Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 10:25   #41
ne znam za uvijek, ali da? ovdje valjda isto... hm? ipak, ovdje se slažem s njom , jer nije sve ne toj "drugoj" ,ne...i, inače...nitko npr.muškom oženjenom dijelu ne prisloni cijev uz čelo- moraš...za to je potrebno dvoje, tak da...
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:30   #42
Ja branim pravo na zdrav mozak, pogotovo partnerov, a kad se napadnu prevarene ili zakonite, onda ce nekome djelovati da branim i to. Ovu drugu iz autoricine teme ne treba ni braniti, zeni odlicno ide.
No cak i tako, nije autorica ta koja mora sredjivati ista, nego njen muz.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:33   #43
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ja branim pravo na zdrav mozak, pogotovo partnerov, a kad se napadnu prevarene ili zakonite, onda ce nekome djelovati da branim i to. Ovu drugu iz autoricine teme ne treba ni braniti, zeni odlicno ide.
No cak i tako, nije autorica ta koja mora sredjivati ista, nego njen muz.
Slazem se s tobom. Ako se ista treba sredjivati, that is.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:35   #44
Da, da muskarac je taj koji im daje krila. Ak se to ne sreze, takve cure se namecu pa do kuda ide.
I ako joj neko treba pokazat di joj je mjesto, onda je to ON

samo sto muskima gode ta paznja, te pusice...
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:36   #45
ako mi počne nešto mufljati, znam da ću izgubiti živce i počet se derati i tako, malo sam temperamentnija, a on šutljiv ... a mufljat će sigurno jer ne voli sukobe i povišene tonove i ispast će ono "preuveličavaš", "šta si takva" "to su gluposti". onda se čovjek još gore osjeća jer ispada da je histeričan, ono klasična slika histerične babetine koja maltretira jadnog muža. a to je sve samo najobičniji posao, je li i ne može on biti kriv što se ona tako ponaša? tako će nešto ispasti.[/QUOTE]

Tako nešto i hoće ispasti jer sam točno tako i ja prošla. I ja sam malo temperamentnija, on šuljiv. Jedne subote kod njega na poslu smo slali neke mailove i slučajno vidim isto tako puse, maca, sexy glas... I sl. Kod mene je je gore to što su i njegovi povratni mailovi bili iste vrste.
A bili smo se dva mjeseca ranije vjenčali.... I sve je završilo s tim da sam ja čudna, da ako ne mogu podnijet to je moja stvar jer je to "normalno" i "nema ništa u tome loše", i jer je "ona takva koketna i njen način razgovora pa se i on radi posla prilagođava jer dobija stvari uz veći rabat" bla bla. I da to nema veze sa mnom.
Ako je istina , jeftino se prodavao.
Iako znam da nije. Pasalo je čovjeku malo flerta sa strane.
I nakon prepiranja, i moje ljutnje i njegove šutnje, i rzagovaranja i nagovaranja, njegovog umanjivanja i mog "preuveličavanja", prošlo je, prešla sam preko toga, ali nije više nikad isto. Niti će biti.
To je kao kad bijela majica koju voliš potamni. Ni Persil je više ne može vratiti u prvobitno stanje. Još uvijek bijela, i tvoja, uvijek će biti, samo nijansa više nikad ista. Nikad poptuno potpuno čista.
Takvi smo mi ljudi.

Ja bih ti savjetovala da mu daš do znanja da ti takvo njeno ponašanje smeta, već sad na početku da pokušaš staviti neke okvire u kojima će se moći i on postavljati. Ne da si protiv nje, i suradnje, nego protiv toga da ona "voza" a on da bude kolica. Možda te njegova reakcija ugodno iznenadi.
Istina i razgovor nekad nisu efikasni, i ne riješe ništa ali vrijedno je pokušati. Najgore je stajati sa strane i gristi se, s razlogom ili bez.
POzdravljam te.

Zadnje uređivanje pupak : 24.08.2009. at 10:45.
pupak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 10:42   #46
Quote:
pupak kaže: Pogledaj post
ako mi počne nešto mufljati, znam da ću izgubiti živce i počet se derati i tako, malo sam temperamentnija, a on šutljiv ... a mufljat će sigurno jer ne voli sukobe i povišene tonove i ispast će ono "preuveličavaš", "šta si takva" "to su gluposti". onda se čovjek još gore osjeća jer ispada da je histeričan, ono klasična slika histerične babetine koja maltretira jadnog muža. a to je sve samo najobičniji posao, je li i ne može on biti kriv što se ona tako ponaša? tako će nešto ispasti.
Tako nešto i hoće ispasti jer sam točno tako i ja prošla. I ja sam malo temperamentnija, on šuljiv. Jedne subote kod njega na poslu smo slali neke mailove i slučajno vidim isto tako puse, maca, sexy glas... I sl. Kod mene je je gore to što su i njegovi povratni mailovi bili iste vrste.
A bili smo se dva mjeseca ranije vjenčali.... I sve je završilo s tim da sam ja čudna, da ako ne mogu podnijet to je moja stvar jer je to "normalno" i "nema ništa u tome loše", i jer je "ona takva koketna i njen način razgovora pa se i on radi posla prilagođava jer dobija stvari uz veći rabat" bla bla. I da to nema veze sa mnom.
Ako je istina , jeftino se prodavao.
Iako znam da nije. Pasalo je čovjeku malo flerta sa strane.
I nakon prepiranja, i moje ljutnje i njegove šutnje, i rzagovaranja i nagovaranja, njegovog umanjivanja i mog "preuveličavanja", prošlo je, prešla sam preko toga, ali nije više nikad isto. Niti će biti.
To je kao kad bijela majica koju voliš potamni. Ni Persil je više ne može vratiti u prvobitno stanje. Još uvijek bijela, i tvoja, uvijek će biti, samo nijansa više nikad ista. Nikad poptuno potpuno čista.
Takvi smo mi ljudi.[/QUOTE]



