Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2008., 23:28   #201
Nama su tek sa 4 ipo mj.rekli da je 100% pišonja!
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 14:02   #202
Cure,jel ima neka da joj je ginić već sa 12 tjedana rekao šta nosi...Čula sam da se može, ali je jako mala vjerojatnost da će točno pogoditi...može i ne mora...Zanima me, može li se s 12 tjedana na 3D uzv pa da mi tamo kažu, jako sam nestrpljiva...
__________________
10+4
Nina Matić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 14:15   #203
Question

Nije ti toliko bitno koliko je tjedana ili kakav je uzv, već položaj bebe.....

Meni je gin u 17 tjednu rekao spol- na "običnom" uzv, dok sam sa 21 tj. išla kod drugog gin na 3D (radoznalost), nije mogao potvrditi jer kako god da ga okrenuo nije bilo vidljivo....
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:08   #204
Quote:
Nina Matić kaže: Pogledaj post
Cure,jel ima neka da joj je ginić već sa 12 tjedana rekao šta nosi...Čula sam da se može, ali je jako mala vjerojatnost da će točno pogoditi...može i ne mora...Zanima me, može li se s 12 tjedana na 3D uzv pa da mi tamo kažu, jako sam nestrpljiva...
Mislim da je još prerano... Ja sam bila sa 12 tjedana i nije vidio, onda sa 16 tjedana i vidjela se naša cura Ali to dosta ovisi o tome kako je beba okrenuta
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 08:31   #205
ja sam saznala krajem 14. tjedna da je curica. Mislim da je u 12. tjednu rano.
dabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 10:58   #206
Quote:
Nina Matić kaže: Pogledaj post
Cure,jel ima neka da joj je ginić već sa 12 tjedana rekao šta nosi...Čula sam da se može, ali je jako mala vjerojatnost da će točno pogoditi...može i ne mora...Zanima me, može li se s 12 tjedana na 3D uzv pa da mi tamo kažu, jako sam nestrpljiva...
Može može, mojoj seki je rekao i pogodio, mi svi ostali paf i nismo vjerovali, i onda nam ginić poslikao samo spolovilo da se vidi da je popišanac, više nismo sumnjali ni malo... a meni se tek vidjela cura u 25 tjednu, ili je imala skupljene nogice ili je bila pupkovina među nogama, tek smo na zadnjem pregledu saznali spol, već sam mislila da do poroda nećemo ni znati jel cura ili dečko !
__________________
Prodaja
Sara...
Sara je konačno s nama! :):):)
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 12:09   #207
ja sam neki dan kad sam bila na pregledu bila 13+3.
dakle po svim pokazateljima prerano.

gledali smo uzv i malac se vrtio, trzao, mrdao.
u jednom trenu ga je doc ulovio na leđima uzdignutih nogica
i sad ja pitam da kaj je to kaj štrči među nogicama insinuirajući da će mi reći pimpek i kad je videl moje dignute obrve onda je rekao
" još je vrlo rano da bi se sa 100% sigurnošću moglo tvrditi o kojem se spolu radi...u ovom razdoblju klitoris i penis vrlo vrlo slično izgledaju.."
ok, rekla sam i nasmijala se.
a zapravo, ne bi htjela griješiti ali mislim da imam dosta čvrst majčinsku intuiciju da je to na ekranu bio pimpač a i jajčeka sam vidjela...



no, dobro, na sljedećem uzv će se najvjerovatnije potvrditi ono što već znam.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:50   #208
Moj zadnji uzv bio je u 18 tjednu i nije se vidlo
Idem sutra (22 tjedan) i nadam se da će se vidjeti
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:55   #209
u 18. tjednu doktor rekao da je dečko i sad u 27. potvrdio.
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 21:07   #210
Ja sam saznala da je curica u 12 tjednu trudnoce i nakon toga sam ga svaki puta pitala na pregledu da li je jos uvijek cura...curica je ostala do sada, a sada sam u 36 tjednu
U to vrijeme su me ispitivali okolo sto nosim i kada sam rekla curu jedna zena na poslu mi je rekla da je to nemoguce da mi je to doktor rekao...i jos je naglasila da se je sigurno htio napraviti vazan pa mi je to rekao
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 22:39   #211
mi jos ne znamo, sad se sve mislim da gin ceka da ga sama pitam?
__________________
ticker
sleepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 23:51   #212
Moja beba je totalno zločesta, sa 17 tjedana mi je okrenula guz'cu i nismo vidjeli što je, i istu je stvar ponovila u 21. tjednu, okrenula se na zadak
a ja tako nestrpljiva, čak sam je podmićivala prije ulaska kod ginekologa i sve joj obećala ako se okrene, pošto nije, kad sam izašla iz ordinacije, samo sam joj rekla: sad nećeš dobiti ništa!

26.6. idem na 4D i očekujem napokon saznati čudovište kojeg spola očekujem!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 15:19   #213
Eto mene s pregleda.
22. tjedan a moj bebolino odbija pokazati spol tako da još uvijek živim u neznanju.
rekla je doktorica da sad ne moram 2 mjeseca na uzv, ali otići ću na još jedan 4D za nekih mjasec dana..možda će biti više sreće

Ipak, ono najvažnije je da je sve ok i samo neka tako bude i dalje
__________________
Život je lijep.
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 21:41   #214
26+4, a moja beba tako fino skupila noge i ne može se vidjeti što je
danas 4d, sve super, ona zijeva, mljacka, plazi jezičinu malu majci svojoj al noge niti milimetar da pomakne!
slijedeći pregled mi je 11.08., kada ću biti 32 tjedna i sve si mislim hoću li uopće pitati da mi kaže što je ili ću čekati porod
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 13:27   #215
evo ja u 30. tj. pa jos ne znam.... mali vrazicak se toliko okrece i skriva spol da je to strasno... zadnji put mi je samo palac pokazivo/la
rekli su i doktor i doktorica da im se cini da je cura al ne moze 100% rec
mareija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 19:22   #216
u 18 tjednu reko doktor da je decko. danas bila na uz.u s 20+6 i dalje je decko
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 22:18   #217
Bok cure,
evo malo i mene na forumu Meni su u 16 tjednu rekli da je decko, a potvrdili i na zadnjem pregledu pre cetiri dana (21 tjedan). On bas voli da se pokazuje
Mirkkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 09:10   #218
Quote:
Nina Matić kaže: Pogledaj post
Cure,jel ima neka da joj je ginić već sa 12 tjedana rekao šta nosi...Čula sam da se može, ali je jako mala vjerojatnost da će točno pogoditi...može i ne mora...Zanima me, može li se s 12 tjedana na 3D uzv pa da mi tamo kažu, jako sam nestrpljiva...
Moja ginekologica je na pregledu s tocno 13 tj. rekla da je vjerojatno curica i to s 2d uzv-om, sto je meni tada izgledalo kao gatanje iz graha jer je fakat bilo rano. No, cak je uspjela i snimiti bebu totalno naprcenu gdje zbilja izgleda kao da je curica. Nisam joj bas vjerovala jer em mi se zbilja cinilo rano (pogotovo kad misle da su curice jer tim 'curicama' zna vrlo cesto nesto 'narasti' kasnije), em sam stalno mislila da je decko. No, na 3d uzv-u u 21 tj drugi doktor je 100% potvrdio curicu.
E, sad, citala sam da se vec od 10 tj, kad se formiraju vanjski spolni organi, moze teoretski vidjeti sto je, ali to moze samo vrhunski ultrasonicar jer su organi vrlo slicni, osim sto se moze vidjeti po nekakvom kutu gledanja, ako se dijete dobro namjesti, ako je aparat dobar
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 18:22   #219
mi evo prije neki dan, sa nepunih 16 tjedana saznali da je dečkić. Lijepo mališa naprčio guzičicu i raširio nogice tako da se jasno vidjelo, slatkiš mali
__________________
26 tj.
Noa@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 20:18   #220
sa 26+6 na 4d dr. potvrdio da je curica,do tada je skrivalaMoj dragi je bio oduševljen jer je želio kćer
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.