Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2006., 01:31   #21
Ok je da se on htio vratiti na feštu ako se tamo dobro zabavljao.
U biti problem je što on nije htio popustiti tvojoj ljubomori a nije stvar u tome što nije išao s tobom doma da te drži za ruku jel si ti bolesna, ne biti tako nesigurna , pusti ga da diše, ne morate svuda zajedno

Ja bi se recimo naljutila da me dečko nazove egoističnom kravom ( pa čak k vragu i da jesam ), tada bi mu krava dala nogom u guzicu. tak se razgovarali sigurno ne bi!
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:32   #22
Quote:
-ParadoX- kaže:
stvarno te ne moze niko shvatiti..pa sta je tu razlika ako se njemu izlazilo...Mora li to da znaci da niste jedno za drugo..naravno da ne mora...

Mozda tebi ne mora, al meni je to grozno. Vidim kako druge cure imaju decke ili muzeve koji ih postuju i ugadaju im i zar je grijeh pozeljeti takvog nekog?

Ovaj moj bi uvijek bancio, ponasa se ko da ima 25 maksimalno, ko dijete neko neizivljeno.

Al svejedno ga volim - eto ti Paradoxe paradoksa
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:34   #23
Quote:
-demetra- kaže:
Mozda tebi ne mora, al meni je to grozno. Vidim kako druge cure imaju decke ili muzeve koji ih postuju i ugadaju im i zar je grijeh pozeljeti takvog nekog?

Ovaj moj bi uvijek bancio, ponasa se ko da ima 25 maksimalno, ko dijete neko neizivljeno.

Al svejedno ga volim - eto ti Paradoxe paradoksa
Vidi nesto...Znaci tebe ne muci samo ta noc sa zabave..Ima tu jos njegovih mana ..mozda jos puno...Sto se tice zabave ja sam za njega,a ako te cesto ostavlja onda sam za tebe...Jer kako se zalis ..onda te cesto zapostavlja..
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:34   #24
Quote:
-demetra- kaže:
Pricali smo o tome pola sata na festi, i krenuo je lagano, al brijem si da sam ga ispilala i onda je rekao ovaj dio o egoisticnoj & formalisticnoj kravi...

Totalni mi bad sad zbog toga, i da ljubomorna sam, al sta sad, trudim se da ne budem takva, radim na tome, al mi je to u prirodi. zao mi je zbog toga ful, htjela bih da mogu biti toleranta i skroz liberalna, da mi je u potpunosti svejedno gdje je i sto radi, da mogu furati kroz svoj zivot bez da se opterecujem glupostima, al eto nisam takva, i treba jos puno rada na sebi da bi takva postala, mozda jednom, tko zna....
Gle, ne znam zasto se on htio vratiti. Ali polazim od najboljeg, a to je da mu je jednostavno bilo dobro na toj festi.
Spomenula sam svoj slucaj, frendovi i ja smo na miru htjeli popiti jos koju bocu vina, moj muz ne pije i nije mu se ni onako vise dalo, pa sam rekla nek ide doma, doci cu ja malo kasnije. I on nije, nego je poceo rospijati da kaj ja sad moram ostati, da ovo, da ono...
A sve radi te jebene formalnosti jer bi ekipa komentirala da kak moze ici, a mene ostaviti.
Pojasnila sam mu da sam mu zena JA, a ne ekipa i ako JA nemam nista protiv da ode, nek digne guzicu, a njih u kurac posalje ako nesto kazu.
Nismo taj slucaj vise imali.

U prvom postu kazes da mu ne branis da ide sam na feste, a sad kazes da si bila ljubomorna.
Koje je?
Zasto si stvarno trazila da se ne vrati?
Ako je bario neku kolegicu ili te bilo strah da bude, pa to moze i dan kasnije na poslu, nisi nista postigla ni da je doma ostao.
Plus kazes da su bili pozvani i partneri, znaci ako tebe i nije bilo, ostali muzevi i zene nisu isto doma otisli kao ti, pa su i smanjene sanse da se on kome upucava.
A ako si ga jos i pilila kao sto i sama priznas...
Ja te ni vozila onda ne bih, zovi si taksi.

