Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2016., 13:29   #121
Quote:
belonguzije kaže: Pogledaj post
Tako je. nema pečata.
Divno. Thanks!
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 13:44   #122
Treba mi famozna Potvrda o visini dohotka i primanja za sve punoljetne članove zajedničkog kućanstva (uključujući i mene kao studenta) za 2015. godinu izdanu od strane Područnog ureda Porezne uprave u svrhu „ostvarivanja prava na dodjelu stipendije".

Kako sam korisnik Sustava, zajedno sa roditeljima čije mi potvrde također trebaju, zna li netko da li se to može dobiti preko egrađanina? Ja kopam, ali ne mogu nigdje pronać, nije valjda da moram na šalter? odnosno, vjerovatno moram i tjerat roditelje na šalter po potvrdu jer je meni neće dati za njih...koma
pfri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 18:33   #123
Quote:
pfri kaže: Pogledaj post
Treba mi famozna Potvrda o visini dohotka i primanja za sve punoljetne članove zajedničkog kućanstva (uključujući i mene kao studenta) za 2015. godinu izdanu od strane Područnog ureda Porezne uprave u svrhu „ostvarivanja prava na dodjelu stipendije".

Kako sam korisnik Sustava, zajedno sa roditeljima čije mi potvrde također trebaju, zna li netko da li se to može dobiti preko egrađanina? Ja kopam, ali ne mogu nigdje pronać, nije valjda da moram na šalter? odnosno, vjerovatno moram i tjerat roditelje na šalter po potvrdu jer je meni neće dati za njih...koma
Šalter je majka
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 15:27   #124
roditelj ne može dobiti niti rodni list maloljetnog djeteta kako sam danas informiran
Zizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 08:55   #125
Ljudi, napravila bih si e-građanina jer sam čitala (je li to istina?) da ću onda moći pratiti sva zbivanja na svojoj poreznoj kartici. I sad, kako nemam nijednu vjerodajnicu s onog popisa https://gov.hr/e-gradjani/lista-prih...rodajnica/1667, išla bih u FINU. Samo, ne znam koju opciju tražiti, FinaSoft certifikat ili FinaCertRDC certifikat? Imate li prijedlog?
MarijaZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:06   #126
Ako ne želiš plaćati ništa i imaš pametni telefon, uzmi mToken isto u FINI.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:07   #127
Jel se može preko e-građani izvaditi Porezna kartica (Obrazac PK)?
Mickey1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:38   #128
Quote:
Mickey1982 kaže: Pogledaj post
Jel se može preko e-građani izvaditi Porezna kartica (Obrazac PK)?
da, ePorezna->Porezna kartica (skine se .zip)
__________________
pridruzite se akciji "Pedofilija", posaljite mail za prikazivanje dokumentarca "Deliver us from evil" na nekoj od HR TV postaja, HR titlovi. (Suma Sumarum)
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:06   #129
Quote:
slaven0 kaže: Pogledaj post
da, ePorezna->Porezna kartica (skine se .zip)
Hvala!
Mickey1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:13   #130
Imam sad eOI, sad sam razina 4
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 16:09   #131
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Imam sad eOI, sad sam razina 4
auuuu ima nas ima nas

jučer sam ija napokon 100kn investirao u čitač kartica i sve je proradilo oke.

Jedina pritužba na www.eid.hr sajt koji radi dosta loše i često je nedostupan.

Sledeći je korak uzet novu putovnicu

Prijava na pretinac sa Linix Minta ne radi dobro iz Chrometa, ali uredno radi midleware eID pisan za Ubuntu.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 08:28   #132
Ekipa, imam pitanje. Šaljem zamolbu za posao i piše da trebam priložit: "domovnica u izvorniku ili ovjerenoj preslici"

Da li mi je onda izvornik ova sa e-građani ili ne? Hvala!
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 09:28   #133
Ajme majko - ovjerena preslica:..
Pa koji su to papci...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 11:18   #134
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Ekipa, imam pitanje. Šaljem zamolbu za posao i piše da trebam priložit: "domovnica u izvorniku ili ovjerenoj preslici"

Da li mi je onda izvornik ova sa e-građani ili ne? Hvala!

Da.

I ako ti to ne priznaju, lijepo rušiš natječaj
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 20:32   #135
Da li je netko koristio nedavno enovorodjence za dijete rodjeno izvan Hr., otac i majka imaju stalno prebivaliste u Hr.?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 11:16   #136
Vjerodajnica banke

Pozdrav, da li se itko ulogirao, tj. prijavio u sustav putem tokena svoje banke? S obzirom da imam internet bankarstvo i nudi i tu opciju, ali ne znam je li bolje i sigurnije ipak otići direktno na Finu? Jer ovako, koliko sam shvatila, dajem suglasnost banci da putem vjerodajnica banke, NIASu proslijedi moj OIB.
lena105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 19:57   #137
Quote:
lena105 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li se itko ulogirao, tj. prijavio u sustav putem tokena svoje banke? S obzirom da imam internet bankarstvo i nudi i tu opciju, ali ne znam je li bolje i sigurnije ipak otići direktno na Finu? Jer ovako, koliko sam shvatila, dajem suglasnost banci da putem vjerodajnica banke, NIASu proslijedi moj OIB.
Pa vidi šta ti je manje zajebancija, ono koji ti je šalter bliži...nemoj komplicirati stvari. Uredno radi spajanje sa bankarskim tokenom. Nema brigaš!
Lugar Ćiril is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 20:10   #138
Quote:
lena105 kaže: Pogledaj post
Jer ovako, koliko sam shvatila, dajem suglasnost banci da putem vjerodajnica banke, NIASu proslijedi moj OIB.
Nije mi baš jasno zašto te to brine, koju god vjerodajnicu odabereš slat će se tvoj OIB NIAS-u, to je način na koji NIAS identificira korisnika.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2019., 22:25   #139
Red face

Quote:
lena105 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li se itko ulogirao, tj. prijavio u sustav putem tokena svoje banke? S obzirom da imam internet bankarstvo i nudi i tu opciju, ali ne znam je li bolje i sigurnije ipak otići direktno na Finu? Jer ovako, koliko sam shvatila, dajem suglasnost banci da putem vjerodajnica banke, NIASu proslijedi moj OIB.
Fina i tvoja banka su već povezane putem tvojega OIB-a
Da to ne bilo tako onda Fina ne bi imala podatke o porezu koji uplačuješ na iznos tvoga računa.
Inače to sve možeš viditi na stranicama porezne uprave kada se logiraš u e-građane.
Ako se logiraš putem tokena onda imaš vjerodajnicu trećega levela a ona ti daje puno veće mogućnosti pristupa nekim dijelovima e građana.
Ako pak želiš najveći livel onda ti predlažem e-osobnu i pristup putem čitača kartice-no to ti je i najkompliciraniji način.
Cibertron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2019., 09:49   #140
hvala puno na odgovorima, ma ne razumijem najbolje porez i te stvari pa mi sigurnije pitati
a da, shvatila sam da je preko osobne najjača zaštita, ali kupovati čitač kartica samo za to.. nema mi potrebe.
u svakom slučaju, zahvaljujem
lena105 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.