Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2015., 10:03   #1
'Trčanje' ili 'ignoriranje' kod zavođenja?

Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:34   #2
Igra zavodjenja se igra u dvoje, pratis reakcije druge strane i lagano se sinhronizirate. Nesto poput plesa u paru, a ne koraci iz prirucnika koji otvoris na strani 32 i krenes od a) do b) itd.

Dakle nema tu ispravnog odgovora. Mjera i osjecaj za drugu stranu je najbitnija.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:45   #3
Ne volim te igrice toplo hladno...a posebno ignoriranje.
Jedino ako uočim da se netko zanima za posve drugu posobu i da smetam, da me se iskorištav ada bi se dobila pažnja te druge osobe onda se pokupim i hasta la vista baby.
A ako mene netko ignorira ?
Onda dobivam jasan znak da toj osobi nije stalo do mene, opet se osjećam kao malo siromašno ignorirano siroče i gubim osjećaj povjerenja prema osobi koja me ignorira. Znači da sam mu treća rupa na svirali.
Ne treba trčati oko mene ali ignoriranje ? Tako se mogu zavesti samo nezreli ljudi i nezreli ljudi misle da će tako postati intrigantniji ili naći neku super osobu. Kao fol.. sad će ženska /muško poludjeti za ignorantom.
Je.
U frižiderru držim sir i jaja i ne smatram frižidere privlačnim i zanimljivim.

Tko me ignorira, povučem se pa i ja ignoriram njega.Očito mu nije nekaj stalo. Šlus.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:49   #4
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?


Ako si zgodan ides na kartu da pokazes interes i onda ohladis medutim ako ti izgled nije adut onda se vise trudis i nastojis da te bolje upozna nebi li se zagrijala. Inace samopouzdanje je najvaznije ali ne lazno nego stvarno samopouzdanje(ne nema veze s bahatoscu). Odglumljeno samopouzdanje zene nanjuse. To nemos glumiti. U dvadesetim sam hodao s curom koja je izgledom bila najvisi level. Sama cinjenica da je uopce izasla samnom mi je digla samopouzdanje 1000%. Nitko tko ja. Posao sam poslom u drugi grad. Zene su me gledale i prilazile. Imao sam ignorantski pristup ali ne glumljen nego sam stvarno ignorirao zene jer sam bio zaljubljen a bio sam pun sebe jer sam imao taj uspjeh. Kada sam bio slobodan i posto poto htio nesto uhvatiti, poput divljih zivotinja zene su to njusile i nisam imao nikakvog uspjeha.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:49   #5
Nema tu univerzalnog recepta. Sve ovisi od slučaja do slučaja, čak ne do osobe, jer nekad upali jedno, a nekad drugo. Doslovno je bitno svaki slučaj promatrati odvojeno i zasebno.
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:54   #6
Volim kada mi daje znakove ali ne do kraja.
Kada moram malo istraživati i razmišljati, ali opet da to ne traje predugo jer onda gubim interes i zatvaram slučaj.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:55   #7
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?
Kad pokaže interes i onda me pusti da "dišem".
Ne volim te krajnosti iz naslova teme ni kad su prirodne, a kamo li neka glupa taktiziranja.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 10:56   #8
Žene će reći da se muškarci trebaju potrudit a muškarci će reći da se žene trebaju potrudit.

Malo ignoriranja malo strasti i eto ga
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:00   #9
ne bih to nazvala "ignoriranjem". više "ne nudim ti na pladnju sve i odmah", iliti "malo tajnovitosti"

ljudska priroda je znatiželjna, jednostavno iz razloga što je odlična za evoluciju. ne vidim ništa loše u njenom korištenju pri zavođenju, no kada se dvoje ljudi bolje upoznaju, takav pristup treba malo popustiti. ili to ili dobiješ nogu.
__________________
https://youtu.be/dIwwjy4slI8
metalni bonsai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:01   #10
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Jučer u firmi smo pokrenuli ovu temu u mješanom društvu i zanimljiva mišljenja su isplivala. Diskusija se vrtila oko pitanja da li bi muškarac trebao 'trčati' oko žene ili imati blago ignorantski pristup. Zgodne kolegice su se sve složile da se muško treba puno truditi oko njih, da vole kad se za njima 'trči', dok su ostale kazale da ne vole trčanje s nijedne strane, nego se podjednak interes treba iskazat s obje strane. Dok je jedna rekla nešto zanimljivo, da ju baš pali taj ignorantski pristup kad ju muško 'ne ferma', tek tada se u njoj pobudi znatiželja da kako jedan muškarac može ostat hladan pored nje, tada se ona zagrije za njega. S muške perspektive, ovi koji su najviše komada barili po vani, kažu najbolji je ignorantski pristup, pokazat neki mali početni interes i 'nestati'. Kažu da su tada žene njih tražile, 'skakale' oko njih. S kakvim pristupom ste imali više uspjeha? Pitanje za žene, da li vi volite da muško skače oko vas?
sve zene su razlicite tako da ti kod jedne pali jedno, kod druge drugo.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:04   #11
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ne volim te igrice toplo hladno...a posebno ignoriranje.

Tko me ignorira, povučem se pa i ja ignoriram njega.Očito mu nije nekaj stalo. Šlus.
Niedna krajnost nije dobra. Ali kombinacija toplo-hladno cesto upali, da se ne lazemo. Meni je od toplo-hladnog gore kada se zalijepi za mene, onda pouzdano bjezim jer mi treba moj prostor, neophodan mi je. Mozda to izgleda kao propagiranje toplo-hladnog pristupa, ali nije, samo me guse simbiotiski odnosi ili oni koji idu u tom smjeru jer su definitivno nezdravi.

Ponavljam, kljuc je u mjeri.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:37   #12
Ignoriranje i taktiziranje mi se čine kao taktika nesigurnih osoba. Zarobljenih egom. Neprivlačno.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 11:43   #13
Quote:
Zvoncica44 kaže: Pogledaj post
Ignoriranje i taktiziranje mi se čine kao taktika nesigurnih osoba. Zarobljenih egom. Neprivlačno.
ili su sadisti pa uzivaju u tome....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:05   #14
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Igra zavodjenja se igra u dvoje, pratis reakcije druge strane i lagano se sinhronizirate. Nesto poput plesa u paru, a ne koraci iz prirucnika koji otvoris na strani 32 i krenes od a) do b) itd.
Igre zavodjenja i jesu "iz prirucnika". Ako ti se netko jako svidi, prirodno je da se zaljepis za njega a ne da ga ignoriras. Ali znamo da to bas u praksi i ne ide.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:06   #15
kombinacija. zgodne kolegice izgleda imaju riječ koja ima veće značenje od nezgodnih

ignoriranje nikako ako je dio taktike, a to se vidi. tad je smiješno i tako izgleda nesiguran, a to nije privlačno

ignoriranje u smislu da on ima punoću u sebi, u svom poslu, obitelji, hobijima, a kad je sa mnom onda je skroz fokusiran na mene. u tom smislu da
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:17   #16
Ljudi su različiti, pa, u skladu s tim, otkidaju na različite stvari.
Ovaj scenarij "hit and run"( pokaži interes i briši ter ignoriraj) mi je onako...Štajaznam, kao taktika za lov na divlju svinju. Nisam ljubitelj lova i pucanja na nedužnu divljač, ali radije bih se i time bavila nego ostajala u povuci-potegni šemi s nekakvim koji je u društvu čuo da ta taktika pali.

A trčanje za bilo kim mi je onako...Deder odi na pijacu i kupi pola kile dostojanstva(nije upućeno autoru, nego općenito).
Zdrav interes koji polučuje jednaku reakciju s druge strane mi je nekako best solušn.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:28   #17
Trcati treba samo rekreativno, ignorirati treba samo one koji su to zbilja zasluzili jer je vise stete nego koristi od njih takvih.

A apropos veza i potencijalnih odnosa, igrica i igranja, to je onako, sto manje tih sranja to bolje.

Zavisi sve, iako ja nemam bas puno strpljenja osobno, posebice kad nanjusim da je poanta igrice sama igrica, a cesto i postane.

Waiting game, hard to get, toplo-haldno, ovo i ono, nemam vremena za to, ne da mi se.

Mislim imam vremena, ali mi ga se ne da bacat na to, a sve skupa za sto, za neku vjerojatnu dramu i dramaturgiju, pa imam kazaliste za to.

Bolje ju direktno pitam onda, jesi da odemo u kazaliste, imam dvije karte.

A stvarno volim kazaliste.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:36   #18
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Trcati treba samo rekreativno, ignorirati treba samo one koji su to zbilja zasluzili jer je vise stete nego koristi od njih takvih.

A apropos veza i potencijalnih odnosa, igrica i igranja, to je onako, sto manje tih sranja to bolje.

Zavisi sve, iako ja nemam bas puno strpljenja osobno, posebice kad nanjusim da je poanta igrice sama igrica, a cesto i postane.

Waiting game, hard to get, toplo-haldno, ovo i ono, nemam vremena za to, ne da mi se.

Mislim imam vremena, ali mi ga se ne da bacat na to, a sve skupa za sto, za neku vjerojatnu dramu i dramaturgiju, pa imam kazaliste za to.

Bolje ju direktno pitam onda, jesi da odemo u kazaliste, imam dvije karte.
meni to bilo zanimljivo u srednjoj školi. imala sam simpatiju iz drugog razreda, a neke gadure su bile ljubomorne jer je on bio popularan dečko u školi ali bio puko na mene. i tako nekad smo si fini kad se sretnemo na hodniku, nekad se vrijeđamo... i tako

poslije srednje mi to nikad nije bilo zanimljivo. ako mi se neko sviđa nije mi zanimljivo ako igra igre, već kad mi daje svoju pažnju konzistentno, i ja njemu. ako takve pažnje nema, neću je dobiti kroz igrice
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:45   #19
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
poslije srednje mi to nikad nije bilo zanimljivo. ako mi se neko sviđa nije mi zanimljivo ako igra igre, već kad mi daje svoju pažnju konzistentno, i ja njemu. ako takve pažnje nema, neću je dobiti kroz igrice
Ocito to dolazi s godinama. U pocetku si spontan i ne kuzis da su to igrice, a kasnije kad predjes odredjene godine brzo shvatis o cemu se zapravo radi i produzis dalje.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 12:53   #20
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ne volim te igrice toplo hladno...a posebno ignoriranje.
Jedino ako uočim da se netko zanima za posve drugu posobu i da smetam, da me se iskorištav ada bi se dobila pažnja te druge osobe onda se pokupim i hasta la vista baby.
A ako mene netko ignorira ?
Onda dobivam jasan znak da toj osobi nije stalo do mene, opet se osjećam kao malo siromašno ignorirano siroče i gubim osjećaj povjerenja prema osobi koja me ignorira. Znači da sam mu treća rupa na svirali.
Ne treba trčati oko mene ali ignoriranje ? Tako se mogu zavesti samo nezreli ljudi i nezreli ljudi misle da će tako postati intrigantniji ili naći neku super osobu. Kao fol.. sad će ženska /muško poludjeti za ignorantom.
Je.
U frižiderru držim sir i jaja i ne smatram frižidere privlačnim i zanimljivim.

Tko me ignorira, povučem se pa i ja ignoriram njega.Očito mu nije nekaj stalo. Šlus.
Ovo kao da sam ja pisala.

Također ne volim te glupave igrice, a iz svog iskustva mogu reći da to nikad nije ni upalilo. Ako je netko stvarno bio zaninteresiran za mene, taj bi mi to dao do znanja bez nekih fora 'sad ću glumit da sam nedostupan, djelovat ću nezainteresirano, sad se malo neću javit' i te gluposti. To me stvarno odbija. Ne smatram da netko mora trčati oko mene niti ja oko nekoga, ali taktika s ignoriranjem kod mene ne prolazi.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger