Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 20:28   #21
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
eto ovo je drugo pisanje posta,prvi pokušaj je trajao pol sata i ja glupača slučajno isključila firefox,to mi se često dogodi ,ah šta ću kad sam smotana...uglavnom sad nemam živce,ali imam pitanje...
4 filma koja sam gledala na mene su ostavili veoma snažan dojam...cmizdrila sam ko kišna godina,i sanjarila da će se meni jednom kad "narastem" dogoditi takvo neš...al ne ovako dosadno ko svima,neg posebno ,npr. s bjegom kao u Excess bagage -ilitivam Gnjavatorici iz 1997. s Beniciom Del Torom i Aliciom Silverstone ...
Naravno da takve ljubavi postoje. Ja sam ih imala nekoliko. Doduše, s nešto drukčijim završetcima.
Znate onaj ljubavni Rat Roseovih? E i takvu filmsku ljubav sam imala.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 21:20   #22
ne
Sissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 14:52   #23
Postoje, odgovorno tvrdim! Evo, ja glumim glavnu ulogu u svom ljubavnom filmu već godinama...ponekad pomislim da ono što se meni događa ne bi nitko mogao ni u ludilu izmisliti...gore od najgoreg ljubića...svega tu ima...fatalnog susreta, prekida pa gonjanja po čitavom svijetu do ponovnog fatalnog susreta i neočekivanog obrata, pa prstenovanja na mjesečini, ma ludilo...kakav film! A kako tek glavni glumac izgleda, juhuuu!!!
Sorrow4South is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:31   #24
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Moguće su u normalnom životu i bolje scene od filmskih, ali su rezervirane samo za neke. Svatko može imati nekakvu ljubavnu priču, ali bajkoviti scenariji ipak nisu univerzalni.
Kao sto kazes u normalnom zivotu postoje i bolje scene,ali mi cesto bar ja nakon sto pogledam neki extra romantican filmic toliko se opteretim tom silnom romantiko i na silu je pokusam ugurati kada joj tu nije ni vrijeme ni mjesto, a ponekad kad se covjek opusti desavaju mu se izvanredne stvari koje su cak nadmasile i najbolje ljubavne filmove.
__________________
Sve su zene njezne samo to ponekad ne mogu pokazati jer su okruzene divljacima.
Amy_the_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:35   #25
Slažem se. Život je pun bajki, priča koje nam se čini da ih nitko ne bi mogao sam smisliti. Život piše romane, to je ona stara...
Svakodnevni život je pun onih sitnica koje slice na scene iz ljubavnih filmova, ali je isto tako pun i fatalnih susreta i velikih dogadaja kao iz filmova i romana.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:10   #26
Quote:
Dijana Blitz kaže: Pogledaj post
Dal su takve stvari moguce....?
Samo ako vjerujes u njih!
Osobno,jedino njih i smatram stvarnima,pravima.
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:26   #27
Mislim da nam se u životu mogu događati odlomci..

Tragediju, tragikomediju, horor i komediju ne prikazuju baš...a redovito se izmjenjuje....ne uvijek istim redoslijedom...

Ali inače mi se sviđaju Mostovi...
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 15:49   #28
Bas sam neki dan razmisljala o tome gledajuci jednu romanticnu komediju. i mislim se, onako.. eh, da bar
ali mislim da takve stvari funkcioniraju i u stvarnom zivotu, ali na malo manje forsiran nacin..

i bas sam neki dan pricala o jednoj temi s prijateljicom.. koja se iznova i iznova pojavljuje u romanticnim filmovima, a koja mi se nimalo ne svidja.. i mislim da u stvarnom zivot ne funkcionira
recimo, zenski lik se zaljubi u nekog zgodnog ovo ono, a ima najboljeg prijatelja (i obratno) koji slusa sve njene jade i tako to..
i na kraju ona skuzi da njega voli jer se on ponasa prema njoj dobro, nikad je ne bi napustio i bla bla ostalo...
ne znam zasto, ali to mi se nikad nije svidjalo, jer u stvarnom zivotu nema toga, bar je to moje misljenje...
head does not choose, heart does
mozda sam malo skrenula s teme.. sryte

ah... nepopravljiva romanticarka
__________________
opet tu...
Andjeo s greskom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 16:07   #29
ja iskreno ne volin te romantične filmove.ne volin ljubiće, upravo zato jer mislin da su te sve priče o ljubavi previše isforsirane i isfurane. moje mišljenje je da takvo nešto ne postoji u rl.bar ne tako "bajkovito".....
__________________
I don't know what we're put on this planet to do but we're here damn it!
lIttLe_BiTcH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.