Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 12:42   #1
U cemu je stvar?

Dakle, u vezi sam nekih 3 i pol godine, rekla bih u vrlo kvalitetnoj vezi, bez nekakvih dramaticnih ispada, nekakvih velikih svada i sve ostalo,naravno znamo se posvadat al uvijek sve rijesimo i nademo neki kompromis. Da ne duljim, radi se o seksu. Ugl je on taj koji zapocne,ali to je samo iz jednog jednostavnog razloga,a to je da svaki put kad ja nesto krenem,bilo da gledamo neki film pa ga ja krenem dirat,mazit mu prsa pa se spustam nize i na kraju zavrsim "igrajuci se" s njegovim penisom, na sto on lezi ko mrtvo puhalo i tako ja dobrih 20 min znam njega obradivat prije nego on skuzi da mi se seksa, i to najcesce tako da mi on postavi pitanje tipa " Oces ga? "
I kaj je najgore zna mi prigovorit da kao ja nikad ne pocnem,da ak mi se jebe da zasto cekam da on prvi krene, i ja mu naravno kazem da se osjecam glupo kad mu dobrih 15-20 min dajem do znanja sto zelim dok on lezi i ne obraca paznju,pa se ja najcesce u tom procesu skroz ohladim. Sad cete me pitat zassto mu ne kazem " e ajmo se jebat" , al mene to ne napaljuje,ja sam vise za diranje, za to da jedno drugom pokazemo,jer to je ono sto mene uzbuduje. Pitala sam ga vec par puta u cemu je problem,ali on se uvijek izvlaci da nije istina, da on pazite - obozava kad ja prva pocnem i da ga to cak vise napali nego kad on krene. Pa u cemu je stvar onda?
wannabeuser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:54   #2
i tako 3 ipo godine
3 ipo godine?! really?
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:59   #3
kod mene nema toga kao kod tebe......uvijek sam spreman i ne treba me podsjecati......
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:04   #4
Započne il on ikada prvi? Mislim, maženje
Tipa, ležite ..kajgod pa te jednostavno zagrli, privuče k sebi itd.

Vjerujem da je ovo jako frustrirajuće
I stvarno ti svaka čast na živcima. 3,5 godine ovako ()
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:09   #5
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
i tako 3 ipo godine
3 ipo godine?! really?
naravno da to ne traje 3 godine, vjerojatno se i prije desavalo tu i tamo ali ne u toj mjeri da nis ne poduzima,a sto se tice samog seksa ( kad on mene krene napaljivat), tu nemam prigovora. seks nam je odlican, pun emocija, onako bas jeben. Zato me i buni sve ovo
wannabeuser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:13   #6
Vidi loše se igraš s penisom ako je on i nakon 20 min mrtvo puhalo.
Može se penis dignuti i bez da ga dotakneš. To je još i ljepše.

Daj malo... pa nećemo te mi valjda učiti kako se zavodi i započinje seks

Kad se tušira ... uđi mu pod tuš. Nema ništa bolje nego kad ti netko.....






............opere leđa
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:21   #7
pa da...
nevino ga pitaj možeš li se s njim tuširat...
radi uštede tople vode, naravno...

a kako on započinje seks?
"oćeš ga"?
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:26   #8
a moze biti da se stvarno ne znam igrat kak spada haha, al opet njemu se digne bez problema cim mu se ja priblizim, i cim krenem lagano prema dolje, daleko od toga da on nema erekciju..cesto prespava kod mene,i desi se da mu se u 3,4 ujutro digne cim se prisloni uz mene i to zavrsi seksom jer kazem,on mi turne ruku u gacice i ja se tu odmah razbudim.
Najcesce kad on zapocinje, onda je to da me krene mazit, dirkati,prelazi mi rukom po cijelom tijelu i ja se skroz napalim, al kazem da je stvar totalno suprotna kad sam ja ta koja pocinje. Zato ja ni ne pocinjem cesto, jer kad on krene sve je savrseno
wannabeuser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:26   #9
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
pa da...
nevino ga pitaj možeš li se s njim tuširat...
radi uštede tople vode, naravno...

a kako on započinje seks?
"oćeš ga"?
Ma kavo pitanje
Dok je kupaonica u pari ... ti se skineš i uđeš pod tuš.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:32   #10
e a ako i u kupaonici bude pitao šta hoćeš...
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:37   #11
Možda želi da pokažeš više inicijative, da budeš glavna.
Koliko vidim nije problem u napaljivanju, ti njega pališ, ali on očito hoće nešto više.

Drugi put ga zajaši dok leži i gleda TV, ili kad je već dignut spusti se do kraja i popuši mu ga. Ili mu ga tako digni. Možda želi malo agresivniji pristup od tvog sramežljivog "igranja" s njim.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:10   #12
Ja volim preuzeti inicjativu, ali volim i da dama prva krene.

