Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 14:18   #9021
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
ocekujte brzo pozive na provjeru ne po zavrstetku natjecaja. nas su zvali i prije. ja sam pozvan 9 dana nakon sto sam poslo papire. zato budite spremni i pratite stranice redovno. ako ikako mozete idite u zg dan prije radi umora jel na psiho testu moras bit jako koncentriran.
super hvala na informaciji...ovo nisam znao, e jel zna netko link na kojem se to objavljuje da nebi gledao krivi.
A sto se tice motora vise volim motor nego sebe...
slavonija_12 is offline  
Old 08.09.2010., 15:01   #9022
Quote:
slavonija_12 kaže: Pogledaj post
super hvala na informaciji...ovo nisam znao, e jel zna netko link na kojem se to objavljuje da nebi gledao krivi.
A sto se tice motora vise volim motor nego sebe...
to pratis tamo gdje je i natjecaj
mariosb is offline  
Old 08.09.2010., 15:39   #9023
Jel se moze njih kako kontaktirati da cujem dal su moji papiri stigli? Poslao sam s povratnicom al da budem jos sigurniji, jel ju jos nisam dobio kuci.

Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
ocekujte brzo pozive na provjeru ne po zavrstetku natjecaja. nas su zvali i prije. ja sam pozvan 9 dana nakon sto sam poslo papire. zato budite spremni i pratite stranice redovno. ako ikako mozete idite u zg dan prije radi umora jel na psiho testu moras bit jako koncentriran.
Daj mi reci jesu posle psihotesta i tjelesne sposobnosti ili? Šta se sve rješava taj prvi put kad te pozovu??

Zadnje uređivanje Countess : 09.09.2010. at 16:21.
Sturm is offline  
Old 08.09.2010., 15:56   #9024
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Daj mi reci jesu posle psihotesta i tjelesne sposobnosti ili? Šta se sve rješava taj prvi put kad te pozovu??
da,nakon pola sata kad saznas rezultate psiho,onda se ide u dvoranu na skel. trb. i ostalo,i poslje toga van na trcanje,sto ti donosi najvise bodova..i nakon toga idete se spremit i onda procitaju one koji nisu prosli..
a mislim da nece bas odmah pocet zvat dok se malo ne skupi prijava..tek za 30 dana..

Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Jel se moze njih kako kontaktirati da cujem dal su moji papiri stigli? Poslao sam s povratnicom al da budem jos sigurniji, jel ju jos nisam dobio kuci.
do će ti povratnica brzo kuci.. treba dok ode pismo dva dana i nazad..ne trebas brinuti..

Zadnje uređivanje Countess : 09.09.2010. at 16:21.
zzz999 is offline  
Old 08.09.2010., 16:25   #9025
Ok hvala, a šta se ispituje na psihotestu, daj par primjera ako nije problem.
Sturm is offline  
Old 08.09.2010., 17:13   #9026
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Ok hvala, a šta se ispituje na psihotestu, daj par primjera ako nije problem.

Zar i ti, sine Sturme? Pa pisali smo o tome!
Mitzie is offline  
Old 08.09.2010., 17:22   #9027
A jbg,heheh. Nisam vise pri sebi nakon tolko vremena provedenog na kompu..
Sturm is offline  
Old 08.09.2010., 18:06   #9028
E jbg, gledam redovno mup.hr, i nisam vidio da je natječaj otvoren sve dok mi danas frend nije reko. Da li možda gledam krivi link ili?

Planiram sutra poslat papire,a čujem da zovu na provjeru jako brzo. Pa da budem siguran da gledam pravu stranicu. Na mup.hr odem na natječaje i testiranje kandidata, al piše, trenutno nema raspisanih natječaja.
__________________
▒▓█▀H▄R▀▄▀V▄▀▄A▀▄▀T▄▀S▄▀▄K▀▄A▀█▓▒

http://www.youtube.com/watch?v=SGxrC...eature=related
skamandar is offline  
Old 08.09.2010., 18:13   #9029
Krivo si gledao.

http://mup.hr/127.aspx
Mitzie is offline  
Old 08.09.2010., 18:18   #9030
Quote:
Mitzie kaže: Pogledaj post
Zar i ti, sine Sturme? Pa pisali smo o tome!
LOL...i sam si napisao na kojoj stranici ima odgovora na sva pitanja

Ja sam jučer predao papire, na ruke i dobio potvrdu ...sada samo preostaje vježbat i čekat. Dobro da vani NE pada kiša i da NEĆE padati do ponedjeljka
Tread is offline  
Old 08.09.2010., 18:21   #9031
Quote:
Mitzie kaže: Pogledaj post
Krivo si gledao.

http://mup.hr/127.aspx
Stvarno jesam! Hvala.

Nego, potvrda o nekažnjavanju i prebivalištu, ne smije bit starija od 6 mjeseci ili nije bitno.
Imam to izvađeno u 2. mjesecu, pa me zanima jel moram to nanovo vadit ili?

Hvala unaprijed.
__________________
▒▓█▀H▄R▀▄▀V▄▀▄A▀▄▀T▄▀S▄▀▄K▀▄A▀█▓▒

http://www.youtube.com/watch?v=SGxrC...eature=related
skamandar is offline  
Old 08.09.2010., 18:22   #9032
pratim ovaj forum godinu dana i pročito sam ga od prve do zadnje stranice.... ima likova koji pišu da vole posao policajca najviše na svijetu a nikad se sa policijom nisu susreli osim kaj su ih vidjeli na cesti... tata mi je bio policajac 25 godina i odrastao sam u krugu njegovih prijatelja policajaca.... nemojte mislit da ako imate značku da ste bog i batina.... u svojoj karijeri imat čete nočne more, bit čete živčani, dobivat prijetnje.... pola vas če skrenut za nekih 10 godina... i onda u mirovinu... pola vas se nije nikad potuklo u životu ili dobilo batina tak da se nemože dignut iz kreveta... više od polovice vas plače kad vas cure ostave-a to su papci i nisu psihički sposobni za policiju.... ne vrjeđam nikog samo govorim istinu... razmislite svi dobro jeste li za taj posao ili niste...
cbr600rr is offline  
Old 08.09.2010., 18:31   #9033
Quote:
skamandar kaže: Pogledaj post
Stvarno jesam! Hvala.

Nego, potvrda o nekažnjavanju i prebivalištu, ne smije bit starija od 6 mjeseci ili nije bitno.
Imam to izvađeno u 2. mjesecu, pa me zanima jel moram to nanovo vadit ili?

Hvala unaprijed.
Ne smije bit vise od 6 mj.
Sturm is offline  
Old 08.09.2010., 21:12   #9034
psiho test se sastoji od 5 stvari. 1.kao za vozacki. npr. dali volis svoju majku? 2. snalazenje u prostoru. imas nacrt i ponudjena 4 odgovora koji je bokocrt. 3.postavljeno pitanje tipa los covjek je? -pokvaren,-iskvaren,-bescudan ili zao. 4. izbaci uljeza. 5. matematika. primjer: 2 petine od 10 vise 1 trecina od 9 minus 2 i ponudjen odgovor. poslije psiho testa je fizicka a onda imas razgovor sa nekim inspektorom koji te pita zasto to zelis i sta da te posalje na drugi kraj drzave. ko to prođe ima provjeru temeljne policije znaci provjerava s kim se druzis kako zivis s kim zivis, kakva ti je obitelj (ne smiju imat k.d.)........ to puno ljudi ne prodje i onda ih ne pozovu na lijecnicki ali to ti nista ne kazu. onda ide lijecnicko od A-Ž i onda nisi siguran da ces upast......
mariosb is offline  
Old 08.09.2010., 21:20   #9035
kako cu odgovorit na pitanje tko je loš čovjek??
-pokvaren, -iskvaren,-bescudan ili zao
wicker1950 is offline  
Old 08.09.2010., 21:25   #9036
jel im se moze donijeti tamo bez slanja postom papire, jel ja bi najvjerojatnije odnijeo njima da budem najsigurniji da je to predano!
slavonija_12 is offline  
Old 08.09.2010., 21:30   #9037
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
psiho test se sastoji od 5 stvari. 1.kao za vozacki. npr. dali volis svoju majku? 2. snalazenje u prostoru. imas nacrt i ponudjena 4 odgovora koji je bokocrt. 3.postavljeno pitanje tipa los covjek je? -pokvaren,-iskvaren,-bescudan ili zao. 4. izbaci uljeza. 5. matematika. primjer: 2 petine od 10 vise 1 trecina od 9 minus 2 i ponudjen odgovor. poslije psiho testa je fizicka a onda imas razgovor sa nekim inspektorom koji te pita zasto to zelis i sta da te posalje na drugi kraj drzave. ko to prođe ima provjeru temeljne policije znaci provjerava s kim se druzis kako zivis s kim zivis, kakva ti je obitelj (ne smiju imat k.d.)........ to puno ljudi ne prodje i onda ih ne pozovu na lijecnicki ali to ti nista ne kazu. onda ide lijecnicko od A-Ž i onda nisi siguran da ces upast......
Cek, i ljecnicki je isti dan kad i sve ovo ili ljecnicki ide mjesec dana kasnije?
Sturm is offline  
Old 08.09.2010., 21:35   #9038
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Cek, i ljecnicki je isti dan kad i sve ovo ili ljecnicki ide mjesec dana kasnije?
ne lijecnicki je kasnije ja sam ovo imo u 11 mj a lijecnicki u 2mj

Quote:
wicker1950 kaže: Pogledaj post
kako cu odgovorit na pitanje tko je loš čovjek??
-pokvaren, -iskvaren,-bescudan ili zao
a cuj to je test inteligencije logicki zakljucivanje ak neznas zaokruzis koje hoces i ajde dalje ti mozes imat gresaka. po meni je los covjek iskvaren. tu imas i jednostavnih i jebenih pitanja

Zadnje uređivanje Countess : 09.09.2010. at 16:22.
mariosb is offline  
Old 08.09.2010., 22:09   #9039
Quote:
kopriva-vk kaže: Pogledaj post
Znači opet se vrača na stari model četvorogodišnjeg školovanja to je i najbolje jer u te četiri godine školovanja možeš i stvoriti zaista školovanog policajca.
Bila je uopče glupost što se odustajalog od tog modela ako ti je želja biti policajac upiši školu i piči četiri godine.
Možda nebi trebalo četiri godine i tri godine bi bile dovoljne.
jel to sad znaci da ce maloljetnici odmah nakon osnovne skole moci u srednju policijsku u trajanju od 4 godine ili ?
Eurofighter_Cro is offline  
Old 08.09.2010., 22:49   #9040
Ne bit će još policijska akademija
pspat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.