Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 09:47   #21
Merhaba, znanima i neznanima

Mardin? Cansu Dere? Volim - ne volim?

Može!
__________________
...Noć je najtamnija prije svitanja...
Tamee is offline  
Old 08.11.2012., 11:52   #22
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
:top eee, već neko vrijeme se raspitujem za ovu seriju i da li će ju otkupiti naši, evo dočekala sam! volim povuci-potegni serije, ovo će biti romantika, volim te - ne volim te ... taman dobro dodje u ove zimske dane :cerek moni tu je i the birdmen aj baš me zanima hoće li opet biti neki ljigavac.
I ja, radije malo 'povuci-potegni' nego da me 'ubijaju u pojam tragikom' .. jer iskreno mi je muka od beskonacne drame kod Turaka. U zadnje vrijeme samo nam to serviraju.
A birdman ... joooojjjj opet , ne znam kakav mu je lik ovdje, ali njega je tesko lajkati cak i da glumi nekog turbo dobricu.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Promo mi se svidja, steta jedino da nije duzi. Valjda bude jos koji, kao i inace. Nema puno detalja o cemu se radi, samo ovo - tradicija vs. modernizam.

Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Potpis na ovo :top Meni se radnja pravo sviđa.Pogledala sam par fanclipova i stvarno su :cerek Ne znam da li se ovo smatra spojlerom (tako neka mi moderatori oproste )ali na ovom kanalu http://www.youtube.com/user/mzhci?feature=watch imaju najljepše fanclipove od Sile i Borana :cerek :cerek
Što se tiče glavnog glumca Mehmet je fizički :mikrocerek Uh jedva čekam da počne jer po ovom što sam dosad vidjela čini se da stvarno imaju kemije
Odvjetnice bas mi je drago vidjeti te tu .. nakon dugooo vremena vidim tvoj nick.

Pogledala sam par klipova, ne smijem puno da mi ne prijedje u naviku , Cansu i Mehmet (Sila i Boran) su izgleda bas po nasoj mjeri

__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 08.11.2012., 11:57   #23
Moni upravo si me kupila.. ah ti nezaobilazni makovi..

prijavljujem se, vidjela sam promo i I Like it

malo sam se nadala da će nakon fatme biti sus ali nema veze, i ovo će biti super..

vidim ekipa se polako formira..
ejisa is offline  
Old 08.11.2012., 13:56   #24
Baš mi se se sviđa promo, šteta što su sa SBB-a ukinuli Novu, sad ne mogu s vama gledati

Ovaj Mehmet uopšte nije loš

Cansu, zna se, carica
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.

Zadnje uređivanje luisana : 08.11.2012. at 14:28.
luisana is offline  
Old 08.11.2012., 13:58   #25
i ja sam vidla promo na tv-u a ono normalan je,niš neotkriva

ja se nekako nadam da ovaj glavni zna glumit jer je jako zgodan ali hebeš izgleda ako nezna glumit

nadam se da Cansu ne umire na kraju
x files agent is offline  
Old 08.11.2012., 15:16   #26
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post

nadam se da Cansu ne umire na kraju
I ja se nadam!Moze na PP kakva je njezina sudbina u seriji! ,Snop,pomazi!
tina 25 is offline  
Old 08.11.2012., 15:27   #27
i mene zagolicalo
pa vam se pridružujem, ali imamo li info što će bit da mi netko šapne
mal1f2 is offline  
Old 08.11.2012., 17:06   #28
Baš me zanimlo što ide nakon Fatmagul..

Sudeći prema sličicama, ovdje bi moglo biti romantike, falim te Bože...

Još jedan novi turkiš glumac, onako izgleda da je zgođušan..

Ona kuća, ako ju tako upoće možemo nazvati, ista kao ona iz BBO-a, ili su te kuće tamo sve iste/ slične ili se o istoj radi..
defnne is offline  
Old 08.11.2012., 19:10   #29
sad sam vidla najavu na novoj.ful me zaintrigiralo.ali ako cansu umre na kraju onda neću ni počinjati gledati.ne da mi se mučiti.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 08.11.2012., 20:04   #30


Serija je i dan danas popularna u Turskoj, ostavila je odlične dojmove. Svrstavaju je u dramu, akciju, a sve kroz ljubavnu priču. Oboje glavnih glumaca ovom serijom je steklo veliku popularnost.
Serija je također najgledanija serija u Grčkoj, a emitirana je u još mnogo zemalja. Odličan izbor Nove TV.
Didily is offline  
Old 08.11.2012., 20:20   #31
Boran is a good-looking and trustworthy man. An agha… But different from other aghas, he’s well-educated. Yet at times, due to his respect for his land, he submits to the yoke of unwritten laws of tradition./Boran je zgodan i pouzdan aga. No za razliku od drugih aga, on je visoko obrazovan. Ponekad, zbog poštovanja prema svojoj zemlji, povinuje se teretu nepisanih tradicionalnih zakona.




Sıla is brought up in Istanbul by a very well-off couple who adopted her. She’s well-educated. She’s slender and very beautiful. But also rebellious and fearless./Sila je odrastala u Istanbulu pod paskom dobrostojećeg bračnog par koji ju je usvojio. Visoko je obrazovana. Vitka je, vrlo lijepa, ali isto tako buntovna i neustrašiva.


Zadnje uređivanje Didily : 08.11.2012. at 20:26.
Didily is offline  
Old 08.11.2012., 21:38   #32
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Ona kuća, ako ju tako upoće možemo nazvati, ista kao ona iz BBO-a, ili su te kuće tamo sve iste/ slične ili se o istoj radi..
Radi se o istoj kuci, Midyat konuk ev, svima poznata iz BBO, tu se snimala i Sila

Ako budete saznali da neko postavlja na dm ili yt, javite, za nas koji nemamo NovuTv.
mistymay is offline  
Old 09.11.2012., 13:12   #33
Cansu predivna, kao i uvijek A bome ni ovaj bajica nije loš, baš su mi po mjeri

Nadam se samo da neće biti umiranja glavnih likova
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Old 09.11.2012., 17:21   #34
otvorena spoiler tema pa bujrum

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post42142446
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 11.11.2012., 00:32   #35
Ok, totalno sam se nabrijala na ovu seriju, iako nikad nisam čak ni jednu jedinu scenu iz nje pogledala. Ali zato jesam ovaj video i pretvorila sam se u čisti .
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 11.11.2012., 01:43   #36
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ok, totalno sam se nabrijala na ovu seriju, iako nikad nisam čak ni jednu jedinu scenu iz nje pogledala. Ali zato jesam ovaj video i pretvorila sam se u čisti .
I ja sam mada ajd pogledala sam par ovakvih uradaka i kaj ih vise gledam to vise ne mogu docekati da pocne
Ova scena kaj pocinje na 1.32 tako me podsjeca na jednu E&E scenu,na trenutak sam pomislila da je to iz Ezela,taj dio kad ga ljubi u vrat
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 11.11.2012., 17:25   #37
Mislim da bi Sila trebala početi negdje 4. prosinca...

Vrlo mi je drago da dolazi jedna serija u kojoj se ponovno pojavljuje Cansu Dere. Meni je Cansu bila odlična u Ezela, jedino što joj je uloga bila malo snobovska ali mislim da u ovoj seriji nije tako... Radnja se događa u prirodi,na selu. to je super

Jedino što me nervira je to što ima toliko epizoda. mislim da je 79 originalnih epizoda malo previše. Možda bi bilo dobro kad bi sve epizode rascjepali na dvije sezone kao što su učinili sa Fatom.

Ja sam mislio da će Nova otkupiti neku noviju,popularnu seriju. npr. Kuzey-Güney. Možda ju otkupi RTL kad Suljo završi.

Iskreno,najbolje bi bilo da prekinu Larino preseravanje s obzirom da ju nitko normalan iz užitka ne gleda i uvedu neku dobru,tursku (ili primjerice neku srpsku,to bi bilo fora).

Nadam se da će Nova biti brža od RTL i da će otkupiti Kuzey-Güney prij neg li je se dočepa RTL. Ali trenutačno,jedva čekam Silu
Civetta is offline  
Old 11.11.2012., 17:33   #38
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
I ja sam mada ajd pogledala sam par ovakvih uradaka i kaj ih vise gledam to vise ne mogu docekati da pocne
Ova scena kaj pocinje na 1.32 tako me podsjeca na jednu E&E scenu,na trenutak sam pomislila da je to iz Ezela,taj dio kad ga ljubi u vrat
Ja samo te video uratke gledam i već to čini da je ne mogu dočekati. Pravog spojlanja u vidu gledanja scena se suzdržavam, želim baš uživati, ovo je prva turska serija nakon Ezela koja me baš privlači.

I meni je bio cim na tu scenu, samo tako je Ezel uletio.

Što se otvaranja Mehmetove teme tiče, mislim da moramo čekati početak emitiranja serije. Koji nikako da dođe.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 11.11.2012., 17:39   #39
Civeta, vjeruj Sila je bila mnogo više popularnija i gledanija nego je to K/G danas. Evo to mogu mnogi i potvrdit. Turci vole ovu seriju. Ne smeta mi što je iz 2006-2008.

K/G ti uskoro počinje u BiH pa ako imaš TV1 moći ćeš je gledat.

Mislim da će "Sila" početi i prije 12-og mjeseca. Kao što sam već rekao očekujem je već do kraja ovog.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 12.11.2012., 11:10   #40
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Civeta, vjeruj Sila je bila mnogo više popularnija i gledanija nego je to K/G danas. Evo to mogu mnogi i potvrdit. Turci vole ovu seriju. Ne smeta mi što je iz 2006-2008.

K/G ti uskoro počinje u BiH pa ako imaš TV1 moći ćeš je gledat.

Mislim da će "Sila" početi i prije 12-og mjeseca. Kao što sam već rekao očekujem je već do kraja ovog.
Dobro,meni bi bilo zanimljivije da je neka novija. No,serija je uvijek serija,ma koliko stara

Ja sam brojao dane na kalendaru i ispalo mi je da će početi negdje 4.prosinca. Jedino ako Fatu vrate i petkom,pa ako brže završi. A gdje si to pročitao kad će početi?

P.S. Imam B-net,pa nemam TV1 (nažalost)
Civetta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.