Uglavnom, sama si probleme radis.
Umjesto da si otisla doma i u krevet. Sutradan bi te njegovao i jer si bolesna i jer si razumna. Ovako vam ni sutradan sigurno nije bio neki.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:36   #25
Quote:
dobardan kaže:
Ok je da se on htio vratiti na feštu ako se tamo dobro zabavljao.
U biti problem je što on nije htio popustiti tvojoj ljubomori a nije stvar u tome što nije išao s tobom doma da te drži za ruku jel si ti bolesna, ne biti tako nesigurna , pusti ga da diše, ne morate svuda zajedno

Ja bi se recimo naljutila da me dečko nazove egoističnom kravom ( pa čak k vragu i da jesam ), tada bi mu krava dala nogom u guzicu. tak se razgovarali sigurno ne bi!

Da, e.k. je vrhunac.... a ne znam, bad u svakom slucaju... Totalno se stupidno sad osjecam....


Da li je bad zeljeti decka koji te voli i postuje?

Mislite li da je takvo sto tesko naci?

Meni se sve vise cini da je.....

Sad ne znam sto da radim - da odem, da ostanem, da se durim, da se smijem...Jao koja glupost
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:39   #26
Quote:
Gospon Pes kaže:
Gle, ne znam zasto se on htio vratiti. Ali polazim od najboljeg, a to je da mu je jednostavno bilo dobro na toj festi.
Spomenula sam svoj slucaj, frendovi i ja smo na miru htjeli popiti jos koju bocu vina, moj muz ne pije i nije mu se ni onako vise dalo, pa sam rekla nek ide doma, doci cu ja malo kasnije. I on nije, nego je poceo rospijati da kaj ja sad moram ostati, da ovo, da ono...
A sve radi te jebene formalnosti jer bi ekipa komentirala da kak moze ici, a mene ostaviti.
Pojasnila sam mu da sam mu zena JA, a ne ekipa i ako JA nemam nista protiv da ode, nek digne guzicu, a njih u kurac posalje ako nesto kazu.
Uglavnom, nismo taj slucaj vise imali.

U prvom postu kazes da mu ne branis da ide sam na feste, a sad kazes da si bila ljubomorna.
Koje je?
Zasto si stvarno trazila da se vrati?
Ako je bario neku kolegicu ili te bilo strah da bude, pa to moze i dan kasnije na poslu, nisi nista postigla ni da je doma ostao.
Plus kazes da su bili pozvani i partneri, znaci ako tebe i nije bilo, ostali muzevi i zene nisu isto doma otisli kao ti, pa su i smanjene sanse da se on kome upucava.
A ako si ga jos i pilila kao sto i sama priznas...
Ja te ni vozila onda ne bih, zovi si taksi.

Uglavnom, sama si probleme radis.
Umjesto da si otisla doma i u krevet. Sutradan bi te njegovao i jer si bolesna i jer si razumna. Ovako vam ni sutradan sigurno nije bio neki.


Mudra si ti, svaka cast!!!

Da sam barem ja takva A ne ovako glupa i jadna i slaba...
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:41   #27
to sto te je nazvao kravom...Mislis da je mislio ozbiljno?
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:41   #28
Quote:
-demetra- kaže:
Da, e.k. je vrhunac.... a ne znam, bad u svakom slucaju... Totalno se stupidno sad osjecam....


Da li je bad zeljeti decka koji te voli i postuje?

Mislite li da je takvo sto tesko naci?

Meni se sve vise cini da je.....

Sad ne znam sto da radim - da odem, da ostanem, da se durim, da se smijem...Jao koja glupost

ej ej...brkas loncice sve mi se cini ...pomalo...

pa moze te voljeti i postovati ali ne mora zato biti tvoj rob i sluga i raditi sve ono sto ti zelis, biti podreden tvojoj sreci...(tko ce misliti na njegovu ), podupiri ga sto vise..daj mu slobode i reci da zelis da bude sretan...
on ce to znati cijeniti i voljet ce te i vise......
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:43   #29
Quote:
-demetra- kaže:
Da, e.k. je vrhunac.... a ne znam, bad u svakom slucaju... Totalno se stupidno sad osjecam....


Da li je bad zeljeti decka koji te voli i postuje?

Mislite li da je takvo sto tesko naci?

Meni se sve vise cini da je.....

Sad ne znam sto da radim - da odem, da ostanem, da se durim, da se smijem...Jao koja glupost
Svatko želi osobu koja će ga voljeti i poštovati.

Mislim da to i nije teško naći ako si fleksibilna osoba. Popusti malo, dogovaraj se s partnerom, razgovarajte, reci mu šta voliš, šta ti smeta, shvati i prihvati njegove mane i on će tvoje....poradi na toj ljubomori definitivno jel ti neće ni sljedeća veza biti ništa bolja, nitko ne želi gnjavatora/icu za vratom.

P.S. Ako je problem dublji nego je ta fešta, smij se i kreni dalje
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:44   #30
A sta ja znam vise...

Znam samo da se ful jadno osjecam i da sam totalno zgubljena i da mi je ful zao sta sam uopce isla i radila dramu, i da mi je ful u banani imati decka poput njega, i da se svaki put kad vidim jednu svoju frendicu rasplacem nad svojom situacijom, i tako to...

Al nemam snage nista mijenjati jer ga ful volim. I kad nam je lijepo onda mi je najljepse ikad, nikad nisam imala tako jako osjecaje prema decku i zato jednstavno ne mogu prestati biti s njim, unatoc svemu ovom...
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:47   #31
Quote:
dobardan kaže:

P.S. Ako je problem dublji nego je ta fešta, smij se i kreni dalje

Ovaj dio ne kuzim

Mislis ide dalje i ne osvrci se za njim ili?


Ma lako je to reci, to bi si i ja savjetovala, ali ti osjecaji kad smo sretni, to je stvarno nesto posebno, zbog toga se i trudim jos uvijek...
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:47   #32
Joj, daj odrasti.
Prekidat ćeš vezu zato što je ostao na partyju?
Shvaćaš da si bezrazložno ljubomorna, a opet inzistiraš na dojmu da pružaš više i da se ne osjećaš dovoljno voljeno, šta li...
A zapravo si samo sebična. Jer, da ga toliko voliš, onda bi ti bilo važno i što njega usrećava, ne bi gledala samo iz „ja“ perspektive.
Konačno, ono što si napisala „ja zbog njega ne bih otišla na party“ je klasična ucjena. Nitko te ne traži da zbog njega ne ideš na party, pa onda nemaš pravo svoj neodlazak koristiti kao argument.To što bi ti radije ostala s njim je samo tvoj izbor, i nemaš pravo pozivati druge na odgovornost zbog svojih izbora ili očekivati da oni naprave isto. Sigurno ti je mama barem jednom u životu kvocala što je sve napravila zbog tebe, čega se morala odreći i slično. Naravno da si se usrano osjećala u tom momentu i da ti je prva pomisao bila „jesam li te ja na to tjerala?“. E pa ovo tvoje je identična retorika.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:52   #33
Tikvo, ovo fakat grozno zvuci.

Sto je najgore djelomice si u pravu, djelomice zato jer to nije samo ovaj party nego jos dosta gluposti.
Najgore kazem jer je tesko suociti se sa cinjenicom da si takav kakav si, fakat nije lako...
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:52   #34
A kaj ti onda reći

Budi mjesec dana nesretna da bi par sati bila sretna. I nikada mi nije bilo jasno to " ja njega volim pa ga ne mogu ostaviti" , šta je to
Ak te netko čini nesretnom, ak znaš da niste jedno za drugo kakva je onda ljubav u pitanju?
Da, bila bi u bedu 1-2-3 mjeseca, kasnije bi disala punim plućima i sramila se sebe kak si bedasta bila, barem je meni uvijek tako.
Kako god to možda zvučalo, meni je vlastita sreća i mir na duže staze puno važnija od trenutnog ljubavnog zanosa. Sad ga voliš,da, pa šta? Voljet ćeš i onog poslije njega, i onog poslije i tako dok god ne naiđe netko tko ti stvarno paše
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:00   #35
Quote:
dobardan kaže:
A kaj ti onda reći

Budi mjesec dana nesretna da bi par sati bila sretna. I nikada mi nije bilo jasno to " ja njega volim pa ga ne mogu ostaviti" , šta je to
Ak te netko čini nesretnom, ak znaš da niste jedno za drugo kakva je onda ljubav u pitanju?
Da, bila bi u bedu 1-2-3 mjeseca, kasnije bi disala punim plućima i sramila se sebe kak si bedasta bila, barem je meni uvijek tako.
Kako god to možda zvučalo, meni je vlastita sreća i mir na duže staze puno važnija od trenutnog ljubavnog zanosa. Sad ga voliš,da, pa šta? Voljet ćeš i onog poslije njega, i onog poslije i tako dok god ne naiđe netko tko ti stvarno paše
Ma znam da ti nije jasno, nikom normalnom nije...
Al kad udes u tako nesto samo ides dalje i ne mozes odustat jer te nesto magnetski privlaci i drzi.

Slaba sam, rekla sam ti. Trebam ojacat, psihicki i fizicki i onda otici, sad ne mogu, a znam da bi trebala.

Grozno je bit s nekim kojem se prepricavanje tvoji mana strancima cini kao simpaticna stvar, prepricavanje tvojih najvecih sramota kao nesto zabavno za ispricat frendovima na rucku, i tako dalje... Grozno je slazem se al eto nemam snage za promjene, bar ne jos, uvijek se nadam da ce nam biti prekrasno ne samo par dana u mjesecu nego bar 10 mjeseci u godini. I bilo nam je tako fakat dugo, evo do ovoga....
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:03   #36
Quote:
-demetra- kaže:
Mudra si ti, svaka cast!!!

Da sam barem ja takva A ne ovako glupa i jadna i slaba...
Koliko ti je godina? 20? 25?
Nisam bila nista bolja u to doba.
Ali bila bi stvarno sramota da nisam ni s duplo vise.

Sve se da srediti, samo trebas htjeti i malo razmisliti.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:11   #37
Quote:
Gospon Pes kaže:
Koliko ti je godina? 20? 25?
Nisam bila nista bolja u to doba.
Ali bila bi stvarno sramota da nisam ni s duplo vise.

Sve se da srediti, samo trebas htjeti i malo razmisliti.

27 - malo virim iz tvojih gabarita

Nadam se da cu ujutro biti pametnija, jer sam sad totalna zbunjola, ne znam ni sto bi ni s kim bi... Jedino sto znam je da sam ljuta na njega zbog e.k. i tona kojim je pricao sa mnom, na sebe zbog toga sto sam na tu zabavicu otisla umjesto da sam doma blazeno spavala....



Ljudi hvala vam na komentarima, ful mi je drago cuti vase misljenje i gledista!!!
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:22   #38
Quote:
-demetra- kaže:
Najgore kazem jer je tesko suociti se sa cinjenicom da si takav kakav si, fakat nije lako...
Ali nisi takav kakav si. Možda danas, sutra imaš šansu biti mnogo bolja. Poradi malo na samopoštovanju, i sve će biti ok...
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:26   #39
Ma Tikvo moja, lako je to reci , al kad zivis s nekim tko te stalno spusta bas i nije jednostavno za izvest....

Al borim se, pokusavam vidjeti samo pozitivno dok se ne ojacam i ocvrsnem krila a onda odleprsati u svijet
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 02:27   #40
Quote:
-demetra- kaže:
Grozno je bit s nekim kojem se prepricavanje tvoji mana strancima cini kao simpaticna stvar, prepricavanje tvojih najvecih sramota kao nesto zabavno za ispricat frendovima na rucku, i tako dalje... Grozno je slazem se al eto nemam snage za promjene, bar ne jos, uvijek se nadam da ce nam biti prekrasno ne samo par dana u mjesecu nego bar 10 mjeseci u godini. I bilo nam je tako fakat dugo, evo do ovoga....
A mi se tu brinemo oko feste...
Imate vi puno gorih problema, cini se.
I jedno s drugim i svaki sam sa sobom.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.