Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 08:30   #1
Kamp odmoriste

Pozdrav svima.

Kao sto naslov kaze, zanimalo bi me ako netko ima informacije za otvaranje Kamp odmorista. Koje su procedure, koraci od kupovine zemljiste do rezanja vrpce?

Vidim da u cijeloj drzavi imamo samo dva odmorista, iako je drzava "smanjila" zahtjeve, tako da vise ne mora biti T3 zemliste, nego se odmoriste moze otvoriti i na "obicnom" gradjevinskom.
Ali posto nije bas da rastu kao gljive poslije kise, cini mi se da ipak ima neka caka u tome svemu.Birokracija???

Zanima me, ali netko zna, kad kupis gradjevinsku parcelu, prije pocetka radova na odmoristu, dali lokalna uprava mora to zemljiste prenamjeniti u turisiticko ili se GUP ne mijenja?

Takodjer, trenutno, di bi bila bolja lokacija za otvaranje odmorista, Gorski Kotar/LIka (bliizna dzavnih puteva i autoputeva), unutrasnjost Istre/Dalmacije (more na 30tak km) ili uz samu obalu?

Puno hvala unaprijed.
radnicka_klasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:06   #2
Istom idejom bavio sam se prije dosta godina, ali tad je na snazi bila priča o T zonama, pa sam ohladio ..

Mislim da i dalje nije jednostavno, prije svega, problem mogu raditi lokalne samouprave koje vrlo rado usporavaju procese, pogotovo ako se radi o novinama, o nečemu što ne razumiju ili još nisu vidjeli..

Paziti kod iznošenja planova i novih projekata, rado vole ukrasti iste i prepustiti to nekom svom lokalnom..

Za lokaciju, moj topli savjet je Kvarner, tu lokalna infrastruktura još kako-tako funkcionira, a i fluktuacija kampera je zavidna ..

Sretno!
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.