Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 01:22   #201
MTV ak tak nastavi neće dočekati 40 godina 2021
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:28   #202
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Pa ni meni nije jasno, ali mislim da nije kriva Adrija, nego MTV corp, odnosno Viacom. Pretpostavljam da Adria ipak mora platiti neko učešće za prenos, a da nemaju te novce.

Nisu propali zbog domaće muzike, niko nije ni gledao MTV zbog Nine Kraljić i Sare Jo, nego su propali zbog nedovoljne publike, ali čini mi se da je MTV svugdje u krizi, ne samo na Balkanu.
Zbogom, kratko su i trajali.

BTW ni Italija već neko vrijeme nema MTV, tj ima ga samo malobrojna publika koja plaća skupi SKY pay tv. U DVB-T-u umjesto MTV-ja ide VH1.
Ma glupo je to placanje svega i sami sebi bas debilana korporativna.

Ma propali su i zbog toga. Da barem pustaju samo strano i da imaju dobre blokove tipa malo staro, malo novi hitovi, malo ovaj zanr malo onaj i to bi licilo na nesto. Vh1 to puno bolje radi i gledljiviji je iako je i on prije 10-ak godina bio puuuno bolji. Ali i je poanta glazbenih kanala da kada ga ukljucim slusam muziku jer chillam ili da imam neku podlogu umjesto radija dok radim nesto i sl. a ne ukljucujem glazbeni program da gledam trash realityje i nekakve emisije koje nemaju veze s glazbom i kakvih ima milijun na svim ostalim kanalima
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:33   #203
MTV je propal kad je uveo kodiranje 1994, od tada su kola krenula nizbrdo

onda se svi prebacili na MTV (njemački) ali i on je kodiran od 2014
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 01:38   #204
Eto zelja za parama ih je upropastila kao i sve. Taj pohlepni suhi rigidni korporativizam ne vodi nigdje osim u dekadenciju i propast
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:40   #205
Krenut ce Mtv Europe lokaliziran za nasu regiju..
Mozda i bolje,u nadi da ce biti bolji program


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:43   #206
Teško će biti bolji program, jedino za one koji vole MTV reality trash. MTV Adria je imao najmanje takvog programa od svih MTV kanala...

Iako nosi naziv MTV Europe, taj kanal se uglavnom emitira samo u državama Istočne Europe koje nemaju svoj MTV.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:03   #207
Evo TV neki dan prešao na MTV Europe, no još uvijek najveći HR operateri drže adria feed koji se gasi za 4 dana. Znači guraj do zadnjeg dana dokle ide ide, a onda ćemo mijenjati tek kada se crna slika pojavi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 18:58   #208
Ne znam što se dešava no danas je na stranice Vijeća za elektroničke medije vraćen MTV Hrvatska d.o.o. na popis pružatelja usluga televizije i to sa dva kanala MTV Adria (koji je sa popisa izbačen 1.1.2018) i VH1 Adria (koji je izbačen 1.2.2015). Jel moguće da su tražili koncesiju natrag i da se vračaju sa poslovanjem u HR? Inače, dokumentacija koja stoji na stranicama je iz 2013. godine, dakle stara dokumentacija pošto im koncesija vrijedi 10 godina pa da su ostali sa poslovanjem ta stara koncesija bi i danas vrijedila. Odakle sada od jednom njih natrag vjerojatno ćemo morati pričekati izvješće sa posljednje sjednice da saznamo, a pošto su oni "vrlo žustri" u objavljivanju zapisnika sigurno ćemo pričekati 10tak dana za to

Sve u svemu bilo bi lijepo da se vrate.



MTV HRVATSKA d.o.o. - MTV Adria
https://pmu.e-mediji.hr/Public/Pregl...id=332&pmu=119

MTV HRVATSKA d.o.o. - VH1 Adria
https://pmu.e-mediji.hr/Public/Pregl...id=333&pmu=119
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 19:35   #209
Možda se vraćaju ali sa novim vlasnikom. Ako se ne varam, prethodne Adria verzije su ustvari bile licencirane a ne u direktnom vlasništvu Viacoma.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 18:39   #210
Mislim da je to njihov način poslovanja svuda da traže partnera na lokalnom tržištu. CME je tako u Češkoj i Rumunjskoj imao (ili još uvijek ima, nebitno) njihov lokalni MTV. Kod nas po ovoj dokumentaciji na stranicama Vijeća stoji da je i dalje isti vlasnik kao i prije.

Anyway, vidim da od 1.5. VH1 u UK postaje entertainment kanal (kao američki VH1) prepun reality show-ova. Pošto to tako obično biva da sve prvo krene u USA, pa onda u UK pa zatim u ostatku svijeta, ako ikad se i vrati naš VH1 vjerojatno i njemu ne gine takva sudbina.

https://www.a516digital.com/2018/04/...rtainment.html
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 23:20   #211
U Italiji je VH1 100% muzički tokom dana, naveče u prime time imaju retardirane i isfurane serije (8 jednostavnih pravila), a preko noći Geordie Shore.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 23:49   #212
Mene je pozitivno iznenadio MTV Europe koji smo dobili jer sam očekivao da će biti 100% reality program. Isto tako, MTV Germany koji je odnedavno FTA je još bolji. Reality emisije počinju tek oko 15h i traju do 01h... A od 01h do 15h se vrte video spotovi.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 00:18   #213
Meni je super mtv europe i ne znam sta ce nam nase varijante koie ce furati propale alternativce i uvjeravati nas da je to nas ekvivalent svemu stranom sto pustaju
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 00:35   #214
To je posebna priča. Vrte najveću stranu komercijalu, a od domaćih samo alternativu. Mislim OK je da su bili napravili posebnu emisiju za alternativu kojoj zaista nedostaje medijskog prostora, ali ono je bilo previše.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 01:43   #215
Upravo zbog tog forsiranja domaćih alternativaca niti ja se ne veselim "adriji", ali sa druge strane svakako je pozitivno da imamo svoj domaći MTV kanal pa makar nastavili sa tom praksom. Nekome je valjda i taj stil pasao, no za samo tržište je dobro da imamo svoju verziju tako velikog kanala
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 02:57   #216
Ja volim originalnu verziju kanala a ne neke nase verzije za siromasne. Ok je lokalizacija tipa titlova za ekipu koja ne zna engleski to mi je ok i to imamo i sad.
Ali nasi trashevi mi nisu potrebni. Mtv je mtv i sto "svjetskiji" i originalniji to bolji najradije bih americki. Za domace varijante imamo nase i regionalne kanale
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 09:30   #217
Nedo nam Bog američki MTV i Jersey Shore lobotomiju po cijeli dan sa reklamama doslovno svakih 5 min, tu bi tek zahvaljivao nebesima na MTV Adriji.

Smiješno je pričat tu o nekim "originalima" i "kopijama" MTV-a koji ili je playlista video spotova i glazbe (koja isključivo ovisi o uredniku što će pustiti) ili pak copy-paste reality smeća koje se svuda isto vrti. Osim lokalne muzike, vrlo malo je tu domaćeg sadržaja.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:34   #218
Pa bas zato i ne treba mi jos pored toliko stranog treša kojeg je bila puna i prošla adria još i domaći treš. Brate mili daj spotove, top liste, koncerte i neke emisije i dosta. Jos kad je adrija bila napravila kombiniranu top listu sa nasim i stranim pjesmama uzas!

Meni je najbolja bila adria lani pred gasenje glazba citav dan i super. Sad mi je ovaj euro isto ok kad ga moze gledati pola europe ili koliko vec sta smo mi neko super trziste pa nam treba nasa inacica. Hvala, ali ne hvala
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 10:56   #219
Ne kužim, kažeš prvo da bi američki MTV koji je 24/7 reality shows - onda druga poruka da ti je to trash i da bi ti samo muziku i spotove da puštaju, kojeg zaluta na američkom MTV-u rjeđe nego na HRT-u?

Inače, Adria je od svih lokalnih europskih verzija imala najmanje reality programa, to su već i drugi primijetili na ovoj temi, čak i u vrijeme svoje najveće popularnosti reality emisija je bilo minimum u odnosu na MTV Europe. A domaći program koji je išao, doduše vrlo rijetko, je bio poprilično kvalitetan (ne govorim o muzici nego o emisijama).

Sve u svemu bilo bi dobro kad bi se vratili samo da promijene domaću arhivu pjesama.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 12:02   #220
Ja sam isto za novu Adria verziju. Ipak sva bitnija tržišta imaju svoju verziju, a ova Europe verzija se bez obzira na naziv gleda samo u istočnoj Europi.
Ne kažem da smo mi pretjerano bitno tržište, ali bolje je biti u društvu Njemačke, Francuske i Španjolske nego Ukrajine, Moldavije i Estonije.
A MTV Adria je svakako imala kvalitetne emisije, prvo mi pada na pamet Summer Festival Report, a u ranijim godinama ih je bilo i više, npr. Hitorama, MTV Express, MTV Takeover, MTV Reporteri...
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.