Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 17:01   #81
Quote:
Radovan mlađi kaže: Pogledaj post
Zašto odmah tatin sinčić, je*** ti mrtvog oca(ne tebi da ne bi bilo zabune) reka bi moj susjed.Naravno da svi dečki koji su u dvadesetim čim voze bolji auto odmah su tatini sinčići, možda većina jesu, ali neki i nisu.
Što recimo ako nasljedim od babe,dida,ujaka recimo 30.000m2 građevinskog zemljišta na nekakvom dalmatinskom otoku i to stavim pod hipoteku i sagradim nekakv manji hotel ili kompleks od 25-30 apartmana odmah tik do mora.Novac se okreće, polako vraćam kredit, kupim auto kakav sam gore naveo.Ja mislim da bih onda mogao imat gotovo svaku curu, dobar auto, poduzetnik, višemilijunska imovina..Mislim da bi svaka cura htjela biti sa takvim dečkom, ako se ukaže prilika a takva prilika se rijetko pruža, zašto ne iskoristit?
99% njih bi htjele biti sa tobom. U tvom slučaju 100%. Jer si pismen.
NotSure is offline  
Old 12.10.2014., 17:02   #82
Quote:
daddyboom kaže: Pogledaj post
Prika nije mi to napeto ako ćeš iskreno,kasnije ću doć u neke godine i pitat ću se na šta san ih potrošija,na kurve i slično,a di ću onda?
Što da se oženiš? Ti na moru, ona se jebe sa drugim, a ti šalješ pare? Šta si tu stvorio? Jedino lagodan život za neku sretnicu koju si odabrao. To zanimanje nije stvoreno za obiteljski život, posebno danas. Prije se znalo tko sa kim i što, pa kad bi ti žena sa drugim iza leđa to bi cijelo selo pričalo. Danas se jebu okolo i kad im je muž u kući, a di neće kad je 6 miseci na brodu? Uhvati se radije nećeg drugog za stvorit. Imaš para, uživaj u životu. Nije oženit se i skrasit jedini smisao života. Tek ti je 23, imaš vrimena. Koliko ima mladih djevojaka koje možeš okrenit sa tim autom, a tebi se žuri vezat. Pf, nebi prije 35. razmišljao o ženidbi i vezama.
nerdfucker2 is offline  
Old 12.10.2014., 17:02   #83
Quote:
Radovan mlađi kaže: Pogledaj post
Pitanje sa pripadnice ljepšeg spola, dal se palite na skupe aute?

http://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4
http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4
http://www.youtube.com/watch?v=qDdZHIuAzVQ

Evo nekoliko snimki, ali zanemarimo da je u pitanju nepoznata osoba nego recimo da je u pitanju vaš poznanik, prijatelj, susjed.Ako ja vozim auto recimo od +500,000 kuna prosječne sam ljepote, to bi značilo da mogu imat skoro svaku curu, dak se slažete samnom?Recimo da vozim ovakav auto http://www.njuskalo.hr/auti/audi-s8-...oglas-12723426 vjerujem da bi većina cura(uzmimo u obzir one koje poznajem) ušle samnom u auto, malo izašle van na koju večericu, malo se provozat gradom da frendice vide da se njihova frendica vozi u jednom od moćnih v10 motora.Mislim da sa tim autom možeš imat gotovo svaku curu, 8 od 10 cura bi sigurno pristale sa vama otić na spoj.Dal se slažete samnom i kakvo je vaše mišljenje?
Ne, dapače, odbojni su mi i nikad nisam imala takvog dečka ...ni ne mislim imati.
__________________
kuku lele..
Ahh is offline  
Old 12.10.2014., 17:09   #84
Quote:
Ahh kaže: Pogledaj post
Ne, dapače, odbojni su mi i nikad nisam imala takvog dečka ...ni ne mislim imati.
Možda je neki dobri princ iz altruistana....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Old 12.10.2014., 17:11   #85
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Što da se oženiš? Ti na moru, ona se jebe sa drugim, a ti šalješ pare? Šta si tu stvorio? Jedino lagodan život za neku sretnicu koju si odabrao. To zanimanje nije stvoreno za obiteljski život, posebno danas. Prije se znalo tko sa kim i što, pa kad bi ti žena sa drugim iza leđa to bi cijelo selo pričalo. Danas se jebu okolo i kad im je muž u kući, a di neće kad je 6 miseci na brodu? Uhvati se radije nećeg drugog za stvorit. Imaš para, uživaj u životu. Nije oženit se i skrasit jedini smisao života. Tek ti je 23, imaš vrimena. Koliko ima mladih djevojaka koje možeš okrenit sa tim autom, a tebi se žuri vezat. Pf, nebi prije 35. razmišljao o ženidbi i vezama.
da, odjednom će u 35-oj znati "biti u vezi", nakon što je do 35-e samo jebao okolo... ja bi mu sve suprotno savjetovala od ovog posta
roziukrasi is offline  
Old 12.10.2014., 17:27   #86
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ja mogu...
Ja baš i ne. Bojažljiva sam.
Quote:
Znam da si se šalila, ali osoba koja ima oltimera(ako ga nije samo kupio na gotovo nego je je sudjelovala i njegovoj restauraciji ili ga je očuvala od samih početaka) puno govori o toj osobi na koji se način odnosi prema stvarima koje su joj drage....
U svakoj šali pola istine premda sumnjam da bi takva osoba tražila okolo bilokakvu ženu. S druge strane, moglo bi se dogodit da mu je auto važniji od žene.
Quote:
ovakog nekog
Pa da lovim status
Quote:
Radovan mlađi kaže: Pogledaj post
Zašto odmah tatin sinčić, je*** ti mrtvog oca(ne tebi da ne bi bilo zabune) reka bi moj susjed.Naravno da svi dečki koji su u dvadesetim čim voze bolji auto odmah su tatini sinčići, možda većina jesu, ali neki i nisu.
Što recimo ako nasljedim od babe,dida,ujaka recimo 30.000m2 građevinskog zemljišta na nekakvom dalmatinskom otoku i to stavim pod hipoteku i sagradim nekakv manji hotel ili kompleks od 25-30 apartmana odmah tik do mora.Novac se okreće, polako vraćam kredit, kupim auto kakav sam gore naveo.Ja mislim da bih onda mogao imat gotovo svaku curu, dobar auto, poduzetnik, višemilijunska imovina..Mislim da bi svaka cura htjela biti sa takvim dečkom, ako se ukaže prilika a takva prilika se rijetko pruža, zašto ne iskoristit?
Hm. Zgodna teorija, manje zgodan rječnik. Šteta što ne drži vodu
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Old 12.10.2014., 17:27   #87
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Što da se oženiš? Ti na moru, ona se jebe sa drugim, a ti šalješ pare? Šta si tu stvorio? Jedino lagodan život za neku sretnicu koju si odabrao. To zanimanje nije stvoreno za obiteljski život, posebno danas. Prije se znalo tko sa kim i što, pa kad bi ti žena sa drugim iza leđa to bi cijelo selo pričalo. Danas se jebu okolo i kad im je muž u kući, a di neće kad je 6 miseci na brodu? Uhvati se radije nećeg drugog za stvorit. Imaš para, uživaj u životu. Nije oženit se i skrasit jedini smisao života. Tek ti je 23, imaš vrimena. Koliko ima mladih djevojaka koje možeš okrenit sa tim autom, a tebi se žuri vezat. Pf, nebi prije 35. razmišljao o ženidbi i vezama.
Jer su apsolutno sve žene pomoraca glavne seoske drolje, baš kao što svi pomorci okrenu desetak kurvi u svakoj luci.

Bravo, dobar si.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Old 12.10.2014., 17:50   #88
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
S druge strane, moglo bi se dogodit da mu je auto važniji od žene.
Pa čest slučaj! Cure znaju biti ljubomorne kad dečko satima utrljava vosak pa ga briskuca....
Sreća pa auti nisu ljubomorni na cure kao u filmu "Christine"
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Old 12.10.2014., 17:55   #89
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Jer su apsolutno sve žene pomoraca glavne seoske drolje, baš kao što svi pomorci okrenu desetak kurvi u svakoj luci.

Bravo, dobar si.
Nisu, al to zanimanje nije stvoreno za obiteljski život. Ne znam zašto bi mladi pomorac koji ima para se žurio vezat? Nema mi nikakvog smisla stvarat obitelj koje nećeš biti član. Bio sam tako sa par žena koje su žene pomoraca. Ona gospoja hladi guzicu i jebe se okolo ( uključujući i sa mnom ) dok muž debil šalje masne pare. Mislim, nije njoj loše (čak štoviše dobro joj je ), al ja nebi htio biti taj naivac,
nerdfucker2 is offline  
Old 12.10.2014., 18:12   #90
Quote:
daddyboom kaže: Pogledaj post
Znači ja koji imam 23 godine financijski sam samostalan,imam riješeno stambeno pitanje,vozim BMW m3 e46,kojeg sam sam sebi priuštio,ja sam tatin sinčić??
Stari ,ali to ti je jako stari autic...tak da ne brini neće te davit sponze
__________________
Think fast,act right or die hard..
decoy87 is offline  
Old 12.10.2014., 18:38   #91
Nisan od tih đireva nikad bija,neki izlasi trošenje para po diskotekama ili slično radije ulijen u auto pun tank oden se provozat npr do šibenika zadra i sl popit kavu i ić doma,želim neki normalan život naći neku curu koja će me poštivati i znati me cijeniti kao osobu i takvu bi ja znao cijeniti,što se tiče mog zanimanja nisu svi pomorci kurvaroši da se razumimo,nikada mi nije palo napamet tamo po lukama ići na kurve,za mene je to dno,na taj brod san došao isključivo zaradit pare i doma ih potrošit,decoy87 možda je star ne toliko ali i dalje je atraktivan,sada u planu imam e90 m3 ali o tom potom
daddyboom is offline  
Old 12.10.2014., 18:41   #92
Quote:
Radovan mlađi kaže: Pogledaj post
Zašto odmah tatin sinčić, je*** ti mrtvog oca(ne tebi da ne bi bilo zabune) reka bi moj susjed.Naravno da svi dečki koji su u dvadesetim čim voze bolji auto odmah su tatini sinčići, možda većina jesu, ali neki i nisu.
Što recimo ako nasljedim od babe,dida,ujaka recimo 30.000m2 građevinskog zemljišta na nekakvom dalmatinskom otoku i to stavim pod hipoteku i sagradim nekakv manji hotel ili kompleks od 25-30 apartmana odmah tik do mora.Novac se okreće, polako vraćam kredit, kupim auto kakav sam gore naveo.Ja mislim da bih onda mogao imat gotovo svaku curu, dobar auto, poduzetnik, višemilijunska imovina..Mislim da bi svaka cura htjela biti sa takvim dečkom, ako se ukaže prilika a takva prilika se rijetko pruža, zašto ne iskoristit?
Koliko poznas takvih? Ja ni jednog.

Quote:
andiswa kaže: Pogledaj post
Realno, netko tko je na pocetku dvadesetih sam svojim radom i trudom tesko da moze steci neku masu para. Isto tako poznato je da se malo ljudi zna normalno nositi sa parama i svim ako mu je to pruzeno na pladnju. Pa nekidan idemo ja i frendica po gradu i prolazi neki lik sa bijesnim autom. Registracija mu je 1992 broj, sigurno godiste. I kad nas je vidio upali muziku do kraja i otvoren prozor, gleda u nas i po gasu i kao vidite me, velika sam faca. Nema mi nista odvratnije od takvog tipa.

Mislim, svaka cast tipovima koji imaju dvadeset i neku i imaju para i smisla za biznis, ali ugl su mladi bogatuni razmazeni tatini sinovi koji samo gledaju di ce neku sponzu povalit, di ce popit sta i trosit pare.
Potpis.
Racine Carree is offline  
Old 12.10.2014., 22:23   #93
Ne čudi me što se ovaj topic veoma ubrzo pretvorio u festival predrasuda i vrijeđanja spram mlađih osoba za volanom boljih auta, a oni s takvim komentarima su kao karakterno uzvišeniji i bolje osobe. Ma da
Hildegard is offline  
Old 12.10.2014., 23:48   #94
Quote:
Radovan mlađi kaže: Pogledaj post
Ako ja vozim auto recimo od +500,000 kuna prosječne sam ljepote, to bi značilo da mogu imat skoro svaku curu, dak se slažete samnom?Recimo da vozim ovakav auto http://www.njuskalo.hr/auti/audi-s8-...oglas-12723426 vjerujem da bi većina cura(uzmimo u obzir one koje poznajem) ušle samnom u auto, malo izašle van na koju večericu, malo se provozat gradom da frendice vide da se njihova frendica vozi u jednom od moćnih v10 motora.Mislim da sa tim autom možeš imat gotovo svaku curu, 8 od 10 cura bi sigurno pristale sa vama otić na spoj.Dal se slažete samnom i kakvo je vaše mišljenje?
Skupi auto se asocira sa zabavom... (skupom zabavom)

Prica se o nekim statusnim simbolima i to je isto donekle vazno.. ali generalno djevojke koje traze zabavu vole takve momke.

Njima je u cilju vidjet,probat sto vise.. i sve to besplatno.Znaci generalno sponzoruse ne ciljaju na momka da ga zene nego zele zabavu.

E sad ovo 8 od 10 varira vjerovatno jako... Varira o vel. grada, varira o kulturi grada.

Npr tako nesto u Zagrebu prolazi jer tamo se ljudi manje poznaju.. u malom gradu pak imas sindrom malog grada pa onda cim tako nesto djevojka uradi automtikom se etiketira.

Zadnje uređivanje Praznih Ruku : 12.10.2014. at 23:53.
Praznih Ruku is offline  
Old 13.10.2014., 02:39   #95
Ma meni je to sve bez veze
Ne gledam sta vozi vec tko vozi. Normalno da je super ako ima lijep auto,ali meni to uopce nije bitno.
Ja ionako mislim da je moja alfa najljepsa i mislim da bi mi odgovarao tip bez auta da nas ja furam jer obozavam voziti .

Ako cura nije s tobom samo zbog auta onda je mozda i uhvatis za spoj i upoznavanje na neki dobar auto,ali ako imas samo auto...onda ti ni on ne moze pomoci.
Moras jos imati i nekoliko nekretnina.
Zazam

Nije tema ali meni je super kad decko ima motor. Mmmmmmmm u onim motoristickim jaknama
Bezveznjakivici ne voze motore
BoMe is offline  
Old 13.10.2014., 07:11   #96
Postoji ti jednostavan test za to...jer postoje dvije vrste cura koje se pale na auto:
1. One koje se pale na aute
2. One koje se pale na novčanik uz auto

S ovim prvima mogu hodati...a test je jednostavan...izmisliš kvar i zamolis je da ti pomogne...tip1 ce pristati, tip2 ce nevoljko...
Ali krenemo dalje...provjeriš ulje i sa strane obrises nesto masno, te joj takvu prljavu masnu krpu das u ruke...ako je primi normalno - tip1...ako je primi s gađenjem - tip2...
Uvijek jos možeš joj uvaliti i stari filter ulja, za finalni test...pa vidiš voli li ulje i mast pod prstima ili samo ju zanima novčanik!



Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Old 13.10.2014., 15:56   #97
ima manje zgodnijih osoba koje su materijalisti

ima više zgodnijih osoba koje su materijalisti

ima manje zgodnijih osoba koje nisu materijalisti

ima više zgodnijih osoba koje nisu materijalisti

zoomzoom888 is offline  
Old 13.10.2014., 16:18   #98
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
ima manje zgodnijih osoba koje su materijalisti

ima više zgodnijih osoba koje su materijalisti

ima manje zgodnijih osoba koje nisu materijalisti

ima više zgodnijih osoba koje nisu materijalisti

Hello Captain Obvious
Racine Carree is offline  
Old 13.10.2014., 16:21   #99
palim se na komad m....
extrarockbaby is offline  
Old 13.10.2014., 17:37   #100
Volim lijepe aute ali muškarca nikad nisam birala prema autu, još su mi išli na živce oni koji su se pravili važni s autima. Za mene auto nije nikakav faktor kad je ljubav u pitanju.
Galaxy05 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger