Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2012., 14:36   #3421
Bok cure, trebam pomoć!!!
Ima li neka visak letak za popust na najam vjenčanice u Bibi???? To su dijelili na sajmu tj. festivalu vjenčanja u Poreču.

MOLIM VAS, ne znam sta da radim, imala sam ga, ali negdje mi se zametnuo, trazim, trazim, ali.... razocarana sam
bibina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:30   #3422
make up i frizura

Pozdrav cure...
trebam preporuke za make up i frizuru u Poreču, ili okolna mjesta.
Make up taxi mi preko facebooka ne odgovaraju na poruku, a nikako nisam uspjela naći broj ili mail. A pošto je vjenčanje 15.9 i sumjnjam da imaju termin.
Plizac plizac ako ima neka koja zna il ima sliku kako netko šminka da mi u pm ubaci broj il neki kontakt.
Šminka mi je nekako bitnija od frizure, tj kako netko šminka
Hvala
karolinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 09:28   #3423
Zar nema nikakav vizažist/ica na području Poreča,Rovinja, Pula,Novigrad...?
Please trebam pomoć
karolinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 18:54   #3424
Quote:
karolinko kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure...
trebam preporuke za make up i frizuru u Poreču, ili okolna mjesta.
Make up taxi mi preko facebooka ne odgovaraju na poruku, a nikako nisam uspjela naći broj ili mail. A pošto je vjenčanje 15.9 i sumjnjam da imaju termin.
Plizac plizac ako ima neka koja zna il ima sliku kako netko šminka da mi u pm ubaci broj il neki kontakt.
Šminka mi je nekako bitnija od frizure, tj kako netko šminka
Hvala

Iskljucivo MAKE UP TAXI, savrseni, odlicni, ne skupi!
Imaju ti na stranici i broj telefona, ponekad preko fejsa ne vide poruku, nisu gore. Javit ce ti se!
Meni odmah, bez problema, jako jednostavna, draga zena.

Sretno!

Sto se tice termina, ne brini, ja sam ih kontaktirala cca dva-tri tjedna prije, za peti mjesec, koji je full bukiran, i bilo je free.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!

Zadnje uređivanje Giovanna26 : 21.07.2012. at 18:55. Reason: nastavak posta
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 16:19   #3425
Odgovorili su mi, nažalost zauzeto je za taj dan sve...
Al dobro našla sam dugu
karolinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 16:35   #3426
Quote:
karolinko kaže: Pogledaj post
Odgovorili su mi, nažalost zauzeto je za taj dan sve...
Al dobro našla sam dugu
Joj, sorry, ja sam imala vjencanje u petak, sto je tu dosta neobicno, pa smo sve sto smo zamislili, htjeli, mogli ostvariti, bilo slobodno, na raspolaganju.
Ajde, bas mi je drago da si nasla nekog!
Sretno!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 17:52   #3427
Pozdrav! mene zanima ako koja od vas zna, a vidim da ste se vec dosta raspitivale i znate puno korisnih informacija, koliko bi otprilike kostala stancija meneghetti za najam i da li ima u blizini mogucnost smjestaja za cca 50 ljudi u smislu nocenja?
AnjaSasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 13:42   #3428
Quote:
AnjaSasa kaže: Pogledaj post
Pozdrav! mene zanima ako koja od vas zna, a vidim da ste se vec dosta raspitivale i znate puno korisnih informacija, koliko bi otprilike kostala stancija meneghetti za najam i da li ima u blizini mogucnost smjestaja za cca 50 ljudi u smislu nocenja?
Ne bih znala za tu stanciju, ali svakako mogu preporuciti agroturizam Paladnjaki! Mi smo tamo imali svadbu i bilo je predivno. Od ambijenta, hrane, cijene, usluge konobara, sve.. Bilo nas je cca 130.
floraEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 00:45   #3429
Quote:
floraEM kaže: Pogledaj post
Ne bih znala za tu stanciju, ali svakako mogu preporuciti agroturizam Paladnjaki! Mi smo tamo imali svadbu i bilo je predivno. Od ambijenta, hrane, cijene, usluge konobara, sve.. Bilo nas je cca 130.
aha.. hvala ti ali moj dragi nije bas odusevljen paladnjacima.. on bi na otvorenom vjencanje.. tipa stancija mohori ili ta meneghetti... za mohore nigdje nemogu nac broj telefona da ih kontaktiram pa da odemo to pogledat... i jos nesto... u vezi vjencanice, dal da kupujem vjencanicu ili da je iznajmim.. i ako mi mozete preporuciti neki dobar salon vjencanica a da nema neke astronomske cijene..
AnjaSasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 08:05   #3430
Quote:
AnjaSasa kaže: Pogledaj post
za mohore nigdje nemogu nac broj telefona da ih kontaktiram pa da odemo to pogledat...
Ako već nisi, upiši u telefonski imenik "stancija mohori" i dobit ćeš nekakav broj
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 09:59   #3431
I ja želim vjenčanje na otvorenom!
Dok nisam krenula s organizacijom, nisam pojma imala koliko je to ustvari teško za organizirati i o koliko milijuna sitnica treba razmišljati.

S obzirom da dragi ima divnu staru kamenu kuću u centralnoj Istri, mislila sam da je stvar riješena, da ćemo vjenčanje napraviti u dvorištu. Međutim....
Stavrno mi ne pada na kraj pameti organizirati vjenčanje tako da strahujem cijelo vrijeme hoće li biti lijepo vrijeme ili neće, taj mi stres dodatno ne treba.

Pa smo razmišljali o šatoru.
Na kraju se ispostavilo da zapravo uopće ne želim šator iz stoijednog razloga.

Pa smo razmišljali o tome da kapariramo neki restoran u blizini, tek toliko da imamo rezervnu varijantu, a sve ostalo organiziramo kao da će vjenčanje biti u njegovoj stanciji, ali to mi je malo prekompleksno.

I sad na kraju mislim da bi najjednostavnije bilo potražiti nekakav restoran/konobu/agroturizam sa velikom terasom odnosno dvorištem i dovoljno velikim unutrašnjim prostorom u koji bi se mogli premjestiti ako nas vrijeme ne posluži.
Tražimo već neko vrijeme, ali ne uspijevamo pronaći. Ili su premali prostori unutra, ili vani.
Treba nam prostor za cca 70 ljudi.

Ajmo Istrijanke, pomozite!

Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 22:15   #3432
koji je bend najsličniji Night expressu? još ako je bliže Osijeku, bilo bi idealno. tražili smo njih ali zbog promjene regije traže za naše prilike malo previše, pa eto, pomoć molim
TinčicaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 10:29   #3433
cao svima!
Puno korisnih informacija sam dobila citajuci ovaj zanimljiv forum...
Ali vas ipak molim za pomoc
-sta mislite o sminkanju u Oriani
-frizura f.s Goga
-imate li preporuka za iznajmljivanje vjencanica u Puli ???

Vecera je u agroturizmu Paladnjaki.Sta mislite o uređenju sale????ja sam nekako vise za plutajuce svijece u vazama sa laticama,a na nasem stolu cvjetni arazman

molim pomoc :-)
lucertola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:29   #3434
Za šminkanje (a čini mi se da rade i frizuru) ti mogu dati preporuku za Make up Taxi cure (mogu ti poslati broj na pm, a imaju i na fb stranicu pa ih tamo možeš kontaktirati). Odličan posao naprave, a dođu ti gdje god tebi odgovara.

Što se vjenčanica tiče, vidjela sam tu na forumu da su cure jako zadovoljne sa salonom Biba u Puli

Uređenje sale.. hm.. to ipak ovisi o tome što ti želiš, ne znam kako ti netko drugi može pomoći
-Ari- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 13:06   #3435
Quote:
lucertola kaže: Pogledaj post
cao svima!
Puno korisnih informacija sam dobila citajuci ovaj zanimljiv forum...
Ali vas ipak molim za pomoc
-sta mislite o sminkanju u Oriani
-frizura f.s Goga
-imate li preporuka za iznajmljivanje vjencanica u Puli ???

Vecera je u agroturizmu Paladnjaki.Sta mislite o uređenju sale????ja sam nekako vise za plutajuce svijece u vazama sa laticama,a na nasem stolu cvjetni arazman

molim pomoc :-)
Uređenje sale definitivno sa rasvjetom! Sav prostor oživi i totalno je ljepše sa rasvjetom, pogotovo tamo, tako da što se tiče dekoracije na stolu, možeš staviti minimalistički.a ovo sa laticama (u boji koju želiš) i svijećom ti je ok. A rasvjetu možeš prilagoditi koju hoćeš boju..u stilu svojih dekoracija.

A što se tiče frizure, slažem se sa Gogom, the best!
floraEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 15:09   #3436
Dakle, drage moje, posto se sve zavrsilo prije jos nekoliko mjeseci, imam par preporuka.

Vjencanica i reveri - Biba (jako susretljiva, ne ide na to da uvali najskuplje i stvarno, stvarno savrsena)

Frizura -Artistic salon u Vinkuranu, izrazito susretljive i drage cure, frizura izdrzala vjencanje, buru za vrijeme slikanja i onda cijelu noc skakanja

Sminka - parfumerija Fendi. Je malo skupo, ali kvalitetna, postojana sminka i tocno ono sto sam htjela!

Torta - Izo (svi su bili vise nego odusevljeni, cak su neki poslije ooooobilne vecere trazili i drugi komad torte!)

Restoran - Ribarska koliba. Nemam rijeci za gospodju Korinu i njeno osoblje. Jako puno nam je pomogla s pripremama, a na samom piru smo ostali do 4 ujutro, iako smo im najavili da cemo ici oko 2. Ljudi su za slijedece jutro morali pripremiti uskrsnji dorucak, tako da radi nas nisu ni isli spavati, nego samo spojili sve. Plus, neki od gostiju su spavali u njihovim apartmanima, i oni su imali samo rijeci hvale)

Muzika - DJ team Spic i Zuti. Fenomenalni decki, ne znam koji bend da sam dovela ne bi moglo biti bolje! Decki su dosli iz Zagreba, komunikacija s njima prije svadbe odlicna, tocno su procitali i nas i goste, i nitko nije imao nikakvu primjedbu.
Drago mi je ako sam bar nekome mogla pomoci
sunflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 16:52   #3437
Cure, može pomoć? Molim vas za prijedlog neke vile ili kuće sa bazenom za najam, poželjno na Crvenom otoku kraj Rovinja, ili negdje u Rovinju, Poreču ili Puli? Trebalo bi nam za cca 100 uzvanika.
event girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 13:28   #3438
Pozdrav,cure! Samo me interesira ako neka od vas zna koliko Francuz uzima kaparu??
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 22:30   #3439
Pozdrav svima, ja sam eto nova na ovoj temi. Imamo vjencanje 8.06. i zasada od budzeta imam rjesenu haljinu 1500kn, DJ 4500, Paladnjaki meni 40-50E (ovisno o nasim daljnjim dogovorima) . Za fotografa sam u pregovorima, jedan fotograf koji zaista radi lijepe fotografije trazi 3500 za uslugu cijeli dan bez albuma a za fotografiranje obreda i poslikavanje nakon 2000kn i sada sam u nedoumici :/ Snimatelja necu imati. Ako tko ima kakav prijedlog za fotografa (iz Ri ili Istre) koji okida originalne fotke a ne trazi puno, sugestije primam sa zadovoljstvom
chiarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 15:15   #3440
Ima li netko od vas broj od Dua/tria Provin?
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.