Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2005., 08:59   #1
Rastava da ili ne?

vjerojatno ima mnogo ovakvih tema ,ali sam ipak odlucila da zapocnem jednu od mene.....
poslije skoro 9 godina braka,2 djece,zla i dobra.....ne znam gdje se nalazim otici ili ostati....
problem je kocka vec duze vremena,uvijek pomislim da pretjerujem ,mozda se tako i tjesim ...tko zna....
da li ga volim ?ah to ne znam ni ja ili je sve samo navika....djeca....
poslije tisuce obecanja da ce da se promjeni do danas nista nije desilo se



dokle da se ceka,koliko jos sansi treba da dam
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 09:54   #2
niti jednu

pusti levata neka se sam jebe pokupi malce i ostavi ga neka se malo otrijezni kada je stoka

a i tebi nije mane kada si se zatreskala u takva debila...
koster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:00   #3
Re: Rastava da ili ne?

Quote:
1976 kaže:
...poslije tisuce obecanja da ce da se promjeni do danas nista nije desilo se



dokle da se ceka,koliko jos sansi treba da dam
Sta, cekas 1001. obecanje?

Potracujes zivot davanjem sansi...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:03   #4
Ako možeš tj. imaš mogučnosti živjeti sama i odhraniti dvoje djece briši iz toga braka. Kažeš davala si mu šanse, prokockao ih je...kocka i dalje...za koju godinu će se desiti da prokocka sve što imate... bolje je maknuti se na vrijeme
Jegulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:04   #5
Re: niti jednu

Quote:
koster kaže:
pusti levata neka se sam jebe pokupi malce i ostavi ga neka se malo otrijezni kada je stoka

a i tebi nije mane kada si se zatreskala u takva debila...
kako takve gluposti pises pa nisma se zaljubila u njega kada je kocka
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:08   #6
Re: Re: niti jednu

Quote:
1976 kaže:
kako takve gluposti pises pa nisma se zaljubila u njega kada je kocka
Dakle, pretvorila si ga u kockara

Salim se...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:12   #7
kuzim te s jedne strane , zbog djece se puno toga presuti i pretrpi ,ali time ne cinis uslugu nikome. kazes da vec duze vrijeme kocka? nisi to od samog pocetka smijela tolerirati. kocka je ovisnost i dokle god mu oprastas takvo ponasanje on nece shvatiti sto riskira ... govoris u prazno. misli malo na sebe.
__________________
I came in like a lamb
But I intend to leave like a lion ...
Gipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:12   #8
otidji od njega
mozda mu se tek tada otvore oci.
Imam jednu frendicu ciji je muz isto imao problema sa kockom,obecavao je da ce prestati sa tim sve dok jednom nije svu njihovu ustedjevinu prokockao.
Nakon toga ona ga je izbacila van i tek tad kad je ostao sam uvidio je sta je napravio i promjenio se.
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:17   #9
Meni je bas smijesno kako se preko kockanja ili alkoholizma prolazi i trpi godinama (kao da je to normalno), a kad dodje tema drogiranja, onda je to prestrasno...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:18   #10
otisla sam jednom vec,bili smo oko 5 mjeseci rastavljeni,plakao je,molio da se vrati da ce sve biti OK
i vratio se ,ne mogu reci da nije bilo ok,onda bi slagala sama sebe,ali poslije nekog vremena je opet poceo da me laze i da izlazi,ne javlja se na tel,ne placa stan.......a toliko imam nepovjerenje u njega da jednostavno nema sanse da me slaze ,odmah ga skuzim
i sto on na to kaze?ako ti se ne svidja IDI kao da je to tako jednostavno,ipak su tu djeca,mada mi ponekad pukne zivac i dodje mi da odem ,ali ovaj puta ZAUVJEK:2up:
pa kako god mi bilo,mislim da gore ne moze biti
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:22   #11
i ti to trpis?! koliki mu je jebote...??
__________________
I came in like a lamb
But I intend to leave like a lion ...
Gipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:23   #12
Re: Re: Re: niti jednu

Quote:
Ipanema kaže:
Dakle, pretvorila si ga u kockara

Salim se...
a vjeruj da i on to kaze,a i njegovi kako sam ja kriva,losa zena
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:26   #13
Quote:
Gipsy kaže:
i ti to trpis?! koliki mu je jebote...??
nema veze s tim

zeljala sam da citam druga misljenja,jer znam da nije brak cvijece,da ima i losih dana,jer se ne kaze bez veze "i u dobru i u zlu"mozda sam vec malo poludila kroz ovo sve,pa ponekad cak i pomislim da si preuvelicavam probleme
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:27   #14
Re: Re: Re: Re: niti jednu

Quote:
1976 kaže:
a vjeruj da i on to kaze,a i njegovi kako sam ja kriva,losa zena
Super, zivis u braku u kojem ti je muz kockar, a njegova obitelj sva koplja prema tebi... ma divno.

Selfrespect na razini nule
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:27   #15
Quote:
1976 kaže:
otisla sam jednom vec,bili smo oko 5 mjeseci rastavljeni,plakao je,molio da se vrati da ce sve biti OK
i vratio se ,ne mogu reci da nije bilo ok,onda bi slagala sama sebe,ali poslije nekog vremena je opet poceo da me laze i da izlazi,ne javlja se na tel,ne placa stan.......a toliko imam nepovjerenje u njega da jednostavno nema sanse da me slaze ,odmah ga skuzim
i sto on na to kaze?ako ti se ne svidja IDI kao da je to tako jednostavno,ipak su tu djeca,mada mi ponekad pukne zivac i dodje mi da odem ,ali ovaj puta ZAUVJEK:2up:
pa kako god mi bilo,mislim da gore ne moze biti


umjesto da cini nesto da bi spasio vas brak on jos kaze IDI
Vidis on je toliko siguran da ga ti nikad vise neces ostavit zato ti tako nesto i kaze, dok to misli nikad se nece promjenit.
Imas li igdje otici?
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:28   #16
ne znam koji bi me vrag natjerao da ostanem pored nekog takvog... stvarno ne kuzim sta ti to treba? zvucis ogorceno i razocarano ,a to su osjecaji kojima nije mjesto u stabilnom braku. ajd pa ti meni sad objasni koji je razlog? nije jednostavno? pa ti zeno zivis vani ,u njemackoj su drugaciji zakoni i zena ima vise prava nakon rastave nego u nas.
__________________
I came in like a lamb
But I intend to leave like a lion ...
Gipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:30   #17
Quote:
1976 kaže:
nema veze s tim

zeljala sam da citam druga misljenja,jer znam da nije brak cvijece,da ima i losih dana,jer se ne kaze bez veze "i u dobru i u zlu"mozda sam vec malo poludila kroz ovo sve,pa ponekad cak i pomislim da si preuvelicavam probleme

preuvelicas?! ides po shemi "kad svi kazu da ne valjam onda je valjda tako!" ? naravno da se za probleme u braku nemoze okrivit samo jednu stranu ,ali tvoj problem nije preuvelicavanje nego toleriranje!
__________________
I came in like a lamb
But I intend to leave like a lion ...
Gipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:30   #18
Quote:
1976 kaže:
...zeljala sam da citam druga misljenja,jer znam da nije brak cvijece,da ima i losih dana,jer se ne kaze bez veze "i u dobru i u zlu"mozda sam vec malo poludila kroz ovo sve,pa ponekad cak i pomislim da si preuvelicavam probleme
Etoga, "patnica mode" - nije tako lose, u dobru i u zlu, ima losijih brakova, preuvelicavam probleme (a muz ti je kockar zaboga ), pa kad vidim kako ostali svijet zivi, meni je super itd.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:32   #19
Quote:
1976 kaže:
nema veze s tim

zeljala sam da citam druga misljenja,jer znam da nije brak cvijece,da ima i losih dana,jer se ne kaze bez veze "i u dobru i u zlu"mozda sam vec malo poludila kroz ovo sve,pa ponekad cak i pomislim da si preuvelicavam probleme


da 1976 kaze se "u dobru i zlu" ali ima li kod tebe jos dobrih i lijepih dana sa njim?
ako su vecina dana u zlu onda mi takav brak ne treba.
zar zelis sa nekim provesti citav zivot uz koga si nesretna?
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:33   #20
ne znam koji je razlog!
mozda strah da ce djeca mene osuditi ,jer ce svi reci DA,ONA JE OTISLA!
i sama vidim da nema sanse,da je zelio da se promjeni ucinio bi to do sada,mislim nije on dijete iako se ponekad tako ponasa
1976 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.