Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 20:58   #21
Autorica Azra K. po čijim romanima se snima FiČiPi je stavila veto jer su se totalno udaljili od knjiga, nastala je svađa i na kraju se serija završava ovom sezonom. S01 je bila neuporedivo bolja od S02 koja je postala negledljiva. Pored scenarističkih problema ima još i drugih o kojima smo pisale na temi, ali Azra K. je utjecala na kraj serije. Ne znam kakav ugovor su imali Ay yapim i ona u vezi autorskih prava, kako scenarij mora izgledati itd. Ali znamo vrlo dobro turske adaptacije knjiga/serija/filmova, na početku je to zaista adaptacija, a na kraju niđe veze.

Inače se AY hvalio da je 15 boluma pogledano 100 milijuna puta, a imali su 17 milijuna gledatelja (ne znam da li misle na priključke po kućanstvu ili baš imenom i prezimenom osobu, ne znam kako funkcionira taj Puhu).
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:48   #22
Kad je Haluk rekao "da" projektu zašto bi Cansu oklevala . Oni moraju probati da se kako tako pozicioniraju i u tom segmentu, ako ništa drugo da bi se bolje prodali kada dođe veći igrač Da Puhu radi stvari amaterski ,radi tu nema nikakave sumnje pretpostavljam da je svaki početak težak, jedino mi nije jasno zašto ne može da se gleda van Turske?!

Serijski ubica sa alchajmerom to je više crno-humorni zaplet nego triler
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:29   #23
I sjajni Ahmet Mümtaz Taylan će imati ulogu u seriji... E sad mi se već ovo gleda, volim ovog lika..
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:58   #24
Dobra ekipa se skuplja.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:46   #25
Ekipi se pridružio još jedan glumac, Ibrahim Selim. https://pbs.twimg.com/media/DTkIVk8XkAA1h5Y.jpg

Kaže Birsen da je čula da će prva sezona imat 13 epizoda i da ako serija bude uspješna, ići će i u drugu sezonu.

http://www.medyatava.com/haber/onur-...katildi_153101

Haluk će igrat serijskog ubicu, Cansu policajku
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:04   #26
Dok čekamo nove vijesti u dilemi sam da li da pišem o ovom,jer nema veze s našom serijom,nego sa scenaristom serije...
nažalost opet sam ponovila istu grešku kao s Anne i pročitala Hakanov roman prvi preveden na hrvatski 'Malo je sve'...
neću duljit...zapanjila me razina,okrutnosti i surovosti svega izrečenog ... ako se zna da je i Daha pisana u istom stilu,nekako sa zebnjom čekam seriju...sto puta sam u toku čitanja promislila,ako već nije Kerem Deren vratite mi Semu i Eylem...uzdam se samo u Cansu i njen odabir,jer sve drugo mi trenutno ne ulijeva povjerenje...
da možda neće biti zanimljiva serija za gledanje...nego da neće biti za ovakve meni slične... who cares...

mislim da je @Red ubola pravu stvar...koliko moraš biti bolestan kao serijski ubojica,da ti još moraju pridodati i alzheimera..
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 17.01.2018. at 14:35.
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:25   #27
Sve što nije kliše, površno, ispričano 150x i dosadno, ja pozdravljam.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:28   #28
Citala Malo je sve (Az). A i Dahu (Jos). To je, nazalost, bliskoistocna realnost. E sad, prica o serijskom ubojici i nemoze bit bajka

Mada, tko ce ga znat, mozda i bude kakvoga aşka #nadaumirezadnja

Ja ionako gledan samo zbog Cansu I jako me veseli sto Hakan pise scenarij. Pa nece biti ovoga sto pise @Mina

Samo da oni pocnu snimat. I da nama to netko "mazne" i prevede
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:08   #29
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post
Citala Malo je sve (Az). A i Dahu (Jos). To je, nazalost, bliskoistocna realnost. E sad, prica o serijskom ubojici i nemoze bit bajka

Mada, tko ce ga znat, mozda i bude kakvoga aşka #nadaumirezadnja

Ja ionako gledan samo zbog Cansu I jako me veseli sto Hakan pise scenarij. Pa nece biti ovoga sto pise @Mina

Samo da oni pocnu snimat. I da nama to netko "mazne" i prevede
I za Anne sam,mislim čak tebi napisala, da se ne ćemo nagledati aska i promašila ...
e pa neka tako bude i ovaj put...ako ništa drugo,dovoljno je to da su nam se želje ostvarile i da naša cura opet snima...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:05   #30
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post
Citala Malo je sve (Az). A i Dahu (Jos). To je, nazalost, bliskoistocna realnost. E sad, prica o serijskom ubojici i nemoze bit bajka

Mada, tko ce ga znat, mozda i bude kakvoga aşka #nadaumirezadnja

Ja ionako gledan samo zbog Cansu I jako me veseli sto Hakan pise scenarij. Pa nece biti ovoga sto pise @Mina

Samo da oni pocnu snimat. I da nama to netko "mazne" i prevede
Pozdrav ekipici!
Jao, Paz, zar ti nije dosta aska?
Inače, Cansu odlično stoje šiškice, pomlađuju je..
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 21:57   #31
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Sve što nije kliše, površno, ispričano 150x i dosadno, ja pozdravljam.
Exactly! Cansu isto pozdravljam kao glumca, ona je stvarno jedina koja nikad nije potpisala da snima nesto nebulozno samo zato sto dugo sedi kuci i ne snima. A vecini velikih se zalomila neprobavljiva limunada ili radi para ili radi vlastite nesposobnosti da proceni projekat.

Dakle ovo sigurno gledam. Uloga je bas za Cansu. Pretpostavljam da ce joj zadatak biti pokusati saznati od ubice koji se ne seca nicega gde su zrtve zakopane ili pokusati ga navesti da pomogne uhvatiti imitatora. Silence of the lambs al na neki drugi nacin.

E i svaka cast na brzom otvaranju teme...
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:59   #32
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Cansu isto pozdravljam kao glumca, ona je stvarno jedina koja nikad nije potpisala da snima nesto nebulozno samo zato sto dugo sedi kuci i ne snima.
nije jedina. jeste jedna od retkih. jedina je za koju ja znam da je imala pauzu 6 godina.

zanimljivo mi je sto ce igrati policajku.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:40   #33
Glumica Müjde Ar se pridružila ostatku ekipe. Nije mi poznata ali vidim da ima pozamašnu karijeru i da je jako priznata u Tr.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:51   #34
Možda će glumiti Halukovu suprugu, jer su oboje 54 -to godište...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:46   #35
Cansu će se u seriji zvati Nevra..lijepo.. e pa dobro došla ti nama Nevri... mi te jedva čekamo ...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 23.01.2018. at 11:06.
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:22   #36
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Cansu će se u seriji zvati Nevra..lijepo.. e pa dobro došla ti nama Nevri... mi te jedva čekamo ...
Meni GT sa arapskog prevodi Nivra. Zanimljivo ime u svakom slučaju. Nije klasika


U pravu si ,Nevra je .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 23.01.2018. at 13:34.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:15   #37
Počelo je počelo..... kaže Ranini,danas postavljen set, želimo im svima sreću i čekamo dan kad će serija biti puštena sa uzbuđenjem..
i ona okrenula ploču... kad je Ay Yapim u pitanju,odmah bolji komentari..


Onur Saylak'ın yöneteceği ilk digital dizi "Şahsiyet" bugün sete çıkıyor. Bütün ekibe bol şans diliyorum. Heyecanla yayın gününü bekliyor olacağız ^^

__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 25.01.2018. at 11:41.
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:58   #38
E pa neka im je sa srećom. :klap: Znači, sad će ubrzo i prve fotkice sa seta
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:35   #39
Hayırlı olsun! :klap:
Zapratila sam ih na instagramu, pratimo dalje!
__________________
Loading...
Martina Hingis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:54   #40
Quote:
Martina Hingis kaže: Pogledaj post
Hayırlı olsun! :klap:
Zapratila sam ih na instagramu, pratimo dalje!
@Marti , evo sad sam ih i ja zapratila.Jedva cekam da krene jer obozavam ovakve zanrove Haluk bey i Cancu ce to dobro odradit...
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.