Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 10:14   #1
Aneurizma moždane arterije u djeteta

Molim vas ukoliko itko ima iskustva sa aneurizmom mozga da podijeli samnom svoja iskustva, također tražim dobrog neurokirurga na području Hrvatske.
Moje dijete je imalo rupturu moždane aneurizme koja je zatvorena, međutim ima još jednu aneurizmu koja ja mala i koju će trebati operirati. Tražim preporuku dobrog neurokirurga jer želim nakon kontrole tražiti i drugo mišljenje.
Unaprijed hvala na info.
dana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:10   #2
Quote:
dana76 kaže: Pogledaj post
Molim vas ukoliko itko ima iskustva sa aneurizmom mozga da podijeli samnom svoja iskustva, također tražim dobrog neurokirurga na području Hrvatske.
Moje dijete je imalo rupturu moždane aneurizme koja je zatvorena, međutim ima još jednu aneurizmu koja ja mala i koju će trebati operirati. Tražim preporuku dobrog neurokirurga jer želim nakon kontrole tražiti i drugo mišljenje.
Unaprijed hvala na info.
Definitivno Rebro i prof.Paladino.
Znam da rade na Rebru ne invazivne zahvate putem katetera u preponi. Prvi u HR su uveli tu metodu i ne treba neurokirurg.
http://m.24sata.hr/news/do-mozga-kro...-zahvat-347793
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:58   #3
Imam ja, tj. moja mama. Ovaj tjedan je dvije godine kako joj je rađena embolizacija tj. ugrađen stent. Išlo je koronarografski kroz preponu, u općoj anesteziji, uvodio je neuroradiolog dr Ozretić, a inače ju vodi prof Poljaković. Što te točno zanima?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:28   #4
Quote:
dana76 kaže: Pogledaj post
Molim vas ukoliko itko ima iskustva sa aneurizmom mozga da podijeli samnom svoja iskustva, također tražim dobrog neurokirurga na području Hrvatske.
dana, operirala sam dvije cerebralne aneurizme - rupturiranu i 3. mj kasnije
preventivno ("na hladno") manju. Sve na Rebru kod Paladina.
Za sve detalje stojim na raspolaganju na pp
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 02:19   #5
Apsolutno sve najbolje za prof. Paladina, spasio mi je tatu nakon rupture cerebralne aneurizme.
Anake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:08   #6
Zar nije Paladino otisao u mirovinu? Moju seku je operirao 96. (doduse nije aneurizma) i nedavno je zavrsila na hitnoj zbog uzasnih glavobolja i rekli su da je Paladino u mirovini.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 09:59   #7
Obavili smo mi embolizaciju, međutim ima još jednu malu aneurizmu koja se ne bude mogla riješiti embolizacijom jer je na takvom mjestu.
Za dr. Ozretića samo pohvale. Bili smo na Rebru. Idemo u ožujku na kontrolu i nakon nalaza će reći da li ćemo tu drugu aneurizmu rješavati ili će se čekati, ali ja bih željela čuti drugo mišljenje. Pa sam željela čuti ima li mi tko preporučiti neurokirurga.
dana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 11:02   #8
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Zar nije Paladino otisao u mirovinu? Moju seku je operirao 96. (doduse nije aneurizma) i nedavno je zavrsila na hitnoj zbog uzasnih glavobolja i rekli su da je Paladino u mirovini.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Službeno u mirovini, ali do daljnjeg radi na ugovor...
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.