Zašto se nije javio, zašto je odgodio, zašto ne odgovara na sms, pa rekao je...itd.

Na kraju ćeš otupit i više nećeš znat gdje se okrenut.
Nimoy is offline  
Old 14.12.2010., 15:47   #23
došla sam samo da pročitam što Nimoy ima za reći
moj idol!

autorici: iskreno nemam pojma što bi u toj situaciji ali znam da mi nije ok nikakvo šuljanje tvom mužu a ni njegovoj ženi iza leđa. bilo pa prošlo, čemu to opet dizati iz pepela? samo možeš izgubiti sve što imaš sada s nekim drugim (koji ti navodno paše) a on će se vratiti svojoj ženici. šanse da ćete zajedno odjahati u sumrak su po meni minimalne. a gdje si onda? budi pametnija
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Old 14.12.2010., 15:50   #24
Na ovu se temu nema mnogo novog i pametnog za reći.
Pokretačicu za ev. tehnička pitanja upućujem ovamo.

__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.