Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 00:00   #21
Pa mozes mu dati priliku. Zasto ne?
Naravno pod nekim svojim uvjetima.
Znaci sam zaradjuje sam si placa sve ili ako ce te zivjet skupa dijelite troskove zivota.
Ako i tad i pod tvojim uvjetima ponovno zajebe...onda vjerujem da ti sama znas sto treba.





Mi otvaramo kladionicu
Promjenit ce se -14.50
Ostat ce isti -1.20
Povuci ce i nju u kockanje - 7.60
Nece dobiti novu priliku-35

Autorici zabranjeno kladjenje radi moguce manipulacije rezultatima. Decku od autorice dopusteno
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 00:22   #22
e vako.. ja krknem iljadu eura u jednoj noći, svojih, ne plaća mi ništa. i vid vraga sljedeći dan da kako sam ja mogao toliko izgubit da mogli smo na putovanje. jel moram reć šta sam napravio, ha? jesam, da, ponizno sam slušao i rekao da neću više, ni nisam, jer nije znala.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 00:25   #23
Meni je glupo kak ljudi po jednom postu bez previse detalja prozivaju lika okorjelim kockarom.

Ako se ista moze zakljuciti to je da je on valjda nezaposleni konobar koji je prek ljeta radio negdje ako moze vise od tri tjedna ostati kod nekoga u drugome gradu. Vi ga sad pribijate na kriz. Mozda je lik sa zadnjih 500 kn otisao do nje i 300 kuna stavio na kladu kad ionako nema nista. Mozda sad kad ne radi zivi privremeno kod roditelja ili prijatelja. I sad on ispada djubre jer je htio zaraditi na kladi i izgubio samo 300 kn.

Mozda je tip fakat ludjak koji je spickao 20.000 kn i ima problema jako velikih. Mozda ga i mafija ganja za dugove.

Tko to sve jebeno zna? Zna autorica situaciju koju mi ne znamo. Postoji uvijek milijun situacija i razloga i nije sve kako se cini. Ona nek ne trazi savjete na forumu.hr nego neka sama sebi da savjet i izvidi kakav je on decko i osoba pod br.1, a pod br.2 neka vidi jel u strasnoj kockarckoj gabuli ili je kao 99% hrvata...kockar za par kuna dnevno.

Mozda je i serator koji laze...mozda se dosao uguziti besplatno i mislio ostati...ima seks, hranu, tv, net kad zeli, a moda je htio i visemjesecni smjestaj, vezu i posao da mu autorica sredi, sve u svemu da je iskorsti i ode...

Ona moze dobrog decka odjebati zbog jednog listica od 300kn, jednog koji je stavio prvi put ove godine, mozda i peti put. Decka koji je trenutno nezaposlen i nema gdje biti, decka kojega je sram priznati da je nezaposleni luzer, pa je svjedno pokusao.
Moze krenuti dalje....za 3 tjedna upoznati decka da stalnim poslom, koji ima vlastiti stan, auto inkoji se dobro oblaci, hrani...taj drugi moze mrziti kladionicu i nikad ne kockati, ali takav tip moze imati ratu za kredit za stan i auto i dug na mastercardu od 40.000 kn. Blokiran racun zbog ovrha jer ne placa racune. A na van izgleda super. In takav kreditni lopov kad ostane bez posla je u visegodisnjem minusu od 6,7 tisuca kn/mj.

Saberite se svi i autorica. Zivimo u RH... ljudi kockaju...ljudi imaju ovrhe, ljudi zive od kredita i trose nas novac za koji kupuju stanove, aute i sve... tko je tu gori? Tko je losiji? Kockar na pozitivnoj nuli ili duznik u iducih 20g banci kojem prijeti ovrha tj zatvor ako ostane bez posla jednog dana?

Pljujte po ovisnicima...ali ja bih rade izabrala decka sa kojim mi je lijepo i koji kocka, a cist je. Nego nadobudnog biznismena koji pegla kartice i trosi novac drugih gradana.

To je sve od mene... rijesenje za ovu curu ja nemam kad se sve zbroji. Situacija je takva u RH, svi su skloni rizicnom ponasanju.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:25   #24
daj mu još jednu šansu..uvijek možeš otići
geniustallish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:35   #25
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
prica ide ovako, upoznali se na moru , zajedno radili provodili doslovno 24 h zajedno par mjeseci, nakon odlaska sa sezone on mjesec dana poslije dolazi kod mene, ne moze bez mene bla bla
prva 4 dana fantazija, da bi 5.ti dan on sve svoje novce potrosio na kladionicu .... meni je bio 3 tjedna na grbaci, sve sam ja placala i ne, nisam znala za njegovu ovisnost o kockanju
kad sam vidjela da mi se doslovno uselio u stan i ne placa nista, onda sam mu spakovala kofer i doslovno ga potjerala kuci, jos sam mu i kartu kupila, jer nije imao love za nju !!!
bila sam jako povrijedena i ljuta jer sam smatrala da mu je stalo do mene , ne bi do toga svega niti doslo ...
rastali smo se posvadani i odlucila sam ne imati nista s njim jer mi ne treba kockar, imam 27 god i moram misliti na buducnost
ALI....ON ne prestaje sa slanjem srcedrapajucih poruka, ok vidi se da mu je zao i da se kaje sto je pogrijesio , ali ja mislim da zasluzujem puno bolje, jer dajem puno i zasluzujem bar pola od toga da mi se vrati . Mislite li da on zasluzuje jos jednu priliku unatoc svemu ?
osim te scene sa kladionicom i novcima , u sustini se dobro slazemo i sex je odlican . On je 31 god ja 27
Konjina koja ima 31.godinu na grbači i koji troši lovu u kladionici treba kupit jednosmjernu kartu za Sjevernu Koreju. Kakva još jedna šansa ženo?!

Wtf? Vi kad se navalžite na frajera ono malo mozga što posjedujete izgubite.

Nije ti dosta što je lik peti dan od kad ste se upoznali zakockao svu fakin lovu,što si ga ti tuka 3. tjedna imala na grbači ko da ti je maloljetni sin,da ti je došao trenutak ,ali očito jako krati prosvljetljenja i da si ga ti spakirala,ti mu kupila kartu i poslala ga kuć,a sad se još premišljaš da mu daš još jednu šansu:klap:

Ne vjerujem. Kakav ti dokaz još treba da se radi o fakin ovisniku koji će nakon što zakocka svoju lovu,tvoju lovu,prodat i krevet na kojem spavate ,frižider,auto,tv... babine zlatne zube....

Da stvarno si u situaciji u kojoj se treba premišljati,jer eto razlog je i više nego realan da mu se da druga šansa,on je slao srcedrapajuće poruku
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:45   #26
Quote:
DrVelečasni kaže: Pogledaj post
Konjina koja ima 31.godinu na grbači i koji troši lovu u kladionici treba kupit jednosmjernu kartu za Sjevernu Koreju. Kakva još jedna šansa ženo?!

Wtf? Vi kad se navalžite na frajera ono malo mozga što posjedujete izgubite.

Nije ti dosta što je lik peti dan od kad ste se upoznali zakockao svu fakin lovu,što si ga ti tuka 3. tjedna imala na grbači ko da ti je maloljetni sin,da ti je došao trenutak ,ali očito jako krati prosvljetljenja i da si ga ti spakirala,ti mu kupila kartu i poslala ga kuć,a sad se još premišljaš da mu daš još jednu šansu:klap:

Ne vjerujem. Kakav ti dokaz još treba da se radi o fakin ovisniku koji će nakon što zakocka svoju lovu,tvoju lovu,prodat i krevet na kojem spavate ,frižider,auto,tv... babine zlatne zube....

Da stvarno si u situaciji u kojoj se treba premišljati,jer eto razlog je i više nego realan da mu se da druga šansa,on je slao srcedrapajuće poruku

I kaj ako se okladi tu i tamo i ima 31 g i nezaposlen je bar nema rate za kredite na grbači!
Bolje da daje donacije Super Sportu koji placa poreze i puni proracun, nego donacije PBZ-u koji vraca novce nama koji imamo otvorene racune kod njih.

Znam lika od 34 godine sa zavrsenim faksom, dobrim poslom. I kreditima do grla jos iducih 20g.
Placa auto, stan, u dugovima je na svim moguci karticama, samo pegla, ima pretplate za mobitele, kad podmiri racune, na nuli je
Malo mu se gace tresu kad mu sef ne isplati placu na vrijeme...

Ustediti lovu u slucaju otkaza, ne moze jer nema para za stavljati ih sastrane, nema para za nista osim za poplacati sve racune. I onda ti meni reci jel bolje biti sa deckom koji ima 31 g i nezaposlen je, ali je cist.
Ili sa tipom od 34g koji je u ratama do grla?
Njegova sadasnja curka niti ne zna za njegovu financijsku situaciju :klap: Ona je uvjerena da je on radisan i dobrostojeci manager, a meni se zali na financije jer mu ih i vodim
To ti je slika hrvatske mladezi ili ne rade nista i vise po kladionicama i placaju porez na dobitke.
Ili su u grlima na grbaci banke i trose nase novce sa nasih racuna.

Ako ce netko na svacije greske reagirati, sa ostavi ga, okani ga se...j..te led neces nikad naci nekog normalnog. Ili ce biti super i sve pet, a imati dugove ili kredite.
Ili ce biti zesci kreten i muska kurva, a pak imati sve uredno podmirene obveze bez kredita.

Ako je njoj dobro sa njim, nek ostane sa njime i da mu sansu. Ono sto je bitno u zivotu je da ne zivi iducih 20g sa nekime tko je duzan banci par tisuca eura. A ne da joj buduca djeca vec sad budu na prosjackom stapu.
Sve dok joj je decko porezno i bankovno cist kao suza i na nuli je super.

Meni da buduci decko ima auto na kredit i stancic od par kvadrata na kredit. Stjerala bih ga u 3 PM jer mi takav u zivotu ne treba.

Jel vi ljudi uopce razmisljate svojom glavom? Itko? Zasto bi neki "kockar" bio probisvijet, a tip sa kreditom Bog i batina u ocima drustva jer "ima" stan, auto i kreditne kartice i jedva krpa kraj sa krajem i tresu mu se gace za posao jer ako izgubi posao, njemu sjeda banka na racun, ovrha i gubi sve i ide u zatvor. Ne pravim se pametna, samo ne mogu vjerovati kako su ljudi na ovom forumu.hr financijski nepismeni i tupavi sa svojom retorikom.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:16   #27
evo da se malo ja oglasim na mojoj temi....hm , pitali ste koliko je novaca u pitanju ! cca 20 000 kn ...nije problem cak niti taj novac, jer na svu srecu nije moj, problem je sto je to pokusao sakriti i presutiti i pravio se kao da je sve u redu , 3 tjedna ostao kod mene, jeduci moju hranu i kotisteci sve moje bez imalo pardona ..sve bi jos i razumjela da je sjeo porazgovarao otvoreno i rekao o problemu , pokazao da mu je zao, zamolio da mu posudim ili dam za kartu i spakirao se i otisao..
a ne on je sutio kao picka 3 tjedna, smijao se , izlazio, zabavljao na moj racun , koja sam imala 3 puta manju placu od njega i ubijala se po cijeli dan na sezoni !
a ova djevojka sto me napada, sta zovem goste ako nemam novaca, ....ne nemam bogatstvo i on je to znao kada je dolazio, radi se o tome da sam ga zvala na maximalno tjedan dana, a ne na 3 tjedna ! koliko je on ostao...
zalosno je sto je doslo do toga da ga direktno bez uljepsavanja moram izbaciti van
uvjerena sam da mu ja nisam kupila kartu spakirala ga i odvezla na kolodvor on bi ostao jos kod mene, cini se zauvijek
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:19   #28
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
prica ide ovako, upoznali se na moru , zajedno radili provodili doslovno 24 h zajedno par mjeseci, nakon odlaska sa sezone on mjesec dana poslije dolazi kod mene, ne moze bez mene bla bla
prva 4 dana fantazija, da bi 5.ti dan on sve svoje novce potrosio na kladionicu .... meni je bio 3 tjedna na grbaci, sve sam ja placala i ne, nisam znala za njegovu ovisnost o kockanju
kad sam vidjela da mi se doslovno uselio u stan i ne placa nista, onda sam mu spakovala kofer i doslovno ga potjerala kuci, jos sam mu i kartu kupila, jer nije imao love za nju !!!
bila sam jako povrijedena i ljuta jer sam smatrala da mu je stalo do mene , ne bi do toga svega niti doslo ...
rastali smo se posvadani i odlucila sam ne imati nista s njim jer mi ne treba kockar, imam 27 god i moram misliti na buducnost
ALI....ON ne prestaje sa slanjem srcedrapajucih poruka, ok vidi se da mu je zao i da se kaje sto je pogrijesio , ali ja mislim da zasluzujem puno bolje, jer dajem puno i zasluzujem bar pola od toga da mi se vrati . Mislite li da on zasluzuje jos jednu priliku unatoc svemu ?
osim te scene sa kladionicom i novcima , u sustini se dobro slazemo i sex je odlican . On je 31 god ja 27

ajde sada će i liga prvaka i mnogo utakmica. sreća će mu se okrenuti podržavaj ga, udjeli mu koju kunu
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:42   #29
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
evo da se malo ja oglasim na mojoj temi....hm , pitali ste koliko je novaca u pitanju ! cca 20 000 kn ...nije problem cak niti taj novac, jer na svu srecu nije moj, problem je sto je to pokusao sakriti i presutiti i pravio se kao da je sve u redu , 3 tjedna ostao kod mene, jeduci moju hranu i kotisteci sve moje bez imalo pardona ..sve bi jos i razumjela da je sjeo porazgovarao otvoreno i rekao o problemu , pokazao da mu je zao, zamolio da mu posudim ili dam za kartu i spakirao se i otisao..
a ne on je sutio kao picka 3 tjedna, smijao se , izlazio, zabavljao na moj racun , koja sam imala 3 puta manju placu od njega i ubijala se po cijeli dan na sezoni !
a ova djevojka sto me napada, sta zovem goste ako nemam novaca, ....ne nemam bogatstvo i on je to znao kada je dolazio, radi se o tome da sam ga zvala na maximalno tjedan dana, a ne na 3 tjedna ! koliko je on ostao...
zalosno je sto je doslo do toga da ga direktno bez uljepsavanja moram izbaciti van
uvjerena sam da mu ja nisam kupila kartu spakirala ga i odvezla na kolodvor on bi ostao jos kod mene, cini se zauvijek
pa nitko te ne napda jednostavno si teska naivcina. i drugi put kad otvaras post na forumu napisi sve detalje, a ne da ljudi nagadaju.

cekaj ti mu kazes da nemas para i on ti se bezobrazno uguzi i iskoristava te i jos ti salje poruke i ti se razmisljas dal da mu das drugu sansu?

da si citala detaljnije moje postove skuzila bi moju poantu.
boldaj neke moje odgovore ako ti je lakse.

napisat cu jos jednom sad kad znam detalje ipak je prevagnula da je taj tip teska seljacina koja te iskoristava.
postoji razlika izmedu nezbirnute osobe koja radi za sicu sezonski posao i stavlja na kladionicu parsto kuna i izmedu ovakvog ludaka koji spicka 20.000 kn u jednom danu jer ga boli k...ac za novac i buducnost i tebe.
Electrolitika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:15   #30
da znao je da nemam novaca , dosla sam sa sezone dok sam poplacala neke svoje minuse , nije nista ostalo i on je to znao ....
sad sam hvala Bogu nasla posao , doslovno dan nakon sto sam njega izbacila van, eto ja sam osoba koja stalno nesto stvara, trudi se i zasto bi dozvolila da tako neki zgubidan zivi na mojoj grbaci, da mu ja sve placam, sponzoriram ga dok se on kurci po casinu i gubi abnormalne cifre od kojih ja zivim po godinu dana cak.....
dobila sam dojam da se s njime nista ne moze stvarati i da ce danas sutra kucu prokockati tako ...
isto tako netko je napisao kako bi ja da on jednom nedaj Boze ostane bez posla, jel bi ga isto izbacila...to nikako nije isto i naravno da bi tada bila uz svog voljenog, ali to je neka druga tema, mi ovdje govorimo o kockaru koji svjesno trosi i vise od onog sto zaraduje i moze financijski podnjeti , koji to skriva i koji je pokusao zivjet na mojoj grbaci...znaci ja sam ga pozvala u goste a ne da zivi samnom
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:09   #31
No chance for romance.

Koja budala od covika...svasta
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:47   #32
kazes mu kratko i jasno ili kocka ili ja pa nek si gleda strari moj...
hladnosrce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 01:35   #33
Quote:
Electrolitika kaže: Pogledaj post
Meni je glupo kak ljudi po jednom postu bez previse detalja prozivaju lika okorjelim kockarom.

Ako se ista moze zakljuciti to je da je on valjda nezaposleni konobar koji je prek ljeta radio negdje ako moze vise od tri tjedna ostati kod nekoga u drugome gradu. Vi ga sad pribijate na kriz. Mozda je lik sa zadnjih 500 kn otisao do nje i 300 kuna stavio na kladu kad ionako nema nista. Mozda sad kad ne radi zivi privremeno kod roditelja ili prijatelja. I sad on ispada djubre jer je htio zaraditi na kladi i izgubio samo 300 kn.

Mozda je tip fakat ludjak koji je spickao 20.000 kn i ima problema jako velikih. Mozda ga i mafija ganja za dugove.

Tko to sve jebeno zna? Zna autorica situaciju koju mi ne znamo. Postoji uvijek milijun situacija i razloga i nije sve kako se cini. Ona nek ne trazi savjete na forumu.hr nego neka sama sebi da savjet i izvidi kakav je on decko i osoba pod br.1, a pod br.2 neka vidi jel u strasnoj kockarckoj gabuli ili je kao 99% hrvata...kockar za par kuna dnevno.

Mozda je i serator koji laze...mozda se dosao uguziti besplatno i mislio ostati...ima seks, hranu, tv, net kad zeli, a moda je htio i visemjesecni smjestaj, vezu i posao da mu autorica sredi, sve u svemu da je iskorsti i ode...

Ona moze dobrog decka odjebati zbog jednog listica od 300kn, jednog koji je stavio prvi put ove godine, mozda i peti put. Decka koji je trenutno nezaposlen i nema gdje biti, decka kojega je sram priznati da je nezaposleni luzer, pa je svjedno pokusao.
Moze krenuti dalje....za 3 tjedna upoznati decka da stalnim poslom, koji ima vlastiti stan, auto inkoji se dobro oblaci, hrani...taj drugi moze mrziti kladionicu i nikad ne kockati, ali takav tip moze imati ratu za kredit za stan i auto i dug na mastercardu od 40.000 kn. Blokiran racun zbog ovrha jer ne placa racune. A na van izgleda super. In takav kreditni lopov kad ostane bez posla je u visegodisnjem minusu od 6,7 tisuca kn/mj.

Saberite se svi i autorica. Zivimo u RH... ljudi kockaju...ljudi imaju ovrhe, ljudi zive od kredita i trose nas novac za koji kupuju stanove, aute i sve... tko je tu gori? Tko je losiji? Kockar na pozitivnoj nuli ili duznik u iducih 20g banci kojem prijeti ovrha tj zatvor ako ostane bez posla jednog dana?

Pljujte po ovisnicima...ali ja bih rade izabrala decka sa kojim mi je lijepo i koji kocka, a cist je. Nego nadobudnog biznismena koji pegla kartice i trosi novac drugih gradana.

To je sve od mene... rijesenje za ovu curu ja nemam kad se sve zbroji. Situacija je takva u RH, svi su skloni rizicnom ponasanju.
Potpisujem.
__________________
it ain't me babe, ain't me you're looking for...
behind.the.sun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger