Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 03:38   #61
Ma nije to,to je jače od njih, srbin kada vidi balvan ovako izvan šume,prirodno vadi zastavu i misli da to su njegovi "tu negdje"i da je revolucija opet pocela. To je priroda...
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 07:40   #62
ja ne vidim razliku između piljenja balvana i vodanja magarca po atletskoj stazi, a odavno su mozgovi na forumu zaključili da vodanje magarca nije ultra nego šabanluk
jumjum is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 18:28   #63
piljenje drva na tribini diže adrenalin.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:21   #64
Quote:
JustOnPaper kaže: Pogledaj post
piljenje drva na tribini diže adrenalin.
Piljenje drva više ne napaljuje ni Ličane a kamoli koga drugoga.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:36   #65
https://www.youtube.com/watch?v=tik10KPcTX4
balkanac2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 23:21   #66


Maestralno !
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 06:33   #67
Quote:
+ I R A + kaže: Pogledaj post
I srpska zastava na tribinama
znam ekipu koja vodi tu grupu pa cu pitat, al ko zna, njih ima 5-6 tisuca pa se svasta uplete. Moja grupa je puno manja pa je lakse ne dozvolit takve stvari, jer nas ima od svugdje pa bi se poubijali Poruka protiv Mamica je jedino sto je bilo ne aktualno za lokalni klub da se mogu sjetit (I za Salzburg prije desetak godina).

Sto se tice balvana to im je tradicija iz 70tih, kad daju gol ona ga rezu
PurgerDC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 01:00   #68
vama valjda nije bad dijelit tribinu sa srbima.....
ima toga i u zagrebu....ništa novo

vi koji pratite te franchise ste dio problema koji uništava nogomet.....
 
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 01:45   #69
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
vama valjda nije bad dijelit tribinu sa srbima.....
ima toga i u zagrebu....ništa novo

vi koji pratite te franchise ste dio problema koji uništava nogomet.....
Upravo tako. Isto kao i oni australski hibridi koji su danas u prvoj ligi.
Kežuala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 06:05   #70
Quote:
balkanac2020 kaže: Pogledaj post
Evo šta je prednost MLS-a. U njih dozvoljavaju da se na stadion unosi oružje, dozvoljavaju motorne pile. Svašta dozvoljavaju. U nas ne smiješ unijeti ni kamen ni nož, odmah te živog preberu sve moraš poizbacivati, čak te stave i na onu listu Most Wanted. A to u USA sve može.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:53   #71
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
vama valjda nije bad dijelit tribinu sa srbima.....
ima toga i u zagrebu....ništa novo

vi koji pratite te franchise ste dio problema koji uništava nogomet.....
ovo mi nije jasno
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:57   #72
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
vama valjda nije bad dijelit tribinu sa srbima.....
ima toga i u zagrebu....ništa novo

vi koji pratite te franchise ste dio problema koji uništava nogomet.....
ustaša iz australije?
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 00:47   #73
ne
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 01:45   #74
Quote:
PurgerDC kaže: Pogledaj post
znam ekipu koja vodi tu grupu pa cu pitat, al ko zna, njih ima 5-6 tisuca pa se svasta uplete. Moja grupa je puno manja pa je lakse ne dozvolit takve stvari, jer nas ima od svugdje pa bi se poubijali Sto se tice balvana to im je tradicija iz 70tih, kad daju gol ona ga rezu
Pozdrav prijatelju iz daleke Cascadije
Sto se pomenute zastave tice ona je bila privremeno dok je Milos Kocic bio rezervni golman kod "drvosjeca". Znas i sam da na mnogim MLS stadionima izvise zastave drzava igraca koji igraju za njihov tim. Javi se ako budes dolazio sa ekipom u Cascadiju da vas docekamo sa specijalnim pivom.
http://analysefootball.files.wordpre.../panorama.jpeg

