Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2004., 10:20   #1
Dostave/kurirske službe

postoji li u zgbu dostavna/kurirska služba koja paket moze dostaviti u drugi grad u istom danu?
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 10:36   #2
mislim da ti i HP express i City express mogu pomoći kao od šale...naravno drži se za rukohvat ili sjedi na stolici kad čuješ cijenu
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 10:53   #3
city express nema
hpexpress nema, sve za drugi dan
Zelda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 09:26   #4
pusti kurire...

Onaj klasican nacin slanja preko medjugradskih autobusa je najeftiniji i najbrzi
Za relaciju Zg-Dbk npr. dovoljno je dati 30 kn za 10-15 kg paket

A ako ti treba dostava paketa u istom danu na dulji rok, vjerojatno ce City Express i HP biti spremni razgovarati, teoretski je moguce ako se posiljka preda ujutro da popodne negdje stigne preko njih, osim na otoke
zajec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 01:18   #5
što ako kurir dođe, a primatelja nema trenutno? jel ostavi onaj papirić da se podigne u pošti kasnije?
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 00:20   #6
treba mi hitno savjet koja kurirska sluzb mi moze prebaciti TV iz zagreba u split 50kg da dodje na vrata uzme i donese meni idealno bi bilo da i mogu pakirati (to bi dodatno platio) , overseas samo uzima bez pakiranja , city express ne nosi TV , ima li netko treći
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 09:33   #7
Intereuropa i Oversease, a pakiranje takvih delikatnih stvari ne radi nitko u Hrvatskoj.

Znači moraš sam upakirati dobro.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 09:48   #8
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Intereuropa i Oversease, a pakiranje takvih delikatnih stvari ne radi nitko u Hrvatskoj.

Znači moraš sam upakirati dobro.
a znam a nemam kutiju jer ova u ZG-u je nemoze nigdje naci , in-time je najeftiniji 120 plus pdv inter europa 165 plus pdv a overseas 210kn
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 20:56   #9
In-Time bi mogao biti dobar izbor.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 10:39   #10
dostava tekuće robe

pozdrav.

da li netko zna koja kurirska služba želi dostavljati i tekuću robu? znači tekućina pakirana u plastičnu ambalažu, zatvorena čepom s osiguračem, te pakirana u foliju i/ili kartonsku ambalažu?

hvala!
svibor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 19:43   #11
pošta.


pitanje:

jel ima tko ideju kako bi se izvelo slanje poštom kad je u pitanju zamjena?
konkretno, predmet a za predmet b bez ikakvih plaćanja i doplata, svako samo plati svoju poštarinu?

kako da se izvede da osoba A zna da je osoba B poslala svoj paket a osoba B da je osoba A poslala svoj?

mislim ono, predaš na pošti paket i jel se to može poništit slanje poslije?

da li je to netko radio ili ako nije ima li barem početnu ideju kako izvesti?

vrijednosti oko 100 eura su u pitanju, ni previše ni premalo...a udaljenost 250km...
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 13:58   #12
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
pošta.


pitanje:

jel ima tko ideju kako bi se izvelo slanje poštom kad je u pitanju zamjena?
konkretno, predmet a za predmet b bez ikakvih plaćanja i doplata, svako samo plati svoju poštarinu?

kako da se izvede da osoba A zna da je osoba B poslala svoj paket a osoba B da je osoba A poslala svoj?

mislim ono, predaš na pošti paket i jel se to može poništit slanje poslije?

da li je to netko radio ili ako nije ima li barem početnu ideju kako izvesti?

vrijednosti oko 100 eura su u pitanju, ni previše ni premalo...a udaljenost 250km...
Ako te osoba B želi prevariti,poslati će ti ciglu ili cjepanicu u fino umotanom paketu,tako da jednostavno šaljite i nadaj se da nisi naletio na lopovčinu neku...inače overseas i DPD imaju tracking no. pa pratiš pošiljke,samo neznam da li se može stornirati prije dostave primatelju ako vidiš da on nema još tracking no. odnosno da nije još poslao...
Sherajzlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:19   #13
da li netko zna za neku profesionalnu dostavnu službu na području Slavonije i Dalmacije? Treba mi radi većeg broja dostava....
felida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 22:05   #14
Quote:
felida kaže: Pogledaj post
da li netko zna za neku profesionalnu dostavnu službu na području Slavonije i Dalmacije? Treba mi radi većeg broja dostava....
svako od nih će ti rado dostaviti sve što treba za odr. svotu - broj paketa je neograničen- nemaš ti toliko paketa koliko velik kombi oni imaju
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:29   #15
GLS- Global logistics systems Croatia d.o.o.

Za većinu pitanja što se tiće odabira kurirske službe !
LoudChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:19   #16
Koje su cijene gls-a ako se salje pouzecem?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 16:10   #17
Dobar dan,

Trebam info, poslala sam poruku dvema službama, ali da pitam i ovdje.

Želim da kupim biciklo, koje se nalazi u Čakovcu, a treba ga dostaviti u Staru Gradišku. Zna li neko koliko bi me ta usluga koštala,
i ima li neke druge opcije osim slanja brzom poštom?

Ja sam iz BiH, pa ne mogu nazvati i pitati.

Hvala
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 07:28   #18
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
Dobar dan,

Trebam info, poslala sam poruku dvema službama, ali da pitam i ovdje.

Želim da kupim biciklo, koje se nalazi u Čakovcu, a treba ga dostaviti u Staru Gradišku. Zna li neko koliko bi me ta usluga koštala,
i ima li neke druge opcije osim slanja brzom poštom?

Ja sam iz BiH, pa ne mogu nazvati i pitati.

Hvala
Nisu vam jos uveli telefone?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 21:28   #19
Hvala ti najljepsa na brzom i detaljnom odgovoru, mnogo si mi pomogao. ;-)
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 14:06   #20
Da li ovdje ima netko tko bi preporucio koju kurirsku sluzbu angazirati kao dostavljaca za web shop.
Prosvrljala sam malo po trzistu,izbor varira od In Time do Overseas-a.
E sad obzirom da je Hp ipak bez konkurencije sto se tice dostave,jer ipak imaju pa i makar mali ured u svakom selu Hrvatske,ali sam primijetila da su u web shopovima u Hrvatskoj slabo zastupljeni, sto je iskreno malo zbunjujuce.
Znam da svi Hp-u dostavljaju navecer pakete koje nisu sami u mogucnosti dostaviti u neka manja mjesta,jer tamo jednostavno nemaju podruznicu..od propalog exCity pa nadalje...
Svaka sugestija je dobrodosla,trenutno sam jos u istrazivanju i nisam zatrazila sluzbene ponude od kurira u Htvatskoj.
Naravno,kvaliteta usluge dostave mi je na prvom mjestu!
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.