Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 13:21   #241
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ali trenutno bi uvjeravanje u neku kvalitetu bilo jednako deluzionalno kao ovo šta sad priča.
Pojasni ovo. Trebao bih pristati na nešto nekvalitetno? Onda dolazimo do onih snižavanja kriterija što oboje ne zagovaramo.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:25   #242
Drumy je malo dite koje nikad nece odrast.
Njemu triba netko tko ce ga doslovno vodat za ruku kroz zivot i otvarat mu vrata.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:28   #243
Quote:
vegar kaže: Pogledaj post
Drumy je malo dite koje nikad nece odrast.
Pa to mi je i cilj u životu, uvijek ostati dijete. Biti odrastao je dosadno.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:29   #244
Quote:
vegar kaže: Pogledaj post
Asu tako bi i tribalo bit.
Nije da želim zvučati kao neki zatucani katolik ali mislim da nam se mozak previše pere seksom kao temeljnom vrijednošću i prizmom kroz koju se sve propušta.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:31   #245
Joj Drumy Drumy mogli bi ja i ti sad ovako satima se prijebavat oko pizdarija.
Joj nemoj se crnit s takvim ciljevima.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:38   #246
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Teško podcjenjuješ očaj.
očaj zbog neuparenosti?
daj molim te. o očaju se može govoriti ako te dotuče kredit u švicarcima, ako ti se dogodi bolest ili slično. malo je smiješno tvrditi da se hrli u odnos s devetim izborom iz očaja.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:43   #247
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
očaj zbog neuparenosti?
daj molim te. o očaju se može govoriti ako te dotuče kredit u švicarcima, ako ti se dogodi bolest ili slično. malo je smiješno tvrditi da se hrli u odnos s devetim izborom iz očaja.
Da.
Te trenutno ne esencijalne probleme i zelje ne svrstajes u grupu stvari zbog kojih se mozes dovest do ocajnih stanja.
Samo se nemoj crnjacit oko pizdarija i sve je 5.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:43   #248
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
očaj zbog neuparenosti?
daj molim te. o očaju se može govoriti ako te dotuče kredit u švicarcima, ako ti se dogodi bolest ili slično. malo je smiješno tvrditi da se hrli u odnos s devetim izborom iz očaja.
U odnos sa devetim izborom se hrli zbog: snižavanja kriterija (najčešće), jake volje za uparivanjem i nedostatka sreće da naletiš na pravu osobu. Obično je i kombinacija svo troje.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:46   #249
Kako znas?
I daj odgovori ...jel ti tesko tako zivjet?
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:53   #250
Quote:
vegar kaže: Pogledaj post
Kako znas?
I daj odgovori ...jel ti tesko tako zivjet?
Promatram svijet oko sebe, nisam slijep.
Kako živjet, kao dijete? Nije teško, zna biti zabavno dosta
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:02   #251
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Promatram svijet oko sebe, nisam slijep.
Kako živjet, kao dijete? Nije teško, zna biti zabavno dosta
osobno oko sebe vidim ljude sklone upariti se s ne baš 'onime/onom o kojem/kojoj su sanjali' , samo ako su neki viši materijalni interesi u pitanju.

znam nekoliko parova koji su svjesni da nisi najsretniji zajedno, ali previše je godina i materijalne umreženosti tu, da bi sada sve bacili u koš.
sebe ne mogu ni zamisliti u nečemu takvome, ali dok je njima dobro, zašto ne...

situacija ima raznih.

sto se doze djeteta tiče; primjerena doza da. infantilnost i nedoraslost ne, jer život nam plasira situacije u kojima treba biti i odgovoran i ozbiljan. i što ćeš onda s djetetom?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:13   #252
Drumy ovdje te pitam.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=235
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:24   #253
nije mu tesko. bas mu je lijepo i uziva u svom neradu i letargiji.
mozda mu nekad i to dopizdi pa pocne to mijenjati.

inace, drume, nisu samo oni najljepsi svjetski ljudi nagradjeni srecom da vole i budu voljeni.
neces vjerovati, ali neko moze i tebe, tako ruznog, voljeti
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:41   #254
Quote:
vegar kaže: Pogledaj post
Pa zbilja nije teško živjeti kao pesimist. Uvijek si spreman na najgora sranja a kad ti se ipak dogodi nešto iznad očekivanja onda možeš biti samo ugodno iznenađen
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 14:45   #255
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
neces vjerovati, ali neko moze i tebe, tako ruznog, voljeti
Čak i da teoretski može, ali ja ne mogu tog drugog
To bi bila neka jednosmjerna ljubav prema meni.

Moj krug ljudi koje sam u stanju istinski bezuvjetno voljeti je limitiran na užu obitelj, čak ne obuhvaća ni prijatelje.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 15:13   #256
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pojasni ovo. Trebao bih pristati na nešto nekvalitetno? Onda dolazimo do onih snižavanja kriterija što oboje ne zagovaramo.
Ne, uopće nisam mislio na to.
Govorim o tvojoj kvaliteti. Čovjek je samopouzdan kad zna da vrijedi. Ti bi prvo trebao poradit na tome da si "priuštiš" takav osjećaj. Drugo bi bilo zavaravanje.

S time da je tako lijepše živit, a i onda si primjećen među ženama.
Imaš opciju jedno i drugo, ili nijedno.

Tako da ono šta misliš "zašto bi se ja mijenjao zbog drugih, zbog seksa ili zbog sela" uopće ne drži vodu, to radiš zbog sebe, a ovo drugo jednostavno dođe.

Ti imaš kriterije ko ja, u nebu, pa šta. Nemoguće je često i stalno nalazit ono ta ulazi u njih, al kad sam ja mogo imat savršenu možeš i ti. A tad nisam bio još ni upola čovjek koji sam danas.

To sve ima jednostavno riješenje. Ja to ne trebam nit ću se ubit da to opet imam, doć će kad tad. Jedino će to onda bit po mojim pravilima, koliko se bude uklapalo u moj raspored, jer jednostavno nemam viška resursa za druge ljude. Ali to ne znači da nemam mogućnosti, već volje. Da mi je bitno, napravio bih mjesta. No imam druge prioritete

Ono šta ti ne kužiš je da niti ne znaš koliko to vrijedi, pa ne znaš koliko ti se isplati potrudit za to, i isto tako da između "stalno" i "nikad" postoji cijeli raspon.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa zbilja nije teško živjeti kao pesimist. Uvijek si spreman na najgora sranja a kad ti se ipak dogodi nešto iznad očekivanja onda možeš biti samo ugodno iznenađen
Neće ti se nikad dogodit nešto iznad očekivanja ukoliko živiš na način da svoj pesimizam kanaliziraš u self-fulfilling prophecy. Treba bit svjestan toga da može ić najgore, treba bit spreman othrvat se čak i da bude najgore, ali ne treba živit kao da će stvarno bit tako. Jer ne mora bit tako, osim ako ti sam osiguraš da stvarno tako i bude svojim ponašanjem.

Treba dat najbolje od sebe, i bit spreman za najgore, ovo prvo ti garantira da će uvijek bit najbolje što može bit, a drugo ti je dobra mentalna desensitizacija u smislu da je najgore "ionako norma" a sve iznad toga "bolje od norme" što bi značilo "dobro". Čak i da je apsolutno gledajući ispodprosječni ishod, relativno gledajući prema najgorem je odlično. I to je ono šta ti nikako da shvatiš, postojanje drugih perspektivi... Još kad bi znao volit umjesto da ne voliš ni prijatelje...

S tim da ne postoji bezuvjetna ljubav (osim prema krvi). Ali postoji uvjetna, koju opet nemaš, jer nemaš ni prijatelje. To je jebeno tužno
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 15:31   #257
Ni ne tražim niti aktivno radim na tome da mi se u životu događaju stvari iznad očekivanja. Ako padnu iz vedra neba - padnu. To je istinska sreća.
Rad na samom sebi mi ne rezultira srećom, eventualno nekim "postignućem" ali to ne znači da ću osjećati sreću zbog toga.

Nemam taj osjećaj za ljubav, slažem se. Više sam hladan robotski karakter, takav mi je personality. Volim samo određene nematerijalne i materijalne stvari puno više nego ljude
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 15:49   #258
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Rad na samom sebi mi ne rezultira srećom, eventualno nekim "postignućem" ali to ne znači da ću osjećati sreću zbog toga.
A to tvrdiš na temelju čega točno?

Anyway, odustajem, izgubljeni slučaj.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 15:52   #259
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
A to tvrdiš na temelju čega točno?

Anyway, odustajem, izgubljeni slučaj.
Pa recimo, završetak faksa. To bi kao trebalo biti neko životno postignuće nakon višegodišnjeg rada na sebi koje bi trebalo rezultirati nekom srećom i zadovoljstvom, jel tako?
A meni je recimo promocija bila jedan od najdepresivnijih dana u životu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:03   #260
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa recimo, završetak faksa. To bi kao trebalo biti neko životno postignuće nakon višegodišnjeg rada na sebi koje bi trebalo rezultirati nekom srećom i zadovoljstvom, jel tako?
A meni je recimo promocija bila jedan od najdepresivnijih dana u životu.
Zašto?


Osim toga, to je nešto šta ti treba/olakšava za dalje, ali to nije rad na sebi. Ništa posebno ne naučiš nit ne postigneš time zato šta si završio faks. Ne promjeniš se zbog toga.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger