Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.11.2011., 07:05   #11
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post

dopustila bi da mu šestice propadnu koje su jako bitne a jednoga dana kad će trebati šestice će se davati ogromna lova na krunice i implantate
Ne pričaj mi o tome. Znam kako je. Jedna jeziva baba iz splitske privatne ordinacije koja mi je do tad izmuzla preko deset tisuća držala me budalom za koju je mislila da može s njom tako unedogled pa mi je tražila za uređenje tri gornja krajnja zuba 12 i pol tisuća na što sam je lijepo pozdravio zauvijek i dao se u potragu za poštenijim medicinarima. Nije me se lako ostavila. Čitavo ljeto su me njezine asistentice proganjale na mobitelu "kako se moram vratiti u njihovu (pljačkašku!) ordinaciju neka dovrše posao jer..." - navodno - "...nema smisla ni svrhe da sada to netko drugi radi kad su oni započeli". A trebali ste je vidjeti kako je odjevena i na kolike se je štikle propela. I kakvim se je nakitom nakinđurila gramziva papiga!A jadnici koji joj prosipaju jedva spajaju kraj s krajem. Kao uostalom i 90% građana ove nesretne i nepravedne zemlje. Nažalost, iz vlastitog iskustva ne mogu reći da su nam medicinari drugačiji od političara...Tone se na svim područjima.
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.