Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2011., 09:33   #221
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure

Mori & Mal, jel to samo vas dvije gledate ovu seriju? Kakva je?
Trazim nesto da gledam izmedju dva cetvrtka
Kakve su preporuke, dokle je doslo i gdje se moze gledati?
Witch, vjeruj mi da je u poredjenju sa FSN smijesna Ja sam prvo pratila ovu, onda je pocela FSN i pratila sam ih uporedo, da bih nakon par dana potpuno odustala od gledanja.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 12:05   #222
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure

Mori & Mal, jel to samo vas dvije gledate ovu seriju? Kakva je?
Trazim nesto da gledam izmedju dva cetvrtka
Kakve su preporuke, dokle je doslo i gdje se moze gledati?

Meni se sviđa serija. Ne toliko koliko na samom početku no ipak vrijedi pogledati. Neko sam vrijeme slabije pratila jer sam ipak prednost dala FGSN. No uspjela sam je utrpati u raspored pa sad opet pratim. Ono što mene užasno živcira je činjenica da su Turci glavnoj glumici dali previše negativnog štiha. Šta je žena sve napravila, stvarno ne znam kako se misli iskupiti za sve Ja gledam na OBN-u. Imaš na YT postavljene od 1. do 21. epizode s prijevodom pod naslovom "Ljubav, vjera, nada". Mislim da dalje ima samo na turskom. Ne znam točno na kojoj su epizodi u Turskoj. To će ti znati reći @mal1f2 kao i kojim danom idu nove epizode. Pogledaj malo pa procjeni. Inače, mene ambijent nekako podsjeća na onaj iz Bir Bulut Olsam (ako budeš gledala, javi mi jel se i tebi to čini) a glazbu i za BBO i za ovu seriju je pisao isti skladatelj - Aytekin Atas


Btw, glavni glumac u seriji Murat Murat Ünalmış koji glumi Jusufa Provjeri
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:57   #223
I meni se svidja serija premda su glaxnoj glumici dali previše negativnosti ,Mene je privukao ambijent u kojem je snimana a to je Kapadokija pauno starina i ljepota .Osjeti se i velika kemija izmedju glavnih glumaca koji su se na kraju i vjenčali u RL.Serija ide ponediljkom oko 9 uveče na Fox-u i po svemu sudeći raspetljava se moglo bi ih bit maksimum još jedno 10 ako dodatno ne zapetljaju šta ne bi bilo dobro.Ja sam tražila al nema je niti na bugarskom ili ja nisam mogla nać.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 18:09   #224
witsh69 dobrodošla u naš malu ekipu
serija je zanimljiva malo drugačija od drugih jer glavna glumica i nije pozitivac na kakve smo navikli. Da stvar bude gora sporedna glumica je baš dobrica tako da su mišljenja podijeljena za seriju, jedni su za glavnu glumicu jedni za sporednu oli tiga za njenu sestru.
Kao što je napisala željka 135 serija je snimana u Kapadokiji koja je prekrasna, mene je oduševila.
Glavni glumci u braku tako da je to dodatni plus jer im nije bilo teško glumiti zaljubljenost. Meni pogotovo glavni glumac je super . A di je možeš naći su već napisale cure da se ne ponavljam.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 00:01   #225
Hvala vam cure na info.....znaci da ne pocinjem kad je samo prevedeno do 21? Nema dalje jel?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 17:02   #226
pozdrav svima.novi kolac sam.
seriju pratim ali na turskom kao i lale devri,ali mi bas ne uspjeva da povezem sve jer turski nemam pojma.
pa imam pitanje.jel jusuf jos uvjek ne zna da je hava ziva mislim i nakon pisma(koliko sam svatila, ne)???
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 19:55   #227
Ne Jusuf ne zna da je Hava živa .Pismo je napisano kao da se ona oprašta s njimje. Kad je vidila Jusufa i Bade odlučila je otić iz Turske i tada je napisala pismo u kojem se oprašta od njega al je tako napisano da izgleda kao da je napisano onda kad je bila nesreća.Al Jusuf iza toga odlazi kod onog doktora s kojim se Hamijet dogovorila i ispituje je ga o smrti Havinoj a ovaj mu govori da je ona mrtva.Jusuf zna da je Hamijet digla puno para sa raćuna al ne zna di je s njima pa je zato nešto posumnjao.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 20:21   #228
..imamo i novih kolačića..

mal1f2..ti si u prednosti s gledanjem, a i željka135 kako vidim..zanima me tko će razvezati jezik i ispričati Havine dogodovštine Jusufu..ako ne gledate što je trenutno prikazano..radnje je stala na saznanju o dnk analizi, Đemile je rekla Jusufu da Hava i Sultan imaju prste u tome, Hava je vratila prsten..jel to to..hoće li se opet pomiriti ili je već pred vratima početak kraja??!

