Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 10:57   #41
Quote:
wannabeuser kaže: Pogledaj post
nije problem u tome da on nije napaljen, naravno da je al on nista ne poduzima u vezi mene, vec me pusti da se igram dolje jer on uziva u tom sto sam ja prva krenula . a ono sto meni smeta je to sto ja ne dobijem nikakvu predigru,vec nakon sto se on nauziva slijedi seks. e sad sto se toga tice, znam da vecina misli 3 god vec im je dotuzilo itd, al stvar je upravo suprotna, seks nam je cesci i puno bolji sad,nego onda na pocetku dok smo jos bili u fazi zaljubljivanja. kod nas nema onog " joj gle sad smo sto god skupa seksat cemo se jednom tj" ne, evo nedavno smo se 4 puta u jednom danu,mozda je to nekom cudno al ta kemija izmedu nas je ogromna i nakon skoro 4 godine veze, a isto tako si kompletno odgovaramo kao osobe inace mi seks nebi nista znacio. problem nastaje iskljucivo kad sam samo ja ta koja krece s predigrom jer on kao da nije zainteresiran da mene jos vise napali
Kažem, što ne koristite 69 za promjenu.. valjda te pali dok ti liže malu..?
Da li ti voliš muškarcu dati oralac uopće..imam osjećaj da ne baš, ne uzbuđuje te.. zašto se tjeraš na tako nešto. Postavit kriterije, ja tebi velikodušno pružim pušenje, a ti meni ovo, ono, igrajte se malo.. neka ti pušenje bude zadatak za nagradu koja slijedi kasnije...
Osim toga, nakon pušenja on te može liznuti malo, strastveno ljubiti, maziti malu, dirty tolk, što god da voliš i da te pali prije nego ga stavi.. Ne tjeraj se da ga odradiš dugo i temeljito, neka bude kratko ali slatko, da je napaljen pa možete prijeći na stvari koje su vam obojici uzbudljive..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:26   #42
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kažem, što ne koristite 69 za promjenu.. valjda te pali dok ti liže malu..?
Da li ti voliš muškarcu dati oralac uopće..imam osjećaj da ne baš, ne uzbuđuje te.. zašto se tjeraš na tako nešto. Postavit kriterije, ja tebi velikodušno pružim pušenje, a ti meni ovo, ono, igrajte se malo.. neka ti pušenje bude zadatak za nagradu koja slijedi kasnije...
Osim toga, nakon pušenja on te može liznuti malo, strastveno ljubiti, maziti malu, dirty tolk, što god da voliš i da te pali prije nego ga stavi.. Ne tjeraj se da ga odradiš dugo i temeljito, neka bude kratko ali slatko, da je napaljen pa možete prijeći na stvari koje su vam obojici uzbudljive..
ah, ne kuzis me
tog sveg ima, ima tu i 69, ima lizanja prije, tijekom i nakon seksa,grickanja,spenkanja i svasta ostalog ( da ne idem u detalje ). ja nisam nigdje spomenula da moje igranje znaci iskljucivo pusenje.
E, al toga svega ima kada je on taj koji je napaljen i krece na mene, onda je tu ukljucen cijeli paket i uzajamno napaljujemo jedno drugo,sve dok vise ne mozemo izdrzati napetost pa se pojebemo. Aaali, kad ja pocnem s bilo cim onda to vise nije uzajamno,vec on lezi i uziva,a ja za nagradu dobijem "samo" njegov kurac
to je sve sto mene buni, zasto je toliko drukcije kad on pocne i kad ja pocnem
wannabeuser is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:32   #43
Pa čovjek uživa u tome što ti radiš... a problem je u tome što to tebe baš ne pali... pa skrati i daj mu šatfetu u ruke...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 22:31   #44
onda mu jednostavno reći da bez obzira ko prvi krene u napad da želiš da te prije seksa više dira, pipa, liže, štipa..
__________________
Good decisions come from experience. And experience is often a result of bad choices :)
anica766 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 23:31   #45
Quote:
wannabeuser kaže: Pogledaj post
ah, ne kuzis me
tog sveg ima, ima tu i 69, ima lizanja prije, tijekom i nakon seksa,grickanja,spenkanja i svasta ostalog ( da ne idem u detalje ). ja nisam nigdje spomenula da moje igranje znaci iskljucivo pusenje.
E, al toga svega ima kada je on taj koji je napaljen i krece na mene, onda je tu ukljucen cijeli paket i uzajamno napaljujemo jedno drugo,sve dok vise ne mozemo izdrzati napetost pa se pojebemo. Aaali, kad ja pocnem s bilo cim onda to vise nije uzajamno,vec on lezi i uziva,a ja za nagradu dobijem "samo" njegov kurac
to je sve sto mene buni, zasto je toliko drukcije kad on pocne i kad ja pocnem
A koju bi ti nagradu da dobijes?
Mislim kurac ti je poprilicno dobra nagrada.

Sta si tako kao neka smizla... daj se pokreni.
Dodjes isped njega i zapocnes striptiz,polako i zavodljivo pleses i diras SEBE. Ako ne odreagira i ne zgrabi te ,dovrsi posao sama i mjenjaj decka jer ti je ovaj za q :
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:23   #46
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
A koju bi ti nagradu da dobijes?
Mislim kurac ti je poprilicno dobra nagrada.

Sta si tako kao neka smizla... daj se pokreni.
Dodjes isped njega i zapocnes striptiz,polako i zavodljivo pleses i diras SEBE. Ako ne odreagira i ne zgrabi te ,dovrsi posao sama i mjenjaj decka jer ti je ovaj za q :
Striptiz..?
Oli ti Bome svome striptiz izvodiš, i još se "diraš" pritom da ga zainteresiraš malo...?
Hebote pa meni žena ujutro kada se ustaje iz postelje i onako nesvjesno u polusnu zavrti bokovima pokazujuć mi guzu odmah poludim.. mora pobjeći u kupaonu i zaključati se da ju ne dohvatim...
I kurac nije nagrada ženama kao što je pička muškima...žene se uhvate oralnog samo kada su zaista raspoložene... ja bih ju liznuo stalno, pa i u snovima to radim...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:30   #47
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Striptiz..?
Oli ti Bome svome striptiz izvodiš, i još se "diraš" pritom da ga zainteresiraš malo...?
Hebote pa meni žena ujutro kada se ustaje iz postelje i onako nesvjesno u polusnu zavrti bokovima pokazujuć mi guzu odmah poludim.. mora pobjeći u kupaonu i zaključati se da ju ne dohvatim...
I kurac nije nagrada ženama kao što je pička muškima...žene se uhvate oralnog samo kada su zaista raspoložene... ja bih ju liznuo stalno, pa i u snovima to radim...
Ma jok ja odasiljem takve mirise da se isto zakljucavam u wc -u.

Jesi ti kad dobio kurac kao nagradu ?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:40   #48
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ma jok ja odasiljem takve mirise da se isto zakljucavam u wc -u.

Jesi ti kad dobio kurac kao nagradu ?
Dobio sam samo kurcem u čelo od neki žena, od muških kurac kao nagradu nikad bogu hvala...
Šta fali sexu u wc-u?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:44   #49
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Dobio sam samo kurcem u čelo od neki žena, od muških kurac kao nagradu nikad bogu hvala...
Šta fali sexu u wc-u?
E onda , nemas pojma.
Javi mi se kad primis kurac kao nagradu.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:51   #50
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
E onda , nemas pojma.
Javi mi se kad primis kurac kao nagradu.
Ne bih hvala, ženama qurac mnogo bolje stoji uz picu, usne , jezik, tu ne želim konkurirati za trofeje......
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:58   #51
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Striptiz..?
Oli ti Bome svome striptiz izvodiš, i još se "diraš" pritom da ga zainteresiraš malo...?
Hebote pa meni žena ujutro kada se ustaje iz postelje i onako nesvjesno u polusnu zavrti bokovima pokazujuć mi guzu odmah poludim.. mora pobjeći u kupaonu i zaključati se da ju ne dohvatim...
I kurac nije nagrada ženama kao što je pička muškima...žene se uhvate oralnog samo kada su zaista raspoložene... ja bih ju liznuo stalno, pa i u snovima to radim...
a di ti je zena sad
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:00   #52
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
a di ti je zena sad
Sigurno je isla na neko urucivanje nagrade
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:05   #53
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Sigurno je isla na neko urucivanje nagrade
Pssst.. žena je svoju nagradu dobila i sad spava, a ja crnčim i brinem se za bolju budućnost...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:07   #54
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Sigurno je isla na neko urucivanje nagrade
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:08   #55
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pssst.. žena je svoju nagradu dobila i sad spava, a ja crnčim i brinem se za bolju budućnost...
A lako tako, pustiti susjeda da urucuje nagradu dok ti radis
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:12   #56
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
A lako tako, pustiti susjeda da urucuje nagradu dok ti radis
Susjed radi noćnu danas....
A susjed ima zgodnu "susjedu".. lijepo vratim milo za drago...vuk sit ovce sve na broju
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:15   #57
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Susjed radi noćnu danas....
A susjed ima zgodnu "susjedu".. lijepo vratim milo za drago...vuk sit ovce sve na broju
Opa ... ti nocnu ,on nocnu ... mogao bi i ti nagradu od susjeda primiti.
Mislim kad cuje da si mu za zenu rekao da je ovca
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:20   #58
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Opa ... ti nocnu ,on nocnu ... mogao bi i ti nagradu od susjeda primiti.
Mislim kad cuje da si mu za zenu rekao da je ovca
Pa zar se ti pališ na gayeve kad su ti stalno te muške nagrade za muškarce na pameti... a perverzijeeee..
Nije ofca, koza je, koze imaju ravnu dlaku....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:25   #59
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa zar se ti pališ na gayeve kad su ti stalno te muške nagrade za muškarce na pameti... a perverzijeeee..
Nije ofca, koza je, koze imaju ravnu dlaku....
Pa ne, ti si rekao da zenama nije nagrda kurac kao muskima picka ,pa me zanimalo samo mozes li usporediti te dvije nagrade.
Ti samo pricas da pricas i da ti prodje nocna.
Odoh ja radije spavati jer sad mislim na gejeve
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:31   #60
ja volim odgledati film do kraja, mene bi strašno iritiralo da mi se čačka po gaćama do gledam film.
može se početi tijekom odjavne špice.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger