Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 13:03   #1261
Just saying, ono što sam načula mi ne miriše na dobro. Ali bolje da ništa ne kažem, jer se sjećam što je bilo prošli put kad sam natuknula naziv Ninine pjesme.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 17.01.2018., 13:05   #1262
Quote:
Just saying, ono što sam načula mi ne miriše na dobro. Ali bolje da ništa ne kažem, jer se sjećam što je bilo prošli put kad sam natuknula naziv Ninine pjesme.
Sto,znaci ipak nista od Franke?
Istraneo is offline  
Old 17.01.2018., 13:10   #1263
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Sto,znaci ipak nista od Franke?
Još uvijek veliki "možda". Sve ovisi o pjesmi.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 17.01.2018., 13:20   #1264
Hm.AKo jos s Borisom Durdevicem misli suradivati,i onakve slicne pjesme,bolje da s tim ni ne pokusava nista za Eurosong. Niti s Mihaljevicem,Predragom Martinjakom,Nincevicem,Buljanom..Zar nema ona jos nekog drugog autora,ne moze nekog stranog ako ovi nemaju pravu pjesmu za nju.. Mislim,S tobom moze na Eurosong teoretski u malo skracenoj verziji ali ja ne vidim da bi nesto napravila s njom.

Zadnje uređivanje Istraneo : 17.01.2018. at 13:30.
Istraneo is offline  
Old 17.01.2018., 13:37   #1265
Ne,ne,ma u tom slicnom kontekstu/iako ne sve sam i ja nacuo. Da ce Marija Nemcic i ekipa,uglavnom Hrt/ovci zaduzeni za to izmedju vise pjesama odabrati jednu. Iako ne sve ovo/ovako kao sto si ti napisala. Ma mislim da ti se nista nece desiti ,nije to sad neka velika javna tajna hm.Ili jest..
A drugo,tko bi mogli biti pozvani autori.Ako misle prvenstveno na domace i iz Hdsa ,boze sacuvaj. Oni pozivni natjecaji s Dora 2008,2009,2010 pa i 2011 imali su uzasne pjesme,osim pokoje iznimke.
To stvarno ne mirise na dobro.
Istraneo is offline  
Old 17.01.2018., 13:41   #1266
Uglavnom,hm,onda cak ni Zsa Zsa nije otpisana. Npr. s Pecoticevom pjesmom.Zato je i odgovorila onako mudro /Ne ovisi to o meni,ne biram ja./
Istraneo is offline  
Old 17.01.2018., 14:09   #1267
Iskreno, nadao sam se da će zadnja emisija A strane biti naša selekcija. I ok scena, i orkestar ako kome zatreba, i voditelj koji je tu tata-mata za takve stvari. Još dovest ekipu koju je Istraneo spomenuo kao žiri (ok, ili kao dio žirija, jasno, treba tu biti i poznatijih ljudi, etc etc), i to je to.

A, da, zaboravio sam pjesme!? Nemamo novih pjesama? Ili ih se sramimo? Nemamo novih izvođača? Ili se i njih sramimo? Ili nitko nije voljan (pot)platiti za nove nade jer je stopa povrata pre slaba? Hm, pa neki su čak u Brislu završili nakon dovoljno iteracija takvih uplata... Ili je problem odvesti neku mladu nadu jer postoji rizik da se kasnije više neće baviti pjevanjem? Pa ok, može se i to desit koju godinu, ali dobar plasman je ono što ostaje bez obzira na kasniju karijeru - ali zalomit će se i neka nova zvijezda, pa ne mora nam mainstream estrade poskakivati u ritmu u kojem se ne zna ruga li se pjevačica više sama sebi ili oni koji se idu zayebawat na njezin koncert jer nemaju boljeg načina zabave?

Maštu na stranu, zadnja emisija A strane je bila fenomenalna, kao što je i cijeli serijal bio vrhunski!
newmie is offline  
Old 17.01.2018., 14:12   #1268
Koju ekipu koju sam ja spomenuo?
Istraneo is offline  
Old 17.01.2018., 14:41   #1269
'M.Nemčić i ekipa'.
newmie is offline  
Old 17.01.2018., 16:41   #1270
Quote:
Istraneo kaže: Pogledaj post
Uglavnom,hm,onda cak ni Zsa Zsa nije otpisana. Npr. s Pecoticevom pjesmom.Zato je i odgovorila onako mudro /Ne ovisi to o meni,ne biram ja./
Pruzi mi ruku? To je naziv Pecoticeve pjesme s kojom je ZsaZsa trebala na Zagrebacki festival ove godine, ali su je povukli jer nisu poslali master snimku na vrijeme. Mozda je stvarno odlucili cuvati za Eurosong.
BulletProofSoul is offline  
Old 17.01.2018., 19:44   #1271
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Još uvijek veliki "možda". Sve ovisi o pjesmi.
ide Indira očito
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 17.01.2018., 20:18   #1272
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ide Indira očito
Indira je van ikakvih kombinacija, hvala Bogu, Zeusu i Alahu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 17.01.2018., 20:37   #1273
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Indira je van ikakvih kombinacija, hvala Bogu, Zeusu i Alahu.
znači nejde Grašo, nejde Indira, nejde Franka

Kedžo? nadam se s drugom pjesmom
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 17.01.2018., 21:26   #1274
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znači nejde Grašo, nejde Indira, nejde Franka

Kedžo? nadam se s drugom pjesmom
Kladim se da ide
BubbyBu is offline  
Old 17.01.2018., 21:46   #1275
Ajde da malo zaustavim ova nagađanja pa da kažem nešto konkretno.

Loreen se ošišala na ćelavo. (skoro)

__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Old 17.01.2018., 21:54   #1276
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Ajde da malo zaustavim ova nagađanja pa da kažem nešto konkretno.

Loreen se ošišala na ćelavo. (skoro)

Ustvari je cijelo vrijeme bila ovakva,od MF 2011 pa dosad je sve bila samo perika
mare256 is offline  
Old 18.01.2018., 00:01   #1277
Ja bi najradije da ode Zsa Zsa, sa pjesmom stranih autora, nekom poput Only Teardrops/Lighthouse... nesto u tom stilu. I da ne pretjeruju s nastupom. Da haljinu radi Vuica. Mozda bi nastup u smislu Undo, nesto takvo s rasvjetom i na kraju zlatni tus?
.
.
.
Bankrot... nis od tog
Idem ja na Eurosong
Matejo is offline  
Old 18.01.2018., 00:03   #1278
Loreen ćelava podsjeća na FRA 1998:

https://www.youtube.com/watch?v=KWpiYVmk0R4
__________________
Ušće zvuka
manchild is online now  
Old 18.01.2018., 07:08   #1279
Hehe, i Naši se, možda, pitaju ‘Ou aller?’, ili samo sliježu ramenima u stilu ‘ne pas ou aller’....
newmie is offline  
Old 19.01.2018., 00:24   #1280
Postoji pjesma koja bi nas trebala predstavljati a zove se "Hymn of love".
Naravno, nista nije odluceno
Informacija je od izvora sa Hrt_a
__________________
Someday, there’s going to be an updated version of me
mikado007 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.