Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2012., 15:34   #1
Analogni telefonski priključak

Zar to više ne postoji?

Moja mama je odjavila telefon, jer jo je netko krao impulse, kao da je zvala na neki broj tipa 060, ne znam astrologija ili nešto slično, imala je dvaput čudno visok račun a nije nikud zvala i onda je odjavila, a pošto je stara žena ipak treba telefon u slučaju nužde.


E sad ja gledam te ponude, sve neki paketi i internet, a to ona ne treba
Trebam savjet u vezi priključka, koji operater ima običan analogni telefonski priključak

Zvala sam na Optima pa su mi rekli da im nije dostupno područje, to je u predgrađu Zagreba
Pa sada, ako tko zna molim za savjet
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 16:22   #2
t-com? A vjerujem da i kod njih mozes blokirati zvanje 06x brojava kao i kod drugih operatera.
praetorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 19:26   #3
T-com

Quote:
praetorian kaže: Pogledaj post
t-com? A vjerujem da i kod njih mozes blokirati zvanje 06x brojava kao i kod drugih operatera.
Ma da,ali oni isto nude paket, pojma nemam, gledala sam kod njih, i ne snalazim se, ali zvat ću ih, jer očito nemam drugog izbora
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 21:33   #4
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Ma da,ali oni isto nude paket, pojma nemam, gledala sam kod njih, i ne snalazim se, ali zvat ću ih, jer očito nemam drugog izbora
nema ti više analogne lije kao takve, sve ide preko ip-a tako da je glupo ne uzet paket
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 11:25   #5
T-zlo, i blokada odlaznih poziva na 06x brojeve. Postoji mogućnost blokade i na pozive u inozemstvo, na mobilne mreže itd...
Isto to ima i Bnet.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 13:22   #6
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
T-zlo, i blokada odlaznih poziva na 06x brojeve. Postoji mogućnost blokade i na pozive u inozemstvo, na mobilne mreže itd...
Isto to ima i Bnet.
Za B-net nikad čula, hvala pogledat ću oboje, moram nešto odabrati
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 13:05   #7
T-com i blokade prema inozemstvu i 060. Nama je tako jer je prije par godina dosao racun za pozive u inozemstvo oko 500 kn, pa sljedeci mjesec oko 800 i onda smo blokirali i kasnije nije bilo problema.

Iako, nama je nakon par mjeseci opet dosao racun za pozive u inozemstvo pa smo ih zvali i onda su nam rekli da platimo samo racun bez tog za inozemstvo.
Uglavnom, puno je vremena i zivaca proslo prije nego je sve doslo na svoje, na to da placamo koliko potrosimo..
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 14:41   #8
bilo koga osim t-com-a....
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:40   #9
osim blokade možeš odrediti max iznos za račun, tako da kada dođeš do tog iznosa više nemreš zvati niti ništa dok ne prođe mjesec.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:52   #10
http://t-com.hr/privatni/telefon/prikljucak/

To je to što tražiš. Dobiješ priključak i dobiješ router u kojeg uključiš telefon(e). To im je sad "nova" fora, ali sve je cjenovno isto kao na analognom.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.