Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2009., 14:58   #201
Iskreno sam se nadala da cu ovdje naici na neku korisnu informaciju ali nakon citanja ovih 5 stranica samo sam se zapitala zasto ljudi zele jedni druge popljuvati?!
Anonimna vrijedjanja su super za jadnike, lijepo je skrivati se iza nadimaka, zar ne?
Zasto jednostavno ne pustite kvalificirane ljude i osobe sa iskustvima da daju odgovor na temu vi a svoja vise ili manje cijenjena misljenja ne zadrzite za sebe??

A sto se tice nekih izjava ovdje tipa "pilule za rast sisa" i zacijeljivanje piercinga 6 mjeseci... Radila sam u salonu za tattoo i body piercing i pila sam pilule i mogu vam reci ovo:

PILULE- danas pilule nisu sto su nekad bile. Ako se malo odlucite informirati kod svojih lijecnika saznat cete da u njima vise nema visokih doza hormona koje su utjecale na tjelesne promjene (debljanje, mrsavljenje, rast grudi i sl.)

PIERCINZI- zacijeljivanje piercinga ovisi naravno i o njegovoj lokaciji. Pupak npr teoretski moze trajati 6 mj da U POTPUNOSTI zacijeli ali to je stvar niskog imuniteta osobe (sto se da ispraviti unosenjem vitamina u organizam) ili cinjenici da tijelo odbija nakit u kojem se slucaju preporuca izvaditi nakit. Naravno, uglavnom se na pogled da procijeniti o cemu se radi. Ako je nakon 2 mj podrucje oko pupka (ili bilo kojeg piercinga) jos upaljeno to je definitivno znak nekog problema. Moguc je razlog i naravno losa briga za piercing ili nedostatak higijene.
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:18   #202
Eh, jos samo jedna sitnica: Ja sam jednom prilikom bila na pregledu kod doktora Zambellia koji mi je uzeo 250 kn za razgovor od 15 minuta koji je odradio IZUZETNO VIDLJIVO ( i ovo naglasavam jos jednom) preko volje!
Doduse nisam bila radi povecanja grudi ali smatram da cijena operacije ne bi smjela imati veze sa profesionalnoscu kirurga.
Ja sam iz tog covjeka morala doslovce izvlaciti informacije!
Njegov je odgovor na moje pitanje o oziljcima bio: ah oziljak ko oziljak sta da vam sad objasnjavam....
a o mogucim komplikacijama: Pa pogledajte si sami malo po internetu...
Vrlo je jasno bilo da taj covjek ne pokazuje interes ukoliko mu se ne pojavite sa novcanikom bar njegove tezine i obuceni za modnu reviju.
Ne mogu ni opisati koliko sam bila razocarana u takvo ponasanje covjeka sa njegovim ugledom...
Sramota...
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:55   #203
Quote:
Luxy kaže: Pogledaj post
Eh, jos samo jedna sitnica: Ja sam jednom prilikom bila na pregledu kod doktora Zambellia koji mi je uzeo 250 kn za razgovor od 15 minuta koji je odradio IZUZETNO VIDLJIVO ( i ovo naglasavam jos jednom) preko volje!
Doduse nisam bila radi povecanja grudi ali smatram da cijena operacije ne bi smjela imati veze sa profesionalnoscu kirurga.
Ja sam iz tog covjeka morala doslovce izvlaciti informacije!
Njegov je odgovor na moje pitanje o oziljcima bio: ah oziljak ko oziljak sta da vam sad objasnjavam....
a o mogucim komplikacijama: Pa pogledajte si sami malo po internetu...
Vrlo je jasno bilo da taj covjek ne pokazuje interes ukoliko mu se ne pojavite sa novcanikom bar njegove tezine i obuceni za modnu reviju.
Ne mogu ni opisati koliko sam bila razocarana u takvo ponasanje covjeka sa njegovim ugledom...
Sramota...
Luxy, iskreno sam iznenadjena tvojim postom. Moja seka je bila pred 3 mjeseca kod njega na operaciji, i od prvog pregleda (koji je logicno da se naplacuje,jer te isti ne obvezuje na nista, di bi doktori stigli kad ne bi naplacivali konzultacije)je bila prezadovoljna. Odgovorio joj je na gomile pitanja, sa srpljenjem i maksimalno detaljno. Ni u kojem trenutku ona njemu nije rekla da ce sigurno doci kod njega na operaciju, vec je bila na obicnoj konzultaciji, stoga nije imao taj dodatni motiv. Potpuno drugacije od tvog iskustva. Cudno.

Inace, kod seke je stvar izgledala ovako.

Isla je na konzultaciju koju je platila 250kn. Dr joj je sve lijepo ispricao, te joj na kraju rekao i cijenu, i da ako zeli kroz 4 tjedna moze na operaciju.
Cijena je individualna i nikako ne mozemo razgovarati o tome da povecanje grudi ili implantanti kostaju ovoliko il onoliko. Jer Zambelli formira cjenu tek nakon pregleda. Jer, tek kad vidi konstituciju tijela moze procjeniti koliko je slozen zahvat, kako mora pristupiti, jer on pristupa individulano svakoj osobi. (netko je radio rekao kako je nezadovoljan jer nije dobio odgovor na mail. meni bi iblo neprofesionalno odgovoriti bilo sto osim-morate doci na pregled pa vam mogu reci detalje o cijeni i slozenosti postupka).

Enivej, da se vratim na seku. Sklepala je novce (btw isla je na podizanje grudiju), otisla na operaciju, trajalo je 4i pol sata. Bolilo ju je za popiz***, bila je sva u masnicama nije se mogla sama dignuti. Da, to je cijena koju, osim ove novcane, treba platit.

Oporavak traje dosta dugo. Bolovi i masnice su nestali nakon cca 2 tjedna. Iducih mjesec dana grudi su dolazile "na svoje", polako se vratila osjetljivost i prokrvljenost bradavica.

Bila je vec 2x na laserskom odstranjivanju oziljaka (to je U cijeni koju je platila prije operacije,znaci bez dodatnih troskova). Ovo ljeto ne smije suncati cice, bas zbog oziljaka.

Mjesec dana je nosila poseban grudnjak i kao neki remen kojim se vrsi pritisak da se cica sto vise "spusti" jer su nakon operacije bile visoko. Sto je normalno, da ne mislite da je doktor nesto pogrijesio. One moraju biti visoko nakon operacije, jer se s vremenon spustaju i prestanu bit otecene.

I to je to. Uza sve bolove i pokoju suzu, novac koji je iskresirala, seka je PRESRETNA. Nikad ju nisam vidjela toliko punu samopouzdanja i zadovoljstva sobom. Zraci srecom i sexipilom. Jer se osjeca vise sexi nego ikada. Stalno si gleda u cice i smjeska se.

Zadovoljstvo sobom-neprocjenjivo. Za sve ostalo, tu je plasticar .
Chupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 16:29   #204
Chupy...
...ja se ispričavam ali ova tvoja priča teško da drži vodu.Ja sam operirala grudi.Smanjivala sam ih.Kralježnica mi je bila u banani.
To sa cijenom je čista glupost.Svi znamo da postoje cjenici.Svaka op ima svoju cijenu,ali bitno je da dođeš kod njega i da ti on uzme 250 kn za 15 min.
Dr.Zambelli je inače jako poznat po svome teškom karakteru prema ljudima koji nisu novčano potkovani koliko njemu odgovara.
U pravu si kada kažeš da te dr ne može besplatno pregledati.Ali ako mene interesira samo cijena onda on mene ne može pregledati,jer i ja kao pacijent imam svoja prava.Možda sam bila kod više dr i ne želim da me svi prepipavaju i gledaju.Ja osobno sam znala sve što me interesiralo sem cijene kod razno-raznih doktora.Reputacije su bile različite.Bila sam kod dr.Zambellia i o njemu imam reči istu stvar koju je rekla i Luxy.Na njegovom nivou su razgovarali i doktor i doktorica Eljuga.Oni su,pak priča za sebe.Osobno poznajem osobu kojoj su napravili takav zaheb da žena niti nakon nekoliko godina nemože pogledati svoje grudi u ogledalu.A znate što im je bila isprika:''to je zbog vaše kože...ona tako reagira na ožiljke...''
Strahota...jednostavno za nepovjerovati što si pojedinci dopuštaju!!!
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 17:51   #205
Quote:
nadglednik kaže: Pogledaj post
Chupy...
...ja se ispričavam ali ova tvoja priča teško da drži vodu.Ja sam operirala grudi.Smanjivala sam ih.Kralježnica mi je bila u banani.
To sa cijenom je čista glupost.Svi znamo da postoje cjenici.Svaka op ima svoju cijenu,ali bitno je da dođeš kod njega i da ti on uzme 250 kn za 15 min.
Dr.Zambelli je inače jako poznat po svome teškom karakteru prema ljudima koji nisu novčano potkovani koliko njemu odgovara.
U pravu si kada kažeš da te dr ne može besplatno pregledati.Ali ako mene interesira samo cijena onda on mene ne može pregledati,jer i ja kao pacijent imam svoja prava.Možda sam bila kod više dr i ne želim da me svi prepipavaju i gledaju.Ja osobno sam znala sve što me interesiralo sem cijene kod razno-raznih doktora.Reputacije su bile različite.Bila sam kod dr.Zambellia i o njemu imam reči istu stvar koju je rekla i Luxy.Na njegovom nivou su razgovarali i doktor i doktorica Eljuga.Oni su,pak priča za sebe.Osobno poznajem osobu kojoj su napravili takav zaheb da žena niti nakon nekoliko godina nemože pogledati svoje grudi u ogledalu.A znate što im je bila isprika:''to je zbog vaše kože...ona tako reagira na ožiljke...''
Strahota...jednostavno za nepovjerovati što si pojedinci dopuštaju!!!
Koji dio moj price ne drzi vodu? o cijenama?

Tocno, cjenici postoje. Recimo, nazoves kliniku i pitas kolko kosta smanjenje grudi sto ce ti ozbiljni doktori rec? ili ovo sto sam ja napisala, ili ce ti dati cijenovni razred. npr cijena smanjenja grudi ovisi o blablabla, a moze varirati od 20k-30k kuna (bubam cijene, ne uzeti to kao stvarne vrijendosti). Mene to nikako ne bi zadovoljilo, 10k je velika razlika, i zanima me koliko TOCNO kosta MOJA operacija. Lijepo ides kod Dr, kao sto si i ti napravila, i saznas cijenu.
Svako ima neku svoju politiku i nacin poslovanja. Osobno cijenim ovu dr.Zambellija.

A glede oziljaka i isprika i slicno. Naravno da nije profesionalno reci to sto su tvojoj frendici rekli, i ima ovakvih i onakvih šarlatana koji se predstavljaju za plastične kirurge, iako sam sklonija saslusati obje strane price pa donijeti sud o tome kolko je ko profesionalan.

Konkretno, Zambelli je upozorio moju seku PRIJE operacije o opasnostima u smislu ruznih i velikih oziljaka, jer to zaista ovisi o kozi, i da ne moze znati kako ce oziljci izgledati i kako ce se oporavljati.

Iznosim iskustva kojanisu rekla kazala, vec moje seke.

Oprosti ti meni, ali ovo o njegovom stavu prema pacijentima ovisno o plateznoj moci nikako ne stoji. Kako on moze znati o icijoj plateznoj moci na informativnom razgovoru? osim ako pozna pacijenta osobno. moja seka nije nikakve platezne moci i jebeno se namucila i jos ce se muciti dok otplati operaciju.
Chupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:22   #206
Quote:
Chupy kaže: Pogledaj post
Koji dio moj price ne drzi vodu? o cijenama?

Tocno, cjenici postoje. Recimo, nazoves kliniku i pitas kolko kosta smanjenje grudi sto ce ti ozbiljni doktori rec? ili ovo sto sam ja napisala, ili ce ti dati cijenovni razred. npr cijena smanjenja grudi ovisi o blablabla, a moze varirati od 20k-30k kuna (bubam cijene, ne uzeti to kao stvarne vrijendosti). Mene to nikako ne bi zadovoljilo, 10k je velika razlika, i zanima me koliko TOCNO kosta MOJA operacija. Lijepo ides kod Dr, kao sto si i ti napravila, i saznas cijenu.
Svako ima neku svoju politiku i nacin poslovanja. Osobno cijenim ovu dr.Zambellija.

A glede oziljaka i isprika i slicno. Naravno da nije profesionalno reci to sto su tvojoj frendici rekli, i ima ovakvih i onakvih šarlatana koji se predstavljaju za plastične kirurge, iako sam sklonija saslusati obje strane price pa donijeti sud o tome kolko je ko profesionalan.

Konkretno, Zambelli je upozorio moju seku PRIJE operacije o opasnostima u smislu ruznih i velikih oziljaka, jer to zaista ovisi o kozi, i da ne moze znati kako ce oziljci izgledati i kako ce se oporavljati.

Iznosim iskustva kojanisu rekla kazala, vec moje seke.

Oprosti ti meni, ali ovo o njegovom stavu prema pacijentima ovisno o plateznoj moci nikako ne stoji. Kako on moze znati o icijoj plateznoj moci na informativnom razgovoru? osim ako pozna pacijenta osobno. moja seka nije nikakve platezne moci i jebeno se namucila i jos ce se muciti dok otplati operaciju.

Ne razumijem po čemu je neki dr. ozbiljan iliti neozbiljan ako kaže tj. ne kaže cijenu.Što se tiče cijena...naravno da sam svjesna da mi doktor bez pregleda ne može reči pravu cijenu.Ali zato postoji cijena od...do.Ako netko diže kredit i ide na plastičnu kirurgiju njemu veliku ulogu igra dali će morati kod svakog plastičnjaka ostaviti 250 kn samo da bi došao do cijene.Neki doktor može biti savršene reputacije ali ako je on meni preskup ja mogu samo odustati i otiči kod nekoga tko i nema baš takvu reputaciju.
Naravno da mi možemo raspravljati o dr.Z,ali mi je,priznajem,to malo smiješno jer sam čovjeka vidjela samo jedanput a sve ostalo znam iz tuđih priča.Ali kada smo već tu evo i mog stava.Dr.Z i sam zna što je posljednjih godina napravio.Znam i to da se i sa cijenom i sa svojim ''novim'' stavom pokušava izvući iz banane.Meni sem svoje prepotentnosti nije ništa niti pokazao niti napravio.Znate ljudi su najpoštenija publika i vjerujte jako teško ih je smuljati ili prevariti ma što netko drugi rekao.Evo naprimjer dr.Z je samo zbog mene izgubio puno pacijenata.Kada su me pitali za njega ja sam rekla svoje iskustvo a oni su ga ,pak,prenijeli dalje.To vam tako ide.
Ali ako je prema tvojoj sestri bio susretljiv,fin i profesionalan onda za njega ima još nade.Poštujem kada ljudi isprave greške koje su napravili.
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 19:26   #207
Ja ću sa navršenih 21. Nadam se da još rastu
Zasad znam ovo - Glumičić 25 000 kn
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 02:56   #208
neuspjela plastična operacija grudi

Quote:
Rahxephon kaže: Pogledaj post
Ivo Džepina radi sa Glumičićem, a taj u Vukovarskoj je Davor. Zašto Ivu kude?
reci cu ti zasto , taj dr Ivo Dzepina je meni osobno unakazio grudi .radio mi je mastopeksiju -podizanje s povecanjem .imala sam ogromne 3 cm siroke oziljke duz cijelog vertikalnog reza. a i oblik grudi je bio katastrofa neprirodne kao 2 piramide,kad je to isao "popravit" tek pocinje horor prica:isao je popravit na njemu najjeftiniji i najlaksi nacin: samo malo repozicionirao implatat a posljedice su katastrofa izazvao je fistulu ,ranu u dzepu i morala sam vadit implatate ,a nakon sto sam ih izvadila ustanovilo se da imam manjak koze da mi je sve izrezao grudi su bile skroz neprirodne i moram stavit expander koji se inace koristi kod rekonstrukcije od karcinoma .i nije kraj kraljnje neljubazan bahat i ogradio se od cijelog slucaja koji traje 3 god


.

Zadnje uređivanje tanveer : 11.06.2013. at 03:13. Reason: q
jelena199 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.