Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 21:18   #1
VOYO (ex RTL Play)

RTL Play od siječnja.

Quote:
Da se DNK televizije i RTL grupe mijenja potvrdio je i Henning Tewes iz RTL Hrvatska i prilikom svog izlaganja najavio novu platformu RTL Play koju će lansirati u siječnju.

“Platforma predstavlja modernu, naprednu uslugu savršenu za oglašavanje. RTL play nudit će live stream, zanimljiv sadržaj i video ‘na zahtjev’, te pružiti personalizirano iskustvo”, najavio je Tewes.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 21:20   #2
RTL Televizija (part II)

Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
RTL Play od siječnja.
RTL Play kao HRTi? Mozda tamo stave sve utakmice Eura u rukometu

Nadam se da nece biti kao Oyo da se placa. Iako kad kaze “savrsenu za oglasavanje”, moglo bi biti dzabe no uz veliku potrebu AdBlockera

Quote:
svarto kaže: Pogledaj post
A kad ce oni hbbtv uvesti?

Ne stignu, svi su zauzeti uređivanjem propalog teleteksta. Pola kategorija ne radi, a bio je jedan od najboljih.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:41   #3
RTL Televizija (part II)

Evo par informacija o prijenosima rukometa:
Prijenosi ce biti samo na RTL, a ne i na RTL2. Oni ce prenositi sve nase utakmice (igraju se u 20.15), te ostale zanimljivije susrete. Preostale utakmice moći će se pratiti putem novog internetskog kanala i posebnog servisa koji ce se uskoro uvesti i predstaviti javnosti.

Sve u svemu, bolje nego prijasnjih godina i SP-a 2009. Mozda “novi servis” znaci novi RTL Sada, nesto tipa HRTi ili kako se vec to zove u Njemackoj, a mozda konacno i HbbTV.

Zadnje uređivanje mezzzzzo : 29.12.2017. at 22:52.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:51   #4
Novi servis je RTL Play koji će startati najkasnije do 12.1. i biti će rađen po uzoru na francusku M6 Grupu kanala i njihov 6play servis (otkupili su njihovu web platformu pa će vrlo vjerojatno biti copy/paste samo sa RTL-ovim emisijama i vizualom). RTL Play je novi RTL Sada, nešto poput HRTi sa live sadržajem, starim emisijama i sl.

https://www.6play.fr/
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:06   #5
Jesu li naveli hoće li naplaćivati taj RTL Play?
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:19   #6
Koliko mi je poznato o tome još ništa nije bilo, iako mi je logično da će se jedan dio servisa naplaćivati jer i sada se plaća recimo LIVE gledanje RTL-ovih kanala putem RTL Sada, kao i kanala Nove TV putem OYO-a (iako OYO ima još i dodatne sadržaje). Tako da za pretpostaviti je da će određeni sadržaj biti free, a drugi pay. Po tom principu na kraju krajeva radi i taj francuski 6play po kojem rade RTL Play.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:54   #7
Još kad bi nam na tom RTL Play pustili stream BB-a kad počne !!!
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:03   #8
Zato i pitam jer sam i mislio da će funkcionirati po tom principu da se besplatno mogu gledati posljednje epizode nekih emisija, a sa pretplatom recimo sve epizode ili epizode unaprijed (kao Oyo i Nova Plus).
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:07   #9
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Još kad bi nam na tom RTL Play pustili stream BB-a kad počne !!!
E ne može, onda ne'š gledat dnevne emisije i RTL neće dobiti puno para od reklama jer će mu te emisije biti slabo gledane. Ovako su ekskluzivni i zanimljivi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 00:51   #10
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
E ne može, onda ne'š gledat dnevne emisije i RTL neće dobiti puno para od reklama jer će mu te emisije biti slabo gledane. Ovako su ekskluzivni i zanimljivi


A i Ti znaš ženi srušiti snove !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:02   #11
Mada, i Nova je imala prenos Farme na Oyo ako se ne varam, tako da možda i BB bude na RTL Play
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 01:52   #12
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
Mada, i Nova je imala prenos Farme na Oyo ako se ne varam, tako da možda i BB bude na RTL Play
:klap: Na to sam i mislila !


Sound, je'l vidiš kako se to radi !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:07   #13
I ja navijam za to kao i ti
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:31   #14
Ma išli bi im tamo u Krapinsku kucat im na vrata da vam vrate pare da dobijete onakav stream kakav je imala Farma na OYO-u. To je bila jedna statična kamera u svakoj sobi koju su izmjenjivali svaka 2h, zvuk naravno jedva da čuješ išta, isključivanje streama 2-3 puta dnevno kad su imali neke "sočnije" stvari. Gledaš u biti kako netko cijepa drva ili kuha u kuhinji i to je to, bolji prijenos bi imao ZET u tramvaju da uključi svoje nadzorne kamere

Da, možda takvo što i stave, ako se ne varam u drugoj sezoni Big Brothera su bile takve kamere koje su se plaćale i bile su niš koristi, no pravi prijenos iz kuće teško da će raditi za 10-20 strimera na internetu. Ono što je bilo na regionalnoj verziji BB-a se radilo za prijenos na TV kanalima (uvijek se netko uključivao u te prijenose, a neki kanali su praktički 50% programa samo to i prenosili) pa je imalo i smisla imati ljude u režiji da prate sve to, izmjenjuju kamere kako se ljudi kreću, mikrofone i sl. - ovo kad je web streaming u pitanju i nekoliko fanova koji bi to gledali ne znam koliko ima smisla. Logično gledano da se staviš u njihovu kožu - mislim da je to veći trošak, davež i pad gledanosti dnevnih emisija jer bi zanimljive stvari procurile na internet prije njihovih dnevnih emisija. Pa čak i kad su imali onaj poseban LIVE kanal iz kuće na MAX TV-u to je bilo sve vrlo statično i slabo se vidjelo.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:34   #15
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
I ja navijam za to kao i ti


Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ma išli bi im tamo u Krapinsku kucat im na vrata da vam vrate pare da dobijete onakav stream kakav je imala Farma na OYO-u. To je bila jedna statična kamera u svakoj sobi koju su izmjenjivali svaka 2h, zvuk naravno jedva da čuješ išta, isključivanje streama 2-3 puta dnevno kad su imali neke "sočnije" stvari. Gledaš u biti kako netko cijepa drva ili kuha u kuhinji i to je to, bolji prijenos bi imao ZET u tramvaju da uključi svoje nadzorne kamere

Da, možda takvo što i stave, ako se ne varam u drugoj sezoni Big Brothera su bile takve kamere koje su se plaćale i bile su niš koristi, no pravi prijenos iz kuće teško da će raditi za 10-20 strimera na internetu. Ono što je bilo na regionalnoj verziji BB-a se radilo za prijenos na TV kanalima (uvijek se netko uključivao u te prijenose, a neki kanali su praktički 50% programa samo to i prenosili) pa je imalo i smisla imati ljude u režiji da prate sve to, izmjenjuju kamere kako se ljudi kreću, mikrofone i sl. - ovo kad je web streaming u pitanju i nekoliko fanova koji bi to gledali ne znam koliko ima smisla. Logično gledano da se staviš u njihovu kožu - mislim da je to veći trošak, davež i pad gledanosti dnevnih emisija jer bi zanimljive stvari procurile na internet prije njihovih dnevnih emisija. Pa čak i kad su imali onaj poseban LIVE kanal iz kuće na MAX TV-u to je bilo sve vrlo statično i slabo se vidjelo.
Ti znaš da smo mi zadovoljni sa bilo kakvim lajvom. Davno smo prestali biti izbirljivi !
Neću više...odoh plakati...
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:45   #16
PLAY (RTL)

RTL play je dostupan, iako ga još uvijek nisu službeno predstavili, valjda testiraju. Izgleda lijepo
ante95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:53   #17
Radi i streaming kanala (kad se registrirate)

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:53   #18
Malo sad ga isprobavam. Prvi dojam je lijepo, ali mislim da će dobar dio trebat nadodat
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:29   #19
Super izgleda
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:23   #20
Jako je lijep. Ali trebat će tu nadodati još hrpu sadržaja, ne samo ovo što se trenutno drži na programima.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.