Zadnje uređivanje celt : 09.01.2015. at 01:53.
celt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 03:25   #75
Copa90 - Inside Seattle Sounders
https://www.youtube.com/watch?v=QWV-veNHx3s
celt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 09:01   #76
Quote:
Melbourne kaže: Pogledaj post
vama valjda nije bad dijelit tribinu sa srbima.....
ima toga i u zagrebu....ništa novo

vi koji pratite te franchise ste dio problema koji uništava nogomet.....
molim te, objasni ovo...
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 21:35   #77
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Evo šta je prednost MLS-a. U njih dozvoljavaju da se na stadion unosi oružje, dozvoljavaju motorne pile. Svašta dozvoljavaju. U nas ne smiješ unijeti ni kamen ni nož, odmah te živog preberu sve moraš poizbacivati, čak te stave i na onu listu Most Wanted. A to u USA sve može.
Cuj to!
Bio sam na toliko MLS tekmi ali ovakvu glupost prvi put cujem. Prije nego udjes na stadion prodjes 2 kontrole od kojih je jedna sa metalnim detektorom.
Dok si na stadionu moras paziti i na svoj vokabular jer bi se mozda neko mogao naci uvrijedjen pa te prijaviti redarima. Npr. povici YSA itd.itd.
Sve je u redu dok je na stadionu kontrolirana gomila koja siri pozitivnu vibru i trosi novce na pice i ice. Timber Joey jedini ima motornu pilu!
https://www.youtube.com/watch?v=Po_9wS9FMhc

RBNY fanovi protestuju
http://www.onceametro.com/2015/1/8/7...tke-firing-mls

Zadnje uređivanje celt : 09.01.2015. at 21:44.
celt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 21:16   #78
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Mozemo se mi njima smijati ali za 10tak godina ce biti jedna od top liga. popularnost fudbala (sokera) raste nevjerovatno brzo a sve vise stanovnika su ustvari doseljenici , prije svega iz Meksika i Juzne Amerike.

Pratio sam dio prosle sezone i pratim cijelu ovo, istina preko TV-a jer grad u kojem zivim (a i cijela drzava) nema svoj klub. Kako stvari stoje, mozda ga i dobijemo do 2017, vidjet cemo.

Ono sto vidim preko TV-a mi se svidja. Stadioni izgledaju sasvim ok, navijaca bude u velikom broju i navija se kako se zna i moze. Daleko je od savrsenog, ali se vidi da postoji publika i postoji strast, potrebno je vrijeme da se sve to uklopi kako treba.

Ja sam licno simpatizer Colorado Rapidsa i New England Revolution-a, mada su mi skoro sve ekipe simpaticne jer se jos uvijek upoznajem sa ligom i igracima. Jedino ne volim LA Galaxy i New York Red Bulls mi nije bas simpatican, ali to je povezano sa cinjenicom da ne volim ogromne ''trendi'' gradove, koji misle da su centar svijeta a da je sve okolo njih selo.
Koliko sam skužio dosta se pratilo SP, i reprezentacija im je sada već prilično ozbiljna i sigurno u top 16 svijetskih.

Stadioni su lijepi i ispunjeni, ali na zemlju od 300 miliona ljudi a odličnom infrastrukturom i ekonomijom, ni to nije problem.

No da će u bilo kojem bircu muški razglabati o nogometu, neće, i dalje su su tu bejzbol, košarka, američki nogomet i u pojedinim regijama hokej.

Europski nogomet će rasti, ali nikada neće zbaciti s vrha neki od tih sportiva, pogotovo ne kod bijelih ili crnih Amerikanaca
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 23:09   #79
Vremena se mijenjaju i u Americi. Ovdje kod mene ces vise razglabati o socceru nego li o bejzbolu koga jos samo penzioneri gledaju dok hokej zivi sjeverno od granice.


Portland fandom stretches cross-continent as TA mushrooms
celt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 04:57   #80
Može li nam malo dijaspora objasniti kako je moguće da je na sjeveroistoku SAD-a sada soccer najpopularniji sport?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.