Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 23:05   #1201
Glede nadopunjavanja, neki dan sam u A. Mallu naletjela na čizme koje su mi brzinom munje nestale iz košarice u prvim minutama salea (i otad se više nisu pojavljivale online). Čisto da vidim koliko je pouzdana provjera dostupnosti online išla sam odmah provjeriti preko linka (koji sam dotad mahnito refreshala više puta na dan) ima li ih igdje u Zagrebu i - nula bodova.
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:55   #1202
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
ne nadopunjuju u prodavaonicama stvari sa SALEa...

jedino ako ga netko vrati tko ga je kupio prije

osloni se samo na web.



(iako, otkad si prvi put rekla za kaputić - pratim, i nijednom nije bio dostupan u nijednoj veličini... )
Pa hvala ti sta brines i pratis moj kaputic

Quote:
Katula kaže: Pogledaj post
Cure, meni nekaj nije jasno.



Pošto sam u DE i kad odem direktno na Zarinu njemačku stranicu, onda npr. ovu pelerinu od Julie ne mogu uopće naći.

Ali ako kliknem link na hrv. stranicu koji je ona postala, prvo me pita želim li se prebacit na njemačku stranicu, da, okej, prebaci me i eto te pelerine u L veličini

https://www.zara.com/de/de/langes-ca...tml?v1=5104080



nije mi niš jasno
Tu je sve naopako, ja sam isla gledat vise europskih stranica, vecina ovu pelerinu uopce nema u ponudi, a oni koji je imaju nemaju webshop (BiH i Srbija), a nemaju je ni u ducanima. U Austriji je slucaj da je imaju, ali neke velicine su skroz van zaliha, dok su neke su Coming soon. Nekako mi to Coming soon ne ide baš uz robu koja je na snizenju?

Quote:
Siobhain kaže: Pogledaj post
Glede nadopunjavanja, neki dan sam u A. Mallu naletjela na čizme koje su mi brzinom munje nestale iz košarice u prvim minutama salea (i otad se više nisu pojavljivale online). Čisto da vidim koliko je pouzdana provjera dostupnosti online išla sam odmah provjeriti preko linka (koji sam dotad mahnito refreshala više puta na dan) ima li ih igdje u Zagrebu i - nula bodova.

Eto, dala si mi nadu da postoji mogucnost da i ovaj komad nadopune

Inace, nisam neka luda shopingholicarka Totalno suprotno, kupujem umjerno i bas ono sta mi se svidi, ali ovaj komad mi je tako super i ne mogu prezaliti sto ga nisam kupila kad sam imala priliku.
Sutra je novi dan, nazvat cu sve Zare u Hrv
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 02:19   #1203
ajme, sad cu patit za ovom pelerinom ajme ajme.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:17   #1204
Quote:
Katula kaže: Pogledaj post
Cure, meni nekaj nije jasno.

Pošto sam u DE i kad odem direktno na Zarinu njemačku stranicu, onda npr. ovu pelerinu od Julie ne mogu uopće naći.
Ali ako kliknem link na hrv. stranicu koji je ona postala, prvo me pita želim li se prebacit na njemačku stranicu, da, okej, prebaci me i eto te pelerine u L veličini
https://www.zara.com/de/de/langes-ca...tml?v1=5104080

nije mi niš jasno
Mislim da oni salju iz spanjolske sve ovo sa online shopa tako da je u biti stanje isto s koje god mi str gledali... A zasto prikazuje razlicito tko zna
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 12:07   #1205
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Mislim da oni salju iz spanjolske sve ovo sa online shopa tako da je u biti stanje isto s koje god mi str gledali... A zasto prikazuje razlicito tko zna
ma to je izgleda kao asos za nas salju iz nemacke nebitno da li narucujes sa .com, .es, .de, .it, samo je stock stvari drugaciji
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:04   #1206
Curke, ako ijedna ide danas u City Centar West molim vas da mi se javi u pm.
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:30   #1207
Update na moju situaciju
Obratila sam se Zari putem chata na njihovoj stranici, stavila link na kaput, odmah su mi ga locirali u ZG-u, i to u mojoj velicini. Poslala sam prijateljicu, kupljen je. Hvala curama koje su istrazivale sa mnom

E, preko linka je stalno javljalo da su izvan zaliha sve velicine, a u trgovinama je pokazivalo jedino S velicinu u jednoj Zari u Zg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:34   #1208
Julie svaka čast! Baš si me razveselila


Ima li koja ovu jaknu?

Upisala sam se u wish listu, baš me zanima hoće se još pojaviti. Baš mi se sviđa.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:01   #1209
Cure, jel moze pojasnjenje...imam jednu haljinu na wish listi i vec duze je OOS, bila je prvo snizenja na 149, pa na 99 i sad idem provjeriti i sad je 79 kn...zasto snizuju nesto sto je OOS i to vec duze...nema ni jedne velicine i kad idem na trazenje u trgovini kaze da je nema ni u jednoj trgovini. Nije mi jasno...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:20   #1210
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Cure, jel moze pojasnjenje...imam jednu haljinu na wish listi i vec duze je OOS, bila je prvo snizenja na 149, pa na 99 i sad idem provjeriti i sad je 79 kn...zasto snizuju nesto sto je OOS i to vec duze...nema ni jedne velicine i kad idem na trazenje u trgovini kaze da je nema ni u jednoj trgovini. Nije mi jasno...
zato kaj restockaju, al ti zakasnis
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:24   #1211
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
zato kaj restockaju, al ti zakasnis
A moguce iako provjeravam nekoliko puta dnevno.
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:29   #1212
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Julie svaka čast! Baš si me razveselila


Ima li koja ovu jaknu?

Upisala sam se u wish listu, baš me zanima hoće se još pojaviti. Baš mi se sviđa.

Imam je ja, kupila sam je po punoj cijeni i iskreno, stvarno mi je super, pretopla, mekana i vrlo efektno izgleda.
Čak mi se nekad po danjem svjetlu čini kako je ova "brušena koža" tamno plave boje.
MM1905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:12   #1213
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
A moguce iako provjeravam nekoliko puta dnevno.
Probaj rano ujutro, oko 4, 5
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:09   #1214
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
A moguce iako provjeravam nekoliko puta dnevno.
Sumnjam da je to razlog!
Ja mislim da se cijene sistemski snižavaju skupinama artikala za određeni iznos ili postotak. Njima su svi artikli sezone u bazi neovisno rasprodali ih oni ili ne i onda jednostavno lupe popust na neku skupinu artikala.
Npr. kožni baloner iz studio kolekcije raspodan je za 3 tisuće kuna čim se pojavio. Restockan je par puta kad je vjerojatno netko napravio povrat.
Sad mu je cijena smiješnih 400 kuna. Prva cijena nakon sniženja bila je 500 kuna. Čisto sumnjam da se on povremeno pojavio po tim cijenama ako ga dva mjeseca nije bilo u ponudi ni po punoj cijeni.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:42   #1215
Mislim da si u pravu

Imam nešto iskustva u retailu i tako to obično bude sa sniženjima


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:00   #1216
Je l' ova jakna od prošle sezone ili? U zadnjih par dana sam vidjela 3 različite cure s istom jaknom, ali nigdje na webu ni dućanu
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:23   #1217
Quote:
MM1905 kaže: Pogledaj post
Imam je ja, kupila sam je po punoj cijeni i iskreno, stvarno mi je super, pretopla, mekana i vrlo efektno izgleda.
Čak mi se nekad po danjem svjetlu čini kako je ova "brušena koža" tamno plave boje.
Hvala ti na odgovoru. Uzet ću je ak se pojavi


Vidio netko ovo odijelo uživo? Kakvo je?
Jaaaako mi se sviđa! Nije da mi treba ali klasike nikad previše.



Ja sam danas malo šopingirala online, nešto novo, nešto sale..
Stavim na šssdk pdf
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:46   #1218
Nisam uživo ali sam vidjela na jednoj youtuberici koju redovito pratim i izgleda odlično
Meni su oba linka spremljena i nadam se da ću ih uspjeti uloviti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:46   #1219
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru. Uzet ću je ak se pojavi


Vidio netko ovo odijelo uživo? Kakvo je?
Jaaaako mi se sviđa! Nije da mi treba ali klasike nikad previše.



Ja sam danas malo šopingirala online, nešto novo, nešto sale..
Stavim na šssdk pdf
Predobro ali uzmi i štikle onda
__________________
La familia es todo para mì ...
Andreasas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:15   #1220
Curke, iz Zadra ili Splita (Mall ili Marmontova), mogu Vas zamoliti za uslugu kupovine ?
Plaćam proviziju
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.