Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 14:58   #121
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Cura je očit glupa. Šta je mislila da će joj djevičnjak izrast preko noći i da ovaj neće skužit da ona nije djevica? Nekužim?! Koliko glup moraš bit da tako nešto kažeš,i misliš da će proć?
Zasto je glupa? Pa vidis da joj je prica prosla
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:23   #122
First world problems...

Ostavi je zbog pizdarije, nastavi bit s njom uz spoznaju da su ljudi lažljivi... nama iskreno puca himen za vašu vezu.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:17   #123
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Zasto je glupa? Pa vidis da joj je prica prosla
Glupa je iz jednostavnog razloga što je to išla govoriti njemu nako "samo" 3. godine veze. Šta je mislila da će on to prihvatit kao da je to eto no big deal? Ili je htjela sjebat vezu ,ali nije imala muda mu to reć,nego je probala na ovaj način,koji joj je i uspio.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 18:16   #124
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Glupa je iz jednostavnog razloga što je to išla govoriti njemu nako "samo" 3. godine veze. Šta je mislila da će on to prihvatit kao da je to eto no big deal? Ili je htjela sjebat vezu ,ali nije imala muda mu to reć,nego je probala na ovaj način,koji joj je i uspio.
Eto zivotnog problema.. Glupost.. Mozda se cura sramila prvog puta i neugodno joj je zbog toga, nije se lako svako svakom otvoriti...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:09   #125
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Eto zivotnog problema.. Glupost.. Mozda se cura sramila prvog puta i neugodno joj je zbog toga, nije se lako svako svakom otvoriti...

al je lako lagat?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:48   #126
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
al je lako lagat?
Kako kome... Tipa, ja ne znam lagati a mozda je njoj tribalo tri godine da se otvori.. Ko zna... Nije to bas jednostavno...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 09:59   #127
Tisuću i koji puta se pokazuje da se intima tako zove s razlogom..... SRAM ju je što je bila s nekim prije njega, dok nije niti znala da postoji??? Isus, Mr One, tko??? Užas! I glupača koja ide crtati i stavljati u đep poruku glupanu koji jedino tako može shvatiti !!!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:01   #128
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Eto zivotnog problema.. Glupost.. Mozda se cura sramila prvog puta i neugodno joj je zbog toga, nije se lako svako svakom otvoriti...
Čeg se sramila? wtf? Nije se sramila mjesec dana prije raširit noge nekom liku,ali dečku s kojim je 3 godine se sramila reć da joj nije prvi?! Da,baš prava sramežljiva svetica.. Neznam što radiš s nekim 3 godine ako se prema partneru nemožeš otvoriti i imaš "sram"... Jbt.pa nitko nije rekao da priča za Božićnim ručkom kad se poševila prvi puta i kako joj je bilo...
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 10:05   #129
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Kako kome... Tipa, ja ne znam lagati a mozda je njoj tribalo tri godine da se otvori.. Ko zna... Nije to bas jednostavno...
Kad nešto tajiš s razlogim i nekim cijljem,vjerujem da nije baš jednostavno.

Nemoj me zajebavati. Halo tri faking godine da bi svojem dečku rekla gle nisi mi prvi.. Kad bolje razmislim vjerojatno ju je pola sela prešlo,pa je došao red na njenog "dragog",pa eto na trenutak savjest zapekla.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 12:31   #130
Dečko ti si jedna budala. Ako u svojih 20+ godina nisi nigdje pročitao ili čuo da cura ima himen i da cure nakon prvog puta, je li, puste malo krvi onda nisi ni zaslužio ništa drugo neg neku curu koja će te raditi budalom. Ta cura je očito skužila da nisi baš pametan kad ti je to prodala. I da, vjerovatno je još kojeg primila ili prije tebe, ili dok je s tobom.... Ako imaš samopoštovanja prekini s njom, ne jer je lagala, nego zato da se makneš iz veze gdje si svojom krivnjom ispao glupan.
Firenca is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.10.2014., 12:32   #131
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Kako kome... Tipa, ja ne znam lagati a mozda je njoj tribalo tri godine da se otvori.. Ko zna... Nije to bas jednostavno...
3 godine da kaze da nije prvi? Jebeno otvaranje da.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 13:35   #132
Quote:
Firenca kaže: Pogledaj post
Dečko ti si jedna budala. Ako u svojih 20+ godina nisi nigdje pročitao ili čuo da cura ima himen i da cure nakon prvog puta, je li, puste malo krvi
Ja nisam krvarila nakon prvog seksa i nisam baš medicinski fenomen.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:08   #133
Alo je to zivotni problem e onda stvarno.... Debilana! Ma i on i ona su nezreli i gotova prica... Ako je volis neces joj uzet za zlo i amen ..
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:59   #134
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Alo je to zivotni problem e onda stvarno.... Debilana! Ma i on i ona su nezreli i gotova prica... Ako je volis neces joj uzet za zlo i amen ..
Po tvojoj logici ako je voliš nečeš joj uzet za zlo ako te vara,ako je nekog ubila,ako te konstantno laže... jer ako ju voliš sve se oprašta,jel tako ?

