Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 00:59   #61
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
Eto, pišite volite li zadovoljit partnera oralcem, dali vam se nešto gadi i zašto, što vam se svidja i zašto. I dali radite to samo zato što vaš partner voli to osjetit.
obožavam,i kad bi me netko pitao kako bi prikazala ljudsku sexualnost-bila bi to slika žene koja kleči raširenih nogu ispred muškarca i oralno ga zadovoljava
ima li kaj ljepše već kad uživa?za to se živi
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 01:08   #62
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
A jebate led,ovdje se jedne te iste žene u svakom postu hvale (na ovaj il onaj način) da vole davat blowjob.
šuti tamo i liži
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:37   #63
i ja sam jedna od onih žena koje obožavaju pušit...bilo je dana kad sam se i po sat vremena znala zabaviti...sex poslije nije baš dugo trajao al al bože moj nemoš sve...
Moje im3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:32   #64
Žena koja zna pušit je prava žena
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:41   #65
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
Žena koja zna pušit je prava žena
khm, tocnije bi bilo "zena koja ne zna i pusit nije prava zena"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 21:08   #66
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
khm, tocnije bi bilo "zena koja ne zna i pusit nije prava zena"
istina, mučilo me to sa bivšom, trudila se ali joj nije išlo. Ali sam ja onda znao kao ajde pusti to, pusti ti sad malo mene, pa ja nju malo izližem pa pojebem, inače bi mi strgala ponos
ali trudila se ajde i to je neš
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:12   #67
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
istina, mučilo me to sa bivšom, trudila se ali joj nije išlo. Ali sam ja onda znao kao ajde pusti to, pusti ti sad malo mene, pa ja nju malo izližem pa pojebem, inače bi mi strgala ponos
ali trudila se ajde i to je neš
Umjesto da ju tako odjebeš, bolje da si joj dao koji savjet kako da te najbolje zadovolji, nije baš da je to talent s kojim se rodiš

Volim je moj odgovor na pitanje teme
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:16   #68
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
Umjesto da ju tako odjebeš, bolje da si joj dao koji savjet kako da te najbolje zadovolji, nije baš da je to talent s kojim se rodiš

Volim je moj odgovor na pitanje teme
Nisam je odjebavao, davao sam joj savjete kako mi paše i to, ali čim joj kažem dobro je to što radiš ali probaj malo ovako..ona se odma naljuti i neće više, kao što joj pametujem...reko ok tako da je ovako lakkše bilo
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:40   #69
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
Nisam je odjebavao, davao sam joj savjete kako mi paše i to, ali čim joj kažem dobro je to što radiš ali probaj malo ovako..ona se odma naljuti i neće više, kao što joj pametujem...reko ok tako da je ovako lakkše bilo
Oprosti na pogrešnom zaključku, onda joj tako i treba jer nije surađivala..
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 18:11   #70
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
Oprosti na pogrešnom zaključku, onda joj tako i treba jer nije surađivala..
nije onda mozda ni htjela to radit pa nije prihvacala savjete nego po svom.
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 18:20   #71
ja obozavam kad se cura spusti dolje i oralno me zadovolji.. ali to bas cure moraju htjet.. ak to radi a da se njoj ne svida ili samo zato da mene zadovoljni onda to nije to.. ali kada i ona uziva dok me zadovoljava na taj nacin onda je to jako lijepo
qutip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:42   #72
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
nije onda mozda ni htjela to radit pa nije prihvacala savjete nego po svom.
Ma je htjela je, ali je bila u krcu što se tiče toga kad joj kažeš neš, nikd joj ne smiješ niš reć jer se odmah naljuti. A šta ćeš....žene
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:13   #73
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad... kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima
bubamara_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:24   #74
Quote:
bubamara_mala kaže: Pogledaj post
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad... kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima
ti si carica svemira
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:31   #75
Quote:
bubamara_mala kaže: Pogledaj post
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad... kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima
woooo hooo go girl. ko da slušam sebe

bez ovog zadnjeg, nebi baš spavala s njim u ustima
hm, a opet možda i bi,jer jedan od razloga zašto ja to volim raditi je definitivno reakcija mog muškarca, pa sve za onaj osjećaj kad te pogleda sav uzbuđen i uzdihan, i kaže da si čudo njegovo
treba sve probat ae
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:31   #76
Quote:
bubamara_mala kaže: Pogledaj post
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad... kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima
ja bi tebe ženio..
eh da je takvih više
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:40   #77
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
woooo hooo go girl. ko da slušam sebe

bez ovog zadnjeg, nebi baš spavala s njim u ustima
hm, a opet možda i bi,jer jedan od razloga zašto ja to volim raditi je definitivno reakcija mog muškarca, pa sve za onaj osjećaj kad te pogleda sav uzbuđen i uzdihan, i kaže da si čudo njegovo
treba sve probat ae
e baš tako...kad mi počne uzdisat i čudit se šta radim i onda mi kaže da sam vrag a to i jesam pa ima toga dosta kako još volim...kad smo gotovi pa nakon par minuta krene se obući i stoji a ja ga lijepo stavim u usta i kažem to je moje i počnem režat...hihihihi ipak sam ja njegov psić
bubamara_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:44   #78
Quote:
bubamara_mala kaže: Pogledaj post
obožavam pušit...bilo gdje bilo kad... kad to voli,najviše voli kad ga iznenadim...to mene napali i odma mi postaje vruće...najbolje mi je pušit u vožnji i tako da malo adrenalin poraste...radila bi to dan i noć...rado bi spavala s njim u ustima
decki vole kad ih se iznenadi.. kad ih cura probudi dok joj je u ustima... dobar je to prizor kad se oci otvore i vidis netko sa gustom to radi... e onda znas da je to tvoja cura : ) i da si ti njen : )

steta sto te cure su uvjek zauzete
AjCaNeVolinTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:45   #79
Quote:
bubamara_mala kaže: Pogledaj post
e baš tako...kad mi počne uzdisat i čudit se šta radim i onda mi kaže da sam vrag a to i jesam pa ima toga dosta kako još volim...kad smo gotovi pa nakon par minuta krene se obući i stoji a ja ga lijepo stavim u usta i kažem to je moje i počnem režat...hihihihi ipak sam ja njegov psić
hahah meni kaže anđel. a to nisam i to dobro zna buahahaha

i reci još da znaš kuhat i ja ću te ženit majkemi
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 21:02   #80
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
hahah meni kaže anđel. a to nisam i to dobro zna buahahaha

i reci još da znaš kuhat i ja ću te ženit majkemi
hehe...sad me ženi hihihi
bubamara_mala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger