Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 21:53   #2541
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
a ti isto imaš bujnu maštu pa jebeš "žensku za novac" iliti kurvu bez zaštite i još se grlite, jeste se i ljubili možda? Umjesto da piskaraš radije odi u infektivnu testirati se na spolne bolesti - ali sva sreća da sereš
Mala nije kurva,mala je sponzoruša tatina kći,koja se voli provodit,a novac sam joj ponudio formalno da si nešto kupi jer sam dobio što sam htio i ima dečka nebi da se osjeća iskorišteno,koliko god bila njena ideja,a moja mana.A inače kad jebem kurvu rabim kondom.Ti si smješan,ako je jebeš ili ljubiš isto ti je spolnu bolest ćeš dobit i ovako i onako,ali ne brini znam ja što radim,bez obzira što sam lud za curama.Zdrav sam toliko da doniram krv.
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 22:30   #2542
kurva je to, ne brini se.. ne ona jeftina sa štajge ali je.. onako prefrigana. Aj uživaj ti
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:23   #2543
Quote:
Gangster Boss kaže: Pogledaj post
Postoje li šanse da je ženska trudna?imao sam klasičan seks bez kurtona,ne s
curom jer gore u temi sam napisao da curu trpim i dok ona ima glavu u papirologiji ja joj dotle bodem brutalno nož u leđa,mogu živjet samo od njene dobre volje a ona je ima na izvoz na mars.Ovako spavao sam s ženskom za novac nisam paničar i imam nekog iskustva,znači bio je klasičan seks,izvadio sam ga prije ejakulacije i svršio sam joj na grudi,polizala je svoje grudi.Dobro tu se zna da nije mogla ostat trudna,ali ruka mi je bila ili preciznije dva tri ručna prsta su bila umazana spermom,nisam to obrisao,jer sam se malo zanio,strasno smo se grlili nakon čega sam joj upiknuo dva prsta u picu,jer volim prste stavljat a onda sam se sjetio da je na jednom prtu ostalo malo sperme.Pa me zanima kolika je šansa za trudnoću jer količina sperme na prstu je vrlo mala.
a šta joj nisi prst u pak porinul? jel vas uče na otom vjeronauku išta?
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:49   #2544
Quote:
INY kaže: Pogledaj post
Bok svima, jedno pitanjce. Je li se ikome od vas desilo da vam nakon odnosa natekne vaginalni rub s donje strane prema anusu? Meni se to često dešava, nekada mi zna i malo popucati koža uz taj rub. Neugoda traje i dok mokrim, a o drugom odnosu ne možemo ni razmišljat jer bi previše bolilo. On ima malo šireg od uobičajenog pa se nadam da će se s vremenom koža naviknuti....
imamo isti problem, nekad mi se dogodi i tjekom predigre, i onda se mozemo fuckat

ovako: koliko je sigurno racunat to po plodnim danima? imam ciklus od 28 dana apsolutno svaki put vec 3 godine pa bi to mogla lako izracunat..
faith11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 22:35   #2545
Quote:
faith11 kaže: Pogledaj post
imamo isti problem, nekad mi se dogodi i tjekom predigre, i onda se mozemo fuckat

ovako: koliko je sigurno racunat to po plodnim danima? imam ciklus od 28 dana apsolutno svaki put vec 3 godine pa bi to mogla lako izracunat..
Pa ako sigurno znaš kad ti je ovulacija, to lagano izračunaš.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:20   #2546
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Pa ako sigurno znaš kad ti je ovulacija, to lagano izračunaš.
da,ali me zanima da li je bas sigurno da u neplodnim danima necu ostat trudna, naravno ne bi svrsio u mene..
faith11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 12:31   #2547
Neplodni dani su uvijek NE plodni - ako ih točno izračunaš, ne možeš nikako ostati trudna (ako i svrši u tebe).
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:36   #2548
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Neplodni dani su uvijek NE plodni - ako ih točno izračunaš, ne možeš nikako ostati trudna (ako i svrši u tebe).
Ali onda računanje koliko žive mali plivači, kad ćeš imati plodne dane hoće li se poklopiti......ruski rulet
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:27   #2549
Tako je, ruski rulet
Ima donekle smisla računati na to kad ti prođe ovulacija (vidiš po iscjedku, bolovima, temperaturi ... ili koristiš trakice ili što već), pa onda znaš da su ti neplodni dani do sljedeće menstruacije.
Ali izračunati neplodne dane prije ovulacije je previše nesigurno - ne možeš znati kad će biti sljedeća menstruacija, pa hoće li ovulacija doći 12 ili 16 dana (ili koliko već dana) prije menstruacije... pa koliko spermiji mogu preživjeti...
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 01:45   #2550
Quote:
faith11 kaže: Pogledaj post
imamo isti problem, nekad mi se dogodi i tjekom predigre, i onda se mozemo fuckat
Ulje za masažu međice

Quote:
Ary@ kaže: Pogledaj post
Ali onda računanje koliko žive mali plivači, kad ćeš imati plodne dane hoće li se poklopiti......ruski rulet
Baš ruski rulet. Na jednoj drugoj temi je netko napisao pametan odgovor - izračun plodnih i neplodnih dana je dobra metoda za zatrudnjivanje. Nije (pouzdana) metoda zaštite od trudnoće.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 16:34   #2551
Nije losa tema, samo dajte neka iskustva
Mean Machine14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:48   #2552
Šta raditi da se ne svrši prerano ? hvala
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 20:41   #2553
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
Šta raditi da se ne svrši prerano ? hvala
nabrajaj države, marke auta, nogometne klubove..
boreallis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 01:02   #2554
Dule Savić!
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:00   #2555
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
Šta raditi da se ne svrši prerano ? hvala
Npr.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 19:30   #2556
Quote:
boreallis kaže: Pogledaj post
nabrajaj države, marke auta, nogometne klubove..
I to glasno!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:02   #2557
Ajmo ovak rec, u udzbeniku za biologiju u 4. razredu se detaljno opisuje kako se radi i kako nastaje dijete, i nigdje se ne spominje prst.
bezzajebancije is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:36   #2558
Edukacija je veoma bitna, svaka cast autoru!
Mean Machine14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:35   #2559
Hvala vam vrlo mnogo Mod, lijep članak i korisno za znanjem o seksu i seksualnosti.
__________________
BONG88
vetinhvnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:51   #2560
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
kurva je to, ne brini se.. ne ona jeftina sa štajge ali je.. onako prefrigana. Aj uživaj ti
Ovako je to radila legendarna teta Đana!
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger