Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 20:13   #41
hvala hvala puno
__________________
Onaj koji se smije kada mu se srce raspada, uvijek je jači od drugih :)
sestra Ler-Di is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 21:25   #42
Quote:
germma kaže: Pogledaj post
naravno da igra

al prvo moraš proć psihotest i testiranje (trčanje i ostalo), a tek kasnije se ide na liječnički (gledaju se zubi, provjerava vid, sluh, rad srca, pa kod psihijatra itd.).
Recimo da prođem sve to, koliki problem bi stvarala dioptrija. Svejedno ju planiram skinit laserski ali mi je preporuceno da to uradim tek za dvije godine. Jel ima mozda neka granica po pitanju dioptrije?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 21:42   #43
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Recimo da prođem sve to, koliki problem bi stvarala dioptrija. Svejedno ju planiram skinit laserski ali mi je preporuceno da to uradim tek za dvije godine. Jel ima mozda neka granica po pitanju dioptrije?
-0,75 je dopušteno najviše
doraaa:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:32   #44
??

šta danas nitko nije prošao????di su ovi s foruma da kažu jel isto ko i prošle god????
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:40   #45
Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
šta danas nitko nije prošao????di su ovi s foruma da kažu jel isto ko i prošle god????
mozda niko nije na forumu od tih 100 xD a mozda jos nisu kod kuce ili su se toliko izmorili da su jedva dosli kuc ko ce ih znat sadzant cemo uskoro samo polako!!!
skardgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:42   #46
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
mozda niko nije na forumu od tih 100 xD a mozda jos nisu kod kuce ili su se toliko izmorili da su jedva dosli kuc ko ce ih znat sadzant cemo uskoro samo polako!!!
ma mene samo zanima jel isti princip ko prošle god jer se gore sve izmjenjalo.....kad si ti
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:49   #47
Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
ma mene samo zanima jel isti princip ko prošle god jer se gore sve izmjenjalo.....kad si ti
maj a tek 10.11 umrijet cu do tada xD bolje da sam danas predugo mi za cekat!! ti??
skardgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:56   #48
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
maj a tek 10.11 umrijet cu do tada xD bolje da sam danas predugo mi za cekat!! ti??
ja sam u petak sad.......nervoza radi kod svih,ja sam pala radi toga prošle god.....a ove......uf,neznam šta će bit,iako mi se čini da je gore sad natjecanje ko ima jaču vezu
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:58   #49
Nemoš vjerovat da nema nikoga od onih što su danas išli na provjere da kažu kak je bilo....ajd oni koji nisu sigurno im nije do ničega al gdje su oni što su prošli da se pohvale i da nas ohrabre da nije tako strašno....ja idem u srijedu...jaooooo....
Slavonka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:58   #50
Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
ja sam u petak sad.......nervoza radi kod svih,ja sam pala radi toga prošle god.....a ove......uf,neznam šta će bit,iako mi se čini da je gore sad natjecanje ko ima jaču vezu
budemo vidjeli ma samo polako heheh!!! sretno u petak javi kako si prosla ok?? al smao polako nekim tabletama se naderes i super heh salim se
skardgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:02   #51
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
budemo vidjeli ma samo polako heheh!!! sretno u petak javi kako si prosla ok?? al smao polako nekim tabletama se naderes i super heh salim se
javim vam,nisam ko neki ovdje kojima je bitno samo derat se nadruge......pomalo ste dosadni s tim.....!!!!!

da se vratim,znaš da sam razmišljala da krknem nešto.....da me pusti nervoza .....al opet.....kontam,ako bude trebalo potrčat ako prođem....

Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Nemoš vjerovat da nema nikoga od onih što su danas išli na provjere da kažu kak je bilo....ajd oni koji nisu sigurno im nije do ničega al gdje su oni što su prošli da se pohvale i da nas ohrabre da nije tako strašno....ja idem u srijedu...jaooooo....
mala javi kako si prošla....!!!!sve zapamti.....slikaj....hahahaha

Zadnje uređivanje Lady_D : 26.10.2010. at 01:04.
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:04   #52
Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
ja sam u petak sad.......nervoza radi kod svih,ja sam pala radi toga prošle god.....a ove......uf,neznam šta će bit,iako mi se čini da je gore sad natjecanje ko ima jaču vezu
Čitala sam tvoj post gdje si pisala da si prošle god pala jer si bila prenervozna...su oni to po psihotestu zaključili??
Slavonka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:09   #53
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Čitala sam tvoj post gdje si pisala da si prošle god pala jer si bila prenervozna...su oni to po psihotestu zaključili??
da,po nekoj šabloni,test int. sam rješila ok,al test osobnosti sam prešla neku skalu nervoze za 3 ,ma popizdila.....
ubiti taj test osobnosti ti je tvoje osobno razmišljanje,al da se podudaraš u profil policajca.....imaš skalu nervoze,agresivnosti.....osjećajnosti....
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:09   #54
Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
mala javi kako si prošla....!!!!sve zapamti.....slikaj....hahahaha
javit ću vam kako je i šta je bilo....uhhh najviše me muče testovi...ali eto nadam se da će bit ok...

Quote:
skorpion1611 kaže: Pogledaj post
da,po nekoj šabloni,test int. sam rješila ok,al test osobnosti sam prešla neku skalu nervoze za 3 ,ma popizdila.....
ubiti taj test osobnosti ti je tvoje osobno razmišljanje,al da se podudaraš u profil policajca.....imaš skalu nervoze,agresivnosti.....osjećajnosti....
A shit...nevalja ak si nervozan, nevalja ak si preosjećajan, to baš treba pogodit neku "zlatnu sredinu"....

Zadnje uređivanje Lady_D : 27.10.2010. at 09:52.
Slavonka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:13   #55
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
javit ću vam kako je i šta je bilo....uhhh najviše me muče testovi...ali eto nadam se da će bit ok...
nemoj samo bit prenervozna ko ja....
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:14   #56
Quote:
wait4death kaže: Pogledaj post
Policija = najgluplji posao na svijetu....... bolje se cijene smetlari nego policija
onda bolje budi smetlar neg policajac sudeći po tvojoj inteligenciji sumnjam da si iznad toga
arco-20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:15   #57
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
A shit...nevalja ak si nervozan, nevalja ak si preosjećajan, to baš treba pogodit neku "zlatnu sredinu"....
zapravo trebaš dobro pamtit pitanja koja su prije bila jer se tu radi o 30-tak pitanjakoja se ponavljaju al u drukčijim oblicima,a neke logički možeš povezat sa nervozom il nečim drugim.....ma samo polako.....
skorpion1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:20   #58
problem je sto na psiho testu mos past na 100 stvari tak da jbga mora se jako dobro pazit kako se odgovara i 100% koncentriran bit
skardgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:24   #59
ocekujem detaljni izvjestaj onih koji idu ovaj tjedan na testiranje...
wicker1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:29   #60
Quote:
wicker1950 kaže: Pogledaj post
ocekujem detaljni izvjestaj onih koji idu ovaj tjedan na testiranje...
nemaš šta očekivati, zna se šta je na testiranju i zna se koliko čega treba napraviti i kako, treba biti spreman i koncentriran.. i treba sreće imati.. da te pozovu na liječnićki..
de-cervantes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.