Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 08:45   #21
Možda ne bi bilo loše, prije nego li se išta pokrene, prošetati do Zavoda i provjeriti kako stvari stoje, te planirati sa "svježim" informacijama. Tu promjena ima svaki čas ovisno o količini sredstava na raspolaganju, osobi i njenoj volji da pomogne i tak
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 09:32   #22
Koliko love treba za computer shop da ga se nakrca intel procesorima, grafickim karticama , matičnim pločama, hardovima, RAM ovima, napajanjima, kućištima, itd znači ako imam prostor i spustim cijene kao u web shopovima koji nemaju dućan(maloprodaju) jel dovoljno 100k eura samo za robu, ajde može i poneki laptop u vitrini
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 08:18   #23
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Možda ne bi bilo loše, prije nego li se išta pokrene, prošetati do Zavoda i provjeriti kako stvari stoje, te planirati sa "svježim" informacijama. Tu promjena ima svaki čas ovisno o količini sredstava na raspolaganju, osobi i njenoj volji da pomogne i tak
Naravno.

Trenutno je točno onako kako sam napisao; uostalom, poslovni plan i troškovnik predao sam prije par dana.
Tu piše sve:

http://www.hzz.hr/default.aspx?id=11858
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:50   #24
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Koliko love treba za computer shop da ga se nakrca intel procesorima, grafickim karticama , matičnim pločama, hardovima, RAM ovima, napajanjima, kućištima, itd znači ako imam prostor i spustim cijene kao u web shopovima koji nemaju dućan(maloprodaju) jel dovoljno 100k eura samo za robu, ajde može i poneki laptop u vitrini
Naravno da jest. Nemoraš imati 50 procesora, imaš par komada i bok.
Nemoj prodavati samo da prodaš, probaj pružiti neku uslugu. Recimo links ima uvjerljivo najveće cijene, a opet se svakodnevno razvija, upravo zbog dobre usluge. Ista stvar ti je i sa ADM-om, iako oni imaju nešto niže cijene.
Probaj nabaviti što više onih stvari "koje ljudi gledaju". Malo tko će doći vidjeti kako izgleda procesor. ALi natrpaj dučan sa kučištima, periferijom i laptopima.
Ostalo nije problem pričekati dan dva.
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:04   #25
No guts no glory!!

Podsjećanje na ovog starog jarca mi je više puta dosad dalo "muda" da probam neke stvari na poslu koje su mogle jako poći po zlu.
Nisam požalio.
Bitno je pokušati, kad se pokuša, čak i kad se ne uspije, izvuče se pouka, a bez pokušaja nemoguće je izvući novo znanje i iskustvo.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.