Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 09:42   #2621
Evo nakon dužega vremena da se javim. Od vitix gela ništa,krenula pigmentacija,stalo pa se ponovo počelo širiti. Bio sam kod doktorice Vukadin prije dva tjedna. Uglavnom naručen u 11 došao na red u 15 h. Sa doktoricom pričao o vitiligu,tvrdi da sunce šteti tj., da se šire fleke od njega,da zaštitna krema sa faktorom 50 ne pomaže iz razloga što na mjestima gdje je nastupio vitiligo nema melanima da se krema veže za njega. Ta krema štiti od sunca samo gdje ima pigmenta. Da ne zaboravim hvali se sa svojom kremom kako sto posto pomaže,čak mi je i ličila na one prodavače magle ili oni što su organizirali piramide sreće. Uglavnom krema se za sada može samo naručiti kod njenoga muža za 300 kn,a u novinama je izjavila da je 120 kn. Naravno tko je bolestan pokušava u sve povjerovat u nadi da će se izliječiti pa i ja sam se počeo sa njom mazati. Doktorica tvrdi da će mi se za dva mjeseca već vidjeti rezultati pa vam u svakom slučaju javim . Pozz!
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 11:01   #2622
Smile

Quote:
sblivada kaže: Pogledaj post
Evo nakon dužega vremena da se javim. Od vitix gela ništa,krenula pigmentacija,stalo pa se ponovo počelo širiti. Bio sam kod doktorice Vukadin prije dva tjedna. Uglavnom naručen u 11 došao na red u 15 h. Sa doktoricom pričao o vitiligu,tvrdi da sunce šteti tj., da se šire fleke od njega,da zaštitna krema sa faktorom 50 ne pomaže iz razloga što na mjestima gdje je nastupio vitiligo nema melanima da se krema veže za njega. Ta krema štiti od sunca samo gdje ima pigmenta. Da ne zaboravim hvali se sa svojom kremom kako sto posto pomaže,čak mi je i ličila na one prodavače magle ili oni što su organizirali piramide sreće. Uglavnom krema se za sada može samo naručiti kod njenoga muža za 300 kn,a u novinama je izjavila da je 120 kn. Naravno tko je bolestan pokušava u sve povjerovat u nadi da će se izliječiti pa i ja sam se počeo sa njom mazati. Doktorica tvrdi da će mi se za dva mjeseca već vidjeti rezultati pa vam u svakom slučaju javim . Pozz!
Bok!
Shvaćam te u potpunosti kada imaš tu bolest želiš u sve vjerovati, a i nikada se ne zna možda pomogne..
Ja koristim mix delobene+ betnovate iz ljekarne na Dolcu zar se ta njena nova krema razlikuje od ove????
Kako uopće doći do nje i njenog muža ako želimo kupiti kremu? Hvala i sretno!
Reby 05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 18:36   #2623
Terapija u Njemačkoj

Ne znam da li je netko od vas čuo za ovo ali u Njemačkoj postoji klinika sa novom metodom liječenja koju kombiniraju sa Mrtvim morem. Iskustva jednog pacijenta možete pročitati ovdje.
Klinika se nalazi u Njemačkoj u fakultetu University of Greifswald. Evo link: http://www.vitiligo.eu.com/
Doktorica koja ovo vodi je nedavno objavila znanstveni rad utjecaju H2O2 na gubitak pigmenta u kosi i na koži.
eewo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:18   #2624
Quote:
Reby 05 kaže: Pogledaj post
Bok!
Shvaćam te u potpunosti kada imaš tu bolest želiš u sve vjerovati, a i nikada se ne zna možda pomogne..
Ja koristim mix delobene+ betnovate iz ljekarne na Dolcu zar se ta njena nova krema razlikuje od ove????
Kako uopće doći do nje i njenog muža ako želimo kupiti kremu? Hvala i sretno!
Ja vjerujem da je to ta ista krema koja je meni pomogla. Primjerice, na genitalijama koje su mi bile najjače zahvačene više nemam niti jedne fleke. I nikako se ne bih složio da je sunce štetno, barem ne iz svog iskustva jer sam nudista. :-)
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:25   #2625
Quote:
Fforumaš1 kaže: Pogledaj post
Meni je krema doktorice Vukadin stvarno pomogla. Imao sam Vitiligo oko očiju pa sam naručio tu kremu i krenuo mazati 3 puta dnevno + prije svakog duljeg izlaganja suncu bi još dodatno namazao Bepanthen kremom. Postepeno su se "mrlje" počele pigmentirati i nakon pola godine redovitog mazanja pigment se u potpunosti vratio.
Svaka čast!!! Vidite da nisam jedini ali isto tako smatram da se ne može na svakoga primjeniti isti lijek koji će imati jednaki učinak na svakoga. Jako je važan i duševan mir o kojem sam vam već pisao i konzumacija B vitamina. Dakle, ako me već razljute na poslu dovoljan je jedan Normabel a ako me razljute doma dovoljna je jedna crna piva i evo ti recepta za izlječenje Vitiliga!!!
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 21:33   #2626
Ha,ha morat cu i ja primjeniti taj recept.
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 12:56   #2627
Pozdrav ekipo,
prije svega da napomenem kako nisam jedna od vas, ali imam osobu dragu u obitelji koje ne živi u RH pa sam se u njeno ime raspitivala za tu slavnu kremu dr. Vukadin.

Kao što je napisao sblivada, doktorica je kao topshop prodavačica. Meni se javio njezin bezobrazni muž na telefon i objasnio kako je cijena prve kutije 400 kuna, koju šalju poštom nakon što im uplatiš lovu na raču, a potom su 300 kuna.

Dakle, nema riječi o dostupnosti u ljekarnama niti o cijeni od 120 kuna, a koliko sam shvatila njena krema je mješavina Dolobene gela i Betnovate kreme, a njezin patent je samo u omjeru.

Pa tko misli da se isplati probati... Sretno
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:20   #2628
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipo,
prije svega da napomenem kako nisam jedna od vas, ali imam osobu dragu u obitelji koje ne živi u RH pa sam se u njeno ime raspitivala za tu slavnu kremu dr. Vukadin.

Kao što je napisao sblivada, doktorica je kao topshop prodavačica. Meni se javio njezin bezobrazni muž na telefon i objasnio kako je cijena prve kutije 400 kuna, koju šalju poštom nakon što im uplatiš lovu na raču, a potom su 300 kuna.

Dakle, nema riječi o dostupnosti u ljekarnama niti o cijeni od 120 kuna, a koliko sam shvatila njena krema je mješavina Dolobene gela i Betnovate kreme, a njezin patent je samo u omjeru.

Pa tko misli da se isplati probati... Sretno
Ja imam recept koji sam dobio od dr. još kad nije radila po ovom principu. Najme, jedino je što sam trebao učiniti je doći o svom trošku do Osijeka na besplatan pregled, dobiti besplatan recept i naručivat si pripravke na Dolcu i lijek koristiti na pripisani način. Meni pomoglo, hvala!
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:48   #2629
Quote:
abreberi kaže: Pogledaj post
Ja imam recept koji sam dobio od dr. još kad nije radila po ovom principu. Najme, jedino je što sam trebao učiniti je doći o svom trošku do Osijeka na besplatan pregled, dobiti besplatan recept i naručivat si pripravke na Dolcu i lijek koristiti na pripisani način. Meni pomoglo, hvala!
Jebiga, onda si ti jedan od sretnika koje je još liječila, prije nego je mužu prepustila topshop prodaju...
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:07   #2630
Quote:
abreberi kaže: Pogledaj post
Ja imam recept koji sam dobio od dr. još kad nije radila po ovom principu. Najme, jedino je što sam trebao učiniti je doći o svom trošku do Osijeka na besplatan pregled, dobiti besplatan recept i naručivat si pripravke na Dolcu i lijek koristiti na pripisani način. Meni pomoglo, hvala!
Jel se može dobiti taj recept?
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 11:00   #2631
dr Renata

I ovde da se obratim za pomoc.
Od pre par dana koristim kremu pomenute doktorke, i jako lose podnosim na rukama. Prsti oticu, kao da mi trnu, i mislim da mi bas smeta.
Da li je neko imao takva iskustva ?
JustMagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 11:13   #2632
Quote:
JustMagic kaže: Pogledaj post
I ovde da se obratim za pomoc.
Od pre par dana koristim kremu pomenute doktorke, i jako lose podnosim na rukama. Prsti oticu, kao da mi trnu, i mislim da mi bas smeta.
Da li je neko imao takva iskustva ?
Ja nemam nikakvih problema sa korištenjem kreme.
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 12:41   #2633
Kuku meni, šta li ja mazem.
Sblivada , ima li nekog napretka kod tebe ?
JustMagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 12:49   #2634
Quote:
JustMagic kaže: Pogledaj post
Kuku meni, šta li ja mazem.
Sblivada , ima li nekog napretka kod tebe ?
Evo upravo sam usporedivao slike ruke od prije dva mjeseca i sadasnje stanje. Vidim neki napredak. Ne previse ali se vidi. Doduse moram jos reci da mi se najvise popunilo kod sljepoočnice. Uglavnom uzet cu jos jednu kremu pa cu nastaviti mazati jos dva mjeseca,jer mi toliko otprilike traje pakovanje s time da ne mazem sva podrucja. Ako se pocme malo vise smanjivati tj. pigmentirati onda prelazim na sva podrucja tijela.
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 13:24   #2635
Pratim i navijam.
A sto se mojih otecenih prstica tice, samo se nadam da ce mi se koza navici na kremu.
JustMagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:09   #2636
Quote:
abreberi kaže: Pogledaj post
Ja imam recept koji sam dobio od dr. još kad nije radila po ovom principu. Najme, jedino je što sam trebao učiniti je doći o svom trošku do Osijeka na besplatan pregled, dobiti besplatan recept i naručivat si pripravke na Dolcu i lijek koristiti na pripisani način. Meni pomoglo, hvala!
Hajde molim te ako mozes napisi recept. Hvala.
sijalica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 18:20   #2637
Quote:
sijalica123 kaže: Pogledaj post
Hajde molim te ako mozes napisi recept. Hvala.
Dolobene gel 100 ml + Betnovate krema 30 ml....obavezno mora biti dobro promješano. Maže se centimetar oko fleka prema njima, kako bi povukli pigment sa zdravog dijela kože na dio koji je izgubio pigment.
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 06:25   #2638
Pozdrav svima,da se javim nakon dva, tri mjeseca koristenja kreme dr.Vukadin. Prvo da naglasim da ima pomaka,ali ne intezitetom koji je ona tvrdila. Po njenoj prici sada bih trebao biti najmanje sa 80 % manje vitiliga po tijelu gdje mazem,a ja bih se usudio reci da je to negdje 10-20% manje. Sada mi jos predstavlja problem sto mi pigment na zdravom dijelu koze svijetli (zbog nedostatka sunca) pa ne mogu ocijenti gdje sve tocno imam vitiligo. Na poslu imam UV lampu koju koristim u firmi i poprilicno je velika,ali se odlicno vide mjesta na kojima je vitiligo. Mene sada zanima, gdje ima kupiti takvu slicnu UV lampu.,ali naravno manju i za kucnu uporabu? Koja bi to bila(proizvodac,model) te koliko kosta. Hvala unaprijed na odgovorima.
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 13:10   #2639
Quote:
sblivada kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,da se javim nakon dva, tri mjeseca koristenja kreme dr.Vukadin. Prvo da naglasim da ima pomaka,ali ne intezitetom koji je ona tvrdila. Po njenoj prici sada bih trebao biti najmanje sa 80 % manje vitiliga po tijelu gdje mazem,a ja bih se usudio reci da je to negdje 10-20% manje. Sada mi jos predstavlja problem sto mi pigment na zdravom dijelu koze svijetli (zbog nedostatka sunca) pa ne mogu ocijenti gdje sve tocno imam vitiligo. Na poslu imam UV lampu koju koristim u firmi i poprilicno je velika,ali se odlicno vide mjesta na kojima je vitiligo. Mene sada zanima, gdje ima kupiti takvu slicnu UV lampu.,ali naravno manju i za kucnu uporabu? Koja bi to bila(proizvodac,model) te koliko kosta. Hvala unaprijed na odgovorima.
Vrati se jako puno stranica unazad i naći ćeš odgovor! Sjećam se da su ljudi kupovali te lampe i djelili informacije o tome od koga kupiti i po kojoj cijeni. Sretno!!!!
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 14:20   #2640
Quote:
abreberi kaže: Pogledaj post
Vrati se jako puno stranica unazad i naći ćeš odgovor! Sjećam se da su ljudi kupovali te lampe i djelili informacije o tome od koga kupiti i po kojoj cijeni. Sretno!!!!
Ok,hvala na infu morat cu se malo više potruditi pa pronaci odgovor.
sblivada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.