Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 11:14   #21
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Da... Moram primjetiti da ima puno stranioh dokumentaraca.Zanimljivi su ali zar mi nismo sposobni snimiti nit jedan domaći?sSad će biti pa imamo brodolomi Jadrana ali to je samo jedan.
Pa šta nisi gledala od Stipe Božića - na svjetskoj razini su mu svi...
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 11:55   #22
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
I ja ih sve više i više pratim... mislim da nema veze sa starošću, već sa pameću
he he he

dokumentarci su uvijek drugačiji, svježi - većina ostalog programa mi je već tako prepoznatljiva

kad dođem doma s posla - najbolje mi uz jelo legne dokumentarac valjda da mi se mozak otrijezni od gluposti
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 11:57   #23
koji su vam dokumentarci najvise prirasli srcu i zasto?????
didoman01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:01   #24
oduvijek sam pratila one o životinjama i prirodi (pingvini, kitovi, flora i fauna na najvećim dubinama i eto SF )

ali su me poslije počeli zanimati i oni o životu ljudi negdje daleko (npr. eskima)

naravno i dokumentarci se sve više kvalitetnije snimaju, imaju ludu montažu i kamere su im sve bolje i bolje
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:04   #25
ste gledali africki krvavi dijamanti ????
didoman01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:10   #26
Quote:
didoman01 kaže: Pogledaj post
ste gledali africki krvavi dijamanti ????
nisam gledala osim filma KRVAVI DIJAMANT
da li je ista tematika?
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:14   #27
Quote:
maddy kaže: Pogledaj post
nisam gledala osim filma KRVAVI DIJAMANT
da li je ista tematika?
nisam gledao taj film ali mislim da je ista tematika.....
didoman01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:15   #28
pričaj ti lijepo dijete drago o dokumentarcu koji si malo čas spomenuo
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:32   #29
africki krvavi dijamanti.....taj dokumentarac snimio je National Geographic,Dominic Cunninghan-Reid putuje od ratom pokodenim brdima Sierra Leonea do starih,kamenih ulica Antwerpa u Belgiji dok prati vezu krijumcara dijamanata i otkriva istinu o mracnoj strani trgovine dijamanata.....
dokumentarac je odlican i vrijedi ga pogledati.........
didoman01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:23   #30
meni su bili dobri oni nasi dokumentarci o ludim rimskim carevima, gledala sam zapravo samo jednu epizodu o Neronu, i bila mi je originalna...dinamicna i nesto sto bi se svidjelo i mladjoj populaciji...
nadala sam se reprizama, jer svi su hvalili serijal i puno su novaca ubacili u njega...pa me bas cudi sto nisu reprizirali....
camus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:24   #31
Ste gledali onaj doc kojeg izabrao Đelo... o eskimima na sjeveru kanade...paralelni prikaz lova oca sa sinom...sjeverne medvjedice sa svojim coporom...izrada umjetnina...saonice sa psima...divota...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:16   #32
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Ste gledali onaj doc kojeg izabrao Đelo... o eskimima na sjeveru kanade...paralelni prikaz lova oca sa sinom...sjeverne medvjedice sa svojim coporom...izrada umjetnina...saonice sa psima...divota...

gledala sam i nevjerojatan je taj njihov život

od njih se može puno naučiti

tamo nema mjesta obijesti i gluposti

samo se pitam kakav će im biti život kad im sve živo otopi ovo globalno zatopljenje

vjerojatno će se prilagoditi jer su iznimno snalažljivi

ali opet velike su promijene nagle i možda će utjecati na njihov organizam a i samu ideologiju njihovog življenja
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:32   #33
Quote:
maddy kaže: Pogledaj post
gledala sam i nevjerojatan je taj njihov život

od njih se može puno naučiti
tamo nema mjesta obijesti i gluposti
samo se pitam kakav će im biti život kad im sve živo otopi ovo globalno zatopljenje
vjerojatno će se prilagoditi jer su iznimno snalažljivi
ali opet velike su promijene nagle i možda će utjecati na njihov organizam a i samu ideologiju njihovog življenja
znas sto je mene dirnulo...nacin na koji postuju zivotinje...kad ubiju , zahvale se...mozda je to korijen kosta u religijama se ''mole prije jela''...
...bila mi super scena kad je lik proucavao onu medvjedicu sa malenima ( da bi je izrezbario u kljovama od ?tuljana? ) kako se odmaraju...nema straha, samo divljenje...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 18:03   #34
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
znas sto je mene dirnulo...nacin na koji postuju zivotinje...kad ubiju , zahvale se...mozda je to korijen kosta u religijama se ''mole prije jela''...
...bila mi super scena kad je lik proucavao onu medvjedicu sa malenima ( da bi je izrezbario u kljovama od ?tuljana? ) kako se odmaraju...nema straha, samo divljenje...
zamisli taj njihov život onaj dio godine kada je samo mrak

onda se posvete umjetnosti, šivanju odjeće - smireni su, strpljivi

a fascinira me kako mogu sami lijepo izgraditi iglu i koji jako dobro štiti od hladnoće i način na koji ga rade od tvrdog snijega
__________________
encouraging humankind to progres
maddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:42   #35
eeej..ja sam baš neki dan gledala oprah show di je bila tema o jednom dokumentarcu koji se radio 4-5 godina po cijelom svijetu ,zove se Planet Earth i baš bi htjela gledati to. di bi to mogla kupiti/nabaviti?
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:16   #36
Quote:
female kaže: Pogledaj post
eeej..ja sam baš neki dan gledala oprah show di je bila tema o jednom dokumentarcu koji se radio 4-5 godina po cijelom svijetu ,zove se Planet Earth i baš bi htjela gledati to. di bi to mogla kupiti/nabaviti?
kiosku..izašao je taj dokumentarac..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 22:12   #37
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Pa šta nisi gledala od Stipe Božića - na svjetskoj razini su mu svi...
Jesam gledala sam i interesantni su.Mada on baš ne podilazi ukusu šireg gledateljstva.meni fali povijesnih dokumentarnih filmova.Recimo gledala sam nedavno na Slovenskoj televizij dfokumentarac o restauraciji neke oltarne slike.Bio je fora s time da sam razumjela svaku desetu riječ.
BNaši dokumentarci su ili o špiljama,jamama i tako.Mislim da je ipak jednostavnije i jeftinije postaviti kameru pokraj restauratora i snimiti restauracju slike ili slično.Mislim da je propuštena prilika s onom Dubrovačkom slikom koje su bili puini svi mediji prije par mjeseci.No ne moraju biti nužno slike.Jednom sam gledala Sagu o obitelji Frankoopan -Zrinski i dojmila me se iako sam je gledal zadnjih petnaest minuta.Minus je bio to što je prikazana na programu lokalne televizije u kasno večerenjem terminu.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 11:56   #38
Ali imamo i mi dobre dokumentarce...neki su me jako iznenadili...
(nek snimaju dokumentarce umjesto serija )
npr o slavenskoj mitologiji na nasem podrucju ....
pa cijeli ciklus dokumentaraca o podvodnom zivotu u Jadranu...cijelo ljeto su bili na tv...bili su vrhunski...ni sama nisam vjerovala koliko bogatstva morskog
...evo sad idu o potopljenim brodovima ako se ne varam
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 17:20   #39
..ja većinom gledam dokumentarce na SLO televiziji. Oni za razliku od nas više preferiraju političko - povjesnu tematiku što je meni puno zanimljivije.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 18:36   #40
Pa bolji su u nego naši u svakopm slučaju...
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.