Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 12:17   #21
Ja od njih imam sjaj u kockici,2 nijanse...iskreno,ne bi mi palo na pamet da ga kupim da ga nisam probala kod prijateljice...super je,ne lijepi se,boja bas nekako osvjezava facu...

Zadnje uređivanje Živkitis : 01.06.2007. at 14:00.
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:01   #22
koristila sam onaj veliiiiiiiiiki set sjena za oci od golden rose i jos uvijek ponekad stavim rumenilo neko njihovo sto imam...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:07   #23
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
auuu..kako ovaj golden rose krade dizajn od drugih marki
baš i ja to sad gledam
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 19:28   #24
jojjjj jel bitno... pa necemo valjda sad svi redom kvotat kak smo uocili da je ambalaza kopirana...
sve manje firme uzimaju dizajn od ovih vecih... pogledajte samo avon i oriflame....
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 20:35   #25
kod nas u bosni ta marka se prodaje na pijaci i strasno su jeftini, ruzevi dodju oko mozda 1,5 do 2 KM i nemaju nista preko 5 KM.a inace imaju super sjajila i kao sto neko rece paletu boja
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:07   #26
Ima li ovoga u RH? Izgleda dobro.
Nisam_luda jesi probala neki njihov korektor? I ako je još tko probao neka iznese mišljenje.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:11   #27
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
ne davis me


ova ultra shine su vise kao ruzevi na usnama... imaju dosta vise boje ... multicolor ostavljaju samo sjaj, neka od njih imaju sljokice a neka ne... gr lipgloss su nesto izmedju, ali imaju skroz ludu paletu boja...mislim da se na slici vidi i zeleno sjajilo (mislim sjaj... ne znam dokle cu vise pisati ove hrvatske reci , te u tubi mislim da nisam probala... a sjajila koja su prikazana u kofercicu golden rose (staro pakovanje) su bila fenomenalna. jako su povecavala usne, bolje i od lip fusiona, city lipsa, instant volume sjaja i ostalih stvarcica koje sam probala ne znam da li se jos negde mogu naci
Lijepo od tebe što pišeš na hrv. jeziku. Ali ako ti je tlaka, ne moraš. Razumit ćemo te. Nadam se da to ostalim curama nebi smetalo.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:13   #28



Sorry na offtopic, ali jednostavno sam sad morala nešto napisati samo da dođem do 300-tog posta.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 23:11   #29
Quote:
ljubimteucelo kaže: Pogledaj post
Lijepo od tebe što pišeš na hrv. jeziku. Ali ako ti je tlaka, ne moraš. Razumit ćemo te. Nadam se da to ostalim curama nebi smetalo.


nije meni problem, sta vise svidja mi se vas jezik... najsmesnije mi je sto mi stalno u razgovoru sa ljudima izleti po koja hrvatska rec, zato sto provodim puno vremena ovde... tako da i nije cudno sto su moji postovi malo ovako - malo onako

neko je pitao da li sam probala golden rose korektore, moram priznati da imam samo jedan koji ponekad stavim samo na podocnjake... posto na lice bas ne smem da stavljam bilo sta... njihovi puderi i korektori nemaju oznake non comedonic za podocnjake je ok ali na lice ga nisam nikad stavljala. imam par prijateljica koje koriste golden rose pudere i bronzere i stvarno su zadovoljne. sto je najbitnije, to ne izgleda uopste kao tako jeftina sminka. imaju bronzere koji se sijaju slicno collistarovim koji su skoro 10 puta skuplji
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 14:17   #30
Fala. A ima li toga u Hrvatskoj ili samo u vas?
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 14:25   #31
mora biti da ima i kod vas
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:38   #32
kad ima u Crnoj Gori,vjerovatno ima i u Hrvatskoj..
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 18:17   #33
Nije li Golden Rose nedavno otvorio dućan u Vlaškoj??
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 14:58   #34
šta to nije kozmetika sa placa
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 15:01   #35
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post
ja sam vidjela tu sminku kod deckove mame, ali nisam ju nikad koristila.
jel valja sta? jel ima sta dobrog?
i ja sam tu kozmetiku viđala u dečkove mame
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 16:07   #36
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
šta to nije kozmetika sa placa
Nemam pojma, ne šećem baš po placevima, ali sam zato uvjerena da sam neki dan iz tramvaja vidjela kozmetički dućan s tim imenom u Vlaškoj, pa zato i pitam jel netko zna što o tome, ili su mi se počele priviđati stvari... ako je netko bio neka podijeli s nama iskustva o cijenama i kvaliteti. Meni je ta kozmetika potpuna novost, pa me je svako iskustvo dobrodošlo.
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:11   #37
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
šta to nije kozmetika sa placa
Je, to je kozmetika s placa Ali ne vjerujem da je gora od She, Miss Sporty, Essence i sličnih brandova
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 20:08   #38
golden rose kozmetika postoji odnedavno i u osijeku u radićevoj ulici prema kolodvoru..Kozmetika je jako dobra,odlična sjajila za 35 kn,kako je netko rekao povećavaju volumen zaista i jako su kvalitetna,ja isprobala...
sjenila jako postojana..a i ima i skupljih stvari,nije sve tako jeftino..po kvaliteti podsjećaju na pupu i collistar a 3 puta su jefitnija..Treba otići i pogledati...moje preporuke za ovu kozmetiku! I mene je jako iznenadila omjerom kvalitete i cijene...
lurdes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 22:42   #39
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Je, to je kozmetika s placa Ali ne vjerujem da je gora od She, Miss Sporty, Essence i sličnih brandova
ozbiljno? pa u vlaskoj sam vidjela njihov ducan... cak sam mislila i uci ali kako sam odlucila ne kupovati kozmetiku bar dok nesto napokon ne potrosim, ostala sam karakter i samo prosla
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 11:33   #40
Je, i ja sam vidjela da se otvorio Golden Rose dućan (u Vlaškoj). To je turska marka, mogla se naći na placu jer ih nitko nije ovdje zastupao i uvozio. Ono što sam ja imala (paleta sjenila) je bilo stvarno super, predivne boje i kvaliteta je bila sasvim ok, čak i bolje od većine ove kozmetike što se prodaje u DM-u, a cijene su daleko niže.

Evo našla sam link http://www.goldenrose.ba/onama.html
http://www.goldenrose.com.tr/
~Asia~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.