Hm...kaj dragi radi u prodaji pa se prodaje za veci rabat
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:36   #47
Svako malo pojavi se neka tema kojoj je cilj pljuvat po tim gadnim ku*kama koje nam otimaju dečke, muževe....
I onda krene: šta ona ima pravo maltene gledat u njegovom smjeru. Glasa razuma malo gdje.

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Vec je pomalo iritantno kako pljujes po njoj. Ako moze smotati takve velike mozgove, onda zena ipak ima nesto u glavi. Ili to ili oni nisu nikakvi veliki mozgovi.
Zasto bi se osjecala kao tuka, i inace se mijesas muzu u posao? Jel on odredjuje tebi s kime smijes na poslu komunicirati i ici na poslovnu veceru?
Nije dromfulja tvoj problem, nego tvoja glava.
Osim sto olajavas zenu koju NISI upoznala, tvoj muz ima valjda dovoljno mozda da vidi isplati li se sa njom suradjivati ili ne.
Ombia i Puffko

Alessia - njegova kolegica može biti najveća dromfulja svemira - što se to tebe tiče?

Ako imaš problem sa time kako se tvoj muž ponaša, onda je to nešto što mu trebaš reći.
Ako nemaš dovoljno povjerenja u njega, onda mu to trebaš reći kako biste to mogli riješiti.

Ali sve ostalo - šalje li ona njemu puse ili ne, zašto baš idu na poslovnu večeru a ne ručak, ona je takva i ovakva i onakva.... ajme što ću!...

Drži svoj nos u svojim poslovima, a mišljenje o dotičnoj zadrži za sebe.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:48   #48
koe bedatsoće, pa naravno da ne može zadržati svoje mišljenje o njoj kad je to izjeda i kad je puna sumnji...zašto ,kako,...tko je tu da sudi...
i, da, njeni "poslovi" i jest njen muž i "problem"u kojem se našla zato i jest ovdje...
očito da ti nemaš takvih problema, sa sumnjama , ljubomorom, strahovima ili si i ti jedna od "drugih"
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:59   #49
U afektu se svasta moze reci...
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:00   #50
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
njeni "poslovi" i jest njen muž i "problem"u kojem se našla zato i jest ovdje...
Njezin muž jest njezin problem, ali ovdje se ne iznosi problematično ponašanje njezinog muža već njegove kolegice.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:01   #51
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Svako malo pojavi se neka tema kojoj je cilj pljuvat po tim gadnim ku*kama koje nam otimaju dečke, muževe....
I onda krene: šta ona ima pravo maltene gledat u njegovom smjeru. Glasa razuma malo gdje.



Ombia i Puffko

Alessia - njegova kolegica može biti najveća dromfulja svemira - što se to tebe tiče?

Ako imaš problem sa time kako se tvoj muž ponaša, onda je to nešto što mu trebaš reći.
Ako nemaš dovoljno povjerenja u njega, onda mu to trebaš reći kako biste to mogli riješiti.

Ali sve ostalo - šalje li ona njemu puse ili ne, zašto baš idu na poslovnu večeru a ne ručak, ona je takva i ovakva i onakva.... ajme što ću!...

Drži svoj nos u svojim poslovima, a mišljenje o dotičnoj zadrži za sebe.
A kako nazvati zenu koja napada ozenjenog muskarca, namece mu se itd.?!

Zena bez kulture, morala?! Onda se to fino skrati na FUFA, DROCA...
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:03   #52
kao, što sam rekla i prije- - za to je potrebno dvoje...a, to da se ona više obrušila trenutno na nju- logična situacija,tj. za očekivati.
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:04   #53
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
A kako nazvati zenu koja napada ozenjenog muskarca, namece mu se itd.?!
Ne vidim potrebu trošiti ni riječi ni živce takve.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:06   #54
krećem od sebe- dakle, kako bih mogla nekome svjesno svojim ponašanjem kuhati?mislim, sad na ovu situaciju...dakle, ako znaš da je oženjen, da postoji mogućnost da žena vidi mailove, u biti čemu uopće iz jednog poslovnog odnosa krenuti na - cici mici buci bobo, pusić kisić,bla bla bla???
__________________
chillout
Via0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:06   #55
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Danas su žene puno slobodnije nego prije, nabacuju se, nameću, provociraju...al isto tako činjenica je da muškarci to ne znaju srezat u startu nego puste da se takva komunikacija razvija, takvim ženama to odmah daje signal i krila da nastave dalje s takvim odnosom i eto sr...
I moj dragi je jedan od takvih koji ne sreze takvu komunikaciju u startu nego eto, pa kako ce on sad njoj rec da mu se tako vise ne obraca, nije nista lose mislila...oni moraju suradjivat, ne smije biti bezobrazan...bla...bla...srac..za sada mu vjerujem da nikad nije islo dalje od pusa na kraju maila

Al antipaticne su mi takve zene
Hm...a i takvi slabici od muskaraca
da, baš tako je to danas. a i muški odgovori su svagdje izgleda isti.

bilo je tako možda uvijek, ali tip komunikacija je danas takav, da jednostavno možeš biti "obasut" tim vrstama "pažnje" (e-mailovi, sms-ovi) znatno više nego prije...

a to je valjda normalno - i sama sam rekla - svakom valjda paše tuđe koketiranje i osjeti da su mu malo porasla krila.
-Alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:08   #56
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
krećem od sebe- dakle, kako bih mogla nekome svjesno svojim ponašanjem kuhati?mislim, sad na ovu situaciju...dakle, ako znaš da je oženjen, da postoji mogućnost da žena vidi mailove, u biti čemu uopće iz jednog poslovnog odnosa krenuti na - cici mici buci bobo, pusić kisić,bla bla bla???
Ti ne vidiš, ona vidi. Očito niste iste. Hvala bogu.

I? Što sad?
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:11   #57
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
krećem od sebe- dakle, kako bih mogla nekome svjesno svojim ponašanjem kuhati?mislim, sad na ovu situaciju...dakle, ako znaš da je oženjen, da postoji mogućnost da žena vidi mailove, u biti čemu uopće iz jednog poslovnog odnosa krenuti na - cici mici buci bobo, pusić kisić,bla bla bla???
Cuj ono sto pokusavamo higijenicarka, ombia i ja reci:

Moze ta zena biti najgora na svijetu ali od ljutnje na nju i ogovaranja nje nema nista. Ona je tu irelevantna, vazan je muz i naravno brak.

Ako je brak klimav..ako je muz takav da je lako podlozan laskanju i flertovanju... i da ta cura nestane, da joj pocupas sve vlasi doci ce druga. I treca.

Bijes usmjeren na zensku je mozda razumljiv ali je isto tako i neucinkovit.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:11   #58
Alessia ne, nije danas komunikacija takva. Nego neke zene i neku muskarci se tako ponasaju.
Ja u zivotu nisam poslala takav poslovni mail niti mislim. A ni primila. Dakle do nje je i do tvog muza. Dobro, malo vjerojatno zavisi i od branse, ne vjerujem da se odvjetnici ili bankari tako dopisuju poslovno ali mozda neki event manageri, kvazi manageri i estradne osobe mozda vec cesce.
Puffko - bas tako. A oni su imali vidim taj issue i prije u braku, osnovano ili ne ali trebalo bi se drugacije rijesavati.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:11   #59
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Ti ne vidiš, ona vidi. Očito niste iste. Hvala bogu.

I? Što sad?
Ok, onda se takve zene moze zvati mentalno hendikepiranima
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:13   #60
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Svako malo pojavi se neka tema kojoj je cilj pljuvat po tim gadnim ku*kama koje nam otimaju dečke, muževe....
I onda krene: šta ona ima pravo maltene gledat u njegovom smjeru. Glasa razuma malo gdje.
Ovo je živa istina.
Sve dok nisam došla na ovaj forum nisam pojma imala koliko ljubomornih/nesigurnih/posesivnih osoba tumara svijetom...

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Jer gle - ako se njemu netko nudi, ti na to nemaš utjecaja i na kraju krajeva to uopće nije tvoj problem. To te može smetat, može te iritirat, ali ponavljam - TO nije tvoj problem.

Ukoliko on zna s takvom osobom postupiti tako da ju postavi na njeno mjesto, ukoliko njemu te ponude ne znače ništa i ukoliko su mu toliko daleke da ih nije ni primijetio, problema ni nemaš.

Problem se pojavljuje tek ako on krene aktivno u tu igru. A pogotovo ako krene jer ga nešto - bilo što - u toj situaciji privlači.
Slažem se.
No, nažalost, osobe koje partnera doživljavaju kao vlasništvo koje bi im svaki čas mogao netko oteti, baš i nisu sklone vjerovati partneru i dozvoliti mu da sam procijeni treba li & kako reagirati.



Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
A kako nazvati zenu koja napada ozenjenog muskarca, namece mu se itd.?!

Zena bez kulture, morala?! Onda se to fino skrati na FUFA, DROCA...
Ajme, ovo je zbilja tužno...
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.