Ne shvaćam nikako Havin lik, kad pomislim da će prestati s manipulacijama, jer je već uradila previše..ono sve gore i gore, kakav će onda to biti kraj??!!Što li će smisliti??
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:28   #229
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure na info.....znaci da ne pocinjem kad je samo prevedeno do 21? Nema dalje jel?

Pa sad, ja preporučujem da je pogledaš. A i zanima me tvoje mišljenje
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:34   #230
Hava okrivila Toprak za DNK analizu, ali je ipak Remzi preuzeo krivnju na sebe i rekao da je on to učinio. Ajde bar da Toprak ne ispade kriva. Pinar i Sultan smjestiše jadnoj Đemili



mal1f2, željka135 - Hoće li Jusuf saznati i za onaj slučaj kad je Hava iscenirala napad na samu sebe?
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:45   #231
Hoće jer je Hamijet saznala pa da preduhitri nju ona mu je sama priznala i da je to učinila iz velike ljubavi prema njemu.Pojavio se svjedok koji ju je vidio i rekao policiji,
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 10:43   #232
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
..imamo i novih kolačića..

mal1f2..ti si u prednosti s gledanjem, a i željka135 kako vidim..zanima me tko će razvezati jezik i ispričati Havine dogodovštine Jusufu..ako ne gledate što je trenutno prikazano..radnje je stala na saznanju o dnk analizi, Đemile je rekla Jusufu da Hava i Sultan imaju prste u tome, Hava je vratila prsten..jel to to..hoće li se opet pomiriti ili je već pred vratima početak kraja??!

Ne shvaćam nikako Havin lik, kad pomislim da će prestati s manipulacijama, jer je već uradila previše..ono sve gore i gore, kakav će onda to biti kraj??!!Što li će smisliti??
dobrodošla hava
defne nije još kraj, ali sve vodi tome, oni će se pomiriti tako što se Jusuf isprića pa joj kupi auto, ali onda kad navru nove laži Jusuf neće naći naćina da joj oprosti i to će biti kraj
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 21:38   #233
Jusuf Havi danas "Najčišća si i najiskrenija osoba u mojem životu" i pokloni joj auto.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:11   #234
Sad skužih da je ovaj glumac što glumi Jusufa, Murat Ünalmış, glumio u filmu "Gecenin Kanatlari" sa Beren Saat. Dobra kombinacija njih dvoje.


http://www.youtube.com/watch?v=2wYSfJJTlwM
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 23:40   #235
mal1f2..hvala na odgovoru..

moriturite..Murat (Yusuf) & Beren..nisu loši zajedno..s obzirom da je s Havom (Birce) u braku i nije nešto očita kemija-fizika..više onako u početku, u fazama zavođenja i privođenja, malo su mi ukočeni u scena.. ..kao da su stidljivi, možda baš i zbog tog razloga(brak u RL)..

Ona tužnica Đemile, ode pa-pa.. e, bolje bi ti bilo da si bila mirna i rekla ne znam..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 00:25   #236
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Jusuf Havi danas "Najčišća si i najiskrenija osoba u mojem životu" i pokloni joj auto.
Ovo mi je najžešća izjava u serji .Ja sam pukla od smija kad sam ovo vidila.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 11:02   #237
defnne

moriturite da lije film preveden ili si ga gledala na turskom

a ova prića s autom mi je još gora kad oni prekinu, ona zadrži auto toliko o poštenju

evo ako nekog zanima najava za većerašnju 56 ep di Jusuf vidi da je Hava živa
http://www.facebook.com/video/video....39631252808003
http://www.facebook.com/video/video....41860862585042
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 15:06   #238
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Ne Jusuf ne zna da je Hava živa .Pismo je napisano kao da se ona oprašta s njimje. Kad je vidila Jusufa i Bade odlučila je otić iz Turske i tada je napisala pismo u kojem se oprašta od njega al je tako napisano da izgleda kao da je napisano onda kad je bila nesreća.Al Jusuf iza toga odlazi kod onog doktora s kojim se Hamijet dogovorila i ispituje je ga o smrti Havinoj a ovaj mu govori da je ona mrtva.Jusuf zna da je Hamijet digla puno para sa raćuna al ne zna di je s njima pa je zato nešto posumnjao.
hvala zeljka mislim da ce veceras biti interesantna serija pozzzz
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 15:08   #239
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
defnne

moriturite da lije film preveden ili si ga gledala na turskom

a ova prića s autom mi je još gora kad oni prekinu, ona zadrži auto toliko o poštenju

evo ako nekog zanima najava za većerašnju 56 ep di Jusuf vidi da je Hava živa
http://www.facebook.com/video/video....39631252808003
http://www.facebook.com/video/video....41860862585042
bice interesantno,samo se nadam da se nece zavrsiti na ovome kad se vide,,al obicno tak bude
hawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 18:48   #240
da i ja imam osjećaj da će završiti kad se vide
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.