Recimo, ima li ista bolje od budjenja u 3.30 ujutro s rijecima "napaljena sam, jebi me"?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:12   #13
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
e a ako i u kupaonici bude pitao šta hoćeš...
Mene ne bi sigurno pitao šta hoću. To se vidi u pogledu.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:13   #14
oprosti, sto tocno ti to radis sa tim kurcem ako ni za 20 minuta ne shvati da je vrijeme za jebanje?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:16   #15
Quote:
wannabeuser kaže: Pogledaj post
Dakle, u vezi sam nekih 3 i pol godine, rekla bih u vrlo kvalitetnoj vezi, bez nekakvih dramaticnih ispada, nekakvih velikih svada i sve ostalo,naravno znamo se posvadat al uvijek sve rijesimo i nademo neki kompromis. Da ne duljim, radi se o seksu. Ugl je on taj koji zapocne,ali to je samo iz jednog jednostavnog razloga,a to je da svaki put kad ja nesto krenem,bilo da gledamo neki film pa ga ja krenem dirat,mazit mu prsa pa se spustam nize i na kraju zavrsim "igrajuci se" s njegovim penisom, na sto on lezi ko mrtvo puhalo i tako ja dobrih 20 min znam njega obradivat prije nego on skuzi da mi se seksa, i to najcesce tako da mi on postavi pitanje tipa " Oces ga? "
I kaj je najgore zna mi prigovorit da kao ja nikad ne pocnem,da ak mi se jebe da zasto cekam da on prvi krene, i ja mu naravno kazem da se osjecam glupo kad mu dobrih 15-20 min dajem do znanja sto zelim dok on lezi i ne obraca paznju,pa se ja najcesce u tom procesu skroz ohladim. Sad cete me pitat zassto mu ne kazem " e ajmo se jebat" , al mene to ne napaljuje,ja sam vise za diranje, za to da jedno drugom pokazemo,jer to je ono sto mene uzbuduje. Pitala sam ga vec par puta u cemu je problem,ali on se uvijek izvlaci da nije istina, da on pazite - obozava kad ja prva pocnem i da ga to cak vise napali nego kad on krene. Pa u cemu je stvar onda?
dečkić si valjda misli da ti moraš bit sretna kaj je on s tobom i da valjda moraš moliti za njegov ponos odjebi ti to dok je još vrijeme
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:18   #16
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ja volim preuzeti inicjativu, ali volim i da dama prva krene.

Recimo, ima li ista bolje od budjenja u 3.30 ujutro s rijecima "napaljena sam, jebi me"?
U 3.30 je mogu samo poslat u k.
Hdnst is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:18   #17
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
e a ako i u kupaonici bude pitao šta hoćeš...
Nije mi se to još dogodilo s ulaskom ženi pod tuš. Ok, žene jesu intuitivnije od nas, ali dvoje golih ljudi na metru kvadratnom nemaju baš neke veliko mogućnosti kako će završit.

Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Mene ne bi sigurno pitao šta hoću. To se vidi u pogledu.
Samnom bi imala sreće da te uopće vidim da si ušla, a kamoli da ti vidim pogled.
Imam -4 dioptriju i ne nosim naočale pod tuš
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:24   #18
Quote:
Hdnst kaže: Pogledaj post
U 3.30 je mogu samo poslat u k.
ja je poslah na k. nije se bunila
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:30   #19
Nemas samopouzdanja i nastup ti je plah....stidljiv i on ga ni ne registrira.
Zato tebi pase njegova dominacija.
A da bi se nesto promijenilo u tvom samopouzdanju,on bi ti trebao dati na vaznosti kad pridjes prva i reagirati..pokusaj mu objasniti sta te obeshrabri.
Ako ne uspijes,vrati mu istom mjerom....kad ti pridje seksualno ti ne registriraj,iskuliraj ga....ponizi ga neprihvacanjem inicijative.
Mozda bude shvatio kad ga opali nesigurnost
I onda kratko nakon ignoriranja,ti kreni prva,prihvatit ce jer mu se j...i jer zeli vratit izgubljenu "vrijednost".
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:41   #20
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Nije mi se to još dogodilo s ulaskom ženi pod tuš. Ok, žene jesu intuitivnije od nas, ali dvoje golih ljudi na metru kvadratnom nemaju baš neke veliko mogućnosti kako će završit.



Samnom bi imala sreće da te uopće vidim da si ušla, a kamoli da ti vidim pogled.
Imam -4 dioptriju i ne nosim naočale pod tuš
Pa onda bi se morala poslužiti riječima... i rukama.
Dobro veče gospodine Tabu... vaša djevojka mi je platila da vas okupam
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger