Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 16:40   #101
Jel netko od vas ima Eurosport player?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:48   #102
ja imam Eurosport player, plaćam 3 eura mjesečno iako ga baš i ne gledam
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:21   #103
Uveli su izbor audio jezika na ESP playeru neovisno o tvojoj geografskoj lokaciji, što je dobro. Dakle sad sam biraš koji ćeš jezik

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:03   #104
Pearljam Kako plaćaš uslugu?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:41   #105
Sta je sa eurosport news kanalom?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 14:55   #106
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Pearljam Kako plaćaš uslugu?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
karticom, skidaju mi svaki mjesec

sad baš gledam slalom u Adelbodenu, slika dolazi prije zvuka, jako glupo, komentator priča o drugom prolazu a skijaš je u cilju

tj. malo sam pretjerao, nije u cilju ali je na trećem prolazu
pearljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:45   #107
Pitanje u vezi eurosport player usluge. Radi li to kod nas preko chromecasta?
hrvoje_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:10   #108
Eurosport 1 & 2 na hrvatskom

Jel to Eurosport digao cijenu mjesecne pretplate za Player s 2,99 na 4,99 eura ili sam ja nesto pobrkao?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:13   #109
Da, nova cijena mjesečno je 4,99 eura, a godišnja 29,99 eura.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:34   #110
Lijepo, lijepo... znači dižu se cijene na svim nivoima, i to ni više ni manje nego skoro za duplo. Pitam se kakve li su onda strahote servirali operaterima

35 kuna za dva kanala? Stvarno "sitnica". Jeftinije je onda naći nekog sa EVO TV-om i uzeti drugi prijemnik za 34,99kn/mj i uz Eurosport dobiješ još brdo drugih programa i sve to gledaš na TV-u.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:47   #111
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Lijepo, lijepo... znači dižu se cijene na svim nivoima, i to ni više ni manje nego skoro za duplo. Pitam se kakve li su onda strahote servirali operaterima

35 kuna za dva kanala? Stvarno "sitnica". Jeftinije je onda naći nekog sa EVO TV-om i uzeti drugi prijemnik za 34,99kn/mj i uz Eurosport dobiješ još brdo drugih programa i sve to gledaš na TV-u.
Ovo ti je sada pokušaj kompenzacije gubitka 90% tržišišta u Hrvatskoj.... ako na Playeru traže 35 kuna za 2 kanala možete misliti koliko su tražili za kompletan Discovery paket + Eurosport od VIP-a i MaxTv-a....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 22:48   #112
Pretpostavljam da je to samo zbog Olimpijskih igara. Također pretpostavljam da je ta cijena za cijeli svijet, a ne samo za nas, no opet, malo su pretjerali nekako
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:02   #113
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Također pretpostavljam da je ta cijena za cijeli svijet
Nije. Npr., u Beneluxu je redovita mjesečna cijena 6,99 EUR, ali imaju akciju sada za OI od 0,99 EUR.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:25   #114
Svuda je različito, najbolje je u Poljskoj. Srećom pa jezik biraš koji hoćeš na samom playeru neovisno gdje si kupio pretplatu, dakle otvoreno je itekako za manipulaciju da kupiš gdje ti je jeftinije.

Hrvatska - 37,10 kuna


Njemačka - 51,98 kuna


Danska - 98,99 kuna


Poljska - 26,84 kuna


Velika Britanija - 58,55 kuna
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:57   #115
upravo se registrirao, radi bez štekanja, ali nije u HD

zašto?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:34   #116
Kvaliteta ovisi o brzini interneta i stalno varira, no rekao bi da ne ide više od 720p. Za gledanje na kompjuteru, mobitelu itd izgleda sasvim pristojno, no na TV-u se već vidi razlika recimo između Eurosport HD sa satelita i njihovog playera. Za tu cijenu su mogli ponuditi i pravi 1080 stream.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:41   #117
Eto, kupio sam pretplatu na 1 mjesec, cisto da probam kako to ide. Probni rok je 5 dana, pa ako mi se svidi ostavim, ako ne prekinem. Nadam se da onda nece biti problema s povratom, Paypalom sam platio.

A sto se tice Playera, nije loše. Najveci minus mi je sto biraš događaj, a ne televizijski kanal. Završetkom događaja prekida se stream i izbacuje plavi koji sam ispod komentara stavio. Možda ja griješim, no ako gdje ima mogućnost odabira bar Eurosport 1/2 javite. Aj ne bi bilo problem ni kliknuti na drugi događaj koji ide na kanalu, no ne ponudi ga odmah čim prekine stream tog događaja.

Kvaliteta je izvrsna. Rekao bi ovako kad na TV-u gledam da je HD sigurno, a sad jel i bolje teško mi je reći. Također, ne postoji aplikacija za starije Smart televizore, a blokiraju browser ako nije Mozila, Chrome itd što znači da na starijem moram imati laptop cijelo vrijeme uključen i biti spojen HDMI-ijem. Što se tiče komentatora, prvi puta čujem hrvatski na Eurosportu i nisu tako losi komentatori. Ima nekih koje je zaista tesko slusati, no ako nista svi su jako dobro upuceni u sve sporove i sve natjecatelja, a i promjena komentatora na engleski, a i srpski je isto odlicna.

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:11   #118
Meni normalno prebaci na iduću emisiju bez ikakvog prekida, samo što dole u nazivu emisiju stoji i dalje stari naziv (one emisije od koje si počeo) tek kad se refresha cijela stranica onda se dobije pravi naslov. Ali sami stream uredno ide kao pravi kanal. Govorim dakle o stream-u kanala (E1 ili E2), ne live streamu nekog događaja koji ide posebno i kad završi staje.

A što se tiče app-a za Smart TV, niti ja ne mogu naći za svoj, iako pronalazim preko google-a da je bilo aplikacije prije godinu/dvije no iz nekog razloga je maknuta. No zato postoji app na Apple TV-u i tamo radi izvrsno.

Kvaliteta slike više od HD-a? Hm, hm, hm.. ako imaš satelitsku prebaci na njemački Eurosport HD (sad ti je besplatan) pa vidi što je pravi HD Ovo jest HD, ali daleko od "punokrivnog" HD-a kakav bi mogao biti.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 20:17   #119
Ha cuj, ne znam sad jel punokrvni HD ili nije, no slika je zaista odlična. Možda je i do toga što je TV koji podrzava i 4K pa sve to tako lijepo izgleda, jer rijetko kad gledam satelit i HD televizijski program. Najradje bi te sad pozvao k sebi da vidiš kak je dobro

I skuzio sam oko ove greske, zapravo najcesce to javlja preko bas tog TV gdje je aplikacija. Ne znam zasto to tako izbacuje, no preko laptopa je okej, mozda je samo dvaput izbacilo. Svakako, svima koji su imalo zainteresirani, preporucam da probaju bar probno 5 dana, nije tako loše, čak razmišišljam da i ostavim tih mjesec dana dok su Olimpijske igre
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 23:11   #120
Eurosport i RTRS u Banjaluci su potpisali ugovor o zajedničkim projektima.

Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.