Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 17:23   #1001
Uparavo sam se čula s kolegicom čiji sin je u 15:15 saznao da nije upao s 59 bodova.
Kaj da velim, trčali su ludi da stignu odnijet papire u drugu školu.
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Old 29.06.2010., 17:26   #1002
http://www.gimnazija-amohorovicica-r...=upisi/ucenici

ukratko, pravo na upis imaju svi koji su prešli prag
PaleEnchantress is offline  
Old 29.06.2010., 17:27   #1003
Quote:
Mimy B kaže: Pogledaj post
sad sam zavrsila sedmi razred, i planiram se upisati u gimnaziju(Varazdin).
e sad.
posljednje dvije godine sam sudjelovala na drzavnom prvenstvu.
u sestom razredu sam bila 2. u drzavi ( i s tim dobila 3 boda), a sad 5. (i dobila 1 bod).
i neznam da li mi se racunaju ova 3 boda, ili se racunaju samo bodovi koje sam dobila u 7 i 8 razredu.
zna netko mozda dal mi se racunaju ova tri?
Ne računaju ti se uspijesi prije razreda.
Sherlock Holmes is offline  
Old 29.06.2010., 17:27   #1004
bio se prijavio u petoj 200 ljudi ima 61 bod samo, i da se doda još jedan razred max je 198, tako da sam otišo u i upiso se u drugu, tamo samo malo lakše upast nego u petoj. Haj da vidimo sad ko je u drugoj?
zviko is offline  
Old 29.06.2010., 17:28   #1005
ja sam htjela 4 jezičnu al briem da me nisu primili -.-'' 58 bodova imam :P
sad nezz kaj da sad upišem... klasičnu il šta ? gornjogradska je popunjena...

još ću morat u privatnu, a to mi je na kraju pameti -.-''
__________________
Destroy what destroys you.
bebicha is offline  
Old 29.06.2010., 17:28   #1006
Quote:
blazenkapeko kaže: Pogledaj post
Kakva je danas situacija sa upisima u gim.Tituš Brezovački?

Gadna. 60 bodova minimalno, možda i to bude premalo.

Quote:
Mimy B kaže: Pogledaj post
sad sam zavrsila sedmi razred, i planiram se upisati u gimnaziju(Varazdin).
e sad.
posljednje dvije godine sam sudjelovala na drzavnom prvenstvu.
u sestom razredu sam bila 2. u drzavi ( i s tim dobila 3 boda), a sad 5. (i dobila 1 bod).
i neznam da li mi se racunaju ova 3 boda, ili se racunaju samo bodovi koje sam dobila u 7 i 8 razredu.
zna netko mozda dal mi se racunaju ova tri?
Ne vjerujem da ti se računaju.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 29.06.2010., 17:30   #1007
a dobro, nis
ionak ih vjerojatno budem dosta imala.
hvala
Mimy B is offline  
Old 29.06.2010., 17:36   #1008
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
upiso se u drugu, tamo samo malo lakše upast nego u petoj. Haj da vidimo sad ko je u drugoj?
jaa heheh ... ja sam tam bila i danas da vidim jel sam upala,onda su nas tam zezali 2 sata.. kao da nisu sigurni hocemo li upast jer može doć netko s većim brojem bodova.. al dobro je da gledaju ocjene,prosjek i vladanje prvo pa tek onda dodatne bodove.
__________________
Je ne veux pas travailler.Je ne veux pas déjeuner.Je veux seulement oublier; Et puis je fume
RaiinPixie is offline  
Old 29.06.2010., 17:50   #1009
Quote:
RaiinPixie kaže: Pogledaj post
jaa heheh ... ja sam tam bila i danas da vidim jel sam upala,onda su nas tam zezali 2 sata.. kao da nisu sigurni hocemo li upast jer može doć netko s većim brojem bodova.. al dobro je da gledaju ocjene,prosjek i vladanje prvo pa tek onda dodatne bodove.
ma u petoj jebu, pa sam otišo u drugu
kolko bodova imaš?
zviko is offline  
Old 29.06.2010., 18:50   #1010
Quote:
PaleEnchantress kaže: Pogledaj post
možeš nazvat školu i pitat kakvo je stanje od prilike
pa rekli su da nazovem tek sutra

ali više me strah za dom....da me netko s vezom ne bi koštao doma
Kaspijan04 is offline  
Old 29.06.2010., 18:52   #1011
Quote:
Kaspijan04 kaže: Pogledaj post
pa rekli su da nazovem tek sutra

ali više me strah za dom....da me netko s vezom ne bi koštao doma

mogli su ti bar otprilike stanje reć, da znaš dal trebaš prebacit papire il nešto :|

meni su u domu rekli da 100% upadam jer nije navala.
ja sam bila oko 11 jučer, samo 6 prijavljenih hahaha
PaleEnchantress is offline  
Old 29.06.2010., 19:08   #1012
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
ma u petoj jebu, pa sam otišo u drugu
kolko bodova imaš?
imam 61 bod. al ne nakupljen dodatnim bodovima nego 5.o(7. i 8.) + uzorno vladanje. ti?

mislim da bi im stvarno bilo sramota da me ne prime.
__________________
Je ne veux pas travailler.Je ne veux pas déjeuner.Je veux seulement oublier; Et puis je fume
RaiinPixie is offline  
Old 29.06.2010., 19:09   #1013
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
Haj da vidimo sad ko je u drugoj?
Evo ja predala papire,imam 61 bod(i ništa od toga nisu dodatni bodovi),ali sam u 7. razredu imala jednu jedinu četvorku iz kemije i rekla je ženska tamo da bi to mogao biti problem.Sad sam na takvim iglama,štoviše moglo bi se reći da sam i pomalo ljuta jer znam curu koja je po ocjenama ima 60 bodova,no ima i dva boda iz glazbene i njoj su rekli da će sigurno upasti.
Gooooose is offline  
Old 29.06.2010., 19:22   #1014
Quote:
blazenkapeko kaže: Pogledaj post
Kakva je danas situacija sa upisima u gim.Tituš Brezovački?

Katastrofa.
Danas sam digla papire , imala sam 59 bodova i zvali su me da dodem i predam negdje drugdje jer tam necu upast.
I sad sam na GGG.
Ima ko ko ce tam?
__________________
smile like you don't give a damn about the consequence.
PD. is offline  
Old 29.06.2010., 19:46   #1015
Quote:
Gooooose kaže: Pogledaj post
Evo ja predala papire,imam 61 bod(i ništa od toga nisu dodatni bodovi),ali sam u 7. razredu imala jednu jedinu četvorku iz kemije i rekla je ženska tamo da bi to mogao biti problem.Sad sam na takvim iglama,štoviše moglo bi se reći da sam i pomalo ljuta jer znam curu koja je po ocjenama ima 60 bodova,no ima i dva boda iz glazbene i njoj su rekli da će sigurno upasti.

danas sam bila tamo s frendicom i rekla nam je jedna žena da prvo gledaju ove glavne predmete, pa tek onda prosjek(ako bude nužno).. ne moraš se brinuti oko toga, mislim da su primili dovoljan broj učenika i da neće izbaciti nikoga jer su svima koji nisu uopće imali šanse(60 bodova) odmah rekli da neće upast :/

__________________
Je ne veux pas travailler.Je ne veux pas déjeuner.Je veux seulement oublier; Et puis je fume
RaiinPixie is offline  
Old 29.06.2010., 19:54   #1016
jel znate kakva je situacija u XVIII gimnaziji???
cvJet is offline  
Old 29.06.2010., 20:16   #1017
Quote:
PaleEnchantress kaže: Pogledaj post
mogli su ti bar otprilike stanje reć, da znaš dal trebaš prebacit papire il nešto :|

meni su u domu rekli da 100% upadam jer nije navala.
ja sam bila oko 11 jučer, samo 6 prijavljenih hahaha
ja kad sam došao bio sam mislim 8. prijavljen i to 1. dečko na listi
ali sve se bojim da nije bilo još nakon mene(bio sam isto oko 11) jer ipak je dom u centru grada....ali ipak me tješe riječi odgajateljice da ona misli da nebi trebali biti problema radi ocijena,ali nikada ne znaš........

cijeli dan me neka nervoza hvata....ne mogu dočekati rezultate
Kaspijan04 is offline  
Old 29.06.2010., 20:27   #1018
Quote:
PD. kaže: Pogledaj post
Katastrofa.
Danas sam digla papire , imala sam 59 bodova i zvali su me da dodem i predam negdje drugdje jer tam necu upast.
I sad sam na GGG.
Ima ko ko ce tam?
ja sam jučer u GGG predala papire D
all fkt je velka potraznja ove godine i za GGG
heyli is offline  
Old 29.06.2010., 21:03   #1019
Quote:
RaiinPixie kaže: Pogledaj post
imam 61 bod. al ne nakupljen dodatnim bodovima nego 5.o(7. i 8.) + uzorno vladanje. ti?

mislim da bi im stvarno bilo sramota da me ne prime.

ja isto tako, mi upadamo skoro sigurno


Quote:
Gooooose kaže: Pogledaj post
Evo ja predala papire,imam 61 bod(i ništa od toga nisu dodatni bodovi),ali sam u 7. razredu imala jednu jedinu četvorku iz kemije i rekla je ženska tamo da bi to mogao biti problem.Sad sam na takvim iglama,štoviše moglo bi se reći da sam i pomalo ljuta jer znam curu koja je po ocjenama ima 60 bodova,no ima i dva boda iz glazbene i njoj su rekli da će sigurno upasti.

da, skroz glupo je davanje bodova za takve gluposti, bodovi se trebaju ili dodjeljivati samo za natjecanja, a i ako se dodjeljuju za nešto drugo, ti bodovi trebaju bit po važnosti slabiji od ocijena.
BTW ja sam čuo da su one koji imaju 61 bod, a nemoju 5,0 počeli odbijat tam, tak da sretno :/
zviko is offline  
Old 29.06.2010., 21:11   #1020
sto je najzalosnije, oni koji su se namucili bar za prosjek 4.8-4.9-5.0 bit ce izgurani od strane onih koji to nisu zasluzili... i to najocitije za nasu generaciju, znam sam da u 5. i 2. gimnaziji nije siguran upad s 61 bodom, a vjerojatno i jos nekim skolama...

treba hitno mijenjat nacin ocjenjivanja

btw. ja upadam u rudera sa 63? U petoj mi nisu priznali natjecanje iz 6. razreda iako nigdje ne pise da se ne mogu (proucih detaljno pravilnik), a u ruderu jesu..

sretno svima
Justy01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.