Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 20:26   #161
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Nikada mi nije dozvolio da se zaposlim,da negdje odem bez njega,prvi čita moje poruke na mobitelu,sve moguče špijune imam na net-u.Kada sam bila trudna rekao mi je da to nije njegovo dijete.
Ovo je stvarno gadno.
Imaš li neki faks završen, koliko ti je godina? Koliko djece imate? Možda ipak nije kasno da počneš novi život, izvan kaveza u koji si se dala zatvoriti od njega.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:27   #162
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Lako za to kaj su odvratni, i ona je bila odvratna prema svojoj obitelji, zajeb je što ne znaju koristiti kalendar.

Jebote, dvije godine star thread...
hahahahahahahah strava
žarota is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.03.2011., 10:34   #163
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Ovo je stvarno gadno.
Imaš li neki faks završen, koliko ti je godina? Koliko djece imate? Možda ipak nije kasno da počneš novi život, izvan kaveza u koji si se dala zatvoriti od njega.
Nemam završen faks,ali sam financijski neovisna.Imam dvoje djece koje se slažu sa rastavom.Obadvije su odrasle i vide što se dešava.Volila mi da mi kažu ljudi koji imaju iskustva i dali su se pokajali nakon razvoda.Znam da nisam u nekim mladim godinama,ali doista mi je dosta,znate kako se ono kaže ''došlo je preko glave a ne do vrata''.Guši me,maksimalno....Moli me da ostanem,ali ja i ako bi ostala,ostala bi zbog sažaljenja....
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:38   #164
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Nemam završen faks,ali sam financijski neovisna.Imam dvoje djece koje se slažu sa rastavom.Obadvije su odrasle i vide što se dešava.Volila mi da mi kažu ljudi koji imaju iskustva i dali su se pokajali nakon razvoda.Znam da nisam u nekim mladim godinama,ali doista mi je dosta,znate kako se ono kaže ''došlo je preko glave a ne do vrata''.Guši me,maksimalno....Moli me da ostanem,ali ja i ako bi ostala,ostala bi zbog sažaljenja....
Evo ti odgovor. Nemoj ostati uz čovjeka prema kojem osjećaš samo sažaljenje!
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:39   #165
ja samo ne kužim što tražiš na forumu, djeca te podupiru, ti kažeš da te guši, što ti onda znače riječi stranaca na forumu

bježi ženo, sad je trenutak
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 14:08   #166
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Nemam završen faks,ali sam financijski neovisna.Imam dvoje djece koje se slažu sa rastavom.Obadvije su odrasle i vide što se dešava.Volila mi da mi kažu ljudi koji imaju iskustva i dali su se pokajali nakon razvoda.Znam da nisam u nekim mladim godinama,ali doista mi je dosta,znate kako se ono kaže ''došlo je preko glave a ne do vrata''.Guši me,maksimalno....Moli me da ostanem,ali ja i ako bi ostala,ostala bi zbog sažaljenja....
Imam dojam da si ti već odlučila.

Znam da rastava nije laka odluka i ne mogu je nikome sugerirati, pogotovo što to sama nikad nisam prošla, a i ne poznajem te, niti tvoju situaciju. No znam blisku osobu koja se rastavila od sličnog muža, sad živi s dvoje djece, i svima troje im je puno bolje nego dok je brak trajao.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 14:42   #167
U mom slučaju nije muž... Na jednoj fešti koju nam je priredila firma krajem sezone, desilo se da sam se zbližila sa jednim kolegom koji mi je oduvijek bio simpatičan..tu smo se noć samo ljubili. Nakon toga smo se vidjeli još par puta, i odveo me doma...da neidem u detalje tu noć mi je rekao nešto što je mene totalno izbezumilo "ovo nije sex, ovo je vođenje ljubavi"...na to sam ja pala kao kruška. nakon toga je sve prestalo jer ja sam u vezi već 3god..i danas me prati pogledom na poslu, vidim da me gleda, gledam i ja njega...ja jednostavno nemogu zaboravit tu noć, iako volim dečka, kolegu sanjam noćima..baš me privlači, sve na njemu... to je bilo prije biše od pola godine, i još me drži.. imam osjećaj da je naša priča ostala nedorečena i da to nije bio "kraj"
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:41   #168
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
U mom slučaju nije muž... Na jednoj fešti koju nam je priredila firma krajem sezone, desilo se da sam se zbližila sa jednim kolegom koji mi je oduvijek bio simpatičan..tu smo se noć samo ljubili. Nakon toga smo se vidjeli još par puta, i odveo me doma...da neidem u detalje tu noć mi je rekao nešto što je mene totalno izbezumilo "ovo nije sex, ovo je vođenje ljubavi"...na to sam ja pala kao kruška. nakon toga je sve prestalo jer ja sam u vezi već 3god..i danas me prati pogledom na poslu, vidim da me gleda, gledam i ja njega...ja jednostavno nemogu zaboravit tu noć, iako volim dečka, kolegu sanjam noćima..baš me privlači, sve na njemu... to je bilo prije biše od pola godine, i još me drži.. imam osjećaj da je naša priča ostala nedorečena i da to nije bio "kraj"
Je li kolega oženjen ili slobodan?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:47   #169
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Je li kolega oženjen ili slobodan?
Da te preduhitrim...
Ako je slobodan, što se čeka?
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:11   #170
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
U mom slučaju nije muž... Na jednoj fešti koju nam je priredila firma krajem sezone, desilo se da sam se zbližila sa jednim kolegom koji mi je oduvijek bio simpatičan..tu smo se noć samo ljubili. Nakon toga smo se vidjeli još par puta, i odveo me doma...da neidem u detalje tu noć mi je rekao nešto što je mene totalno izbezumilo "ovo nije sex, ovo je vođenje ljubavi"...na to sam ja pala kao kruška. nakon toga je sve prestalo jer ja sam u vezi već 3god..i danas me prati pogledom na poslu, vidim da me gleda, gledam i ja njega...ja jednostavno nemogu zaboravit tu noć, iako volim dečka, kolegu sanjam noćima..baš me privlači, sve na njemu... to je bilo prije biše od pola godine, i još me drži.. imam osjećaj da je naša priča ostala nedorečena i da to nije bio "kraj"

Go for it!
Sto te muci? Zar je vodjenje ljubavi nesto lose?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:32   #171
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
da neidem u detalje tu noć mi je rekao nešto što je mene totalno izbezumilo "ovo nije sex, ovo je vođenje ljubavi"...na to sam ja pala kao kruška.
i žene u sve vjeruju...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:50   #172
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
i žene u sve vjeruju...
Vjeruju samo ako i same žele povjerovati.
Budimo otvorene - a zar nije i nama ženama gušt prepustiti se SEX-u s nekim tko nas privlači? I da li možda često tvrdimo da smo mislile, ili nas je netko uvjeravao, da je to ljubav, da je to nešto više, da će od toga biti našto ozbiljno... a zapravo nam je neugodno priznati da je i nama bilo do sexa isto kao i njima? Bez da smo se pritom već vidjele u vjenčanici s dotičnim?
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:53   #173
Pa naravno, ali onda se na zanosim da je to nešto više... ne padam na koljena kad mi on kaže 'mi vodimo ljubav'.... ne sanjam ga i ne škicam potajice(osim mjerkajući mu atribute glede snošaja )....


žene su lakovjerne i brzo zaljubljive, samo to hoću reći...
da se ona tom liku sviđa na jednoj drugoj razini, vjerujem da bi djelovao...
a ne ju samo pogledavao na poslu jer ima dečka... koga briga što ima dečka... jeste li ikad upoznale frajera koji je odmah odustao od vas zato jer ste imale dečka?

a možda je ovaj neki endem, kaj ja znam...

ako joj je napet i ako joj nije bed varat dečka...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 17:07   #174
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
jeste li ikad upoznale frajera koji je odmah odustao od vas zato jer ste imale dečka?
Ja jesam. On nije "skroz odustao" nego mi je htio biti frend i stalno me ganjao "čisto prijateljski" ali nije htio ništa drugo pokušavati jer sam imala dečka, a nije htio kao biti gad da drugome otima curu. Tad smo bili mladi, taj dečko je već odavno bivši, i šteta da nije bilo više hrabrosti tada.

Al mi je to na kraju priznao nakon više godina, kad je imao ženu i dvoje djece, no tad sam ga poslala tamo gdje mu je i mjesto - doma ženi
Kasno je maca pokucala na vratanca.

I kad se razveo od žene, izjavio mi je da me voli već godinama i da će me čekati. No tad sam ja već bila u drugom crtiću.

Sad smo i dalje frendovi i poznanici, oboje u braku, svi smo si skupa dobri... ali je ispalo tako kako je ispalo. Reklo bi se, krivi tajming.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 17:57   #175
Pa cure moje nije baš tako jednostavna situacija sa njegove strane. On ima dijete, sa majkom djeteta nije u vezi jer ga je odjebala, nakon što je on sve novce spiskao na uređenje stana, a ona jedva da mu da da vidi to dijete. sad otplačuje kredite a i alimentaciju. njemu nije ni do sebe a kamoli mene. na ono vođenje ljubavi, to je doslovno bilo vođenje ljubavi, nježno polako..nikako nije bio neki vruči seks.nije mi bed priznat da je i meni samo do seksa. brijana bit će da je i ovo krivi tajming..
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 18:57   #176
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
nije mi bed priznat da je i meni samo do seksa. brijana bit će da je i ovo krivi tajming..
Krivi tajming za sto? Za sex?

Pa ako ti je samo do sex-a u cemu je problem? Sto te briga za njegovu alimentaciju i njegov zivot?
Ili ipak nije "samo sex"?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 19:16   #177
Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Pa cure moje nije baš tako jednostavna situacija sa njegove strane. On ima dijete, sa majkom djeteta nije u vezi jer ga je odjebala, nakon što je on sve novce spiskao na uređenje stana, a ona jedva da mu da da vidi to dijete. sad otplačuje kredite a i alimentaciju. njemu nije ni do sebe a kamoli mene. na ono vođenje ljubavi, to je doslovno bilo vođenje ljubavi, nježno polako..nikako nije bio neki vruči seks.nije mi bed priznat da je i meni samo do seksa. brijana bit će da je i ovo krivi tajming..
E eto, vidjet ćeš još, da li je pravi ili krivi tajming... Ili se sve to desilo da bi ti neke druge stvari rasvijetlilo i odvelo te u nekom trećem smjeru koji će se pokazati pravim, kao što je to bilo npr. meni... Sad kužim da je taj drugi bio potreban da shvatim da trebam ostaviti prvog. A da je pravi ovaj s kojim sam sad, nijedan od ove dvojice iz priče.

I u ovoj mojoj gornjoj priči lik je bio u sličnoj situaciji (u fazi pod 2.), s tim da se radilo o uzdržavanju dvoje djece i problematične bivše žene koja nije bila u stanju raditi pa nije ni mogla uzdržavati djecu. A sad je u braku s drugom ženom i ima treće dijete, i uz to uzdržava ovu prvu skupa s djecom. Radi kao lud i jedva spaja kraj s krajem, ali je sretan da napokon ima normalnu ženu kraj sebe. Život nas često iznenadi!
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.