Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2014., 12:52   #81
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post

4fun dolazi na forum samo radi mene,mislim koji je drugi razlog zasto bi on dolazio na forum
A ti ?
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Zalosno.

~via tapatalk
Dobro je dok su i cimeri
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:56   #82
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
samo vi sanjajte djeco, dok još možete
Cuj, to ne mijenja cinjenicu da je zalosno.... a jos je zalosnije da je to ocekivano i normalno.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:02   #83
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
A ti ?
To ne pitaš. Odmah zaključiš da dolazim radi tebe. Ja i svatka koju izabereš da dolazi radi tebe.
Mislim koji bi nam drugi razlog bio
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:07   #84
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
To ne pitaš. Odmah zaključiš da dolazim radi tebe. Ja i svatka koju izabereš da dolazi radi tebe.
Mislim koji bi nam drugi razlog bio
Toga sam se bojao... ne bih želio da se forummmašice otimaju oko mene ko klinke oko lutkice
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:09   #85
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Nego ?Kakve postove zelis ? Da ti skujemo plan kako da zavedes sefa od muza u tri jednostavna koraka.
Koliko si zrela i koliko zelis otvoreno razgovarati i poslusati pokoje misljenje pokazala si time što odgovaraš samo na postove koji ti povlađuju. Druge ignoriraš
Postavila sam ti pitanje i ignorirala si ga

Tvoj muz nije kriv sto se zena udala za njega iz krivih razloga,ti si. Rekla sam ti već dva puta ali ignoriraš nije ti problem šef i nastavak vaše komunikacije nego odnos u braku i brak kao takav. Šef je samo jedan u nizu jer nisi sretna s mužem

I da,ti si mu jedina na fejsu i ide samo da vidi tvoj status
4fun dolazi na forum samo radi mene,mislim koji je drugi razlog zasto bi on dolazio na forum
Ne ignorisem nicije postove niti mi je to namjera, ne stizem sve da kvotam ,vec dam jedan odgovor na sve. Ne znam zasto mi kazes da je njegov sef samo jedan u nizu i da nisam srecna? Pitanje je uopste sta je sreca? Mozemo li definirati uopce taj pojam?
Nisam primjetila da se muskarci razvode zbog svake na koju im padne pogled, pa vidim zasto bi to cinile zene? Smatram da je lakse zivjeti u dvoje,nego sam. To je narocito korisno u inozemstvu, nego li tumarati sam .
Ako se osoba koja je u braku zaljubi u nekog i to bude obostrano, smatram da treba da se razvede i nastavi dalje. To se odnosi i na zene i muskarce.
Ako bi se muz sutra zaljubio u drugu zenu, zasto da ga ja zadrzavam na silu? Isto obratno.
Ali smatram da je glupo razvoditi se zbog nekoga s kim nisi cak nista ni imao,vec ti se samo svidio. U takvim situacijama smatram da treba vidjeti sta dalje , kako vremenom to ide, pa onda rukovoditi se time.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:22   #86
Quote:
Mackoljubac kaže: Pogledaj post
Pa bračni drug i jest cimer s kojim se seksaš. U većini slučajeva.
Ponekad su i samo roditelji zajedničke djece i ništa drugoga više!
Ali tome su sami krivi, gleda se partnera kao vlasništvo i vezu koja je okrunjena sa prstenom najvećoj mogućoj stvari i nakon toga se pada na sve daljnje jer više nema po mislima nekih ništa za Šta se treba boriti i zajednički emocionalno napredovati!
I evo ulazu u brakove kao i ovdje opisano, radi majke i mišljenja da je dobar ili panike da se neće boljeg naći!

Šta se tiče napada na otvoriteljicu teme, pa nemate i nemozete niti treba vridati! Zna ona dobro da se zajebala, ima već svoju "kaznu ili patnju "! Svjesna je greške i nije joj lako se s time nositi niti to sve sebi uvijek priznati! Jer je bacila dio svog života i osobe koje smatra dobroj ali evo ne više! Možemo joj svašta prebacivati ali nije došla vamo i postavila pitanje to, jer je sve tako planirala niti jer joj je svejedno nego her ima problem i osjeća ako ne stravstvenu ljubav ipak neku dužnost prema tom braku!

Naravno je muž tragicnija osoba u toj priči ali ne vjerujem da se ona ne kaje dnevno svojoj blesavoj odluci da se udala na takav način i iz vanjskog pritiska ili panike!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:24   #87
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Toga sam se bojao... ne bih želio da se forummmašice otimaju oko mene ko klinke oko lutkice
Pa osisaj se pa neces sliciti na lutkicu. Ja vise volim autice

Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Ne ignorisem nicije postove niti mi je to namjera, ne stizem sve da kvotam ,vec dam jedan odgovor na sve. Ne znam zasto mi kazes da je njegov sef samo jedan u nizu i da nisam srecna? Pitanje je uopste sta je sreca? Mozemo li definirati uopce taj pojam?
Nisam primjetila da se muskarci razvode zbog svake na koju im padne pogled, pa vidim zasto bi to cinile zene? Smatram da je lakse zivjeti u dvoje,nego sam. To je narocito korisno u inozemstvu, nego li tumarati sam .
Ako se osoba koja je u braku zaljubi u nekog i to bude obostrano, smatram da treba da se razvede i nastavi dalje. To se odnosi i na zene i muskarce.
Ako bi se muz sutra zaljubio u drugu zenu, zasto da ga ja zadrzavam na silu? Isto obratno.
Ali smatram da je glupo razvoditi se zbog nekoga s kim nisi cak nista ni imao,vec ti se samo svidio. U takvim situacijama smatram da treba vidjeti sta dalje , kako vremenom to ide, pa onda rukovoditi se time.
Zato jer si i na najmanji znak paznje totalno popizdila za covjekom koji je samo ljubazan.
Zato jer nema strasti u svom braku,zato jer je trazis njgdje drugdje.
Sreca,slazem se da svatko ima svoju definiciju srece. Moja je da budem uz covjeka koji ce me voljeti,razumjeti,postovati ,koji ce znati pobuditi moju mastu ,igrati se...netko kraj koga i sutnja ima ljepotu. Ako gledamo ljubavnu srecu.Ako gledam sto me cini najvise sretnom ,reci cu ti da je to sreca i zdravlje mog sina.
Za tebe pojam srece je ocito da imas muza i sigurnost kraj sebe a strast trazis u "selu"
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 14:29   #88
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
I evo ulazu u brakove kao i ovdje opisano, radi majke i mišljenja da je dobar ili panike da se neće boljeg naći!
Da ne quote-am cijeli post,ali ovo gore je jebeno tacno.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:54   #89
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Zalosno.

~via tapatalk
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Cuj, to ne mijenja cinjenicu da je zalosno.... a jos je zalosnije da je to ocekivano i normalno.

~via tapatalk
Kako škorpioni isto razmišljaju
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 17:02   #90
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Nema potrebe za ovakvim postovima i pravljenja sprdnje od teme.
Besmisleno je da se piše samo ono šta ti želiš da se piše. To si znala otvaranjem teme...da se nečes sa svim upisima složiti.
Ovdje upijaj(kad si več pristala na to otvaranjem teme) a u domu svoga razmišljaj.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:59   #91
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Pa osisaj se pa neces sliciti na lutkicu. Ja vise volim autice


Zato jer si i na najmanji znak paznje totalno popizdila za covjekom koji je samo ljubazan.
Zato jer nema strasti u svom braku,zato jer je trazis njgdje drugdje.
Sreca,slazem se da svatko ima svoju definiciju srece. Moja je da budem uz covjeka koji ce me voljeti,razumjeti,postovati ,koji ce znati pobuditi moju mastu ,igrati se...netko kraj koga i sutnja ima ljepotu. Ako gledamo ljubavnu srecu.Ako gledam sto me cini najvise sretnom ,reci cu ti da je to sreca i zdravlje mog sina.
Za tebe pojam srece je ocito da imas muza i sigurnost kraj sebe a strast trazis u "selu"
Nisam sigurna da li se samo radi o ljubaznosti. Cak stavise ,uopste nije bio ljubazan u nekim momentima. Pisao je nezgodne e-mailove, kada se nesto nije mogao sporazumjeti sa muzem, to je vrcalao na sve strane, pa su obojica imali povisen ton ,svaki na svom jeziku. Poslije je pisao e-mail da prevedem muzu, ali nije se samo radilo o tome da prevedem to sto on ima da mu saopci, nego se pozalio, da je bio povrijedjen, kako je ovaj lose nastupio nasuprot njemu. Ja sam odgovorila da je ovaj vrijedan i da ne misli lose,vec je po prirodi grlat, ali problem je jezicka barijera ,da shvatam njega kao poslodavca, da se nece ponaviti i sve u sluzbenoj noti upakirano. Dok on stalno polusluzbeno, to ne lici na bas na profesionalne e-mailove. Pozdrav na pocetku i pozdrav na kraju emaila je uvijek kao da se dopisuje sa nekom drugaricom ili poznatom osobom, Hallo ,Tschüß, liebe Grüße ili samo Grüße, potpisan imenom,bez prezimena. Tako se ne vodi sluzebena prepiska, a nisam sigurna da to on bas ne zna. Ja sam u svojoj struci vodila prepisku sa poslodavcima, pa znam kako to izgleda profesionalno. Tako da zbog toga , razmisljam...mene nijedan poslodavac nije uzimao u fejs da budemo prijatelji, niti mi se zalio kud je isao, sta ga boli, kako ga je neko povrijedio i lose nastupio.
Imam osnov da sumnjam ....

Zadnje uređivanje Leontina11 : 19.10.2014. at 20:17.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:43   #92
..."prvo sam bio iznenađen šefovim promaknućem, a onda me žena iznenadila sa šefom", želiš promaknuće za muža? :P
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:47   #93
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Imam osnov da sumnjam ....
Uzmimo da je tako. I?
Mackoljubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:51   #94
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li se samo radi o ljubaznosti. Cak stavise ,uopste nije bio ljubazan u nekim momentima. Pisao je nezgodne e-mailove, kada se nesto nije mogao sporazumjeti sa muzem, to je vrcalao na sve strane, pa su obojica imali povisen ton ,svaki na svom jeziku. Poslije je pisao e-mail da prevedem muzu, ali nije se samo radilo o tome da prevedem to sto on ima da mu saopci, nego se pozalio, da je bio povrijedjen, kako je ovaj lose nastupio nasuprot njemu. Ja sam odgovorila da je ovaj vrijedan i da ne misli lose,vec je po prirodi grlat, ali problem je jezicka barijera ,da shvatam njega kao poslodavca, da se nece ponaviti i sve u sluzbenoj noti upakirano. Dok on stalno polusluzbeno, to ne lici na bas na profesionalne e-mailove. Pozdrav na pocetku i pozdrav na kraju emaila je uvijek kao da se dopisuje sa nekom drugaricom ili poznatom osobom, Hallo ,Tschüß, liebe Grüße ili samo Grüße, potpisan imenom,bez prezimena. Tako se ne vodi sluzebena prepiska, a nisam sigurna da to on bas ne zna. Ja sam u svojoj struci vodila prepisku sa poslodavcima, pa znam kako to izgleda profesionalno. Tako da zbog toga , razmisljam...mene nijedan poslodavac nije uzimao u fejs da budemo prijatelji, niti mi se zalio kud je isao, sta ga boli, kako ga je neko povrijedio i lose nastupio.
Imam osnov da sumnjam ....
Kada se često službeno dopisuješ onda se potpisi skraćuju, ne mogu u kratkim e- mailovima 100 puta na dan napisati puno ime i prezime kad mi je već naslovljen kao da je od mene, zvučiš kao da prvi put u životu čitaš službene mailove, prvi mail koji sam dobila od profesora je završavao sa srdačan pozdrav, a meni su se leptritići pojavili hehe dok nisam shvatila da nam je svima isto napisao hehe
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:59   #95
Quote:
Mackoljubac kaže: Pogledaj post
Uzmimo da je tako. I?
Dobila sam korisne savjete od jedne ljubazne clanice ,pa cu postupiti po tome cim se ukaze prilika.Licno se upoznati s njim, otici pred kraj radnog vremena kod muza na posao. Tada cu dobiti priliku da uzivo popricamo i da vidim neke reakcije, pa cu u skladu s tim vidjeti dalje postupati.

Zadnje uređivanje Leontina11 : 19.10.2014. at 21:07.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 21:11   #96
Kako bi bilo da ti ostaviš muža, kreneš sama sebi zarađivati za život pa naskači na čiju god kitu hoćeš ? Mislim nije ti 50 godina.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:19   #97
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Kako bi bilo da ti ostaviš muža, kreneš sama sebi zarađivati za život pa naskači na čiju god kitu hoćeš ? Mislim nije ti 50 godina.
Vec zaradjujem za sebe, vjencala sam se s njim da bi i on mogao ovdje da radi legalno i da se ne streca ni od koga, zivimo u smjestaju koji je meni firma dala, nasla sam mu posao, uporedo sam aplicirala i za sebe i za njega, jer ne zna njemacki. Ne boli ga glava ni o koga cega, jer ja sve po institucijama ja zavrsavam...sta jos vise da ucinim? Citaj malo, prije nego napises ovako nesto. Hvala.

Zadnje uređivanje Leontina11 : 19.10.2014. at 22:27.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:26   #98
Svejedno, dobro ti covjek kaze. Ostavi muza pa radi sto hoces, a ne da mu ovako spletkaris iza leda.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:31   #99
A jel ti muz zna za tvoje razmisljanje (ne o sefu).... vec jel zna da se nisi udala za njega iz ljubavi i leptirica i da tkvih nije ni bilo u vasem odnosu nikada. Dakle jel covjek zna, da ti je ok i pasete si u zajednickom zivotu, ali na polju emocija 0 bodova?

Jeste kad o tome popricali ili niste?

Jel on imao koa kad sa strane? Kakvo je njegovo razmisljanje u vezi sa prevarom i rastavom? Pokazuje li on tebi da te voli nekim gestama ili je njegov odnos prema tebi hladan? Vidis li da uziva s tobom kada ste intimni?
darkripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 22:36   #100
Muž to osjeti. Mislim, osjeti se to savršeno dobro. Pitanje je samo koliko je ovdje i jedno i drugo iskreno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger