Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2009., 16:14   #41
Quote:
master1973 kaže: Pogledaj post
Najveći je štos da smo moja žena i ja, na 2 ili 3 spoju jedan drugome rekli da se ne mislimo ženiti (udavati) prije 30-te. Oboje smo izašli iz loših veza, i to sve je u početku bila obična ljetna ljubav. Ona iz OS, ja iz ZG...
Uglavnom, te stvari se ne mogu planirati, nikad neznaš gdje i kada ćete strefiti. Ako ti je OK u vezi guraš dok ide, kad ne ide, svako na svoju stranu... Nama još ide, pa se držimo zajedno.

Ma ok, super... drago mi je za vas..znamo nesto govorit unaprid, pa kad naleti pravi/prava - kapituliramo brzo!
Samo govorim da kad je muskarac mladji, mora racunat na curinu zrelost i da ce ona malo prije se htjet sredit, e sad ako je ona prava, onda se mladjim momcima nije problem skrasit prije; ali ako pocme ovako govrit duze vrijeme, onda nisu kliknuli!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 17:46   #42
Quote:
*zvoncica* kaže: Pogledaj post
pozdrav
u vezi sam sa deckom godinu i osam mjeseci, ja imam 24 on 22 godine.na pocetku veze je bilo sve krasno i bajno,ali sad dolazimo do problema kad god pocnemo pricat o zajednickom zivotu nekako imam dojam da on nije bas presretan sa tom idejom.govori da mu je ok ovako kako je.oboje imamo dobar posao i moglo bi se reci da smo financijski stabilni, tako da sto se tice novaca bi mogli zivjet zajedno.
puno prijateljica mi govori da je on premlad za mene,jer ja sa 24 godine bi zeljela uskoro za kojih 1 do 2 godine imati djete, a njemu je u glavi skroz drugacije on zeli jos izlaziti puno vani i govori da nece djecu jos sigurno 5 godina....i tu se nase price pocinju razilaziti a nebi ga htjela izgubiti jer je zaista dobar decko.
zanimam me da li ima jos ljudi u takvoj vezi gdje je cura starija i kakva imaju iskustva sa planiranjem buducnosti,da li se osjeti razlika u godinama??
nikada nisam imala starijeg decka svi su bili mlađi
ponekada se osjetila razlika ponekada ne
mislim da godine nisu problem
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 05:22   #43
Netko je već rekao da godine nisu odraz nečije zrelosti i s time se u potpunosti slažem.
Eto ja od supruge mlađi 3 godine, u braku od moje 23. Nedavno napunili 11 godina braka, dvoje klinaca i sve što ide uz to. Tu i tamo neka svađica, ali ništa pretjerano i zabrinjavajuće. Puno obostranog odricanja i uvažavanja. I još uvijek nisam bivši. a nadam se (ili mi se možda čini) da ni ona ni ja nemamo u planu skoro biti.
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 08:23   #44
ja neznam sta vas puca!Kakve veze ima koliko cura ima godina ako se osjeca spremnom za to?Sta su godine mjerilo za ista?Kako mene to moze nazivcirati za sekundu!Ona ima 24 godine,jos je mlada i ne treba joj to,sta si vi uzimate za pravo?!Da,ceka je puno gresaka,ali zasto ih nebi prosla s osobom koju voli..Najbolje su mi zenske od 26,27 koje mladjima daju savjete "ajmeee,nemoj nikako prije 30-te,kako sam se zeznulaaa" mislim wtf?Ako se osjecas spremno za dijete i brak,moze to bit i sa 18,to ces i napravit..Totalno licemjerno to ispada,kad kazes recimo da se zenis sa 20,odmah svi daju savjete,diskusije i polemike se vode,a kad to kazes sa 25,i da imas imas sjebanu vezu,i uopce nije bitno KOLIKO se volite,onda je to ok,svi se raduju s tobom i svijetle oko tebe..Ista fora je i s djetetom..Slusaj samo sebe i ono sto ti zelis,i time se povodi..nikakvim forumima.
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.