Ona je svakako nezrela,slažem se s tobom,on ju je odavno trebao spucat i amen.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:31   #135
A jel ti rekla ko je bio prvi ?
prosječan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 20:54   #136
Ma da, nek mu isprica sve detalje, pa ce mu biti lakse....
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:36   #137
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Cura je očit glupa. Šta je mislila da će joj djevičnjak izrast preko noći i da ovaj neće skužit da ona nije djevica? Nekužim?! Koliko glup moraš bit da tako nešto kažeš,i misliš da će proć?

Pod hitno uvest spolni odgoj,sexualni odgoj,vaginali i falusni odgoj kakav god. Djeca su preglupa danas postala
Quote:
Firenca kaže: Pogledaj post
Dečko ti si jedna budala. Ako u svojih 20+ godina nisi nigdje pročitao ili čuo da cura ima himen i da cure nakon prvog puta, je li, puste malo krvi onda nisi ni zaslužio ništa drugo neg neku curu koja će te raditi budalom.
Wow. Jednostavno wow.

Najbolje da vas dva pametnjakovića uposlimo da obrazujete djecu o seksualnom odgoju, vidi se odma da ste vrhunski stručnjaci za vagine.


Autore, ne slušaj ove stare drkadžije.
Još si mlad. I curka ti je mlada. I mladi ste krenuli u sve to. Kao osamnaestogodišnjoj mulici možda joj se taj prethodni seks činio kao nešto što je big deal. Možda je očekivala osudu, a sviđao si joj se jako pa nije htjela da joj utekneš. Naravno da nije ok lagat partneru, ali vjerujem da si ti sam u stanju ocjenit je li inače ona takva osoba da laže ili je ovo doista bila samo posljedica mladosti, nezrelosti i neiskustva koja je jednom izgovorena pa joj je kasnije bilo teško priznat da je napravila sranje.

U svakom slučaju, savjetujem ti da pričaš s njom. Ako vam je veza inače lijepa, ako si sretan s njom i ako joj vjeruješ, mislim da bi mogao preći preko te mulaste greške, naravno jasno joj dajući do znanja koju razinu iskrenosti očekuješ u budućnosti.

Zadnje uređivanje MonotypeCorsiva : 31.10.2014. at 21:48.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:13   #138
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Po tvojoj logici ako je voliš nečeš joj uzet za zlo ako te vara,ako je nekog ubila,ako te konstantno laže... jer ako ju voliš sve se oprašta,jel tako ?

Ona je svakako nezrela,slažem se s tobom,on ju je odavno trebao spucat i amen.
Sveznalico brkas kruske i jabuke? Ko je rekao da ga konstatno vara...

Meni je za tvoje zene.. Mislim da cu citat njezine postove u supendarama...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:20   #139
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Wow. Jednostavno wow.

Najbolje da vas dva pametnjakovića uposlimo da obrazujete djecu o seksualnom odgoju, vidi se odma da ste vrhunski stručnjaci za vagine.
Jednog dana kad budem imala djecu i kad ih bude tribalo kazniti poslat cu ih na njihova predavanja...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 03:59   #140
igrala je igru, to joj je u krvi
Malicrni21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger