Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 18:17   #61
Quote:
Markecxx kaže: Pogledaj post
Prvo, novi sam ovdje pa da vas sve pozdravim

A problem je sljedeći :

U vezi sam s djevojkom već 3 godine (stari smo 21 godinu). Slažemo se super, sve dok se nije dogodila svađica koja je prerasla u nešto više. Priznala mi je da joj nisam prvi s kojim je spavala (ona meni je), a do sad je tvrdila suprotno. Tog trena je slomila neki mali dio mene koji je mislio da dijelimo nešto zajedničko što nam nitko ne može oduzeti kako god da završi veza. I nije mi tolki problem što je spavala s nekim prije mene, problem je što mi je lagala. Sad ne znam što da mislim i kako da se postavim
ne brini se, sigurno si drugi
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:29   #62
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ne brini se, sigurno si drugi
E da je drugi...to bi bilo dobro....
Tkozna jesu li vraćeni km...
Kao na polovnom Golfu (čitaj uvoz Njemačka)
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:39   #63
Quote:
TAE KWON DO kaže: Pogledaj post
E da je drugi...to bi bilo dobro....
Tkozna jesu li vraćeni km...
Kao na polovnom Golfu (čitaj uvoz Njemačka)
na to sam i insinuirala
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:53   #64
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Lagala ti je jer očito ni sama nije ponosna na to što se dogodilo a ti si ostavio dojam nekoga tko bi je zbog toga gledao kao manje vrijednu, nabijao joj to na nos i možda je čak i ostavio.

S obzirom na to koliko sad dramiš oko toga, bila je u pravu.
Vidi se da nisi procitala sta je autor napisao.
njega jebe sto nije bila iskrena s njim odnosno sto je cekala 3 godine.
nevjerojatno kako vecina cura ovdje nonstop komentira nesto u stilu joj zasto je bitno da si joj prvi.... a uopce se ne radi o tome vec o povjerenju al vazno da vi radite opravdanja da je autor ovakav ili onakav.

ok mozda ju je bilo sram itd. Sta je cekala 3 godine onda? Smijesne ste
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:58   #65
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Vidi se da nisi procitala sta je autor napisao.
njega jebe sto nije bila iskrena s njim odnosno sto je cekala 3 godine.
nevjerojatno kako vecina cura ovdje nonstop komentira nesto u stilu joj zasto je bitno da si joj prvi.... a uopce se ne radi o tome vec o povjerenju al vazno da vi radite opravdanja da je autor ovakav ili onakav.

ok mozda ju je bilo sram itd. Sta je cekala 3 godine onda? Smijesne ste
Cekala je da joj himen zacjeli.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:26   #66
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Cekala je da joj himen zacjeli.
Ili da joj on plati kirurga koji će himen zašiti
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:30   #67
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Vidi se da nisi procitala sta je autor napisao.
njega jebe sto nije bila iskrena s njim odnosno sto je cekala 3 godine.
nevjerojatno kako vecina cura ovdje nonstop komentira nesto u stilu joj zasto je bitno da si joj prvi.... a uopce se ne radi o tome vec o povjerenju al vazno da vi radite opravdanja da je autor ovakav ili onakav.

ok mozda ju je bilo sram itd. Sta je cekala 3 godine onda? Smijesne ste
Tako je, radi se o povjerenju. Povjerenju koje ona nije imala. A na autoru je da se zapita zašto je to tako.
Još bi shvatila da je imala 11 partnera prije njega pa je umanjila broj, ali ona je osjetila potrebu lagati zbog jednog.

Ne tvrdim da o bivšim seksualnim iskustvima treba pričati na dugačko i široko, ali jebemu sve, ako se ona nije osjećala dovoljno sigurno da podijeli jedno, očito ne baš ugodno iskustvo s nekim koga voli, onda nešto ne valja.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:58   #68
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Tako je, radi se o povjerenju. Povjerenju koje ona nije imala. A na autoru je da se zapita zašto je to tako.
Još bi shvatila da je imala 11 partnera prije njega pa je umanjila broj, ali ona je osjetila potrebu lagati zbog jednog.

Ne tvrdim da o bivšim seksualnim iskustvima treba pričati na dugačko i široko, ali jebemu sve, ako se ona nije osjećala dovoljno sigurno da podijeli jedno, očito ne baš ugodno iskustvo s nekim koga voli, onda nešto ne valja.
Slažem se
Nešto je trulo u državi Danskoj...reče jednom jedan pametan
__________________
Moć je primitivaca u tome što se uvijek drže u skupini...
TAE KWON DO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:04   #69
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Tako je, radi se o povjerenju. Povjerenju koje ona nije imala. A na autoru je da se zapita zašto je to tako.
Još bi shvatila da je imala 11 partnera prije njega pa je umanjila broj, ali ona je osjetila potrebu lagati zbog jednog.

Ne tvrdim da o bivšim seksualnim iskustvima treba pričati na dugačko i široko, ali jebemu sve, ako se ona nije osjećala dovoljno sigurno da podijeli jedno, očito ne baš ugodno iskustvo s nekim koga voli, onda nešto ne valja.
da, bas ces nekome nepoznatom ic otvarat dusu. ili ti mislis da danas ekipa prolazi neke duboke faze upoznavanja prije upustanja u seksualne odnose? kako si sloze tako si i imaju.

ne valja to kaj se jebala prije 18te s nekakvim bezveznim deckom. (90 posto cura standardno to radi danas - zato i ne vrijede nista)
druga stvar je da ne valja sta mu nije to 3 godine bila u stanju reci.

treca stvar je da bi je autor trebao stavit na led jedno tjedan dva ili jednostavno prekinut
supersoldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:43   #70
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Vidi se da nisi procitala sta je autor napisao.
njega jebe sto nije bila iskrena s njim odnosno sto je cekala 3 godine.
nevjerojatno kako vecina cura ovdje nonstop komentira nesto u stilu joj zasto je bitno da si joj prvi.... a uopce se ne radi o tome vec o povjerenju al vazno da vi radite opravdanja da je autor ovakav ili onakav.

ok mozda ju je bilo sram itd. Sta je cekala 3 godine onda? Smijesne ste
ne znam ni što mu je uopće i govorila, ono što je bilo prije njega ne tiče ga se.
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:51   #71
Cura je bila mlada, nesigurna, vjerojatno nije odrasla u nekoj seksualno otvorenoj sredini u kojoj se podrazumijevalo da žena ima pravo na svoju seksualnost i da ima pravo na svoju seksualnu prošlost i da nema razloga da itko o njoj ima lošije mišljenje zato što se jebala, i zapravo je tužno što bi radije lagala nego saznala na početku da je zbog toga što se jebala ne poštuješ i riješila te se u slučaju da si debil. Vjerojatno joj samopoštovanje nije baš vrhunsko.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 01:00   #72
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Cura je bila mlada, nesigurna, vjerojatno nije odrasla u nekoj seksualno otvorenoj sredini u kojoj se podrazumijevalo da žena ima pravo na svoju seksualnost i da ima pravo na svoju seksualnu prošlost i da nema razloga da itko o njoj ima lošije mišljenje zato što se jebala, i zapravo je tužno što bi radije lagala nego saznala na početku da je zbog toga što se jebala ne poštuješ i riješila te se u slučaju da si debil. Vjerojatno joj samopoštovanje nije baš vrhunsko.
slažem se sa ovim. a reakcija mladog gospodina je opravdava. ko da mu je neko umro
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 01:07   #73
Pretpostavljam da je on isto mlad i nesiguran.

Da, bed je kad ti cura kaže da ti je tri godine lagala, pogotovo ako te okolina naučila da je djevičanstvo big deal. Pa pogledaj samo ove debilnije komentare na ovom topiku.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 02:05   #74
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Grow up.
Nakon ovog prvog posta mogao je slobodno lock na temu.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 07:28   #75
Quote:
extrarockbaby kaže: Pogledaj post
opet nas se vage mrzi..znam i zasto jer smo fucking zanimljivije ,perverznije i uvrnutije od ostatka riba..eto hvala svima love u kiss
kad ste fucked up
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.10.2014., 09:07   #76
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
da, bas ces nekome nepoznatom ic otvarat dusu. ili ti mislis da danas ekipa prolazi neke duboke faze upoznavanja prije upustanja u seksualne odnose? kako si sloze tako si i imaju.

ne valja to kaj se jebala prije 18te s nekakvim bezveznim deckom. (90 posto cura standardno to radi danas - zato i ne vrijede nista)
druga stvar je da ne valja sta mu nije to 3 godine bila u stanju reci.

treca stvar je da bi je autor trebao stavit na led jedno tjedan dva ili jednostavno prekinut
Nepoznatom? Da su si oni bili tako nepoznati autor sad ne bi dizao paniku i rasipao po forumu svoju duboku povrijeđenost.
I možda je za drugu temu, ali da, mislim da bi partneri prije prvog puta trebali proći "duboke faze upoznavanja". I čini mi se da oni jesu, tj. on je mislio da jesu dok mu ona nije priznala da je ipak nešto iskusnija od njega.

I da, priznajem da 3 godine lagati oko nečega nije mala stvar, i priznajem da bi i mene mučilo da mi je netko s kim sam u vezi takvo nešto tajio godinama, ali iz drugačijih razloga. Mene bi mučilo to što voljena osoba misli da bi je zbog toga osuđivala/manje voljela/drugačije mislila o njoj. Dobro bi se zapitala kakav dojam ostavljam o sebi i zašto mi je osjetila potrebu tako nešto prešutjeti.

A ako na sve to gleda samo iz svoje perspektive - i bolje da ju ostavi.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:29   #77
Slicna stvar je bila kod mene. E sad ti slijedi ona faza kad preispitujes sve ostalo kod nje na temelju ove lazi. Velika je vjerojatnost da uz tu laz ima i hrpu ostalih.
Jer ako si popusio tu prvu laz, ona je smatrala da ces i ostalo popusit zato ti je vjerojatno i nesto drugo slagala.
Moze biti, a i ne mora.
Ne mozes je promijeniti, nikakvim razgovorom neces joj utuviti u glavu da treba biti iskrena, na kraju krajeva bolje je znati ruznu istinu nego lijepu laz
Ako preko toga prijedes, vise ti to nece biti veza niti blizu kakva je bila. Stalno ces provjeravati svaku rijec, svaki njen postupak je li to istina ili ne.
I onda to vodi do svade i natezanja, mucit ces se i bit ces sve samo ne sretan.
U mom slucaju ja sam ganjao do kraja ali bas do zadnjeg ruba i nije bilo nista bolje, vec samo gore, a vjeruj mi stvarno sam sve pokusao.
Al s druge strane kroz sve to mucenje, svadanje i naravno otkrivanje novih lazi sam izgubio sve osjecaje prema njoj, pa mi je to u neku ruku ono kako se kaze "sreca u nesreci"
Iskreno, da sam je prije ostavio vjerojatno bih sada patio za njom . Ali vise nemam nikakvih problema, drugu osobu sam nasao, iskrenu i postenu (zasad )
Moras sam odlucit kako i sta dalje, ali male su ti sanse da ce na kraju biti dobro.
Kojim god putem krenes moras znati da vise nista nece biti kao prije.
I dobro se pripremi na sve.
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:33   #78
Zaključak je : ne vjeruj ženi koja laže!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:36   #79
ne mogu vjerovati da je još uvijek u modi brojanje prethodnih partnera ... koji broj prethodnih za ženu je danas društveno prihvatljiv, ono, da ne ispadneš seoski bicikl?
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:36   #80
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Mene bi mučilo to što voljena osoba misli da bi je zbog toga osuđivala/manje voljela/drugačije mislila o njoj. Dobro bi se zapitala kakav dojam ostavljam o sebi i zašto mi je osjetila potrebu tako nešto prešutjeti.
Ne mora se uopće raditi o tome (iako, može), ljudi u odnose ne ulaze oprani od svih svojih išjuza i sjebanosti.


Quote:
user888 kaže:
Ako preko toga prijedes, vise ti to nece biti veza niti blizu kakva je bila. Stalno ces provjeravati svaku rijec, svaki njen postupak je li to istina ili ne.
Ne mora biti, meni je moj prvi dečko u nekom trenutku u suzama (dobro, on je svakih 15 minuta bio u suzama) priznao da je vrlo preuveličao količinu svog iskustva kad smo pričali o tome.

Nisam zato postala nepovjerljiva prema njemu.

Kasnije se ispostavilo da je lagao o tome s kim živi, i čime se bavi, i o svačemu. Ali on je bio vanserijski poremećen.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger